Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 809 — beers & Packers
Az MDF akart elszámoltatni, az SZDSZ meg a jövőt építeni. Pető mondja ki, hogy a jog az nem mindig szolgáltat igazságot, ő kepviseli azt, hogy a világ nem igazságos. Kónya pedig -a közönség nagy részével együtt- szeretne tárgyalásokat, elszámoltatást.
(Én gimis voltam amikor először láttam, és Petővel mentem, szartam a múltra, 56-ra, kárpótlasra, elszámoltatásra, ügynökökre, engem is teljesen más dolgok foglalkoztattak.)
Őszentsége Sobri Jóska
Az MDF úgy akart elszámoltatni, hogy közben leszavazta az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról szóló SZDSZ-es javaslatot.
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 963 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.youtube.com/live/df2GNzmh7pY

Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀
gamerkr
Nagyon gyorsan meglesz az első villalakó a böribe.
Nomac
Érdemes megnézni a 91-es Kónya-Pető vitát. (Én most néztem újra 35 év után.)
Az is az elszámoltatásról szólt, a mostanihoz hasonló közhangulatban.
És ennek ellenere mindenki tudja, hogy mi (nem) történt.
Őszentsége Sobri Jóska
Teljesen más volt az akkori közhangulat. Az értelmiségen belül (elsősorban a valamikori demokratikus ellenzék - a "pesti értelmiség", a szadesz bölcsője) körében volt elszámoltatási izgalom. Már a Lezsák féle népies vonal se volt annyira oda érte, bár hangosan nem ellenezte. A társadalomban viszont nyoma sem volt. A kutya nem akart ügynöközni. Tudom, mert én is lesz@rtam az egészet, pedig én akkor kifejezetten "véresszájú" kamasz voltam.
Most teljesen más a helyzet. Bárhova fordulok, mindenki elszámoltatni akar. Annyira, hogy kezdek kicsit aggódni is miatta, mert ennyire nem lehet jogállami körülmények között elszámoltatni. És mivel most tényleg a "nép" is akarja, ebből valódi, igazi, hatalmas csalódás is lehet. Remélem csitul majd valamit a dolog.
peterk2005 udvari bolond
Igen, az emlékezet néha becsapja az embert.
Ha megnézed újra, akkor rajössz, hogy pont fordítva volt, mint ahogyan írod. Az MDF akart elszámoltatni, az SZDSZ meg a jövőt építeni. Pető mondja ki, hogy a jog az nem mindig szolgáltat igazságot, ő kepviseli azt, hogy a világ nem igazságos. Kónya pedig -a közönség nagy részével együtt- szeretne tárgyalásokat, elszámoltatást.
(Én gimis voltam amikor először láttam, és Petővel mentem, szartam a múltra, 56-ra, kárpótlasra, elszámoltatásra, ügynökökre, engem is teljesen más dolgok foglalkoztattak.)
Őszentsége Sobri Jóska
Ez így van, sok idő eltelt azóta, az emlékezet meg sajnos tényleg téved időnként. 😊 Meg fogom én is nézni majd még egyszer, jó, hogy előhoztad. Bennem mindenesetre úgy maradt meg, hogy elsősorban alkotmányossági vs erkölcsi megközelítésből vitáztak (a Zétényi-Takács tv apropóján), és akkorra már inkább a "komcsizás" motiválta, mint valódi szándék, de tényleg régen volt. Mindenesetre én akkor sem magamon, sem fateromék generációján nem láttam, hogy hiányozna nekik az "elszámolás". Mi túl fiatalok voltunk, hogy vért akarjuk, fateroméknak meg elment a feje fölött az egész. Nem ők váltottak rendszert, hanem a rendszer "leváltódott" körülöttük, ők meg elfogadták azzal, hogy oké, legalább lehet menni Bécsbe Gorenje-ért. Szerintem ez most más, most azt látom magam körül, fiatalokon és a korosztályomon is, hogy nagyon sokan dühösek. Viszont szerintem (hangsúlyosan szerintem, simán lehet, hogy buborék hatás, de) jóval többen vannak, akik nem Hatvanpusztáért akarnak vért látni, hanem inkább a helyi kiskirályokra haragszanak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
 www.youtube.com/live/df2GNzmh7pY

Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀
gamerkr
Nagyon gyorsan meglesz az első villalakó a böribe.
Nomac
Érdemes megnézni a 91-es Kónya-Pető vitát. (Én most néztem újra 35 év után.)
Az is az elszámoltatásról szólt, a mostanihoz hasonló közhangulatban.
És ennek ellenere mindenki tudja, hogy mi (nem) történt.
Őszentsége Sobri Jóska
Teljesen más volt az akkori közhangulat. Az értelmiségen belül (elsősorban a valamikori demokratikus ellenzék - a "pesti értelmiség", a szadesz bölcsője) körében volt elszámoltatási izgalom. Már a Lezsák féle népies vonal se volt annyira oda érte, bár hangosan nem ellenezte. A társadalomban viszont nyoma sem volt. A kutya nem akart ügynöközni. Tudom, mert én is lesz@rtam az egészet, pedig én akkor kifejezetten "véresszájú" kamasz voltam.
Most teljesen más a helyzet. Bárhova fordulok, mindenki elszámoltatni akar. Annyira, hogy kezdek kicsit aggódni is miatta, mert ennyire nem lehet jogállami körülmények között elszámoltatni. És mivel most tényleg a "nép" is akarja, ebből valódi, igazi, hatalmas csalódás is lehet. Remélem csitul majd valamit a dolog.
peterk2005 udvari bolond
Igen, az emlékezet néha becsapja az embert.
Ha megnézed újra, akkor rajössz, hogy pont fordítva volt, mint ahogyan írod. Az MDF akart elszámoltatni, az SZDSZ meg a jövőt építeni. Pető mondja ki, hogy a jog az nem mindig szolgáltat igazságot, ő kepviseli azt, hogy a világ nem igazságos. Kónya pedig -a közönség nagy részével együtt- szeretne tárgyalásokat, elszámoltatást.
(Én gimis voltam amikor először láttam, és Petővel mentem, szartam a múltra, 56-ra, kárpótlasra, elszámoltatásra, ügynökökre, engem is teljesen más dolgok foglalkoztattak.)

1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 809 — beers & Packers
A legszomorúbb hogy ez a manus (Hankó) akit még jobban elkalapáltak egyéniben mint a Pócs-ot, szintén beül a parlamentbe,
gamerkr
Ez egyáltalán nem szomorú, addig jó, amíg ilyenekkel van tele a Fidesz-frakció.🙂
Hanem: Egonnak nagyon kinyílt a csipája. Örültem volna, ha ennek krakélerségnek legalább az ötödét megengedi magának, amikor OV volt a riportalanya (persze, még a választás előtt).
1 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.youtube.com/live/df2GNzmh7pY

Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀
gamerkr
Szeme se rebbent. Tökéletes politikus matéria.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem az 'elszámoltatás' jövőbeni eredményére reflektálva, de itt nem egy videót néztünk! Hankó nem egyszer belekveredett a mondókájába, Szijjártó mondjuk csípőből lehozta a hazugságait, itt meg fogalmatlan hümmögés volt, hogy 400-500 millió forinttal mi is történt!
VanillaSky
Itt üt vissza, hogy Hankó és a többi derék fideszes politikus elszokott a keresztkérdésektől és csak alákérdezős beszélgetéseken edződtek az elmúlt időszakban. PetiKÉMnek van tapasztala, őt pár barátságtalan riporter is vegzálni merte mindenféle folyósokon, ajtókban a botrányos ügyekben.

A legszomorúbb hogy ez a manus (Hankó) akit még jobban elkalapáltak egyéniben mint a Pócs-ot, szintén beül a parlamentbe,

Szerkesztette: gamerkr

1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
 www.youtube.com/live/df2GNzmh7pY

Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀
gamerkr
Óriási, a palink saját magát terheli be ilyen mondatokkal, hogy azt sem tudja kinek adott 500 métert közpénzből.
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 963 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem Pósfai a WTF?
Belügyminiszternek kinevezni mindenféle ismeret és háttér nélkül előrevetíti hogy igazából az államtitkára(i) lesz(nek) a rendvédelmi szerv(ek) vezető(i).
zinedine5
Mér kell a belügyminiszternek rendőrnek lennie? Végre nem az! A faszom tele hogy az oktatási meg eü csúcsszervek tele vannak baszva szolgáló meg exrendőrrel. Igazából megérdemelnék, hogy valami könyvtárszakos legyen az ÁT
sutianap
Nemhogy nem kell, hanem az az egészséges, ha nem az. Nálunk beégett, hogy rendőr legyen és nehéz kiirtani a beégett dolgokat. Majd az idő megoldja. Talán 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 963 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.youtube.com/live/df2GNzmh7pY

Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀
gamerkr
Nagyon gyorsan meglesz az első villalakó a böribe.
Nomac
Érdemes megnézni a 91-es Kónya-Pető vitát. (Én most néztem újra 35 év után.)
Az is az elszámoltatásról szólt, a mostanihoz hasonló közhangulatban.
És ennek ellenere mindenki tudja, hogy mi (nem) történt.
Őszentsége Sobri Jóska
Teljesen más volt az akkori közhangulat. Az értelmiségen belül (elsősorban a valamikori demokratikus ellenzék - a "pesti értelmiség", a szadesz bölcsője) körében volt elszámoltatási izgalom. Már a Lezsák féle népies vonal se volt annyira oda érte, bár hangosan nem ellenezte. A társadalomban viszont nyoma sem volt. A kutya nem akart ügynöközni. Tudom, mert én is lesz@rtam az egészet, pedig én akkor kifejezetten "véresszájú" kamasz voltam.
Most teljesen más a helyzet. Bárhova fordulok, mindenki elszámoltatni akar. Annyira, hogy kezdek kicsit aggódni is miatta, mert ennyire nem lehet jogállami körülmények között elszámoltatni. És mivel most tényleg a "nép" is akarja, ebből valódi, igazi, hatalmas csalódás is lehet. Remélem csitul majd valamit a dolog.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem Pósfai a WTF?
Belügyminiszternek kinevezni mindenféle ismeret és háttér nélkül előrevetíti hogy igazából az államtitkára(i) lesz(nek) a rendvédelmi szerv(ek) vezető(i).
zinedine5
Mér kell a belügyminiszternek rendőrnek lennie? Végre nem az! A faszom tele hogy az oktatási meg eü csúcsszervek tele vannak baszva szolgáló meg exrendőrrel. Igazából megérdemelnék, hogy valami könyvtárszakos legyen az ÁT

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
 www.youtube.com/live/df2GNzmh7pY

Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀
gamerkr
Nagyon gyorsan meglesz az első villalakó a böribe.
Nomac
Érdemes megnézni a 91-es Kónya-Pető vitát. (Én most néztem újra 35 év után.)
Az is az elszámoltatásról szólt, a mostanihoz hasonló közhangulatban.
És ennek ellenere mindenki tudja, hogy mi (nem) történt.
Őszentsége Sobri Jóska
lehet, hogy a közhangulat hasonló volt (bár szerintem az sem), de rengetegen mentették át a hatalmukat akkor/voltak érintve az előző rendszer szarságai által, így a politikusok jó része nem volt benne érdekelt. Most ez nincs így és ezáltal teljesen más lesz az eredmény is.
1 hónapja
VanillaSky 1 696
 www.youtube.com/live/df2GNzmh7pY

Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀
gamerkr
Szeme se rebbent. Tökéletes politikus matéria.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem az 'elszámoltatás' jövőbeni eredményére reflektálva, de itt nem egy videót néztünk! Hankó nem egyszer belekveredett a mondókájába, Szijjártó mondjuk csípőből lehozta a hazugságait, itt meg fogalmatlan hümmögés volt, hogy 400-500 millió forinttal mi is történt!

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 963 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.
Cowboykarcsi90
A multja miatt.
undisputedly
Meg mert 0 kompromisszum készség van benne, elhiszi magáról, hogy csak ő ért hozzá. Egy tipikus celebpolitikus, aki nagyon jól elő tudja adni magát de valójában egy szakbarbár aki senki mást nem hallgat meg.
Tarsi
Ezt mi alapján szűrted le? Ismered közelről? Azért kérdezem, mert én nem ismerem, csak azt látom / láttam amit kívülről lehetett a BKK (jól írom?) elnökeként, aztán államtitkárként és most két évig frakcióvezetőként a bp-i közgyűlésben. Ezek alapján nekem nem tűnt úgy, hogy kompromisszum képtelen. Sőt, a bp-i közgyűlásben nem egyszer ő volt a kompromisszum teremtő. Legalábbis kívülről nézve. Emellett persze lehet keményfejű, az más sztori. De az önmagában nem feltétlenül baj.
peterk2005 udvari bolond
Első kézből tapasztalom, hogy hogy áll a dolgokhoz amiket a fejébe vett. Lásd bkk rendészet ahol azt a kevés haszontalan őrünket is elrendeltette a metrótól este 11-től, csak hogy mutagatni tudja, hogy ő azt is elintézte. Hiába lett jelezve számára, hogy gond lesz belőle nem érdekelte mindaddig amíg be nem zártunk egy szakaszt egy barom miatt amit 2 őr simán elintézett volna.
Vagy mondhatnám a hosszított nyitvatartás fenntartását az őszi/téli időszakban is amikor teljesen gazdaságtalan módon, 5%-os kihasználtsággal közlekedtetünk metrókat éjfélkor, amik így a reggeli csúcsból hiányoznak. Mert forrás az nem lett biztosítva így ugyan annyi menetet rendelt meg a bkk, csak a menetrendbe lett átvariálva. De hát Dávidkának ez a vágyálma, így hiába nem éri meg így kell lennie.
Tarsi
Így már értem, köszi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Nekem Pósfai a WTF?
Belügyminiszternek kinevezni mindenféle ismeret és háttér nélkül előrevetíti hogy igazából az államtitkára(i) lesz(nek) a rendvédelmi szerv(ek) vezető(i).
zinedine5
Én meg pont Gajdossal vagyok így.. nyilván szimpatikus, de a szakterületén kívül teljesen rá lesz utalva az államtitkárokra, nagyon remélem, h nem valami faszkalap lesz kinevezve hozzánk, jó lenne egyszer nem megszívni végre, de valahogy nincs jó előérzetem..
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
 www.youtube.com/live/df2GNzmh7pY

Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀
gamerkr
Nagyon gyorsan meglesz az első villalakó a böribe.
Nomac
Érdemes megnézni a 91-es Kónya-Pető vitát. (Én most néztem újra 35 év után.)
Az is az elszámoltatásról szólt, a mostanihoz hasonló közhangulatban.
És ennek ellenere mindenki tudja, hogy mi (nem) történt.

1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Nekem Pósfai a WTF?
Belügyminiszternek kinevezni mindenféle ismeret és háttér nélkül előrevetíti hogy igazából az államtitkára(i) lesz(nek) a rendvédelmi szerv(ek) vezető(i).
zinedine5
Nem biztos, hogy baj a menedzser szemlélet. Versenyszférában azon a szinten már nem tudsz úgy működni, hogy direkt hülyékkel veszi körül magát az ember, hogy ő tűnjön a legokosabbnak. Azon a szinten azok a sikeresek, akik nagyon jó embereket találnak, és megfelelő bizalommal és szabadsággal hagyják őket dolgozni. Ez a szemlélet simán átültethető szerintem minisztériumi környezetbe is. Lehet, hogy több köze lesz a belügyhöz, mint Pintérnek az oktatáshoz meg az egészségügyhöz.

1 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
 telex.hu/belfold/2026/04/30/magyar-peter-tisza-kormany-bejelentes

Nem mondom, hogy nem lepődtem meg.

...
Szesze
Pósfai Gábor: "Hétéves kora óta aktívan sportol, versenyszerűen asztaliteniszezik."
zinedine5
Vele játszottam pár jó meccset anno
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Lehetett hallani róla, hogy miniszter lehet, mondjuk a belügyminisztériumot nemtom hogy sikerült a sport mellé odacsapni, de majd kiderül 😊 Amúgy ismerem, értelmes csóka.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/682886590_2007518559865041_7948191426406700012_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=oujmgA_o868Q7kNvwEUrKCx&_nc_oc=Adoar5i8h86BjWqywTJPERrGaATu837dZhi3L8pwblChqhjgGBFU5KDCuLfj7xIFrM8&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=4XWlqLxZZGzg4hsb3iG5Cw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af87CI2RFLSYIdO4fuHnY2RT6lZVIidGReXNY7PPopkZNQ&oe=6A3F51E2
421.956 Aufrufe · 8.109 Reaktionen | De nincsenek ehhez hozzászokva ezek a folyton menekülő gyáva tolvaj férgek!!!!! Orbánt azért ne hagyjátok már hogy állandóan megússza ezzel a "Kérdezzék a tulajdonosokat!" dumával, állandóan ezt ugatja, és nyilvánvaló, hogy ez egy jól kitalált "hazugságsablon", hogy gyorsan le tudja zárni ezt a kérdést! #politika #fidesz #fideszmaffia #Orban #pénz #forint #hazugság #béke #csend #nyugalom #változás #Tisza #tiszapart #áradatisza #vicces #magyar #demokrácia #viccesbe #viccesvideók #poén #humor #nevess #történelem #társadalom | Ginen Beronis
De nincsenek ehhez hozzászokva ezek a folyton menekülő gyáva tolvaj férgek!!!!! Orbánt azért ne hagyjátok már hogy állandóan megússza ezzel a "Kérdezzék a tulajdonosokat!" dumával, állandóan ezt...
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 552 — balazs.t85@gmail.com
 www.youtube.com/live/df2GNzmh7pY

Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀
gamerkr
Nagyon gyorsan meglesz az első villalakó a böribe.
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
 www.youtube.com/live/df2GNzmh7pY

Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀
gamerkr
Szeme se rebbent. Tökéletes politikus matéria.

1 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.youtube.com/live/df2GNzmh7pY

Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀

1 hónapja
dawyd728 4 269
Na. Buli van Aszódon. Azt hittem gutaütést kap a fideszes polgi a mai ülésen. Mint egy veszett kutya. Örülhet, ha a mai után az utcán nem köpik le a stílusa miatt. Időt nyert a vipera, de már látszik, h az 5-4-es testületi fölényük a volt fideszes alpolgi átállásával 4-5 lesz és legközelebb már nem fogja tudni tovább odázni jogszabályi hiányosságokra fogva. Legközelebb fel fogják oszlatni magukat és mehet vissza a balettba ugrálni és jöhet az új választás. 😀
dawyd728
Ha valakit érdekel a story, készítse a popcornt:

 www.facebook.com/share/v/1B5Bam4oaQ/
eaglesmcnabb
Itt mondjuk a jegyző legalább annyira hibás, hogy ezt így hagyta. Azért ül ott, hogy ha egy képviselő nem ért egy jogi dolgot akkor kisegítse. Szegény CSabit sajnálom, hogy így megalázta, de kíváncsi vagyok lesz e pofája a városi majálison megjelenni.
Tarsi
A jegyző segítség nélkül azt se tudja mi a neve. A hivatalt lassan 1 éve “vezeti" és ma már hónapok óta úgy működik, h nincs anyakönyves, nincs hagyatékos, pénzügyön egyedül egy ember van. Korábban 4 fő dolgozott. Választások óta a hivatal 3/4-e kicserélődött.. A szoc ügyintéző egy szakács, amivel nem lenne gond, ha motivált lenne, de kijelentette jogszabályokat ő nem fog olvasni. Ő azt csinálja, amit a polgi mond. Szakmailag gyakran képzelten, csak bólogatáshoz értő fideszes rokonnal, ismerőssel töltötte fel a polgármester a hivatalt. Lényegében a jegyző csak aláír, de nem ő vezeti a hivatalt.

Most csak a jéghegy csúcsát kapargattam meg. Asszony van jobban képben az eseményekkel.
1 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Nekem Pósfai a WTF?
Belügyminiszternek kinevezni mindenféle ismeret és háttér nélkül előrevetíti hogy igazából az államtitkára(i) lesz(nek) a rendvédelmi szerv(ek) vezető(i).
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 809 — beers & Packers
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.
Cowboykarcsi90
A multja miatt.
undisputedly
Meg mert 0 kompromisszum készség van benne, elhiszi magáról, hogy csak ő ért hozzá. Egy tipikus celebpolitikus, aki nagyon jól elő tudja adni magát de valójában egy szakbarbár aki senki mást nem hallgat meg.
Tarsi
Ezt mi alapján szűrted le? Ismered közelről? Azért kérdezem, mert én nem ismerem, csak azt látom / láttam amit kívülről lehetett a BKK (jól írom?) elnökeként, aztán államtitkárként és most két évig frakcióvezetőként a bp-i közgyűlésben. Ezek alapján nekem nem tűnt úgy, hogy kompromisszum képtelen. Sőt, a bp-i közgyűlásben nem egyszer ő volt a kompromisszum teremtő. Legalábbis kívülről nézve. Emellett persze lehet keményfejű, az más sztori. De az önmagában nem feltétlenül baj.
peterk2005 udvari bolond
Első kézből tapasztalom, hogy hogy áll a dolgokhoz amiket a fejébe vett. Lásd bkk rendészet ahol azt a kevés haszontalan őrünket is elrendeltette a metrótól este 11-től, csak hogy mutagatni tudja, hogy ő azt is elintézte. Hiába lett jelezve számára, hogy gond lesz belőle nem érdekelte mindaddig amíg be nem zártunk egy szakaszt egy barom miatt amit 2 őr simán elintézett volna.
Vagy mondhatnám a hosszított nyitvatartás fenntartását az őszi/téli időszakban is amikor teljesen gazdaságtalan módon, 5%-os kihasználtsággal közlekedtetünk metrókat éjfélkor, amik így a reggeli csúcsból hiányoznak. Mert forrás az nem lett biztosítva így ugyan annyi menetet rendelt meg a bkk, csak a menetrendbe lett átvariálva. De hát Dávidkának ez a vágyálma, így hiába nem éri meg így kell lennie.
Tarsi
Igen jól ismerek valakit, aki dolgozott vele, többet viszont nem szeretne. Szerinte Vitézy nagyon jó szakértő, de közben hajcsárként bánik a beosztottaival, munkamániás, aki 0-24-ben nyomja. (Hangsúlyozom: ez nem az én véleményem, nekem nincs vele személyes tapasztalatom.)
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.facebook.com/share/1KE3Rgey45/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
"Megdolgoztak" èrte....(illetve mi is....) innentől nekem senki ne magyarázza, hogy mire van vagy mire nincs pènz.....
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/672690354_122118838725233177_2634285652801339496_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1050x2048&ctp=p600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=b96d88&_nc_ohc=olrBMetW5GYQ7kNvwFv24ac&_nc_oc=AdpPtiP1SXpmU1w61c679mBrpS5zFgQOXceYT2teIsUCZNnqXEFe_KOF98lVClm8DIc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=GlvMM0-myynlydfVM7upTw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8IEoa62D5ry4QanaoKIJLQcLQ9uiICDJLY_fnJ6Wlmeg&oe=6A42B7D9
Tisza Sziget Erdély
"Nézzétek meg ezt a táblázatot. Csak egyetlen percig nézzétek a számokat, és közben ízlelgessétek a gondolatot: ezek a közpénzabáló, minden hájjal megkent propagandisták pont most próbálják...