Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 379 — #NoStress
 www.youtube.com/live/df2GNzmh7pY

Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀
gamerkr
Szeme se rebbent. Tökéletes politikus matéria.

1 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 944 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.youtube.com/live/df2GNzmh7pY

Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀

1 hónapja
dawyd728 4 269
Na. Buli van Aszódon. Azt hittem gutaütést kap a fideszes polgi a mai ülésen. Mint egy veszett kutya. Örülhet, ha a mai után az utcán nem köpik le a stílusa miatt. Időt nyert a vipera, de már látszik, h az 5-4-es testületi fölényük a volt fideszes alpolgi átállásával 4-5 lesz és legközelebb már nem fogja tudni tovább odázni jogszabályi hiányosságokra fogva. Legközelebb fel fogják oszlatni magukat és mehet vissza a balettba ugrálni és jöhet az új választás. 😀
dawyd728
Ha valakit érdekel a story, készítse a popcornt:

 www.facebook.com/share/v/1B5Bam4oaQ/
eaglesmcnabb
Itt mondjuk a jegyző legalább annyira hibás, hogy ezt így hagyta. Azért ül ott, hogy ha egy képviselő nem ért egy jogi dolgot akkor kisegítse. Szegény CSabit sajnálom, hogy így megalázta, de kíváncsi vagyok lesz e pofája a városi majálison megjelenni.
Tarsi
A jegyző segítség nélkül azt se tudja mi a neve. A hivatalt lassan 1 éve “vezeti" és ma már hónapok óta úgy működik, h nincs anyakönyves, nincs hagyatékos, pénzügyön egyedül egy ember van. Korábban 4 fő dolgozott. Választások óta a hivatal 3/4-e kicserélődött.. A szoc ügyintéző egy szakács, amivel nem lenne gond, ha motivált lenne, de kijelentette jogszabályokat ő nem fog olvasni. Ő azt csinálja, amit a polgi mond. Szakmailag gyakran képzelten, csak bólogatáshoz értő fideszes rokonnal, ismerőssel töltötte fel a polgármester a hivatalt. Lényegében a jegyző csak aláír, de nem ő vezeti a hivatalt.

Most csak a jéghegy csúcsát kapargattam meg. Asszony van jobban képben az eseményekkel.
1 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Nekem Pósfai a WTF?
Belügyminiszternek kinevezni mindenféle ismeret és háttér nélkül előrevetíti hogy igazából az államtitkára(i) lesz(nek) a rendvédelmi szerv(ek) vezető(i).
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 810 — beers & Packers
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.
Cowboykarcsi90
A multja miatt.
undisputedly
Meg mert 0 kompromisszum készség van benne, elhiszi magáról, hogy csak ő ért hozzá. Egy tipikus celebpolitikus, aki nagyon jól elő tudja adni magát de valójában egy szakbarbár aki senki mást nem hallgat meg.
Tarsi
Ezt mi alapján szűrted le? Ismered közelről? Azért kérdezem, mert én nem ismerem, csak azt látom / láttam amit kívülről lehetett a BKK (jól írom?) elnökeként, aztán államtitkárként és most két évig frakcióvezetőként a bp-i közgyűlésben. Ezek alapján nekem nem tűnt úgy, hogy kompromisszum képtelen. Sőt, a bp-i közgyűlásben nem egyszer ő volt a kompromisszum teremtő. Legalábbis kívülről nézve. Emellett persze lehet keményfejű, az más sztori. De az önmagában nem feltétlenül baj.
peterk2005 udvari bolond
Első kézből tapasztalom, hogy hogy áll a dolgokhoz amiket a fejébe vett. Lásd bkk rendészet ahol azt a kevés haszontalan őrünket is elrendeltette a metrótól este 11-től, csak hogy mutagatni tudja, hogy ő azt is elintézte. Hiába lett jelezve számára, hogy gond lesz belőle nem érdekelte mindaddig amíg be nem zártunk egy szakaszt egy barom miatt amit 2 őr simán elintézett volna.
Vagy mondhatnám a hosszított nyitvatartás fenntartását az őszi/téli időszakban is amikor teljesen gazdaságtalan módon, 5%-os kihasználtsággal közlekedtetünk metrókat éjfélkor, amik így a reggeli csúcsból hiányoznak. Mert forrás az nem lett biztosítva így ugyan annyi menetet rendelt meg a bkk, csak a menetrendbe lett átvariálva. De hát Dávidkának ez a vágyálma, így hiába nem éri meg így kell lennie.
Tarsi
Igen jól ismerek valakit, aki dolgozott vele, többet viszont nem szeretne. Szerinte Vitézy nagyon jó szakértő, de közben hajcsárként bánik a beosztottaival, munkamániás, aki 0-24-ben nyomja. (Hangsúlyozom: ez nem az én véleményem, nekem nincs vele személyes tapasztalatom.)
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.facebook.com/share/1KE3Rgey45/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
"Megdolgoztak" èrte....(illetve mi is....) innentől nekem senki ne magyarázza, hogy mire van vagy mire nincs pènz.....
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/672690354_122118838725233177_2634285652801339496_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1050x2048&ctp=p600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=b96d88&_nc_ohc=olrBMetW5GYQ7kNvwFv24ac&_nc_oc=AdpPtiP1SXpmU1w61c679mBrpS5zFgQOXceYT2teIsUCZNnqXEFe_KOF98lVClm8DIc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=GlvMM0-myynlydfVM7upTw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8IEoa62D5ry4QanaoKIJLQcLQ9uiICDJLY_fnJ6Wlmeg&oe=6A42B7D9
Tisza Sziget Erdély
"Nézzétek meg ezt a táblázatot. Csak egyetlen percig nézzétek a számokat, és közben ízlelgessétek a gondolatot: ezek a közpénzabáló, minden hájjal megkent propagandisták pont most próbálják...
1 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.
Cowboykarcsi90
A multja miatt.
undisputedly
Meg mert 0 kompromisszum készség van benne, elhiszi magáról, hogy csak ő ért hozzá. Egy tipikus celebpolitikus, aki nagyon jól elő tudja adni magát de valójában egy szakbarbár aki senki mást nem hallgat meg.
Tarsi
Ezt mi alapján szűrted le? Ismered közelről? Azért kérdezem, mert én nem ismerem, csak azt látom / láttam amit kívülről lehetett a BKK (jól írom?) elnökeként, aztán államtitkárként és most két évig frakcióvezetőként a bp-i közgyűlésben. Ezek alapján nekem nem tűnt úgy, hogy kompromisszum képtelen. Sőt, a bp-i közgyűlásben nem egyszer ő volt a kompromisszum teremtő. Legalábbis kívülről nézve. Emellett persze lehet keményfejű, az más sztori. De az önmagában nem feltétlenül baj.
peterk2005 udvari bolond
Első kézből tapasztalom, hogy hogy áll a dolgokhoz amiket a fejébe vett. Lásd bkk rendészet ahol azt a kevés haszontalan őrünket is elrendeltette a metrótól este 11-től, csak hogy mutagatni tudja, hogy ő azt is elintézte. Hiába lett jelezve számára, hogy gond lesz belőle nem érdekelte mindaddig amíg be nem zártunk egy szakaszt egy barom miatt amit 2 őr simán elintézett volna.
Vagy mondhatnám a hosszított nyitvatartás fenntartását az őszi/téli időszakban is amikor teljesen gazdaságtalan módon, 5%-os kihasználtsággal közlekedtetünk metrókat éjfélkor, amik így a reggeli csúcsból hiányoznak. Mert forrás az nem lett biztosítva így ugyan annyi menetet rendelt meg a bkk, csak a menetrendbe lett átvariálva. De hát Dávidkának ez a vágyálma, így hiába nem éri meg így kell lennie.
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 964 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.
Cowboykarcsi90
A multja miatt.
undisputedly
Meg mert 0 kompromisszum készség van benne, elhiszi magáról, hogy csak ő ért hozzá. Egy tipikus celebpolitikus, aki nagyon jól elő tudja adni magát de valójában egy szakbarbár aki senki mást nem hallgat meg.
Tarsi
Ezt mi alapján szűrted le? Ismered közelről? Azért kérdezem, mert én nem ismerem, csak azt látom / láttam amit kívülről lehetett a BKK (jól írom?) elnökeként, aztán államtitkárként és most két évig frakcióvezetőként a bp-i közgyűlésben. Ezek alapján nekem nem tűnt úgy, hogy kompromisszum képtelen. Sőt, a bp-i közgyűlásben nem egyszer ő volt a kompromisszum teremtő. Legalábbis kívülről nézve. Emellett persze lehet keményfejű, az más sztori. De az önmagában nem feltétlenül baj.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 964 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.
Cowboykarcsi90
Szerintem azért, amiért MP is áruló minden fideszes számára. Akár bevalljuk akár nem, tiszás oldalon is bőven működnek a bandaharcos reflexek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 964 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes a topik is, olyan volatilitással mozog a hangulat, hogy a Tesla árfolyam is kezd féltékeny lenni.
Gyurma Pappa
Van az úgy, hogy MP nem minden döntése tetszik mindenkinek. Nekem az új kormány legtöbb tagja kifejezetten a kedvemre való volt. Az igazságügyi miniszter személye viszont - a már kifejtett okok miatt - jóval kevésbé. Ha mindenhez tapsikolni kell, akkor az más.
nagylaza, főpohárnok
Nem érted, hogy mit mondok szerintem. Nem azzal van a baj, hogy nem tetszik egy jelölés (nekem pl. a Kármán sem a szívem csücske), hanem hogy milyen következtetéseket vontok le belőle. A Fideszes tempó és a tapsikolok között ott van valahol félúton a nem tetszik ez-vagy-ez a döntés.
Gyurma Pappa
Szerintem pontosan értettem, amit mondasz. Továbbra is fenntartom, hogy a sógor kinevezése fideszes tempó.
nagylaza, főpohárnok
Azért ő lett, mert a sógora vagy mert alkalmas a feladatra, pártban bizalmas embere, és egyébként a sógora (2025. szeptember óta)?

Ha az előbbi, akkor az gond. De valahogy nem ezt látom ebben a helyzetben. Te igen?
Gyurma Pappa
Túl van lihegve amúgy. Most jobb lett volna ha Tuzson marad? Ahogy írtam Vitezynel is adjunk esélyt nekik.

Btw: MP sokat beszélt arról hogy 3 miniszternek lesz vétójoga a kormányüléseken. Olyan nagyon meglepődünk h az egyik vétójoggal rendelkező arc épp a sógora?
csebi
Ha a sógora egy lófaszhoz sem értő seggnyaló, akkor az nagyon nem jó. És akkor nagylaza-val értek egyet: egyáltalán nem erre szavaztam, mert ez éppen pontosan fideszes tempó.

Ha viszont egy saját jogon jó szakember, akiben benne van, hogy jól megoldja a dolgát, akkor leszarom, hogy kinek a kicsodája.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Most futottam össze Vitézyvel a Gellért téren. Gondolkodtam azon, hogy tolmácsoljam-e a topic ellenszenvét, de inkább csak gratuláltam és sok siker kívántam neki.

1 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.
Cowboykarcsi90
"Indul a fikázás."

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
1 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Na. Buli van Aszódon. Azt hittem gutaütést kap a fideszes polgi a mai ülésen. Mint egy veszett kutya. Örülhet, ha a mai után az utcán nem köpik le a stílusa miatt. Időt nyert a vipera, de már látszik, h az 5-4-es testületi fölényük a volt fideszes alpolgi átállásával 4-5 lesz és legközelebb már nem fogja tudni tovább odázni jogszabályi hiányosságokra fogva. Legközelebb fel fogják oszlatni magukat és mehet vissza a balettba ugrálni és jöhet az új választás. 😀
dawyd728
Ha valakit érdekel a story, készítse a popcornt:

 www.facebook.com/share/v/1B5Bam4oaQ/
eaglesmcnabb
Itt mondjuk a jegyző legalább annyira hibás, hogy ezt így hagyta. Azért ül ott, hogy ha egy képviselő nem ért egy jogi dolgot akkor kisegítse. Szegény CSabit sajnálom, hogy így megalázta, de kíváncsi vagyok lesz e pofája a városi majálison megjelenni.
1 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.
Cowboykarcsi90
A multja miatt.
undisputedly
Meg mert 0 kompromisszum készség van benne, elhiszi magáról, hogy csak ő ért hozzá. Egy tipikus celebpolitikus, aki nagyon jól elő tudja adni magát de valójában egy szakbarbár aki senki mást nem hallgat meg.
1 hónapja
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.
Cowboykarcsi90
A multja miatt.
1 hónapja
Beki New York Jets 2 892
 24.hu/belfold/2026/05/01/jogeros-2026-os-parlamenti-valasztas-eredmeny/
1 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Na. Buli van Aszódon. Azt hittem gutaütést kap a fideszes polgi a mai ülésen. Mint egy veszett kutya. Örülhet, ha a mai után az utcán nem köpik le a stílusa miatt. Időt nyert a vipera, de már látszik, h az 5-4-es testületi fölényük a volt fideszes alpolgi átállásával 4-5 lesz és legközelebb már nem fogja tudni tovább odázni jogszabályi hiányosságokra fogva. Legközelebb fel fogják oszlatni magukat és mehet vissza a balettba ugrálni és jöhet az új választás. 😀
dawyd728
Ha valakit érdekel a story, készítse a popcornt:

 www.facebook.com/share/v/1B5Bam4oaQ/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 552 — balazs.t85@gmail.com
Nem értem a fanyalgókat, leváltottuk azt a rohadt Fideszt akinek a lopás köré épült minden intézkedése, persze amikor nem az oroszok, kínaiak, vagy éppen Trump seggében volt Orbán feje.

Miniszterek:
A++: Ebből a csapatból két olyan miniszter van akinél tudod hogy mit "veszel". Orbán Anita, és Vitézy. Egy valamit ne felejtsünk el, Tarlós alatt neki köszönhetjük a Budai fonódó villamosokat és a CAF tendert is. Tisztában van minden olyan projectel amire most gyorsan pénzt lehet költeni, és ez most nagyon fontos a Tiszának. Ő az egyetlen olyan politikus jelenleg akit jobb ha magad mellett tudsz, mert hasonlóan "politizál" mint Magyar, és megvan a megfelelő követőtábora hozzá.

A
Ruff Bálint:
Nekem ő azért fontos, mert amíg ott van, tudom hogy az előző rendszer emberei megkapják ami jár nekik. Ő lelépése lesz a jel, hogy változások indultak a Tiszában.
Kapitány István: Nagyon kíváncsi vagyok mire megy a politikában. Mennyire tudja felhasználni a multinál felszedett tapasztaltokat.
Kármán András: Szintén jó pick, ha sikerül céldátumot adni az EURO bevezetéshez a ciklus végére mehet az A++ba
Bóna, Hegedűs, Lannert: Ez a hármas ahova szakemberkét vártunk politikusok helyett, meg is kaptuk, csak azért nem A+++ mert új arcok.

B
Kátai:
Ez meglepett, de kár lett volna kihagyni, Daredevilt kötelező volt behúzni.
Ruszin: Nem értem miért lepődik meg ezen valaki, ide is fontos volt egy biztos pick, neki nem rendszert kell váltani, csak lehozni egy közepes szintet, nem lesz rajta nagy nyomás.
Posfai-Melléthei: Bizalmi pozíciók voltak mindig is, nem is értem ezen miért lepődtek meg az emberek. Annyi sok plusz pontot összeszedett már fent Magyar, hogy ez simán belefér.

C
Gajdos: Én tőle nagyon fázom, oké hogy egy cuki állatkert vezető, de azért a környezetvédelem nem lesz olyan egyszerű falat, ezen nagy fókusz volt/van az akkugyárak miatt.

E
Tarr: Ez az az a pick amire azt mondom hogy hülyeség volt, mivel látszik hogy jutalomként lett odaadva. Ide is elfért volna egy olyan pick ami szakmai alapú (nem Nagy Ervin)

Számomra ez egy A értékelést érdemel, kritikus területekre szakmából húzott, ami nem biztos hogy be fog jönni, ezt várták el tőle a választók.

Jöhet az előszezon ahol borulnak a csontvázak a Fidesz kormányzás után. Egyenlőre csak a médiában, de a nyár el is fog menni ezzel, és az EUs pénzek hazahozatalával.
Nomac
És a maradékból 3 pick?
Tanács, Lőrincz meg Pósfai?
zacknorb
Pósfai ott van a B-ben, összevontam. Nem véletlenül volt együtt bejelentve.
Tanácsról és Lőrinczről nem sokat tudok, és szerintem ezek olyan minisztériumok amik kevésbé vannak szem előtt. Mintha rúgót, vagy puntert draftolnál a 7. körben. 😀
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nem értem a fanyalgókat, leváltottuk azt a rohadt Fideszt akinek a lopás köré épült minden intézkedése, persze amikor nem az oroszok, kínaiak, vagy éppen Trump seggében volt Orbán feje.

Miniszterek:
A++: Ebből a csapatból két olyan miniszter van akinél tudod hogy mit "veszel". Orbán Anita, és Vitézy. Egy valamit ne felejtsünk el, Tarlós alatt neki köszönhetjük a Budai fonódó villamosokat és a CAF tendert is. Tisztában van minden olyan projectel amire most gyorsan pénzt lehet költeni, és ez most nagyon fontos a Tiszának. Ő az egyetlen olyan politikus jelenleg akit jobb ha magad mellett tudsz, mert hasonlóan "politizál" mint Magyar, és megvan a megfelelő követőtábora hozzá.

A
Ruff Bálint:
Nekem ő azért fontos, mert amíg ott van, tudom hogy az előző rendszer emberei megkapják ami jár nekik. Ő lelépése lesz a jel, hogy változások indultak a Tiszában.
Kapitány István: Nagyon kíváncsi vagyok mire megy a politikában. Mennyire tudja felhasználni a multinál felszedett tapasztaltokat.
Kármán András: Szintén jó pick, ha sikerül céldátumot adni az EURO bevezetéshez a ciklus végére mehet az A++ba
Bóna, Hegedűs, Lannert: Ez a hármas ahova szakemberkét vártunk politikusok helyett, meg is kaptuk, csak azért nem A+++ mert új arcok.

B
Kátai:
Ez meglepett, de kár lett volna kihagyni, Daredevilt kötelező volt behúzni.
Ruszin: Nem értem miért lepődik meg ezen valaki, ide is fontos volt egy biztos pick, neki nem rendszert kell váltani, csak lehozni egy közepes szintet, nem lesz rajta nagy nyomás.
Posfai-Melléthei: Bizalmi pozíciók voltak mindig is, nem is értem ezen miért lepődtek meg az emberek. Annyi sok plusz pontot összeszedett már fent Magyar, hogy ez simán belefér.

C
Gajdos: Én tőle nagyon fázom, oké hogy egy cuki állatkert vezető, de azért a környezetvédelem nem lesz olyan egyszerű falat, ezen nagy fókusz volt/van az akkugyárak miatt.

E
Tarr: Ez az az a pick amire azt mondom hogy hülyeség volt, mivel látszik hogy jutalomként lett odaadva. Ide is elfért volna egy olyan pick ami szakmai alapú (nem Nagy Ervin)

Számomra ez egy A értékelést érdemel, kritikus területekre szakmából húzott, ami nem biztos hogy be fog jönni, ezt várták el tőle a választók.

Jöhet az előszezon ahol borulnak a csontvázak a Fidesz kormányzás után. Egyenlőre csak a médiában, de a nyár el is fog menni ezzel, és az EUs pénzek hazahozatalával.
Nomac
És a maradékból 3 pick?
Tanács, Lőrincz meg Pósfai?
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 552 — balazs.t85@gmail.com
Nem értem a fanyalgókat, leváltottuk azt a rohadt Fideszt akinek a lopás köré épült minden intézkedése, persze amikor nem az oroszok, kínaiak, vagy éppen Trump seggében volt Orbán feje.

Miniszterek:
A++: Ebből a csapatból két olyan miniszter van akinél tudod hogy mit "veszel". Orbán Anita, és Vitézy. Egy valamit ne felejtsünk el, Tarlós alatt neki köszönhetjük a Budai fonódó villamosokat és a CAF tendert is. Tisztában van minden olyan projectel amire most gyorsan pénzt lehet költeni, és ez most nagyon fontos a Tiszának. Ő az egyetlen olyan politikus jelenleg akit jobb ha magad mellett tudsz, mert hasonlóan "politizál" mint Magyar, és megvan a megfelelő követőtábora hozzá.

A
Ruff Bálint:
Nekem ő azért fontos, mert amíg ott van, tudom hogy az előző rendszer emberei megkapják ami jár nekik. Ő lelépése lesz a jel, hogy változások indultak a Tiszában.
Kapitány István: Nagyon kíváncsi vagyok mire megy a politikában. Mennyire tudja felhasználni a multinál felszedett tapasztaltokat.
Kármán András: Szintén jó pick, ha sikerül céldátumot adni az EURO bevezetéshez a ciklus végére mehet az A++ba
Bóna, Hegedűs, Lannert: Ez a hármas ahova szakemberkét vártunk politikusok helyett, meg is kaptuk, csak azért nem A+++ mert új arcok.

B
Kátai:
Ez meglepett, de kár lett volna kihagyni, Daredevilt kötelező volt behúzni.
Ruszin: Nem értem miért lepődik meg ezen valaki, ide is fontos volt egy biztos pick, neki nem rendszert kell váltani, csak lehozni egy közepes szintet, nem lesz rajta nagy nyomás.
Posfai-Melléthei: Bizalmi pozíciók voltak mindig is, nem is értem ezen miért lepődtek meg az emberek. Annyi sok plusz pontot összeszedett már fent Magyar, hogy ez simán belefér.

C
Gajdos: Én tőle nagyon fázom, oké hogy egy cuki állatkert vezető, de azért a környezetvédelem nem lesz olyan egyszerű falat, ezen nagy fókusz volt/van az akkugyárak miatt.

E
Tarr: Ez az az a pick amire azt mondom hogy hülyeség volt, mivel látszik hogy jutalomként lett odaadva. Ide is elfért volna egy olyan pick ami szakmai alapú (nem Nagy Ervin)

Számomra ez egy A értékelést érdemel, kritikus területekre szakmából húzott, ami nem biztos hogy be fog jönni, ezt várták el tőle a választók.

Jöhet az előszezon ahol borulnak a csontvázak a Fidesz kormányzás után. Egyenlőre csak a médiában, de a nyár el is fog menni ezzel, és az EUs pénzek hazahozatalával.
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 810 — beers & Packers
Érdekes a topik is, olyan volatilitással mozog a hangulat, hogy a Tesla árfolyam is kezd féltékeny lenni.
Gyurma Pappa
Van az úgy, hogy MP nem minden döntése tetszik mindenkinek. Nekem az új kormány legtöbb tagja kifejezetten a kedvemre való volt. Az igazságügyi miniszter személye viszont - a már kifejtett okok miatt - jóval kevésbé. Ha mindenhez tapsikolni kell, akkor az más.
nagylaza, főpohárnok
Nem érted, hogy mit mondok szerintem. Nem azzal van a baj, hogy nem tetszik egy jelölés (nekem pl. a Kármán sem a szívem csücske), hanem hogy milyen következtetéseket vontok le belőle. A Fideszes tempó és a tapsikolok között ott van valahol félúton a nem tetszik ez-vagy-ez a döntés.
Gyurma Pappa
Szerintem pontosan értettem, amit mondasz. Továbbra is fenntartom, hogy a sógor kinevezése fideszes tempó.
nagylaza, főpohárnok
Azért ő lett, mert a sógora vagy mert alkalmas a feladatra, pártban bizalmas embere, és egyébként a sógora (2025. szeptember óta)?

Ha az előbbi, akkor az gond. De valahogy nem ezt látom ebben a helyzetben. Te igen?
Gyurma Pappa
Én is úgy gondolom, hogy elsősorban azért lett miniszter, mert MP alkalmasnak tartja a feladatra. Ez kétségtelenül javítja, de nem menti a helyzetet.
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/685717861_1431957328732764_8367836754655402076_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=Yq9U7smIWdAQ7kNvwEO-AID&_nc_oc=AdqzLUAWt_TdcWm0pB1VhklDbds2fWAgJYhFyIpnGVVf24rRXdzwZBIY4ob66rk6Q24&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=xWj52VXArM0NLBZT95GoYw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9gzip42NNYolGI9AJFZYU0lVcczXsMFHZCBitDYYPfxw&oe=6A3FFC98
2,3 Mio. Aufrufe · 123.207 Reaktionen | Ünnepi üzenet a magyar nemzethez 22 évvel Magyarország uniós csatlakozása után a TISZA-kormány működési elveiről. | Péter Magyar
Ünnepi üzenet a magyar nemzethez 22 évvel Magyarország uniós csatlakozása után a TISZA-kormány működési elveiről.


Beleállt, 3-4 hónap és kiderül, mennyire is gondolja komolyan

1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
TOP: Orbán, Vitézy, Kármán: szakemberek, vezettek nagyobb szervezetet, ismerik az igazgatást.
Legalja: Kátai, Tarr, Lőrinc: nincs nagyobb szervezetben vezetői tapasztalat, komolyabb jártasság sincs a területükön, nincs mélyebb igazgatási tapasztalatuk.
Lőrincz Viktória számomra különösen érthetetlen, arról nem szólva hogy Forsthoffer Ágnes szerintem ziccer lett volna arra a posztra.
Pósfai meg.... A bizalmat vesztett rendvédelemnek egy Ruszin-fél alkat kellett volna, hogy visszaadja a hitet, erre egy totális outsidert tesznek ide, alábaszva a sportot is, ami teljesen tájidegen. Ha ennyi minisztérium van már, akkor bőven lett volna jobb helye máshol a sportnak.

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 381 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.
Cowboykarcsi90
Nálam ez hosszú évekre visszatekintő ellenszenv, még a veke-s időkből. Faterom bkv-s volt a metrónál, sose mondtak róla jókat ők se ott szakmán belül.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"