Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
www.youtube.com/live/df2GNzmh7pYSzeme se rebbent. Tökéletes politikus matéria.
Sokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀
gamerkr
1 hónapja
www.youtube.com/live/df2GNzmh7pYSokszor megfogjátok állítani a videót, nagyon nagyon kellemetlen. Én szóltam 😀
1 hónapja
dawyd728
4 269
A jegyző segítség nélkül azt se tudja mi a neve. A hivatalt lassan 1 éve “vezeti" és ma már hónapok óta úgy működik, h nincs anyakönyves, nincs hagyatékos, pénzügyön egyedül egy ember van. Korábban 4 fő dolgozott. Választások óta a hivatal 3/4-e kicserélődött.. A szoc ügyintéző egy szakács, amivel nem lenne gond, ha motivált lenne, de kijelentette jogszabályokat ő nem fog olvasni. Ő azt csinálja, amit a polgi mond. Szakmailag gyakran képzelten, csak bólogatáshoz értő fideszes rokonnal, ismerőssel töltötte fel a polgármester a hivatalt. Lényegében a jegyző csak aláír, de nem ő vezeti a hivatalt.Itt mondjuk a jegyző legalább annyira hibás, hogy ezt így hagyta. Azért ül ott, hogy ha egy képviselő nem ért egy jogi dolgot akkor kisegítse. Szegény CSabit sajnálom, hogy így megalázta, de kíváncsi vagyok lesz e pofája a városi majálison megjelenni.Na. Buli van Aszódon. Azt hittem gutaütést kap a fideszes polgi a mai ülésen. Mint egy veszett kutya. Örülhet, ha a mai után az utcán nem köpik le a stílusa miatt. Időt nyert a vipera, de már látszik, h az 5-4-es testületi fölényük a volt fideszes alpolgi átállásával 4-5 lesz és legközelebb már nem fogja tudni tovább odázni jogszabályi hiányosságokra fogva. Legközelebb fel fogják oszlatni magukat és mehet vissza a balettba ugrálni és jöhet az új választás. 😀Ha valakit érdekel a story, készítse a popcornt:
dawyd728
www.facebook.com/share/v/1B5Bam4oaQ/
eaglesmcnabb
Tarsi
Most csak a jéghegy csúcsát kapargattam meg. Asszony van jobban képben az eseményekkel.
1 hónapja
Nekem Pósfai a WTF? Belügyminiszternek kinevezni mindenféle ismeret és háttér nélkül előrevetíti hogy igazából az államtitkára(i) lesz(nek) a rendvédelmi szerv(ek) vezető(i).
1 hónapja
Igen jól ismerek valakit, aki dolgozott vele, többet viszont nem szeretne. Szerinte Vitézy nagyon jó szakértő, de közben hajcsárként bánik a beosztottaival, munkamániás, aki 0-24-ben nyomja. (Hangsúlyozom: ez nem az én véleményem, nekem nincs vele személyes tapasztalatom.)Első kézből tapasztalom, hogy hogy áll a dolgokhoz amiket a fejébe vett. Lásd bkk rendészet ahol azt a kevés haszontalan őrünket is elrendeltette a metrótól este 11-től, csak hogy mutagatni tudja, hogy ő azt is elintézte. Hiába lett jelezve számára, hogy gond lesz belőle nem érdekelte mindaddig amíg be nem zártunk egy szakaszt egy barom miatt amit 2 őr simán elintézett volna.Ezt mi alapján szűrted le? Ismered közelről? Azért kérdezem, mert én nem ismerem, csak azt látom / láttam amit kívülről lehetett a BKK (jól írom?) elnökeként, aztán államtitkárként és most két évig frakcióvezetőként a bp-i közgyűlésben. Ezek alapján nekem nem tűnt úgy, hogy kompromisszum képtelen. Sőt, a bp-i közgyűlásben nem egyszer ő volt a kompromisszum teremtő. Legalábbis kívülről nézve. Emellett persze lehet keményfejű, az más sztori. De az önmagában nem feltétlenül baj.Meg mert 0 kompromisszum készség van benne, elhiszi magáról, hogy csak ő ért hozzá. Egy tipikus celebpolitikus, aki nagyon jól elő tudja adni magát de valójában egy szakbarbár aki senki mást nem hallgat meg.Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.A multja miatt.
Cowboykarcsi90
undisputedly
Tarsi
peterk2005 udvari bolond
Vagy mondhatnám a hosszított nyitvatartás fenntartását az őszi/téli időszakban is amikor teljesen gazdaságtalan módon, 5%-os kihasználtsággal közlekedtetünk metrókat éjfélkor, amik így a reggeli csúcsból hiányoznak. Mert forrás az nem lett biztosítva így ugyan annyi menetet rendelt meg a bkk, csak a menetrendbe lett átvariálva. De hát Dávidkának ez a vágyálma, így hiába nem éri meg így kell lennie.
Tarsi
1 hónapja
www.facebook.com/share/1KE3Rgey45/?mibextid=wwXIfr"Megdolgoztak" èrte....(illetve mi is....) innentől nekem senki ne magyarázza, hogy mire van vagy mire nincs pènz.....
ozibozi
1 hónapja
1 hónapja
Első kézből tapasztalom, hogy hogy áll a dolgokhoz amiket a fejébe vett. Lásd bkk rendészet ahol azt a kevés haszontalan őrünket is elrendeltette a metrótól este 11-től, csak hogy mutagatni tudja, hogy ő azt is elintézte. Hiába lett jelezve számára, hogy gond lesz belőle nem érdekelte mindaddig amíg be nem zártunk egy szakaszt egy barom miatt amit 2 őr simán elintézett volna.Ezt mi alapján szűrted le? Ismered közelről? Azért kérdezem, mert én nem ismerem, csak azt látom / láttam amit kívülről lehetett a BKK (jól írom?) elnökeként, aztán államtitkárként és most két évig frakcióvezetőként a bp-i közgyűlésben. Ezek alapján nekem nem tűnt úgy, hogy kompromisszum képtelen. Sőt, a bp-i közgyűlásben nem egyszer ő volt a kompromisszum teremtő. Legalábbis kívülről nézve. Emellett persze lehet keményfejű, az más sztori. De az önmagában nem feltétlenül baj.Meg mert 0 kompromisszum készség van benne, elhiszi magáról, hogy csak ő ért hozzá. Egy tipikus celebpolitikus, aki nagyon jól elő tudja adni magát de valójában egy szakbarbár aki senki mást nem hallgat meg.Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.A multja miatt.
Cowboykarcsi90
undisputedly
Tarsi
peterk2005 udvari bolond
Vagy mondhatnám a hosszított nyitvatartás fenntartását az őszi/téli időszakban is amikor teljesen gazdaságtalan módon, 5%-os kihasználtsággal közlekedtetünk metrókat éjfélkor, amik így a reggeli csúcsból hiányoznak. Mert forrás az nem lett biztosítva így ugyan annyi menetet rendelt meg a bkk, csak a menetrendbe lett átvariálva. De hát Dávidkának ez a vágyálma, így hiába nem éri meg így kell lennie.
1 hónapja
Ezt mi alapján szűrted le? Ismered közelről? Azért kérdezem, mert én nem ismerem, csak azt látom / láttam amit kívülről lehetett a BKK (jól írom?) elnökeként, aztán államtitkárként és most két évig frakcióvezetőként a bp-i közgyűlésben. Ezek alapján nekem nem tűnt úgy, hogy kompromisszum képtelen. Sőt, a bp-i közgyűlásben nem egyszer ő volt a kompromisszum teremtő. Legalábbis kívülről nézve. Emellett persze lehet keményfejű, az más sztori. De az önmagában nem feltétlenül baj.Meg mert 0 kompromisszum készség van benne, elhiszi magáról, hogy csak ő ért hozzá. Egy tipikus celebpolitikus, aki nagyon jól elő tudja adni magát de valójában egy szakbarbár aki senki mást nem hallgat meg.Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.A multja miatt.
Cowboykarcsi90
undisputedly
Tarsi


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.Szerintem azért, amiért MP is áruló minden fideszes számára. Akár bevalljuk akár nem, tiszás oldalon is bőven működnek a bandaharcos reflexek.
Cowboykarcsi90


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
Ha a sógora egy lófaszhoz sem értő seggnyaló, akkor az nagyon nem jó. És akkor nagylaza-val értek egyet: egyáltalán nem erre szavaztam, mert ez éppen pontosan fideszes tempó.Túl van lihegve amúgy. Most jobb lett volna ha Tuzson marad? Ahogy írtam Vitezynel is adjunk esélyt nekik.Azért ő lett, mert a sógora vagy mert alkalmas a feladatra, pártban bizalmas embere, és egyébként a sógora (2025. szeptember óta)?Szerintem pontosan értettem, amit mondasz. Továbbra is fenntartom, hogy a sógor kinevezése fideszes tempó.Nem érted, hogy mit mondok szerintem. Nem azzal van a baj, hogy nem tetszik egy jelölés (nekem pl. a Kármán sem a szívem csücske), hanem hogy milyen következtetéseket vontok le belőle. A Fideszes tempó és a tapsikolok között ott van valahol félúton a nem tetszik ez-vagy-ez a döntés.Érdekes a topik is, olyan volatilitással mozog a hangulat, hogy a Tesla árfolyam is kezd féltékeny lenni.Van az úgy, hogy MP nem minden döntése tetszik mindenkinek. Nekem az új kormány legtöbb tagja kifejezetten a kedvemre való volt. Az igazságügyi miniszter személye viszont - a már kifejtett okok miatt - jóval kevésbé. Ha mindenhez tapsikolni kell, akkor az más.
Gyurma Pappa
nagylaza, főpohárnok
Gyurma Pappa
nagylaza, főpohárnok
Ha az előbbi, akkor az gond. De valahogy nem ezt látom ebben a helyzetben. Te igen?
Gyurma Pappa
Btw: MP sokat beszélt arról hogy 3 miniszternek lesz vétójoga a kormányüléseken. Olyan nagyon meglepődünk h az egyik vétójoggal rendelkező arc épp a sógora?
csebi
Ha viszont egy saját jogon jó szakember, akiben benne van, hogy jól megoldja a dolgát, akkor leszarom, hogy kinek a kicsodája.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
Most futottam össze Vitézyvel a Gellért téren. Gondolkodtam azon, hogy tolmácsoljam-e a topic ellenszenvét, de inkább csak gratuláltam és sok siker kívántam neki.
1 hónapja
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság."Indul a fikázás."
Cowboykarcsi90
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
1 hónapja
Itt mondjuk a jegyző legalább annyira hibás, hogy ezt így hagyta. Azért ül ott, hogy ha egy képviselő nem ért egy jogi dolgot akkor kisegítse. Szegény CSabit sajnálom, hogy így megalázta, de kíváncsi vagyok lesz e pofája a városi majálison megjelenni.Na. Buli van Aszódon. Azt hittem gutaütést kap a fideszes polgi a mai ülésen. Mint egy veszett kutya. Örülhet, ha a mai után az utcán nem köpik le a stílusa miatt. Időt nyert a vipera, de már látszik, h az 5-4-es testületi fölényük a volt fideszes alpolgi átállásával 4-5 lesz és legközelebb már nem fogja tudni tovább odázni jogszabályi hiányosságokra fogva. Legközelebb fel fogják oszlatni magukat és mehet vissza a balettba ugrálni és jöhet az új választás. 😀Ha valakit érdekel a story, készítse a popcornt:
dawyd728
www.facebook.com/share/v/1B5Bam4oaQ/
eaglesmcnabb
1 hónapja
Meg mert 0 kompromisszum készség van benne, elhiszi magáról, hogy csak ő ért hozzá. Egy tipikus celebpolitikus, aki nagyon jól elő tudja adni magát de valójában egy szakbarbár aki senki mást nem hallgat meg.Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.A multja miatt.
Cowboykarcsi90
undisputedly
1 hónapja
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.A multja miatt.
Cowboykarcsi90
1 hónapja
Na. Buli van Aszódon. Azt hittem gutaütést kap a fideszes polgi a mai ülésen. Mint egy veszett kutya. Örülhet, ha a mai után az utcán nem köpik le a stílusa miatt. Időt nyert a vipera, de már látszik, h az 5-4-es testületi fölényük a volt fideszes alpolgi átállásával 4-5 lesz és legközelebb már nem fogja tudni tovább odázni jogszabályi hiányosságokra fogva. Legközelebb fel fogják oszlatni magukat és mehet vissza a balettba ugrálni és jöhet az új választás. 😀Ha valakit érdekel a story, készítse a popcornt:
dawyd728
www.facebook.com/share/v/1B5Bam4oaQ/
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
Pósfai ott van a B-ben, összevontam. Nem véletlenül volt együtt bejelentve.Nem értem a fanyalgókat, leváltottuk azt a rohadt Fideszt akinek a lopás köré épült minden intézkedése, persze amikor nem az oroszok, kínaiak, vagy éppen Trump seggében volt Orbán feje.És a maradékból 3 pick?
Miniszterek:
A++: Ebből a csapatból két olyan miniszter van akinél tudod hogy mit "veszel". Orbán Anita, és Vitézy. Egy valamit ne felejtsünk el, Tarlós alatt neki köszönhetjük a Budai fonódó villamosokat és a CAF tendert is. Tisztában van minden olyan projectel amire most gyorsan pénzt lehet költeni, és ez most nagyon fontos a Tiszának. Ő az egyetlen olyan politikus jelenleg akit jobb ha magad mellett tudsz, mert hasonlóan "politizál" mint Magyar, és megvan a megfelelő követőtábora hozzá.
A
Ruff Bálint: Nekem ő azért fontos, mert amíg ott van, tudom hogy az előző rendszer emberei megkapják ami jár nekik. Ő lelépése lesz a jel, hogy változások indultak a Tiszában.
Kapitány István: Nagyon kíváncsi vagyok mire megy a politikában. Mennyire tudja felhasználni a multinál felszedett tapasztaltokat.
Kármán András: Szintén jó pick, ha sikerül céldátumot adni az EURO bevezetéshez a ciklus végére mehet az A++ba
Bóna, Hegedűs, Lannert: Ez a hármas ahova szakemberkét vártunk politikusok helyett, meg is kaptuk, csak azért nem A+++ mert új arcok.
B
Kátai: Ez meglepett, de kár lett volna kihagyni, Daredevilt kötelező volt behúzni.
Ruszin: Nem értem miért lepődik meg ezen valaki, ide is fontos volt egy biztos pick, neki nem rendszert kell váltani, csak lehozni egy közepes szintet, nem lesz rajta nagy nyomás.
Posfai-Melléthei: Bizalmi pozíciók voltak mindig is, nem is értem ezen miért lepődtek meg az emberek. Annyi sok plusz pontot összeszedett már fent Magyar, hogy ez simán belefér.
C
Gajdos: Én tőle nagyon fázom, oké hogy egy cuki állatkert vezető, de azért a környezetvédelem nem lesz olyan egyszerű falat, ezen nagy fókusz volt/van az akkugyárak miatt.
E
Tarr: Ez az az a pick amire azt mondom hogy hülyeség volt, mivel látszik hogy jutalomként lett odaadva. Ide is elfért volna egy olyan pick ami szakmai alapú (nem Nagy Ervin)
Számomra ez egy A értékelést érdemel, kritikus területekre szakmából húzott, ami nem biztos hogy be fog jönni, ezt várták el tőle a választók.
Jöhet az előszezon ahol borulnak a csontvázak a Fidesz kormányzás után. Egyenlőre csak a médiában, de a nyár el is fog menni ezzel, és az EUs pénzek hazahozatalával.
Nomac
Tanács, Lőrincz meg Pósfai?
zacknorb
Tanácsról és Lőrinczről nem sokat tudok, és szerintem ezek olyan minisztériumok amik kevésbé vannak szem előtt. Mintha rúgót, vagy puntert draftolnál a 7. körben. 😀
1 hónapja
Nem értem a fanyalgókat, leváltottuk azt a rohadt Fideszt akinek a lopás köré épült minden intézkedése, persze amikor nem az oroszok, kínaiak, vagy éppen Trump seggében volt Orbán feje.És a maradékból 3 pick?
Miniszterek:
A++: Ebből a csapatból két olyan miniszter van akinél tudod hogy mit "veszel". Orbán Anita, és Vitézy. Egy valamit ne felejtsünk el, Tarlós alatt neki köszönhetjük a Budai fonódó villamosokat és a CAF tendert is. Tisztában van minden olyan projectel amire most gyorsan pénzt lehet költeni, és ez most nagyon fontos a Tiszának. Ő az egyetlen olyan politikus jelenleg akit jobb ha magad mellett tudsz, mert hasonlóan "politizál" mint Magyar, és megvan a megfelelő követőtábora hozzá.
A
Ruff Bálint: Nekem ő azért fontos, mert amíg ott van, tudom hogy az előző rendszer emberei megkapják ami jár nekik. Ő lelépése lesz a jel, hogy változások indultak a Tiszában.
Kapitány István: Nagyon kíváncsi vagyok mire megy a politikában. Mennyire tudja felhasználni a multinál felszedett tapasztaltokat.
Kármán András: Szintén jó pick, ha sikerül céldátumot adni az EURO bevezetéshez a ciklus végére mehet az A++ba
Bóna, Hegedűs, Lannert: Ez a hármas ahova szakemberkét vártunk politikusok helyett, meg is kaptuk, csak azért nem A+++ mert új arcok.
B
Kátai: Ez meglepett, de kár lett volna kihagyni, Daredevilt kötelező volt behúzni.
Ruszin: Nem értem miért lepődik meg ezen valaki, ide is fontos volt egy biztos pick, neki nem rendszert kell váltani, csak lehozni egy közepes szintet, nem lesz rajta nagy nyomás.
Posfai-Melléthei: Bizalmi pozíciók voltak mindig is, nem is értem ezen miért lepődtek meg az emberek. Annyi sok plusz pontot összeszedett már fent Magyar, hogy ez simán belefér.
C
Gajdos: Én tőle nagyon fázom, oké hogy egy cuki állatkert vezető, de azért a környezetvédelem nem lesz olyan egyszerű falat, ezen nagy fókusz volt/van az akkugyárak miatt.
E
Tarr: Ez az az a pick amire azt mondom hogy hülyeség volt, mivel látszik hogy jutalomként lett odaadva. Ide is elfért volna egy olyan pick ami szakmai alapú (nem Nagy Ervin)
Számomra ez egy A értékelést érdemel, kritikus területekre szakmából húzott, ami nem biztos hogy be fog jönni, ezt várták el tőle a választók.
Jöhet az előszezon ahol borulnak a csontvázak a Fidesz kormányzás után. Egyenlőre csak a médiában, de a nyár el is fog menni ezzel, és az EUs pénzek hazahozatalával.
Nomac
Tanács, Lőrincz meg Pósfai?
1 hónapja
Nem értem a fanyalgókat, leváltottuk azt a rohadt Fideszt akinek a lopás köré épült minden intézkedése, persze amikor nem az oroszok, kínaiak, vagy éppen Trump seggében volt Orbán feje. Miniszterek:
A++: Ebből a csapatból két olyan miniszter van akinél tudod hogy mit "veszel". Orbán Anita, és Vitézy. Egy valamit ne felejtsünk el, Tarlós alatt neki köszönhetjük a Budai fonódó villamosokat és a CAF tendert is. Tisztában van minden olyan projectel amire most gyorsan pénzt lehet költeni, és ez most nagyon fontos a Tiszának. Ő az egyetlen olyan politikus jelenleg akit jobb ha magad mellett tudsz, mert hasonlóan "politizál" mint Magyar, és megvan a megfelelő követőtábora hozzá.
A
Ruff Bálint: Nekem ő azért fontos, mert amíg ott van, tudom hogy az előző rendszer emberei megkapják ami jár nekik. Ő lelépése lesz a jel, hogy változások indultak a Tiszában.
Kapitány István: Nagyon kíváncsi vagyok mire megy a politikában. Mennyire tudja felhasználni a multinál felszedett tapasztaltokat.
Kármán András: Szintén jó pick, ha sikerül céldátumot adni az EURO bevezetéshez a ciklus végére mehet az A++ba
Bóna, Hegedűs, Lannert: Ez a hármas ahova szakemberkét vártunk politikusok helyett, meg is kaptuk, csak azért nem A+++ mert új arcok.
B
Kátai: Ez meglepett, de kár lett volna kihagyni, Daredevilt kötelező volt behúzni.
Ruszin: Nem értem miért lepődik meg ezen valaki, ide is fontos volt egy biztos pick, neki nem rendszert kell váltani, csak lehozni egy közepes szintet, nem lesz rajta nagy nyomás.
Posfai-Melléthei: Bizalmi pozíciók voltak mindig is, nem is értem ezen miért lepődtek meg az emberek. Annyi sok plusz pontot összeszedett már fent Magyar, hogy ez simán belefér.
C
Gajdos: Én tőle nagyon fázom, oké hogy egy cuki állatkert vezető, de azért a környezetvédelem nem lesz olyan egyszerű falat, ezen nagy fókusz volt/van az akkugyárak miatt.
E
Tarr: Ez az az a pick amire azt mondom hogy hülyeség volt, mivel látszik hogy jutalomként lett odaadva. Ide is elfért volna egy olyan pick ami szakmai alapú (nem Nagy Ervin)
Számomra ez egy A értékelést érdemel, kritikus területekre szakmából húzott, ami nem biztos hogy be fog jönni, ezt várták el tőle a választók.
Jöhet az előszezon ahol borulnak a csontvázak a Fidesz kormányzás után. Egyenlőre csak a médiában, de a nyár el is fog menni ezzel, és az EUs pénzek hazahozatalával.
1 hónapja
Én is úgy gondolom, hogy elsősorban azért lett miniszter, mert MP alkalmasnak tartja a feladatra. Ez kétségtelenül javítja, de nem menti a helyzetet.Azért ő lett, mert a sógora vagy mert alkalmas a feladatra, pártban bizalmas embere, és egyébként a sógora (2025. szeptember óta)?Szerintem pontosan értettem, amit mondasz. Továbbra is fenntartom, hogy a sógor kinevezése fideszes tempó.Nem érted, hogy mit mondok szerintem. Nem azzal van a baj, hogy nem tetszik egy jelölés (nekem pl. a Kármán sem a szívem csücske), hanem hogy milyen következtetéseket vontok le belőle. A Fideszes tempó és a tapsikolok között ott van valahol félúton a nem tetszik ez-vagy-ez a döntés.Érdekes a topik is, olyan volatilitással mozog a hangulat, hogy a Tesla árfolyam is kezd féltékeny lenni.Van az úgy, hogy MP nem minden döntése tetszik mindenkinek. Nekem az új kormány legtöbb tagja kifejezetten a kedvemre való volt. Az igazságügyi miniszter személye viszont - a már kifejtett okok miatt - jóval kevésbé. Ha mindenhez tapsikolni kell, akkor az más.
Gyurma Pappa
nagylaza, főpohárnok
Gyurma Pappa
nagylaza, főpohárnok
Ha az előbbi, akkor az gond. De valahogy nem ezt látom ebben a helyzetben. Te igen?
Gyurma Pappa
1 hónapja
Beleállt, 3-4 hónap és kiderül, mennyire is gondolja komolyan

1 hónapja
TOP: Orbán, Vitézy, Kármán: szakemberek, vezettek nagyobb szervezetet, ismerik az igazgatást.Legalja: Kátai, Tarr, Lőrinc: nincs nagyobb szervezetben vezetői tapasztalat, komolyabb jártasság sincs a területükön, nincs mélyebb igazgatási tapasztalatuk.
Lőrincz Viktória számomra különösen érthetetlen, arról nem szólva hogy Forsthoffer Ágnes szerintem ziccer lett volna arra a posztra.
Pósfai meg.... A bizalmat vesztett rendvédelemnek egy Ruszin-fél alkat kellett volna, hogy visszaadja a hitet, erre egy totális outsidert tesznek ide, alábaszva a sportot is, ami teljesen tájidegen. Ha ennyi minisztérium van már, akkor bőven lett volna jobb helye máshol a sportnak.
1 hónapja
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.Nálam ez hosszú évekre visszatekintő ellenszenv, még a veke-s időkből. Faterom bkv-s volt a metrónál, sose mondtak róla jókat ők se ott szakmán belül.
Cowboykarcsi90

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"

