Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 817 — beers & Packers
Érdekes a topik is, olyan volatilitással mozog a hangulat, hogy a Tesla árfolyam is kezd féltékeny lenni.
Gyurma Pappa
Van az úgy, hogy MP nem minden döntése tetszik mindenkinek. Nekem az új kormány legtöbb tagja kifejezetten a kedvemre való volt. Az igazságügyi miniszter személye viszont - a már kifejtett okok miatt - jóval kevésbé. Ha mindenhez tapsikolni kell, akkor az más.
nagylaza, főpohárnok
Nem érted, hogy mit mondok szerintem. Nem azzal van a baj, hogy nem tetszik egy jelölés (nekem pl. a Kármán sem a szívem csücske), hanem hogy milyen következtetéseket vontok le belőle. A Fideszes tempó és a tapsikolok között ott van valahol félúton a nem tetszik ez-vagy-ez a döntés.
Gyurma Pappa
Szerintem pontosan értettem, amit mondasz. Továbbra is fenntartom, hogy a sógor kinevezése fideszes tempó.
nagylaza, főpohárnok
Azért ő lett, mert a sógora vagy mert alkalmas a feladatra, pártban bizalmas embere, és egyébként a sógora (2025. szeptember óta)?

Ha az előbbi, akkor az gond. De valahogy nem ezt látom ebben a helyzetben. Te igen?
Gyurma Pappa
Én is úgy gondolom, hogy elsősorban azért lett miniszter, mert MP alkalmasnak tartja a feladatra. Ez kétségtelenül javítja, de nem menti a helyzetet.
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/685717861_1431957328732764_8367836754655402076_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=Yq9U7smIWdAQ7kNvwEO-AID&_nc_oc=AdqzLUAWt_TdcWm0pB1VhklDbds2fWAgJYhFyIpnGVVf24rRXdzwZBIY4ob66rk6Q24&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=xWj52VXArM0NLBZT95GoYw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9gzip42NNYolGI9AJFZYU0lVcczXsMFHZCBitDYYPfxw&oe=6A3FFC98
2,3 Mio. Aufrufe · 123.207 Reaktionen | Ünnepi üzenet a magyar nemzethez 22 évvel Magyarország uniós csatlakozása után a TISZA-kormány működési elveiről. | Péter Magyar
Ünnepi üzenet a magyar nemzethez 22 évvel Magyarország uniós csatlakozása után a TISZA-kormány működési elveiről.


Beleállt, 3-4 hónap és kiderül, mennyire is gondolja komolyan

1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
TOP: Orbán, Vitézy, Kármán: szakemberek, vezettek nagyobb szervezetet, ismerik az igazgatást.
Legalja: Kátai, Tarr, Lőrinc: nincs nagyobb szervezetben vezetői tapasztalat, komolyabb jártasság sincs a területükön, nincs mélyebb igazgatási tapasztalatuk.
Lőrincz Viktória számomra különösen érthetetlen, arról nem szólva hogy Forsthoffer Ágnes szerintem ziccer lett volna arra a posztra.
Pósfai meg.... A bizalmat vesztett rendvédelemnek egy Ruszin-fél alkat kellett volna, hogy visszaadja a hitet, erre egy totális outsidert tesznek ide, alábaszva a sportot is, ami teljesen tájidegen. Ha ennyi minisztérium van már, akkor bőven lett volna jobb helye máshol a sportnak.

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.
Cowboykarcsi90
Nálam ez hosszú évekre visszatekintő ellenszenv, még a veke-s időkből. Faterom bkv-s volt a metrónál, sose mondtak róla jókat ők se ott szakmán belül.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Vitezy miért ennyire negatív sokaknak? Nekem ez ujdonság.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Illetve tegyük a másik serpenyőbe csak azt az 1,8 milliárdot, amit Lölő tolt át valamelyik bohóc szakkörnek, gondolom az is megy vissza biztosan.
somoskovig
Vagy azt már lefoglalja a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal 😀
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
Én pl nehezen hiszem, hogy MP ne tudott volna arról, hogy Wáberer betolt 100 milliót a Tisza pártkasszába...
+ Bojár Gábor is támogatta (maga mondta) a pártot több mint 1 éve, akkor az is megy vissza?bobi0092
Mert nem láttál még élő könyvelőt, azért 😅

Elvileg ez egy április eleji utalás, simán le sem volt még könyvelve, és MP megfogalmazásából úgy tűnik, hogy azért is néztek rá, mert nem emlékezett rá.

Jelenleg ez simán benne van, hogy igazat mondd, gyakorlati életből való tapasztalatom szerint. Én sem vettem észre 3 hétig, hogy utalt egy végrehajtó, egy megnyert perünk után, pedig még vártam is. Csak az ügyvédem elfelejtette átküldeni a vh. értesítést, nekem meg 100 más dolgom van, mint hogy azt a számlát nézegessem.
Gyurma Pappa
Illetve tegyük a másik serpenyőbe csak azt az 1,8 milliárdot, amit Lölő tolt át valamelyik bohóc szakkörnek, gondolom az is megy vissza biztosan.

1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Top 3: Ruff, Vitézy, Lannert

Bottom 3: Lőrincz, Pósfai, Kátai-Németh
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Akkor konstruktív ventillációnak, mivel megvan mind a 16 új miniszter, írjuk be a top3 kedvenc kinevezésünket, és a top3 legkevésbbé tetszőt.

3 kedvenc:
Ruff Bálint
Gajdos László
Lannert Judit

3 nemkedvenc:
Ruszin-Szendi Romulusz
Vitézy Dávid
Tarr Zoltán


Őszentsége Sobri Jóska
3 top
-Vof Bind (sajnos a fiatalok közt Discordon így hívjuk őt, sorry-not sorry) (Ő a daddy karakter)

-Forsthoffer Ágnes (nem érdekel, hogy nincs a listán, yes mommy, fegyelmezett leszek az országgyűlésben) (10/10 MILF, szerencsére már Instán is elkezdték simpelni)(daddy mellé mommy)

-Bóna Szabolcs

+1 Daredevil, csak mert GECIMENŐ (mondjuk Hegedűs se kutya)

3 meh (nem flop, meh)
-Pósfai (biztos jó ő a belügyhöz?)

-Lőrincz Viktória (mivel nem ismerem, ő a 0ról indul, de kb mindenki más pluszból, ráadásul számomra, akárcsak az agrár és az előkörnyezet, egy fontos miniszter)

-Tarr Zoltán (dande2 szerint induljon a minden református vezetőt a böribe program, szerintem csak maradhatott volna az EP-ben)

Vitás esetek:
-Rokon (megmondom őszintén, leszarom, nem ismerem, nem tudok róla semmit, megadom az esélyt, nyomasd főnök)

-RSZR (no brainer pick, én támogatom is, és ami fontos, a honvédelmi dolgozók is) (nem kaszinóminiszter, ez +) (nem ismert hot nő a felesége, ez -)

-Vitézy (influenszerkormányzásba tökéletes fit ez a pick, és a korai Fidesz/enyhén techonkrata kormányzatba is) (Sobrival egyetértek, nem lehet más a politika! De én nem is erre szavaztam! A kormányzás legyen más, ne a politika! Egy klasszikus politikai aktusként ezért megválasztottuk MPt és a Tiszát)

Szerkesztette: zacknorb
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Én pl nehezen hiszem, hogy MP ne tudott volna arról, hogy Wáberer betolt 100 milliót a Tisza pártkasszába...
+ Bojár Gábor is támogatta (maga mondta) a pártot több mint 1 éve, akkor az is megy vissza?bobi0092
Mert nem láttál még élő könyvelőt, azért 😅

Elvileg ez egy április eleji utalás, simán le sem volt még könyvelve, és MP megfogalmazásából úgy tűnik, hogy azért is néztek rá, mert nem emlékezett rá.

Jelenleg ez simán benne van, hogy igazat mondd, gyakorlati életből való tapasztalatom szerint. Én sem vettem észre 3 hétig, hogy utalt egy végrehajtó, egy megnyert perünk után, pedig még vártam is. Csak az ügyvédem elfelejtette átküldeni a vh. értesítést, nekem meg 100 más dolgom van, mint hogy azt a számlát nézegessem.

1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Na, jöhet valami pozitív is MP-től:
"Wáberer György nagyvállalkozó tegnap egy interjúban azt állította, hogy másfél éve támogatja a TISZA-t, összességében több mint 100 millió forinttal.

Miután ez a hír eljutott hozzám, megnézettem, mi igaz ebből. Nos: a választások előtt 5 nappal (!) valóban átutalt 5x20 millió forintot a TISZA számlájára. Előtte tudomásom szerint semmit.

Mi a TISZA-nál nagyon büszkék vagyunk arra, hogy minden, így a párt finanszírozása is törvényesen és transzparensen zajlott és zajlik.

Hálásak vagyunk azért, hogy több tízezer honfitársunk támogatott minket a rendszerváltó kártyán keresztül.

Még a látszatát is szeretnénk elkerülni annak, hogy bármelyik oldalon álló vállalkozót/oligarchát kössenek hozzánk, vagy hogy bárki úgy érezze, hogy ránk való hivatkozással bármilyen előnyt szerezhet, legyen az akár csak önmarketing.

Ezért az 5x20 millió forintot Wáberer Györgynek hétfőn visszautaljuk.

Akitől a jövőben bármilyen, jogilag vagy morálisan kifogásolható kérés érkezik az általa utalt támogatásért cserébe, vagy azt látjuk, hogy valamilyen előnyre akar szert tenni, annak szintén visszautaljuk a támogatását.

Továbbá a törvényes határidőn belül elszámolunk minden beérkezett támogatással és nyilvánosságra hozzuk az 500 ezer forint feletti támogatást biztosító személyek neveit.

Törvényesség, transzparencia, TISZA. Rendszerváltás."
dugo93
Dullt idézném:

MAGYAR PÉTER ERŐS ÜZENETET KÜLDÖTT AZ ÖSSZES DÖRGÖLŐZŐ ÉS HIVALKODÓ ÜZLETEMBERNEK: EZT NEM LEHET. A leendő miniszterelnök Wáberer Györgynek üzent azzal, hogy visszautalja a Tiszának küldött 100 millióját, de ez valójában mindenkinek szól. #ötpontban

1. VISSZAUTALT 100 MILLIÓ. Magyar Péter nyilvánosan jelezte pénteken, hogy a Tisza visszautalja Wáberer Györgynek azt a 100 millió forintot, amelyet az üzletember a választások előtt 5 nappal utalt a Tisza számlájára. “Még a látszatát is szeretnénk elkerülni annak, hogy bármelyik oldalon álló vállalkozót/oligarchát kössenek hozzánk, vagy hogy bárki úgy érezze, hogy ránk való hivatkozással bármilyen előnyt szerezhet, legyen az akár csak önmarketing.” Magyar ezzel azt is jelezni akarja, hogy a Tisza nincs rászorulva ilyen nagyvállalkozók pénzére.

2. HIRTELEN TISZÁS. Mindez azután történt, hogy Wáberer György az ATV-ben büszkélkedett azzal, hogy 100 millióval támogatta a Tiszát. Az a Wáberer, aki ugyan korábban Orbán Viktor kormánybiztosa volt, illetve most is a Lázár János felügyeletet alatt működő MÁV igazgatóságának a tagja, mégis pár nappal a választások előtt felismerte magában a tiszást. A fuvarozó cége máig nem ismert körülmények között került Tiborcz Istvánhoz. Vagyis nem lehet mondani, hogy hatalmas távolságot tartott volna a NER-től.

3. KÖZÖS PEZSGŐS KÉP. Wáberer nyilvános interjúkban jelezte a választások előtt, hogy csapatot váltott, sőt, kitett egy videót, hogy a választások éjszakáján Magyar Péter mellett pezsgőzött. A háttérben olyan információk jutottak el hozzám, hogy a közlekedési miniszteri posztot is megcélozta, nyilván ehhez jött kapóra ez a nyilvános tiszulás.

4. MAGYAR HELYRETETTE. Magyar Péter nyilvános válasza két célt szolgál. Az egyik, hogy Wáberert nagyon keményen helyreteszi, és a nyilvánosság előtt felhalmozott tőkéjét lecsökkenti. Hiszen Magyar lerántotta a leplet arról, hogy Wáberer csak a hajrában lett ekkora rajongója. Ezek után Wábererre aligha várnak kiemelt posztok és feladatok a Tisza körül. Bármi is volt Wáberer célja, fejre állt ezzel - akárcsak az egyik videóján.

5. MAGYAR MINDEN DÖRGÖLŐZŐNEK ÜZENT. A másik cél pedig a példamutatás minden más dörgölőzőnek és a tiszást magában felismerő üzletembernek vagy közéleti embernek. Ez vár arra, aki nyilvánosan kérkedik, törtet, így marketingeli önmagát, és közben 100 millióra árazza be a Tisza megvásárolhatóságát. Magyar valójában nekik üzent ezzel a húzásával.
1 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Továbbra is igaz, a wc kefe büdös meg szaros, de kell a szar elpucolásához...
Ugyan az a vita, kinek többé, kinek kevésbé szaros meg büdös...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
1 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Ha valami nem jó akkor az ördögi… plakátoljunk is rá egy jót?
Toca

szaba

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
1 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
3.2.1 Sobri fogadási tippjei jönnek, hogy úgyse változik semmi.
Toca
Végülis az legalább elmondható, hogyha lebuknak annak több következménye van mint a Fidesznél.

Azért kíváncsi lettem volna ha Wáberer az ATV-ben nem kotyogja ki ezt, akkor is visszautalásra kerül-e...
Ez a "Jaaajj ha tudta volna a főnök, biztos tett volna ellene..." már Orbánnál sem állt jól.

Én pl nehezen hiszem, hogy MP ne tudott volna arról, hogy Wáberer betolt 100 milliót a Tisza pártkasszába...
+ Bojár Gábor is támogatta (maga mondta) a pártot több mint 1 éve, akkor az is megy vissza?

Most jobb lett volna ha Tuzson marad?
csebi
Függetlenül a témától, de elég gyorsan eljutottunk érvelésnél a "Mert a Gyurcsány jobb volt?"-ig. 😀 😀 😀

Szerkesztette: bobi0092
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
Érdekes a topik is, olyan volatilitással mozog a hangulat, hogy a Tesla árfolyam is kezd féltékeny lenni.
Gyurma Pappa
Van az úgy, hogy MP nem minden döntése tetszik mindenkinek. Nekem az új kormány legtöbb tagja kifejezetten a kedvemre való volt. Az igazságügyi miniszter személye viszont - a már kifejtett okok miatt - jóval kevésbé. Ha mindenhez tapsikolni kell, akkor az más.
nagylaza, főpohárnok
Nem érted, hogy mit mondok szerintem. Nem azzal van a baj, hogy nem tetszik egy jelölés (nekem pl. a Kármán sem a szívem csücske), hanem hogy milyen következtetéseket vontok le belőle. A Fideszes tempó és a tapsikolok között ott van valahol félúton a nem tetszik ez-vagy-ez a döntés.
Gyurma Pappa
Szerintem pontosan értettem, amit mondasz. Továbbra is fenntartom, hogy a sógor kinevezése fideszes tempó.
nagylaza, főpohárnok
Azért ő lett, mert a sógora vagy mert alkalmas a feladatra, pártban bizalmas embere, és egyébként a sógora (2025. szeptember óta)?

Ha az előbbi, akkor az gond. De valahogy nem ezt látom ebben a helyzetben. Te igen?
Gyurma Pappa
Túl van lihegve amúgy. Most jobb lett volna ha Tuzson marad? Ahogy írtam Vitezynel is adjunk esélyt nekik.

Btw: MP sokat beszélt arról hogy 3 miniszternek lesz vétójoga a kormányüléseken. Olyan nagyon meglepődünk h az egyik vétójoggal rendelkező arc épp a sógora?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Érdekes a topik is, olyan volatilitással mozog a hangulat, hogy a Tesla árfolyam is kezd féltékeny lenni.
Gyurma Pappa
Van az úgy, hogy MP nem minden döntése tetszik mindenkinek. Nekem az új kormány legtöbb tagja kifejezetten a kedvemre való volt. Az igazságügyi miniszter személye viszont - a már kifejtett okok miatt - jóval kevésbé. Ha mindenhez tapsikolni kell, akkor az más.
nagylaza, főpohárnok
Nem érted, hogy mit mondok szerintem. Nem azzal van a baj, hogy nem tetszik egy jelölés (nekem pl. a Kármán sem a szívem csücske), hanem hogy milyen következtetéseket vontok le belőle. A Fideszes tempó és a tapsikolok között ott van valahol félúton a nem tetszik ez-vagy-ez a döntés.
Gyurma Pappa
Szerintem pontosan értettem, amit mondasz. Továbbra is fenntartom, hogy a sógor kinevezése fideszes tempó.
nagylaza, főpohárnok
Azért ő lett, mert a sógora vagy mert alkalmas a feladatra, pártban bizalmas embere, és egyébként a sógora (2025. szeptember óta)?

Ha az előbbi, akkor az gond. De valahogy nem ezt látom ebben a helyzetben. Te igen?

1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 507
Ha valami nem jó akkor az ördögi… plakátoljunk is rá egy jót?
Toca

szaba
[Morgan Freeman hangja] De mindez mit sem ert, vegul gyozott.
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Na, jöhet valami pozitív is MP-től:
"Wáberer György nagyvállalkozó tegnap egy interjúban azt állította, hogy másfél éve támogatja a TISZA-t, összességében több mint 100 millió forinttal.

Miután ez a hír eljutott hozzám, megnézettem, mi igaz ebből. Nos: a választások előtt 5 nappal (!) valóban átutalt 5x20 millió forintot a TISZA számlájára. Előtte tudomásom szerint semmit.

Mi a TISZA-nál nagyon büszkék vagyunk arra, hogy minden, így a párt finanszírozása is törvényesen és transzparensen zajlott és zajlik.

Hálásak vagyunk azért, hogy több tízezer honfitársunk támogatott minket a rendszerváltó kártyán keresztül.

Még a látszatát is szeretnénk elkerülni annak, hogy bármelyik oldalon álló vállalkozót/oligarchát kössenek hozzánk, vagy hogy bárki úgy érezze, hogy ránk való hivatkozással bármilyen előnyt szerezhet, legyen az akár csak önmarketing.

Ezért az 5x20 millió forintot Wáberer Györgynek hétfőn visszautaljuk.

Akitől a jövőben bármilyen, jogilag vagy morálisan kifogásolható kérés érkezik az általa utalt támogatásért cserébe, vagy azt látjuk, hogy valamilyen előnyre akar szert tenni, annak szintén visszautaljuk a támogatását.

Továbbá a törvényes határidőn belül elszámolunk minden beérkezett támogatással és nyilvánosságra hozzuk az 500 ezer forint feletti támogatást biztosító személyek neveit.

Törvényesség, transzparencia, TISZA. Rendszerváltás."
dugo93
3.2.1 Sobri fogadási tippjei jönnek, hogy úgyse változik semmi.
1 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Na, jöhet valami pozitív is MP-től:
"Wáberer György nagyvállalkozó tegnap egy interjúban azt állította, hogy másfél éve támogatja a TISZA-t, összességében több mint 100 millió forinttal.

Miután ez a hír eljutott hozzám, megnézettem, mi igaz ebből. Nos: a választások előtt 5 nappal (!) valóban átutalt 5x20 millió forintot a TISZA számlájára. Előtte tudomásom szerint semmit.

Mi a TISZA-nál nagyon büszkék vagyunk arra, hogy minden, így a párt finanszírozása is törvényesen és transzparensen zajlott és zajlik.

Hálásak vagyunk azért, hogy több tízezer honfitársunk támogatott minket a rendszerváltó kártyán keresztül.

Még a látszatát is szeretnénk elkerülni annak, hogy bármelyik oldalon álló vállalkozót/oligarchát kössenek hozzánk, vagy hogy bárki úgy érezze, hogy ránk való hivatkozással bármilyen előnyt szerezhet, legyen az akár csak önmarketing.

Ezért az 5x20 millió forintot Wáberer Györgynek hétfőn visszautaljuk.

Akitől a jövőben bármilyen, jogilag vagy morálisan kifogásolható kérés érkezik az általa utalt támogatásért cserébe, vagy azt látjuk, hogy valamilyen előnyre akar szert tenni, annak szintén visszautaljuk a támogatását.

Továbbá a törvényes határidőn belül elszámolunk minden beérkezett támogatással és nyilvánosságra hozzuk az 500 ezer forint feletti támogatást biztosító személyek neveit.

Törvényesség, transzparencia, TISZA. Rendszerváltás."

1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Ha valami nem jó akkor az ördögi… plakátoljunk is rá egy jót?
Toca
1 hónapja
YoungZeeZee 9 845
Én se értem ezt a fene nagy felhorgadást, kicsit kezd a topik átesni a ló túloldalára...

Sobri, 3 szimpi: Orbán Anita, Gajdos, Kapitány
Nem szimpi: Vitézy, Tarr, Pósfai
warr_b
pont ez az.eddig ment a fika xre most megy a fika yra ugy hogy semmi munka nem tortent.
belathato idon belul majd lehet szidni ha vannak vagy nincsenek eredmenyek.

vicc topik ne legyen ebbol a topikbol
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én se értem ezt a fene nagy felhorgadást, kicsit kezd a topik átesni a ló túloldalára...

Sobri, 3 szimpi: Orbán Anita, Gajdos, Kapitány
Nem szimpi: Vitézy, Tarr, Pósfai


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Szécsi mégsem ül be a Fidesz frakcióba. ki lesz helyette a cserepadról?
a Megafonnál elkezdődtek a leépítések, a mezőtúri kórház belgyógyászati osztálya bezár egy fideszes búcsúajándékként, MOME bedobta a törölközőt, mint az első modellváltott egyetem a Corvinus után...de MP sógora lesz a MOJ. közben alig tudod úgy kinyitni a 4-et vagy a Telexet, hogy ne esne ki belőle 10 fideszes botrány.

Szerkesztette: petey

1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Érdekes a topik is, olyan volatilitással mozog a hangulat, hogy a Tesla árfolyam is kezd féltékeny lenni.
Gyurma Pappa
Van az úgy, hogy MP nem minden döntése tetszik mindenkinek. Nekem az új kormány legtöbb tagja kifejezetten a kedvemre való volt. Az igazságügyi miniszter személye viszont - a már kifejtett okok miatt - jóval kevésbé. Ha mindenhez tapsikolni kell, akkor az más.
nagylaza, főpohárnok
Nem érted, hogy mit mondok szerintem. Nem azzal van a baj, hogy nem tetszik egy jelölés (nekem pl. a Kármán sem a szívem csücske), hanem hogy milyen következtetéseket vontok le belőle. A Fideszes tempó és a tapsikolok között ott van valahol félúton a nem tetszik ez-vagy-ez a döntés.
Gyurma Pappa
Szerintem pontosan értettem, amit mondasz. Továbbra is fenntartom, hogy a sógor kinevezése fideszes tempó.
nagylaza, főpohárnok
Igazából ha leírod ugyanazt akkor nem érted.
Minek kell Fideszezni mert valami nem tetszik?
Nekem speciel ez pont az elmúlt 16 évre hasonlito bejegyzés.
Ha valami nem jó akkor az ördögi… plakátoljunk is rá egy jót?
1 hónapja
fake.id 1 940 — sixseveeeeeen
3 szimpi pick
tanács, bóna, és itt vannak vagy négyen akik közül nem tudok választani (lannert, orbán, hegedűs, gajdos)
3 antipatikus pick
tarr, ruff, rémusz bácsi

a három leghamarabb busz alá hajított miniszter pediglen ruff, knv és lőrincz viktória lesznek és az a tippem, hogy a ciklus végéig legalább 8 miniszter lesz lecserélve

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!