Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
Egzaktul, tényszerűen.Azt írtam, hogy az eddigi kinevezéseket, ügyesen értelmezted. 😊Azért ez a sógort miniszternek dolog eléggé arcul csapja az eddigi kinevezéseket…A volt fideszes államtitkárokat, diplomatát, katonai vezetőt, vagy a református lelkészt?
Jughead
Őszentsége Sobri Jóska
Jughead
A volt fideszes államtitkárokat, diplomatát, katonai vezetőt, vagy a református lelkészt már kinevezte.
Engem se a nepotizmus, se a NER 2.0 nem igazán zavar, csak azoknak a "hite", hogy lehet más a politika. Mert aki ezeket látva továbbra is azt "hiszi", hogy lehet, az nem tudja azt gondolni, hogy akkor most itt a rendszerváltás, a szép új világ.
Én most leginkább Ruff Bálint Partizános interjúját várom, amiben megszakérti, hogy szép dolog az idealizmus, de nem lehet más a politika.
1 hónapja
dawyd728
4 269
Na. Buli van Aszódon. Azt hittem gutaütést kap a fideszes polgi a mai ülésen. Mint egy veszett kutya. Örülhet, ha a mai után az utcán nem köpik le a stílusa miatt. Időt nyert a vipera, de már látszik, h az 5-4-es testületi fölényük a volt fideszes alpolgi átállásával 4-5 lesz és legközelebb már nem fogja tudni tovább odázni jogszabályi hiányosságokra fogva. Legközelebb fel fogják oszlatni magukat és mehet vissza a balettba ugrálni és jöhet az új választás. 😀
1 hónapja
Melyikük a rokon?
1 hónapja
Mondjuk nekem sem tetszik ez a családtag dolog. Remélem ezzel el is lőtték a negatív dolgokat. Két dolog lehet mögötte, borzalmas a káderhiány, amit el is hiszek, sok ember próbál most a Tisza közelébe kerülni, meg kell fontolni, hogy kiben lehet megbízni. A másik meg, hogy tényleg ért hozzá, csak nekem akkor se fér bele ez a családtag dolog. Nagyon sokat kell bizonyítania, hogy szeressem. Ebbe azért bőven bele lehet kötni.Azért ez a sógort miniszternek dolog eléggé arcul csapja az eddigi kinevezéseket…Szerintem semmi baj nincs ezzel. Elvileg szakmailag rendben van. Az hogy ő már korán melléállt és támogatta MP-t, tehát hitt benne. Most meg MP hisz benne, hogy annak ellenére hogy a sógora, jól fog teljesíteni ezen a poszton is
Jughead
Bruce
1 hónapja
Azt írtam, hogy az eddigi kinevezéseket, ügyesen értelmezted. 😊Azért ez a sógort miniszternek dolog eléggé arcul csapja az eddigi kinevezéseket…A volt fideszes államtitkárokat, diplomatát, katonai vezetőt, vagy a református lelkészt?
Jughead
Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
Mondjuk azzal, hogy pártpolitikusok lesznek kinevezve nincs semmi baj, ez mióta világ a világ, így működik, így is jött jó pár ember kintről.Azért ez a sógort miniszternek dolog eléggé arcul csapja az eddigi kinevezéseket…Annyi a pozitívum, ha a cateringest nem számítjuk a pártból nagyjából már mindenki kapott egy jelentősebb posztot, innentől csak új emberek jöhetnek vagy lesz egy kis pozícióhalmozás.
Jughead
VanillaSky
Rokont kinevezni, akkor se kéne, ha amúgy szakmailag (ahogy ismerem) rendben van. Ennyi erővel az anyja és a húga is rendben van szakmailag (az anyja pláne).
1 hónapja
Azért ez a sógort miniszternek dolog eléggé arcul csapja az eddigi kinevezéseket…A volt fideszes államtitkárokat, diplomatát, katonai vezetőt, vagy a református lelkészt?
Jughead
1 hónapja
Azért ez a sógort miniszternek dolog eléggé arcul csapja az eddigi kinevezéseket…Szerintem semmi baj nincs ezzel. Elvileg szakmailag rendben van. Az hogy ő már korán melléállt és támogatta MP-t, tehát hitt benne. Most meg MP hisz benne, hogy annak ellenére hogy a sógora, jól fog teljesíteni ezen a poszton is
Jughead
1 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/30/magyar-peter-tisza-kormany-bejelentesVele játszottam pár jó meccset anno
Nem mondom, hogy nem lepődtem meg.
...Pósfai Gábor: "Hétéves kora óta aktívan sportol, versenyszerűen asztaliteniszezik."
Szesze
zinedine5
1 hónapja
VanillaSky
1 696
Azért ez a sógort miniszternek dolog eléggé arcul csapja az eddigi kinevezéseket…Annyi a pozitívum, ha a cateringest nem számítjuk a pártból nagyjából már mindenki kapott egy jelentősebb posztot, innentől csak új emberek jöhetnek vagy lesz egy kis pozícióhalmozás.
Jughead
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
1 hónapja
Azért ez a sógort miniszternek dolog eléggé arcul csapja az eddigi kinevezéseket…
1 hónapja
Én még mindig nem tudok betelni ezekkel a videókkal, ilyenkor érzem milyen nyomasztó volt ez az elmúlt 7-8 év.Akarod mondani: 16.
Nomac
1 hónapja
Én még mindig nem tudok betelni ezekkel a videókkal, ilyenkor érzem milyen nyomasztó volt ez az elmúlt 7-8 év. 1 hónapja
VanillaSky
1 696
A két lehetőség közül az előbbire szavaznék, maga az eredeti 10 perces interjú elég volt ahhoz, hogy a potenciális zsolti bácsiknak ne nagyon okozzon álmatlan éjszakákat!Vagy csak hazafele veletlenul megallt mellette egy fekete auto, es kapott nehany olyan szep igeretet, hogy mi var ra, esetleg hozza kozelallokra, hogy ugy dontott, lehet, hogy annyira megsem eri meg.hvg.hu/itthon/20260430_szolo-utca-zsolti-bacsi-nem-tesz-feljelentestBement a kontrollon karmát meg is kis erszénybe valót farmolni, sikerült is neki. MP házi médiája már nagyobb faszerdőbe szaladt bele, mert a background check az elmaradt a hatalmas győzelmi mámorban.
Beki
VanillaSky
Stez
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
1 hónapja
Végig halgattam, HÚ de felbasztam magam rajta!youtu.be/8oYJ2O6yCMo?is=tN_-lTruEzcnGXjq

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/30/pest-varmegye-alelnokok-joszai-teodora-dk-fideszMár nem is titkolják, nem is kell.
1 hónapja
kiződítik a viszonyokat és akkor kezdődik majd csak az igazi tartalombuzerálásAztakurvaélet, ti gondoltátok volna ezt? Engem totálisan meglepett.Én már alig várom, hogy mindent felgöngyölítsenek és akkor majd "valódi igazi adatok látnak napvilágot".
444.hu/2026/04/30/meszaros-lorinc-vasutepito-cege-18-milliarddal-tamogatta-az-orban-kampanyt-intezo-dpk-kat-szervezo-alapitvanyt
atapapa
Tactful Cactus
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/30/magyar-peter-tisza-kormany-bejelentesNem mondom, hogy nem lepődtem meg.
...Pósfai Gábor: "Hétéves kora óta aktívan sportol, versenyszerűen asztaliteniszezik."
Szesze
1 hónapja
Egyébként ha valóban szakmailag megfelelő emberek kerülnek oda, akkor az tényleg elindíthat egy diskurzust meg normalizációt a társadalomban amellett, hogy az emberek is képviselve érzik majd magukat.Ezt vki magyarazza el nekem h ennek mi lehet a kovetkezmenye, foleg a Torvenyalkotasi Bizottsagnal:amugy a Tisza joval jobb arc volt, mint a Fidesz anno. taktikajuk volt, hogy sok ellenzekit direkt olyan bizottsagba ultettek, amihez semmi koze nem volt.
telex.hu/belfold/2026/04/30/szentkiralyi-alexandra-vezeti-a-muvelodesi-bizottsagot-a-parlamentben
Lúdas Solymi
itt azert van par olyan parositas, ami szakmabelihez ment (EU-Boka, Nemeth Zsolt - kulugy, Tuzson - igazsagugy stb)
csebi
Illetve ha azt látják, hogy képviselőik továbbra is ordenáré módon fognak viselkedni, akkor azért a szekunder szégyen is elfogja őket, látva a kontrasztot, amit a Tisza vagy az MH fog képviselni.
Nameg az értelmesebb fideszes politikus agyában is megfordul a gondolat, hogy ha lehet itt normálisan politizálni, pozíciót megtartani és bevételt generálni hosszútávon, akkor mennyire is érdeke neki az, hogy OV-t és körét kiszolgálja?
Továbbá, kedvenc konteóm, hogy Gulyás Geri beépített ügynök és belülről bomlaszt és szivárogtat.
Adná magát ez a sztori, mert sose tudok kiigazodni azon az emberen, hisz szakpolitikusként jókat mondtak róla egy-két podcastban, másrészt meg látszik rajta, hogy bár folyamatosan tolta a kormányinfón, de képtelen hihetően hazudni és izzad mint a fene ilyenkor.
1 hónapja
Aztakurvaélet, ti gondoltátok volna ezt? Engem totálisan meglepett.Én már alig várom, hogy mindent felgöngyölítsenek és akkor majd "valódi igazi adatok látnak napvilágot".
444.hu/2026/04/30/meszaros-lorinc-vasutepito-cege-18-milliarddal-tamogatta-az-orban-kampanyt-intezo-dpk-kat-szervezo-alapitvanyt
atapapa
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
1 hónapja
Bárki bedobhat egy nevet.hvg.hu/itthon/20260430_szolo-utca-zsolti-bacsi-nem-tesz-feljelentestHát ennek aztán kurva sok értelme volt. Akkor most már a kontroll bedobhatna a nevét, már nem mindegy?
Beki
KB23
De ha nincs elegendő bizonyíték, akkor mi értelme van? Elítélni nem fogják.
Te is bedobhatsz, és te is pont ugyanannyira tudod alátámasztani, mint a Kontroll.
1 hónapja
Vagy csak hazafele veletlenul megallt mellette egy fekete auto, es kapott nehany olyan szep igeretet, hogy mi var ra, esetleg hozza kozelallokra, hogy ugy dontott, lehet, hogy annyira megsem eri meg.hvg.hu/itthon/20260430_szolo-utca-zsolti-bacsi-nem-tesz-feljelentestBement a kontrollon karmát meg is kis erszénybe valót farmolni, sikerült is neki. MP házi médiája már nagyobb faszerdőbe szaladt bele, mert a background check az elmaradt a hatalmas győzelmi mámorban.
Beki
VanillaSky
1 hónapja
hvg.hu/itthon/20260430_szolo-utca-zsolti-bacsi-nem-tesz-feljelentestHát ennek aztán kurva sok értelme volt. Akkor most már a kontroll bedobhatna a nevét, már nem mindegy?
Beki
1 hónapja
Aztakurvaélet, ti gondoltátok volna ezt? Engem totálisan meglepett. 444.hu/2026/04/30/meszaros-lorinc-vasutepito-cege-18-milliarddal-tamogatta-az-orban-kampanyt-intezo-dpk-kat-szervezo-alapitvanyt