Politika

44 feliratkozó

3 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
 24.hu/belfold/2024/01/29/megallapodas-budapest-berlet-karacsony-gergely-lazar-janos/
Negritis, a vajda
Akkor jöhet a vármegye bérlet, hülye lennék csak sima BKK bérletet venni, főleg hogy drágább is (a cég fizeti, szóval mindegy 😀 )
Nomac
Bennem is az a kérdés merült fel: miért vennék BKK-bérletet, ha a Pest megyei (hagyjuk a picsába ezt a vármegyét) ugyanúgy érvényes nemcsak Budapesten, hanem egész Pest megyében is, és nem kerül többe? Elmagyarázná ezt valaki?
nagylaza, főpohárnok
Ez rafkós Lázár-féle kibaszás. Így az utazási, tömegközlekedési bevételek nem a fővárosnál csapodnak le, nem Budapest költségvetésébe kerülnek. Ravasz, nagyon ravasz.
Őszentsége Sobri Jóska
Olyan ravasz, hogy mindenféle fórumozók azonnal kitalálják 😀
Ahogy nagylaza írta, van valamilyen pénzügyi megállapodás a bevétel elosztásáról; na az a kérdés, hogy az kinek jó, és persze, hogy a Fidesz egyáltalán betartja e.
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
De most akkor jól èrtem veszek mondjuk egy országbèrletet, akkor onnantól bármikor bármerre bármivel bárhogyan utazhatok??? Mert akkor az időintervallumon kívül meg nèmi kènyelmi szemponton kívül (ami persze nem elhanyagolható szempont) ha lehetősèg van rá oda tömegk.vel is eljutni, akkor kb le is teheted az autót?
3 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Ha a BKK-tól veszem a pest megyei bérletet, talán akkor járnak még a legjobban

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
 24.hu/belfold/2024/01/29/megallapodas-budapest-berlet-karacsony-gergely-lazar-janos/
Negritis, a vajda
Akkor jöhet a vármegye bérlet, hülye lennék csak sima BKK bérletet venni, főleg hogy drágább is (a cég fizeti, szóval mindegy 😀 )
Nomac
Bennem is az a kérdés merült fel: miért vennék BKK-bérletet, ha a Pest megyei (hagyjuk a picsába ezt a vármegyét) ugyanúgy érvényes nemcsak Budapesten, hanem egész Pest megyében is, és nem kerül többe? Elmagyarázná ezt valaki?
nagylaza, főpohárnok
Ez rafkós Lázár-féle kibaszás. Így az utazási, tömegközlekedési bevételek nem a fővárosnál csapodnak le, nem Budapest költségvetésébe kerülnek. Ravasz, nagyon ravasz.
Őszentsége Sobri Jóska
Lázárt értem. Karácsonyt nem értem.
A bevételek elosztásakor lehet valami kavarás, de nem teljesen tiszta, mit jelent az, hogy mostantól majd "teljesítmény" alapján pénzeznek.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
 24.hu/belfold/2024/01/29/megallapodas-budapest-berlet-karacsony-gergely-lazar-janos/
Negritis, a vajda
Akkor jöhet a vármegye bérlet, hülye lennék csak sima BKK bérletet venni, főleg hogy drágább is (a cég fizeti, szóval mindegy 😀 )
Nomac
Bennem is az a kérdés merült fel: miért vennék BKK-bérletet, ha a Pest megyei (hagyjuk a picsába ezt a vármegyét) ugyanúgy érvényes nemcsak Budapesten, hanem egész Pest megyében is, és nem kerül többe? Elmagyarázná ezt valaki?
nagylaza, főpohárnok
Ez rafkós Lázár-féle kibaszás. Így az utazási, tömegközlekedési bevételek nem a fővárosnál csapodnak le, nem Budapest költségvetésébe kerülnek. Ravasz, nagyon ravasz.

3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
 24.hu/belfold/2024/01/29/megallapodas-budapest-berlet-karacsony-gergely-lazar-janos/
Negritis, a vajda
Akkor jöhet a vármegye bérlet, hülye lennék csak sima BKK bérletet venni, főleg hogy drágább is (a cég fizeti, szóval mindegy 😀 )
Nomac
Bennem is az a kérdés merült fel: miért vennék BKK-bérletet, ha a Pest megyei (hagyjuk a picsába ezt a vármegyét) ugyanúgy érvényes nemcsak Budapesten, hanem egész Pest megyében is, és nem kerül többe? Elmagyarázná ezt valaki?
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Arról is meghallgattnék egy pszichológust, hogy mégis milyen ember az aki akkor érzi jól magát, ha ő lehet a szálka a köröm alatt.
zinedine5
Nárcisztikus/pszichopata.
Őszentsége Sobri Jóska
Vagy egy sértett, kisebbségi komplexusokkal terhelt ember, aki a szálkaságával érzi helyesnek "bosszút állni".
Kampman
Szerintem esetében szerencsésen együtt mozog a hübrisze a népszerűségével. Eljátssza ezt a "fontos vagyok" játékot, ami itthon nagyon sok embernek bejön, és tovább termeli a hatalmát. Ami az országgal történik emiatt az nem annyira releváns, mert az uralkodását nem veszélyezteti, míg ők a távolba tekintve azzal nyugtathatják magukat, hogy a fontos kérdésekben majd igazuk lesz(migráció, háború, környezetvédelem, jobboldali populista uralom a világ fő országaiban) így a történelem őket igazolja majd, és senkit nem fog érdekelni a magyar életszínvonal, tudás és gazdaság mozgása a mintául vehető országokhoz képest.

Nem sokan tudnának ellenállni ennek a helyzetnek, neki sem sikerült. Ráadásul milliók nézik boldogan, hogy lesz egy családi-baráti vállalkozás a hazája. Én még csak pszichopatának se nevezném emiatt, simán csak egy kis pöcs akinek bejött az élet.
andree
Szerintem se pszichopata Orbán, de zinedine5 kért egy pszichológiai személyiségzavart, amire illik annak élvezete, hogy valaki szálka a köröm alatt.
Szerintem Orbán ezt nem feltétlenül élvezi, számára ez csak egy jól működő hatalomtechnikai metódus, ahogy te is írtad.

3 hónapja
andree Arizona Cardinals 1 666
Arról is meghallgattnék egy pszichológust, hogy mégis milyen ember az aki akkor érzi jól magát, ha ő lehet a szálka a köröm alatt.
zinedine5
Nárcisztikus/pszichopata.
Őszentsége Sobri Jóska
Vagy egy sértett, kisebbségi komplexusokkal terhelt ember, aki a szálkaságával érzi helyesnek "bosszút állni".
Kampman
Szerintem esetében szerencsésen együtt mozog a hübrisze a népszerűségével. Eljátssza ezt a "fontos vagyok" játékot, ami itthon nagyon sok embernek bejön, és tovább termeli a hatalmát. Ami az országgal történik emiatt az nem annyira releváns, mert az uralkodását nem veszélyezteti, míg ők a távolba tekintve azzal nyugtathatják magukat, hogy a fontos kérdésekben majd igazuk lesz(migráció, háború, környezetvédelem, jobboldali populista uralom a világ fő országaiban) így a történelem őket igazolja majd, és senkit nem fog érdekelni a magyar életszínvonal, tudás és gazdaság mozgása a mintául vehető országokhoz képest.

Nem sokan tudnának ellenállni ennek a helyzetnek, neki sem sikerült. Ráadásul milliók nézik boldogan, hogy lesz egy családi-baráti vállalkozás a hazája. Én még csak pszichopatának se nevezném emiatt, simán csak egy kis pöcs akinek bejött az élet.
3 hónapja
Nomac New England Patriots 2 639 — balazs.t85@gmail.com
 24.hu/belfold/2024/01/29/megallapodas-budapest-berlet-karacsony-gergely-lazar-janos/
Negritis, a vajda
Akkor jöhet a vármegye bérlet, hülye lennék csak sima BKK bérletet venni, főleg hogy drágább is (a cég fizeti, szóval mindegy 😀 )
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
 24.hu/belfold/2024/01/29/megallapodas-budapest-berlet-karacsony-gergely-lazar-janos/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 469
 24.hu/kulfold/2024/01/29/orban-viktor-veto-brusszel-europai-tanacs-unios-csucs-ukrajna-tamogatas/
NB2
És ha nem vétózik, odaadnak mindent? Mert ha csak arra kap ígéretet, hogy évekig szarakodnak még a pénzeken, akkor nyugodtan vétózhat.
csipkelli
Megy itt az adok-kapok. Vicc már, amit az EU is művek. 10 milliárdot odacsorgatt vezérünknek, hogy menjen ki csovelni meg inni egy kv-t, de amikor az EU parlament perrel fenyeget, akkor egyből megy a keménykedés. Ezzel csak újabb muníciót adnak a propagandának, hogy ez a csúnya EU zsarol minket stb. És az az igazság, hogy az Bizottság most tátott szájjal beszaladt abba a bizonyos erdőbe.
3 hónapja
csipkelli 3 289
 24.hu/kulfold/2024/01/29/orban-viktor-veto-brusszel-europai-tanacs-unios-csucs-ukrajna-tamogatas/
NB2
És ha nem vétózik, odaadnak mindent? Mert ha csak arra kap ígéretet, hogy évekig szarakodnak még a pénzeken, akkor nyugodtan vétózhat.
3 hónapja
YoungZeeZee 7 940
annira foss ez a szocial media.
vki twitteren, fb-n instant ad ki nyilatkozatokt.

miert nincs egy kormanyzati oldal ahova menne minden ilyen osz csak megosztas a platformokon.


itthon-kulfoldon.
tok vicc nekem ez az egesz
3 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
 24.hu/kulfold/2024/01/29/orban-viktor-veto-brusszel-europai-tanacs-unios-csucs-ukrajna-tamogatas/
NB2
Dehát nincs összefüggés a jogállamisági helyzet miatt visszatartott források és az ukrán-támogatás között nem? VdL-től Charls Michaelig mindenki ezt mondta és ők nem hazudnak mint Orbán, hiszen európaiak.
MC12
Eddig nem is volt (nyíltan).

Chicken game, mindig is az volt. Bíztak Prüsszelben abban, hogy lesz olyan változás, ami alapján OV feladja a pozícióit, de jelenleg nincs. így marad a végső-végső fegyver.

Egyébként meg nem kurva mindegy, hogy hazudnak-e? Persze, hogy hazudnak, politikusok, senki nem is gondolt mást szerintem.

3 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 836
 24.hu/kulfold/2024/01/29/orban-viktor-veto-brusszel-europai-tanacs-unios-csucs-ukrajna-tamogatas/
NB2
Dehát nincs összefüggés a jogállamisági helyzet miatt visszatartott források és az ukrán-támogatás között nem? VdL-től Charls Michaelig mindenki ezt mondta és ők nem hazudnak mint Orbán, hiszen európaiak.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
3 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 24.hu/belfold/2024/01/29/volan-sztrajk-buszjarat-kimaradas-bertargyalas/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
azért mikor bezárnak a kocsmák akkor baj van magyarországon

 www.portfolio.hu/gazdasag/20240128/sebesen-tunnek-el-a-kocsmak-a-magyar-videkrol-665607
Negritis, a vajda
Okos ember ilyenkor nyit egyet 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
az okos ember nem nyit, mert nem véletlen zárnak be

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
 24.hu/belfold/2024/01/26/brusszel-gazdatuntetes-mcc-orban-balazs/
Hogy is van? Mi nem szólunk bele más országok belügyeibe? VAgy valami ilyesmi...
3 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
azért mikor bezárnak a kocsmák akkor baj van magyarországon

 www.portfolio.hu/gazdasag/20240128/sebesen-tunnek-el-a-kocsmak-a-magyar-videkrol-665607
Negritis, a vajda
Okos ember ilyenkor nyit egyet 😊

3 hónapja
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
 24.hu/kulfold/2024/01/29/orban-viktor-veto-brusszel-europai-tanacs-unios-csucs-ukrajna-tamogatas/
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
 www.reddit.com/r/europe/comments/1ad9jl9/hungary_farright_would_lay_claim_to_western/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
azért mikor bezárnak a kocsmák akkor baj van magyarországon

 www.portfolio.hu/gazdasag/20240128/sebesen-tunnek-el-a-kocsmak-a-magyar-videkrol-665607

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 181 — Saturday Night Lights
Na ezért mit fog kapni Ungváry a propagandától:

 telex.hu/belfold/2024/01/28/ungvary-krisztian-bayer-zsolt-nagyapja-gyimes-karoly-nyilas-besugo?fbclid=IwAR2SCwyEMSNiLxF--E3OiUNu44qJ9QlR_yIBpjKkMWuH2Hpk8TRfIGe5Tk8
cartman023
Csurka: Apák és fiúk, Esterházy: Javított kiadás, most ez és még sorolhatnánk.
Amikor száz év múlva valaki megkérdezi, ez a hétmilliós kelet-európai nép miért nem lépett előre, elég, ha ezeket az írásokat elolvassa.
Dzsokijuing
Én személy szerint már kurvára unom a témát. Bayer Zsolttal nem a nagyapja a probléma.
Amadeus von Dollárbaloldal
Én nem unom. Sőt. Nagyon is szeretném tudni, hogy a közéletben vagy a művészi/egyházi stb. világban forgolódó figurák közül kik voltak besúgók. Elsősorban azok érdekelnének, akik önként jelentettek.
Bayer Zsolttal valóban nem a nagypapi a probléma. Hanem az, hogy hazudott. Erről is. Ahogyan például az ingatlanbizniszéről.
nagylaza, főpohárnok
Ezek az emberek már fél lábbal a sírban vannak.
A demokrácia nem számoltatta el őket, a NER tőlük tanul.
Bayer Zsoltnak pedig nincsenek igazságai vagy hazugságai, mert az alpári uszítása megakadályozza, hogy bármilyen mondandóját morális keretrendszerben lehessen vizsgálni.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
3 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 836
“Meg kell szervezni a NER leváltására legalkalmasabb ellenzéket. Nem bízhatjuk ezt a feladatot a 2010 előtti világ árnyaira, négy kétharmad után.
Ahol van megfelelő jelölt, ott együtt kell működni, ahol viszont nincs ilyen, ott szükség van előválasztásra – jelentette ki Donáth Anna

Tehát, ahol megfelelő jelölt van ott a 2010 előtti árnyakkal is együtt kell/lehet működni? Mi az elképzelés már megint? Szűznek maradni a bordélyházban?
Amadeus von Dollárbaloldal
Ez a három hónappal, fél évvel vagy egy évvel ezelőtti beszéde? Amit nyilvánvaló cselekvések követtek 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.