Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
fake.id 1 940 — sixseveeeeeen
A Fidesz 2010-14 között hozott egy 0/3-t, és utána nyertek kétharmaddal.
Szerinted most lehet lehet más a politika?
Őszentsége Sobri Jóska
Szerinted Orbánt lehetetlen demokratikus eszközökkel leváltani. Már ez az egy tévedésed (amit egyébként nem kommentáltál különösebben), mutatja, hogy lehet más a politika. Mi lenne, ha kivárnánk mi lesz ebből? Attól hogy ugyanazt ismételgeted nem lesz jobban igazad, főleg úgy, hogy valószínűleg ebben sem lesz.
Nemes samu09
Nem is ez a cél prognózisnál. Jobban szeretek tippelgetni, mint azon örömködni, hogy "én megmondtam". Mások vagyunk.
De ezek szerint akkor lehet más a politika, ez a te tipped. Ami szíved joga. Viszont ami érdekel, az az, hogy mire alapozod, mivel érveled meg, ugyan miert lenne más? Szívesen olvasom.
Őszentsége Sobri Jóska
csak
fake.id
Gyenge bonmotnak tőled elmegy, de én Nemes samu09-től ennél többet, szórakoztatóbbat várok, ha nem gond.
Őszentsége Sobri Jóska
felőlem. várni azt lehet

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
A Fidesz 2010-14 között hozott egy 0/3-t, és utána nyertek kétharmaddal.
Szerinted most lehet lehet más a politika?
Őszentsége Sobri Jóska
Szerinted Orbánt lehetetlen demokratikus eszközökkel leváltani. Már ez az egy tévedésed (amit egyébként nem kommentáltál különösebben), mutatja, hogy lehet más a politika. Mi lenne, ha kivárnánk mi lesz ebből? Attól hogy ugyanazt ismételgeted nem lesz jobban igazad, főleg úgy, hogy valószínűleg ebben sem lesz.
Nemes samu09
Nem is ez a cél prognózisnál. Jobban szeretek tippelgetni, mint azon örömködni, hogy "én megmondtam". Mások vagyunk.
De ezek szerint akkor lehet más a politika, ez a te tipped. Ami szíved joga. Viszont ami érdekel, az az, hogy mire alapozod, mivel érveled meg, ugyan miert lenne más? Szívesen olvasom.
Őszentsége Sobri Jóska
csak
fake.id
Gyenge bonmotnak tőled elmegy, de én Nemes samu09-től ennél többet, szórakoztatóbbat várok, ha nem gond.

1 hónapja
fake.id 1 940 — sixseveeeeeen
A Fidesz 2010-14 között hozott egy 0/3-t, és utána nyertek kétharmaddal.
Szerinted most lehet lehet más a politika?
Őszentsége Sobri Jóska
Szerinted Orbánt lehetetlen demokratikus eszközökkel leváltani. Már ez az egy tévedésed (amit egyébként nem kommentáltál különösebben), mutatja, hogy lehet más a politika. Mi lenne, ha kivárnánk mi lesz ebből? Attól hogy ugyanazt ismételgeted nem lesz jobban igazad, főleg úgy, hogy valószínűleg ebben sem lesz.
Nemes samu09
Nem is ez a cél prognózisnál. Jobban szeretek tippelgetni, mint azon örömködni, hogy "én megmondtam". Mások vagyunk.
De ezek szerint akkor lehet más a politika, ez a te tipped. Ami szíved joga. Viszont ami érdekel, az az, hogy mire alapozod, mivel érveled meg, ugyan miert lenne más? Szívesen olvasom.
Őszentsége Sobri Jóska
csak

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
A Fidesz 2010-14 között hozott egy 0/3-t, és utána nyertek kétharmaddal.
Szerinted most lehet lehet más a politika?
Őszentsége Sobri Jóska
Szerinted Orbánt lehetetlen demokratikus eszközökkel leváltani. Már ez az egy tévedésed (amit egyébként nem kommentáltál különösebben), mutatja, hogy lehet más a politika. Mi lenne, ha kivárnánk mi lesz ebből? Attól hogy ugyanazt ismételgeted nem lesz jobban igazad, főleg úgy, hogy valószínűleg ebben sem lesz.
Nemes samu09
Nem is ez a cél prognózisnál. Jobban szeretek tippelgetni, mint azon örömködni, hogy "én megmondtam". Mások vagyunk.
De ezek szerint akkor lehet más a politika, ez a te tipped. Ami szíved joga. Viszont ami érdekel, az az, hogy mire alapozod, mivel érveled meg, ugyan miert lenne más? Szívesen olvasom.

1 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
A Fidesz 2010-14 között hozott egy 0/3-t, és utána nyertek kétharmaddal.
Szerinted most lehet lehet más a politika?
Őszentsége Sobri Jóska
Szerinted Orbánt lehetetlen demokratikus eszközökkel leváltani. Már ez az egy tévedésed (amit egyébként nem kommentáltál különösebben), mutatja, hogy lehet más a politika. Mi lenne, ha kivárnánk mi lesz ebből? Attól hogy ugyanazt ismételgeted nem lesz jobban igazad, főleg úgy, hogy valószínűleg ebben sem lesz.
1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Az ugye megvan, hogy a hivatali vesztegetésnél teljesen mindegy az, hogy mennyiért tette? .
Jughead
És az megvan, amit Lackner Csaba kispesti emeszpés önkormányzati képviselő mondott pár éve, hogy "hülye az, aki az önkormányzati politikában nem tud megkeresni évi 100 millió forintot"?
Akkor szerinted az országosban mennyi lehet az annyi évente? Néhány üveg whisky?
Semjént meg majd vegyék elő azért, mert tilosban parkolt a Szőlő utcában, Matolcsyék pár napot csúsztak az autók atíratasával, Lázár meg egyszer rosszul tartósított szénát adott a lovaknak a ménesbirtokon?
Az ilyen piti ügyek előhozása tipikus fókuszeltolás, átnarrálás, a valóban súlyos és fontos ügyek eltusolására alkalmas.
Őszentsége Sobri Jóska
Tudom, hogy az neked alacsony, hogy az NVSZ tízezer forintokér vitt vezetőszáron dokikat. Ugye más urakat hölgyeket is vigyenek csak ugyanolyan lelkesedéssel vezetőszáron - mer mindenki egyenlő. A borítékos zseb az ugyanúgy is legyen elbírálva, ugyi.
sutianap
Pár üveg bor 70 ezerért…egy karton Gere Kopàr nem jön ki ebből. Tuti valami tucat Bortársaságos válogatás…pitiáner ez a Sára is, egy karton Romanée Conti alatt szóba se állnék senkivel.
MC12
Jaja, pedig közismert, hogy jobb helyeken a villányi borokat max hordómosásra használják.....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Az ugye megvan, hogy a hivatali vesztegetésnél teljesen mindegy az, hogy mennyiért tette? .
Jughead
És az megvan, amit Lackner Csaba kispesti emeszpés önkormányzati képviselő mondott pár éve, hogy "hülye az, aki az önkormányzati politikában nem tud megkeresni évi 100 millió forintot"?
Akkor szerinted az országosban mennyi lehet az annyi évente? Néhány üveg whisky?
Semjént meg majd vegyék elő azért, mert tilosban parkolt a Szőlő utcában, Matolcsyék pár napot csúsztak az autók atíratasával, Lázár meg egyszer rosszul tartósított szénát adott a lovaknak a ménesbirtokon?
Az ilyen piti ügyek előhozása tipikus fókuszeltolás, átnarrálás, a valóban súlyos és fontos ügyek eltusolására alkalmas.
Őszentsége Sobri Jóska
Én már csak ilyen szarul állok hozzá… Ha valaki bűncselekményt követ el, akkor vonják felelősségre. Ha többet követett el, akkor vonják felelősségre azért is.
1 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 555
Az ugye megvan, hogy a hivatali vesztegetésnél teljesen mindegy az, hogy mennyiért tette? .
Jughead
És az megvan, amit Lackner Csaba kispesti emeszpés önkormányzati képviselő mondott pár éve, hogy "hülye az, aki az önkormányzati politikában nem tud megkeresni évi 100 millió forintot"?
Akkor szerinted az országosban mennyi lehet az annyi évente? Néhány üveg whisky?
Semjént meg majd vegyék elő azért, mert tilosban parkolt a Szőlő utcában, Matolcsyék pár napot csúsztak az autók atíratasával, Lázár meg egyszer rosszul tartósított szénát adott a lovaknak a ménesbirtokon?
Az ilyen piti ügyek előhozása tipikus fókuszeltolás, átnarrálás, a valóban súlyos és fontos ügyek eltusolására alkalmas.
Őszentsége Sobri Jóska
Tudom, hogy az neked alacsony, hogy az NVSZ tízezer forintokér vitt vezetőszáron dokikat. Ugye más urakat hölgyeket is vigyenek csak ugyanolyan lelkesedéssel vezetőszáron - mer mindenki egyenlő. A borítékos zseb az ugyanúgy is legyen elbírálva, ugyi.
sutianap
Pár üveg bor 70 ezerért…egy karton Gere Kopàr nem jön ki ebből. Tuti valami tucat Bortársaságos válogatás…pitiáner ez a Sára is, egy karton Romanée Conti alatt szóba se állnék senkivel.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Szóval azt gondolom, hogy Magyar Péternek kiváló politikai terméke a elszámoltatás, de valódi kormányzás nélkül, ez a rezsim nem lesz hosszúéletű, mert amint látszik, a szavazóinak több mint a felét kimondottan az élete érdekli
Gyurma Pappa
Előtúrtam itthon a 2010es Századvég felmérést arról, mik a leginkább megoldandó feladatok a nép szerint, miután kiderült, hogy Fidesz 2/3 lesz:

1. A gazdagság beindítása (39%)
2. Az egészségügy rendbetétele (28%)
3. A “Gyurcsány-Bajnai” kormányok elszàmoltatása (17%)

Mai Medián felmérés ugyanerre a kérdésre:

1. Az egészségügy rendbetétele (35%)
2. A gazdaság rendbetétele (25%)
3. Elszámoltatás (18%)

Tippre azt mondanám, ha 90-ben lett volna ilyen felmérés - lehet volt, nem tudom - ugyanez jött volna ki.
MC12
A Fidesz 2010-14 között hozott egy 0/3-t, és utána nyertek kétharmaddal.
Szerinted most lehet lehet más a politika?


Tudom, hogy az neked alacsony, hogy az NVSZ tízezer forintokér vitt vezetőszáron dokikat. Ugye más urakat hölgyeket is vigyenek csak ugyanolyan lelkesedéssel vezetőszáron - mer mindenki egyenlő. A borítékos zseb az ugyanúgy is legyen elbírálva, ugyi.
sutianap
Te is az "is"-ről beszélsz. Én az "is"-en felül a "helyett"-ről, a "mindamellett"-ről.
A te dokis példádnál maradva mennyivel leszünk beljebb, ha most is megáll itt a dolog, és az orvosbárók, nagykutyák érintetlenül maradnak? Megelégszel vele?

1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Az ugye megvan, hogy a hivatali vesztegetésnél teljesen mindegy az, hogy mennyiért tette? .
Jughead
És az megvan, amit Lackner Csaba kispesti emeszpés önkormányzati képviselő mondott pár éve, hogy "hülye az, aki az önkormányzati politikában nem tud megkeresni évi 100 millió forintot"?
Akkor szerinted az országosban mennyi lehet az annyi évente? Néhány üveg whisky?
Semjént meg majd vegyék elő azért, mert tilosban parkolt a Szőlő utcában, Matolcsyék pár napot csúsztak az autók atíratasával, Lázár meg egyszer rosszul tartósított szénát adott a lovaknak a ménesbirtokon?
Az ilyen piti ügyek előhozása tipikus fókuszeltolás, átnarrálás, a valóban súlyos és fontos ügyek eltusolására alkalmas.
Őszentsége Sobri Jóska
Tudom, hogy az neked alacsony, hogy az NVSZ tízezer forintokér vitt vezetőszáron dokikat. Ugye más urakat hölgyeket is vigyenek csak ugyanolyan lelkesedéssel vezetőszáron - mer mindenki egyenlő. A borítékos zseb az ugyanúgy is legyen elbírálva, ugyi.
sutianap
A könyvelő irodánkat is megszállta a rendőrség, mert a pulmonológus ügyfelünk elfogadott 30e Ft hálapénzt, szóval elvitték a könyvelési anyagát, meg faszán be volt vádolva. Kéti pécsi NAV ellenőrt meg 3 kg kolbász miatt hurcoltak meg, pedig semmi előnyt nem adtak az embernek.

Szóval Sára Botond egy ostoba fasz, és ha 70e Ft-ért börtönbe megy, vagy csak legalább okoznak neki néhány szar napot, akkor is megéri. Messze vagyunk még attól, amikor mondjuk a Balásy cégeinek a "beszállítói" vallanak, de közben (legjobb tudomásom szerint), nem is annyira...

1 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Az ugye megvan, hogy a hivatali vesztegetésnél teljesen mindegy az, hogy mennyiért tette? .
Jughead
És az megvan, amit Lackner Csaba kispesti emeszpés önkormányzati képviselő mondott pár éve, hogy "hülye az, aki az önkormányzati politikában nem tud megkeresni évi 100 millió forintot"?
Akkor szerinted az országosban mennyi lehet az annyi évente? Néhány üveg whisky?
Semjént meg majd vegyék elő azért, mert tilosban parkolt a Szőlő utcában, Matolcsyék pár napot csúsztak az autók atíratasával, Lázár meg egyszer rosszul tartósított szénát adott a lovaknak a ménesbirtokon?
Az ilyen piti ügyek előhozása tipikus fókuszeltolás, átnarrálás, a valóban súlyos és fontos ügyek eltusolására alkalmas.
Őszentsége Sobri Jóska
Tudom, hogy az neked alacsony, hogy az NVSZ tízezer forintokér vitt vezetőszáron dokikat. Ugye más urakat hölgyeket is vigyenek csak ugyanolyan lelkesedéssel vezetőszáron - mer mindenki egyenlő. A borítékos zseb az ugyanúgy is legyen elbírálva, ugyi.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 555
Szóval azt gondolom, hogy Magyar Péternek kiváló politikai terméke a elszámoltatás, de valódi kormányzás nélkül, ez a rezsim nem lesz hosszúéletű, mert amint látszik, a szavazóinak több mint a felét kimondottan az élete érdekli
Gyurma Pappa
Előtúrtam itthon a 2010es Századvég felmérést arról, mik a leginkább megoldandó feladatok a nép szerint, miután kiderült, hogy Fidesz 2/3 lesz:

1. A gazdagság beindítása (39%)
2. Az egészségügy rendbetétele (28%)
3. A “Gyurcsány-Bajnai” kormányok elszàmoltatása (17%)

Mai Medián felmérés ugyanerre a kérdésre:

1. Az egészségügy rendbetétele (35%)
2. A gazdaság rendbetétele (25%)
3. Elszámoltatás (18%)

Tippre azt mondanám, ha 90-ben lett volna ilyen felmérés - lehet volt, nem tudom - ugyanez jött volna ki.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Azért a finomkodást meg az eltartott kisujjas hozzáállás én nem vagyok hajlandó egy olyan rendszer kegyenceivel szemben elvárni vagy alkalmazni, akik Iványival úgy bántak el, ahogy, meg akik meghurcolták Pankotai Lilit, Jámbor Andrást, stb....
StormST
De Lili aszittem megérdemli

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Az ugye megvan, hogy a hivatali vesztegetésnél teljesen mindegy az, hogy mennyiért tette? .
Jughead
És az megvan, amit Lackner Csaba kispesti emeszpés önkormányzati képviselő mondott pár éve, hogy "hülye az, aki az önkormányzati politikában nem tud megkeresni évi 100 millió forintot"?
Akkor szerinted az országosban mennyi lehet az annyi évente? Néhány üveg whisky?
Semjént meg majd vegyék elő azért, mert tilosban parkolt a Szőlő utcában, Matolcsyék pár napot csúsztak az autók atíratasával, Lázár meg egyszer rosszul tartósított szénát adott a lovaknak a ménesbirtokon?
Az ilyen piti ügyek előhozása tipikus fókuszeltolás, átnarrálás, a valóban súlyos és fontos ügyek eltusolására alkalmas.
Őszentsége Sobri Jóska
Neked lehet, én azt se bánom, ha az NFL-ben a false start-ot is bedobják, nem csak a 15 yard-os cuccokat. Attól még, ha valaki ellopott 100 milliárdot, attól még nincs az, hogy "ja, ami annál kevesebb volt, azt akkor leszarjuk", igenis tessék mindenkit minden szarért is elővenni, ahogy az átlag embereket is. Aztán lehet majd vádalkukat kötni, vagy kapják csomagban...
StormST
Az "is"-el nincs gond, én a "helyett"-ről írtam.

1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Az ugye megvan, hogy a hivatali vesztegetésnél teljesen mindegy az, hogy mennyiért tette? .
Jughead
És az megvan, amit Lackner Csaba kispesti emeszpés önkormányzati képviselő mondott pár éve, hogy "hülye az, aki az önkormányzati politikában nem tud megkeresni évi 100 millió forintot"?
Akkor szerinted az országosban mennyi lehet az annyi évente? Néhány üveg whisky?
Semjént meg majd vegyék elő azért, mert tilosban parkolt a Szőlő utcában, Matolcsyék pár napot csúsztak az autók atíratasával, Lázár meg egyszer rosszul tartósított szénát adott a lovaknak a ménesbirtokon?
Az ilyen piti ügyek előhozása tipikus fókuszeltolás, átnarrálás, a valóban súlyos és fontos ügyek eltusolására alkalmas.
Őszentsége Sobri Jóska
Neked lehet, én azt se bánom, ha az NFL-ben a false start-ot is bedobják, nem csak a 15 yard-os cuccokat. Attól még, ha valaki ellopott 100 milliárdot, attól még nincs az, hogy "ja, ami annál kevesebb volt, azt akkor leszarjuk", igenis tessék mindenkit minden szarért is elővenni, ahogy az átlag embereket is. Aztán lehet majd vádalkukat kötni, vagy kapják csomagban...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Az ugye megvan, hogy a hivatali vesztegetésnél teljesen mindegy az, hogy mennyiért tette? .
Jughead
És az megvan, amit Lackner Csaba kispesti emeszpés önkormányzati képviselő mondott pár éve, hogy "hülye az, aki az önkormányzati politikában nem tud megkeresni évi 100 millió forintot"?
Akkor szerinted az országosban mennyi lehet az annyi évente? Néhány üveg whisky?
Semjént meg majd vegyék elő azért, mert tilosban parkolt a Szőlő utcában, Matolcsyék pár napot csúsztak az autók atíratasával, Lázár meg egyszer rosszul tartósított szénát adott a lovaknak a ménesbirtokon?
Az ilyen piti ügyek előhozása tipikus fókuszeltolás, átnarrálás, a valóban súlyos és fontos ügyek eltusolására alkalmas.

1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Azért az komoly, hogy két hét alatt, valódi váltás nélkül már eljutottunk egy Sára Botond gyanúsításhoz.
Jughead
Mondjuk ő meg is dolgozott érte...
StormST
Kemény sztori, több üveg bor.
Vajon lesz még ennél is durvább NER-es korrupció?

"A megalapozott gyanú szerint Sára Botond a személyes találkozók során – a működésével kapcsolatban, jogtalan előnyként – a gyanúsítottaktól több üveg, közel 70 ezer forint összértékű bort fogadott el. Ez a cselekmény vezető beosztású személy által elkövetett hivatali vesztegetés elfogadása bűntettének minősül."

 444.hu/2026/04/29/korrupcios-buncselekmennyel-gyanusitottak-meg-sara-botond-foispant
Őszentsége Sobri Jóska
Hahahahahahaha

Olcsóbb, mint Völner volt
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Az ugye megvan, hogy a hivatali vesztegetésnél teljesen mindegy az, hogy mennyiért tette?

Az is megvan, hogy itt a védett érdek az, hogy ne azért szülessen rossz döntés, mert a döntéshozó érdekelt?

Az, hogy ki mennyiért adja el a döntését nem oszt, nem szoroz, max beárazza az elkövetőt.
Jughead
"Hölgyem, azt már eldöntöttük, hogy maga mi, most már csak az árról alkudozunk"

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Az ugye megvan, hogy a hivatali vesztegetésnél teljesen mindegy az, hogy mennyiért tette?

Az is megvan, hogy itt a védett érdek az, hogy ne azért szülessen rossz döntés, mert a döntéshozó érdekelt?

Az, hogy ki mennyiért adja el a döntését nem oszt, nem szoroz, max beárazza az elkövetőt.

Szerkesztette: Jughead
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Azért az komoly, hogy két hét alatt, valódi váltás nélkül már eljutottunk egy Sára Botond gyanúsításhoz.
Jughead
Mondjuk ő meg is dolgozott érte...
StormST
70k értékű bort kapott. Sitten a helye!
szaba
egyelőre ez az, amit bizonyítani lehet. de:
1, ez hetvenezerrel több, mint amit elfogadhat;
2, ha van ez a pár üveg bor, akkor valószínűleg lesz más is, legfeljebb nehezebben kerül napvilágra;
3, ha már hajandóságot mutatott a hivatali visszaélésre, akkor a világ legnagyobb barma lenne, ha egy olyan pozícióban, ahol milliókat lehet okosba' eltenni, hetvenezer forint értékű bort tudott volna mindössze összekalapozni.
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Azért a finomkodást meg az eltartott kisujjas hozzáállás én nem vagyok hajlandó egy olyan rendszer kegyenceivel szemben elvárni vagy alkalmazni, akik Iványival úgy bántak el, ahogy, meg akik meghurcolták Pankotai Lilit, Jámbor Andrást, stb....

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Azért az komoly, hogy két hét alatt, valódi váltás nélkül már eljutottunk egy Sára Botond gyanúsításhoz.
Jughead
Mondjuk ő meg is dolgozott érte...
StormST
70k értékű bort kapott. Sitten a helye!
szaba
Al Capone is adócsalásért ment börtönbe, valahol el kell kezdeni...
StormST
Nyilván a hülyék nem a jogilag elintézett terepen fognak bukni, hanem ami azon kívül esik. Azt hiszem Netanyahu is valami hasonló miatt van elővéve, csak talán ő szivart kapott.
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Nehogymár megsajnáljam, a rendszer egyik leggerincetelenebb büdös seggnyalója, tőlem egy csokor hóvirágért is lecsukhatják, csak vigyék...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az komoly, hogy két hét alatt, valódi váltás nélkül már eljutottunk egy Sára Botond gyanúsításhoz.
Jughead
Mondjuk ő meg is dolgozott érte...
StormST
70k értékű bort kapott. Sitten a helye!
szaba
Al Capone is adócsalásért ment börtönbe, valahol el kell kezdeni...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Azért az komoly, hogy két hét alatt, valódi váltás nélkül már eljutottunk egy Sára Botond gyanúsításhoz.
Jughead
Mondjuk ő meg is dolgozott érte...
StormST
Kemény sztori, több üveg bor.
Vajon lesz még ennél is durvább NER-es korrupció?

"A megalapozott gyanú szerint Sára Botond a személyes találkozók során – a működésével kapcsolatban, jogtalan előnyként – a gyanúsítottaktól több üveg, közel 70 ezer forint összértékű bort fogadott el. Ez a cselekmény vezető beosztású személy által elkövetett hivatali vesztegetés elfogadása bűntettének minősül."

 444.hu/2026/04/29/korrupcios-buncselekmennyel-gyanusitottak-meg-sara-botond-foispant