Politika

44 feliratkozó

4 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Ez az ország ez mi

 m.hvg.hu/kultura/20231220_Vidnyanszky_Attila_visszavonta_lemondasat_a_Nemzeti_Szinhaz_elerol


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Mandarin Oriental Gellért.
Basszátok meg!
nagylaza, főpohárnok
Ja, hogy értelme is legyen annak, amit írtam:
Átnevezik a Gellért Szállót, 2027-től Mandarin Oriental Gellértként üzemel
 telex.hu/gazdasag/2023/12/20/atnevezik-a-gellert-szallot-2027-tol-mandarin-oriental-gellertkent-uzemel
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Micsoda? Ezt hol?
r.baggio
 index.hu/gazdasag/2023/12/20/budapest-kozossegi-kozlekedesf-ovaros-kormany-dontes-bkk-volan-mav/
YoungZeeZee
Sunyi egy cikk ez, lediktálta a "kormányzati forrás". Nem látok halvány kísérletet sem arra, hogy a fővárosi önkormányzatot megszólaltassák. Ezért volt szükségük az Indexre.
4 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Micsoda? Ezt hol?
r.baggio
 index.hu/gazdasag/2023/12/20/budapest-kozossegi-kozlekedesf-ovaros-kormany-dontes-bkk-volan-mav/
YoungZeeZee
Még csak feltételezés, de ha ezt meglépik és nem lesz agglomerációs kedvezményes bérlet, akkor az nekem kb az utolsó csepp a pohárban Magyarországot illetően...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Micsoda? Ezt hol?
r.baggio
 index.hu/gazdasag/2023/12/20/budapest-kozossegi-kozlekedesf-ovaros-kormany-dontes-bkk-volan-mav/
YoungZeeZee
komoly relevanciája a vármegye bérlet előtt volt egyébként
de ez is nyilván pitiánereskedés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
YoungZeeZee 7 928
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Micsoda? Ezt hol?
r.baggio
 index.hu/gazdasag/2023/12/20/budapest-kozossegi-kozlekedesf-ovaros-kormany-dontes-bkk-volan-mav/
4 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Micsoda? Ezt hol?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 163
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Ez a hármas metró átadása óta így van.
4 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Mi köze van a kettőnek egymáshoz?

4 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm

4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Mandarin Oriental Gellért.
Basszátok meg!
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Gelencsér Ferenc lemondott, azt hittem, fel fog robbanni a topik. Mi ez a punnyadás?🙂
nagylaza, főpohárnok
Ünnepi előkostolás van itthon, kajakóma. Ajándékért rohangálás ilyesmi. Egyébként a punnyadás pontosan beárazza Gelencsért meg az egész színházat, amit a momo művelt ezzel a “ki az elnök” műsorral. Ásít, lapoz.
MC12
Viccvót...
4 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 805
Gelencsér Ferenc lemondott, azt hittem, fel fog robbanni a topik. Mi ez a punnyadás?🙂
nagylaza, főpohárnok
Ünnepi előkostolás van itthon, kajakóma. Ajándékért rohangálás ilyesmi. Egyébként a punnyadás pontosan beárazza Gelencsért meg az egész színházat, amit a momo művelt ezzel a “ki az elnök” műsorral. Ásít, lapoz.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
4 hónapja
andree Arizona Cardinals 1 665
M76-os 9,2 Mrd/km.... na ezt űberelje valaki? 😊
Stoki
Megkapjuk a 10 milliárd eurót, másnap jön a 10 milliárd forint/km autópálya. Hát nem tudom. Van az a kép, hogy küld valami szervezet pár milliárdot Afrikába, aztán nézhetjük, ahogy a hadurak arany AK-val lövöldöznek a levegőbe az arany Hummerből. Szerintem valami ilyesminek láthatja az átlag nyugat-európai polgár Magyarországot.
andree
nem az a probléma hogy a 10ből fél milliárd arra menne el
hanem hogy a 10ből 9.5
Negritis, a vajda
Tavasz végére meg megint az Áldozatunk fogadjátokra karaokezik a teljes fidesz kórus.
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Gelencsér Ferenc lemondott, azt hittem, fel fog robbanni a topik. Mi ez a punnyadás?🙂
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
M76-os 9,2 Mrd/km.... na ezt űberelje valaki? 😊
Stoki
Megkapjuk a 10 milliárd eurót, másnap jön a 10 milliárd forint/km autópálya. Hát nem tudom. Van az a kép, hogy küld valami szervezet pár milliárdot Afrikába, aztán nézhetjük, ahogy a hadurak arany AK-val lövöldöznek a levegőbe az arany Hummerből. Szerintem valami ilyesminek láthatja az átlag nyugat-európai polgár Magyarországot.
andree
nem az a probléma hogy a 10ből fél milliárd arra menne el
hanem hogy a 10ből 9.5

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
andree Arizona Cardinals 1 665
M76-os 9,2 Mrd/km.... na ezt űberelje valaki? 😊
Stoki
Megkapjuk a 10 milliárd eurót, másnap jön a 10 milliárd forint/km autópálya. Hát nem tudom. Van az a kép, hogy küld valami szervezet pár milliárdot Afrikába, aztán nézhetjük, ahogy a hadurak arany AK-val lövöldöznek a levegőbe az arany Hummerből. Szerintem valami ilyesminek láthatja az átlag nyugat-európai polgár Magyarországot.
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
 nepszava.hu/3219351_publicus-felmeres-elegedetlenseg-fidesz-magyar-tarsadalom

Mi Hazánk 4, MSZP 6 százalék. És ezért valaki fizetett a záruló ollónak. Összefogást!
csipkelli
És az Mkkp is 4 😀 de az MSZP 6! Imádom.
MC12
momentum 7 is zseniális
de az hogy mérhető az lmp-jobbik-párbeszéd szintén "hihető" 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 805
 nepszava.hu/3219351_publicus-felmeres-elegedetlenseg-fidesz-magyar-tarsadalom

Mi Hazánk 4, MSZP 6 százalék. És ezért valaki fizetett a záruló ollónak. Összefogást!
csipkelli
És az Mkkp is 4 😀 de az MSZP 6! Imádom.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
4 hónapja
csipkelli 3 269
 nepszava.hu/3219351_publicus-felmeres-elegedetlenseg-fidesz-magyar-tarsadalom

Mi Hazánk 4, MSZP 6 százalék. És ezért valaki fizetett a záruló ollónak. Összefogást!
4 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 021 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
 telex.hu/kulfold/2023/12/20/szlovakia-magyarorszag-hatar-ipoly-illegalis-migracio-menekultek-megszunt
Micsoda meglepetés.
4 hónapja
ozibozi New York Giants 15 408
M76-os 9,2 Mrd/km.... na ezt űberelje valaki? 😊
Stoki
Legalabb nem stadion, mar ennek is orulni kell 😅
rokaur
Több örömöt lelek a Puskásban, minthogy Zalaegerszegre menjek.
Őszentsége Sobri Jóska
De itt Búcsúszentlászló volt a lényeg, így meg már simán megérte 😉
4 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
M76-os 9,2 Mrd/km.... na ezt űberelje valaki? 😊
Stoki
Csak sértő dolgokat tudnék mondani az országra és erre a népre.
4 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
M76-os 9,2 Mrd/km.... na ezt űberelje valaki? 😊
Stoki
Legalabb nem stadion, mar ennek is orulni kell 😅
rokaur
Több örömöt lelek a Puskásban, minthogy Zalaegerszegre menjek.

4 hónapja
rokaur 863
M76-os 9,2 Mrd/km.... na ezt űberelje valaki? 😊
Stoki
Legalabb nem stadion, mar ennek is orulni kell 😅