Politika

44 feliratkozó

4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Az európai és a magyar gazdaság működését is meghatározza az orosz-ukrán háború, amelynek ha vége lenne, az európai és a magyar gazdaság is a "szebbik arcát" tudná mutatni, közölte Orbán Viktor. Szerinte a baj gyökerét, a háborút nem tudják orvosolni, amíg nincs béke, addig marad a háborús gazdaság és a háborús gazdasági körülmények.
 kormany.hu/hirek/amig-nincs-beke-marad-a-haborus-gazdasag
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
 telex.hu/belfold/2023/12/21/orban-az-orosz-ukran-haborurol-ez-katonai-muvelet?utm_source=app&utm_medium=notification&utm_campaign=orban-az-orosz-ukran-haborurol-ez-katonai-muvelet&fbclid=IwAR2pNwntF77V9INAzy86MkPf0O43qwf7jxqJ7AR_33SdVG_e_I-Kmgc8PO0

Menj a faszomba komolyan
zacknorb
Ungváry Krisztinán, Fb:
Orbán Viktor szerint csak akkor lehet háborúról beszélni ha van hadüzenet is. Amíg az nincs addig csak "katonai művelet"-ről lehet szó. Mindezt általánosságban is érvényesnek tartja, ezért sem lehet az ukrajnai katonai műveleteket háborúnak nevezni.
Leszámítva azt, hogy ez nettó putyinista propaganda, még hülyeség is. Magyarország sem üzent hadat a Szovjetuniónak, mégis belépett a második világháborúba. Bárdossy László miniszterelnök Horthy utasítása alapján jelentette be a parlamentben hogy a "hadiállapot beállott". Ismét egy alkalom tehát arra hogy megállapítsuk: a magyar miniszterelnök valótlanságokat, sőt hülyeségeket beszél. Persze értem én miért: ha nincs háború, akkor nincsen háborús bűn sem. Akkor a tömeggyilkos Putyin és Lavrov lehetnek kedves barátai. Mindig van lejjebb.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 654 — Kinek mit intézett a kormánya
 telex.hu/belfold/2023/12/21/orban-az-orosz-ukran-haborurol-ez-katonai-muvelet?utm_source=app&utm_medium=notification&utm_campaign=orban-az-orosz-ukran-haborurol-ez-katonai-muvelet&fbclid=IwAR2pNwntF77V9INAzy86MkPf0O43qwf7jxqJ7AR_33SdVG_e_I-Kmgc8PO0

Menj a faszomba komolyan
4 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 813
A főni beszél és senki? 😊
NB2
Elmondatott, minden ami elmondhatóóóó….

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
4 hónapja
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A főni beszél és senki? 😊
NB2
Dömdödöm
4 hónapja
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
A főni beszél és senki? 😊
4 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 142 — Saturday Night Lights
 nepszava.hu/3219351_publicus-felmeres-elegedetlenseg-fidesz-magyar-tarsadalom

Mi Hazánk 4, MSZP 6 százalék. És ezért valaki fizetett a záruló ollónak. Összefogást!
csipkelli
És az Mkkp is 4 😀 de az MSZP 6! Imádom.
MC12
momentum 7 is zseniális
de az hogy mérhető az lmp-jobbik-párbeszéd szintén "hihető" 😀
Negritis, a vajda
Az ilyen "felmérés" csak takarni próbálja a nyilvánvalót, miszerint kétfejű ellenzékünk lesz: a DK (tetszik, nem tetszik) és az MKKP (akiknek nem tetszik a DK).

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
4 hónapja
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Gelencsér Ferenc lemondott, azt hittem, fel fog robbanni a topik. Mi ez a punnyadás?🙂
nagylaza, főpohárnok
Ünnepi előkostolás van itthon, kajakóma. Ajándékért rohangálás ilyesmi. Egyébként a punnyadás pontosan beárazza Gelencsért meg az egész színházat, amit a momo művelt ezzel a “ki az elnök” műsorral. Ásít, lapoz.
MC12
most jön az a rész, amikor a momo megújul az mszp módjára. Már várom, hogy fgya kilépjen és új pártot alapítson.

criminal lawyer or criminal lawyer?
4 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Ez az ország ez mi

 m.hvg.hu/kultura/20231220_Vidnyanszky_Attila_visszavonta_lemondasat_a_Nemzeti_Szinhaz_elerol


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Mandarin Oriental Gellért.
Basszátok meg!
nagylaza, főpohárnok
Ja, hogy értelme is legyen annak, amit írtam:
Átnevezik a Gellért Szállót, 2027-től Mandarin Oriental Gellértként üzemel
 telex.hu/gazdasag/2023/12/20/atnevezik-a-gellert-szallot-2027-tol-mandarin-oriental-gellertkent-uzemel
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Micsoda? Ezt hol?
r.baggio
 index.hu/gazdasag/2023/12/20/budapest-kozossegi-kozlekedesf-ovaros-kormany-dontes-bkk-volan-mav/
YoungZeeZee
Sunyi egy cikk ez, lediktálta a "kormányzati forrás". Nem látok halvány kísérletet sem arra, hogy a fővárosi önkormányzatot megszólaltassák. Ezért volt szükségük az Indexre.
4 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Micsoda? Ezt hol?
r.baggio
 index.hu/gazdasag/2023/12/20/budapest-kozossegi-kozlekedesf-ovaros-kormany-dontes-bkk-volan-mav/
YoungZeeZee
Még csak feltételezés, de ha ezt meglépik és nem lesz agglomerációs kedvezményes bérlet, akkor az nekem kb az utolsó csepp a pohárban Magyarországot illetően...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 055 — The Mathematician
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Micsoda? Ezt hol?
r.baggio
 index.hu/gazdasag/2023/12/20/budapest-kozossegi-kozlekedesf-ovaros-kormany-dontes-bkk-volan-mav/
YoungZeeZee
komoly relevanciája a vármegye bérlet előtt volt egyébként
de ez is nyilván pitiánereskedés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
YoungZeeZee 7 932
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Micsoda? Ezt hol?
r.baggio
 index.hu/gazdasag/2023/12/20/budapest-kozossegi-kozlekedesf-ovaros-kormany-dontes-bkk-volan-mav/
4 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Micsoda? Ezt hol?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Ez a hármas metró átadása óta így van.
4 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm
FLZOLI
Mi köze van a kettőnek egymáshoz?

4 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elveszik a BKK bérletes MÁV utazást... Tényleg miért is kéne kevesebb tüdőbeteg és rákos. Rohadjon meg az összes nyomorult autóbuzi. Boldog Karácsonyt, köszönöm

4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Mandarin Oriental Gellért.
Basszátok meg!
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Gelencsér Ferenc lemondott, azt hittem, fel fog robbanni a topik. Mi ez a punnyadás?🙂
nagylaza, főpohárnok
Ünnepi előkostolás van itthon, kajakóma. Ajándékért rohangálás ilyesmi. Egyébként a punnyadás pontosan beárazza Gelencsért meg az egész színházat, amit a momo művelt ezzel a “ki az elnök” műsorral. Ásít, lapoz.
MC12
Viccvót...
4 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 813
Gelencsér Ferenc lemondott, azt hittem, fel fog robbanni a topik. Mi ez a punnyadás?🙂
nagylaza, főpohárnok
Ünnepi előkostolás van itthon, kajakóma. Ajándékért rohangálás ilyesmi. Egyébként a punnyadás pontosan beárazza Gelencsért meg az egész színházat, amit a momo művelt ezzel a “ki az elnök” műsorral. Ásít, lapoz.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
4 hónapja
andree Arizona Cardinals 1 665
M76-os 9,2 Mrd/km.... na ezt űberelje valaki? 😊
Stoki
Megkapjuk a 10 milliárd eurót, másnap jön a 10 milliárd forint/km autópálya. Hát nem tudom. Van az a kép, hogy küld valami szervezet pár milliárdot Afrikába, aztán nézhetjük, ahogy a hadurak arany AK-val lövöldöznek a levegőbe az arany Hummerből. Szerintem valami ilyesminek láthatja az átlag nyugat-európai polgár Magyarországot.
andree
nem az a probléma hogy a 10ből fél milliárd arra menne el
hanem hogy a 10ből 9.5
Negritis, a vajda
Tavasz végére meg megint az Áldozatunk fogadjátokra karaokezik a teljes fidesz kórus.
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Gelencsér Ferenc lemondott, azt hittem, fel fog robbanni a topik. Mi ez a punnyadás?🙂
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 055 — The Mathematician
M76-os 9,2 Mrd/km.... na ezt űberelje valaki? 😊
Stoki
Megkapjuk a 10 milliárd eurót, másnap jön a 10 milliárd forint/km autópálya. Hát nem tudom. Van az a kép, hogy küld valami szervezet pár milliárdot Afrikába, aztán nézhetjük, ahogy a hadurak arany AK-val lövöldöznek a levegőbe az arany Hummerből. Szerintem valami ilyesminek láthatja az átlag nyugat-európai polgár Magyarországot.
andree
nem az a probléma hogy a 10ből fél milliárd arra menne el
hanem hogy a 10ből 9.5

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
andree Arizona Cardinals 1 665
M76-os 9,2 Mrd/km.... na ezt űberelje valaki? 😊
Stoki
Megkapjuk a 10 milliárd eurót, másnap jön a 10 milliárd forint/km autópálya. Hát nem tudom. Van az a kép, hogy küld valami szervezet pár milliárdot Afrikába, aztán nézhetjük, ahogy a hadurak arany AK-val lövöldöznek a levegőbe az arany Hummerből. Szerintem valami ilyesminek láthatja az átlag nyugat-európai polgár Magyarországot.