Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Tuzson Bence, Takács Péter, Szandika, Radics Béla ezek az arcok 😀 😀 NEM TUDNAK HÍBÁZNI!
Nomac
Nagyon kiváncsi lennék, hogy ki és milyen szempontok alapján válogatta ki ezeket az embereket.
Jan
szét fogják trashelni a parlamentet.
Kenny
Nyilván, de ezekkel az emberekkel a legelvakultabb táborukon kívül mindenkit elveszítenek.
kittli
Akkor csak hajrá!
1 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Tuzson Bence, Takács Péter, Szandika, Radics Béla ezek az arcok 😀 😀 NEM TUDNAK HÍBÁZNI!
Nomac
Nagyon kiváncsi lennék, hogy ki és milyen szempontok alapján válogatta ki ezeket az embereket.
Jan
szét fogják trashelni a parlamentet.
Kenny
Nyilván, de ezekkel az emberekkel a legelvakultabb táborukon kívül mindenkit elveszítenek.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 hónapja
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Tuzson Bence, Takács Péter, Szandika, Radics Béla ezek az arcok 😀 😀 NEM TUDNAK HÍBÁZNI!
Nomac
Nagyon kiváncsi lennék, hogy ki és milyen szempontok alapján válogatta ki ezeket az embereket.
Jan
szét fogják trashelni a parlamentet.
Kenny
Igen . Ez volt az egyik cél. De lemerném fogadni , hogy van ott pár név büntetésből is. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Mar vagy 20-szor megnéztem a NER indulót. Ez valami parádé zeneileg és képileg is. Viszont kérdezték tőlem a Novák-Varga ollózást, de nem tudtam honnan indult a történet. Tud valaki segíteni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem tudom kit gondolsz top10-nek, mint ahogy azt sem, hogy ebből hány megy börtönbe, meg azt sem, hogy a Te olvasatodban mi számít börtönnek, a jogerős letöltendő, vagy az is, ha vkit letartóztatásba helyeznek. Én csak annyit gondolok, hogy teljesen téves az a következtetésed, hogy úgy lesz minden, ahogy eddig, mert a választások óta elég nyilvánvaló, hogy semmi sem úgy megy, mint eddig. Ez is szépen fog illeszkedni a Brady kiégett, elmarad a szezon a Covid miatt, nem lesznek választások kijelentéseid sorába.
gabokocka
Egyetlen érvet nem írtál, hogy mitől lenne más a politika.
A választások óta a semmi, ami nem úgy megy, ahogy eddig, az egyelőre politikai kommunikáció.

Akkor az én 10 nevem:
Orbán, Mészáros, Tiborcz, Ráhel, Lázár, Rogán, Szijjártó, Nagy Márton, Matolcsy, Kósa.
De írhatsz masik 10-et, ezen nem veszünk össze.
Börtön: Jogerős ítélettel letöltendő szabadságvesztés.
Írj egy számot, hogy szerinted a fenti tízesből, vagy a te tízesedből hányan mennek börtönbe.
Én be merem vállalni a nullát prognózisnak, te vállalod a te tippedet?
Őszentsége Sobri Jóska
Tömlöcbe velük! Az összessel! 😀

1 hónapja
Beki New York Jets 2 892
 telex.hu/belfold/2026/04/27/magyar-peter-nav-felszolitas-kormany
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Tuzson Bence, Takács Péter, Szandika, Radics Béla ezek az arcok 😀 😀 NEM TUDNAK HÍBÁZNI!
Nomac
Nagyon kiváncsi lennék, hogy ki és milyen szempontok alapján válogatta ki ezeket az embereket.
Jan
szét fogják trashelni a parlamentet.

1 hónapja
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
És azt tudtátok, hogy a volt vízilabdakapus Szécsi Zoltán is ott fog ülni a Fidesz-frakcióban?


Őszentsége Sobri Jóska
"Szeretik" Egerben... Ha már a pólót kifosztotta...
(Csebi?)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Legalább a KDNP a jelek szerint több szavazatot kapott, mint a zsebnacik (8 fős frakciójuk lesz). 😊

1 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Ez valami egészen színvonaltalan csapat.
1 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Tuzson Bence, Takács Péter, Szandika, Radics Béla ezek az arcok 😀 😀 NEM TUDNAK HÍBÁZNI!
Nomac
Nagyon kiváncsi lennék, hogy ki és milyen szempontok alapján válogatta ki ezeket az embereket.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
És azt tudtátok, hogy a volt vízilabdakapus Szécsi Zoltán is ott fog ülni a Fidesz-frakcióban?


Őszentsége Sobri Jóska
kénytelen lesz, szerintem ha egyszer elkezdenek a sportilágban komolyan nyomozgatni, akkor nem egy ügy miatt fog erősen izzadni Csita úr, akkor meg jól jön a mentelmi jog. csak az a gond, hogy afölött már nem a Fidesz fog diszponálni.
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 553 — balazs.t85@gmail.com
Tuzson Bence, Takács Péter, Szandika, Radics Béla ezek az arcok 😀 😀 NEM TUDNAK HÍBÁZNI!
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Zárásként azt mondta, a jó javaslatokat támogatni fogják, de „a több mint kétharmados többséggel rendelkező kormánypárt önkényes döntéseivel, sőt önkényre törekvésével szemben fel fogunk lépni, és egyértelművé fogjuk tenni, hogy a választópolgárok nem erre adtak mandátumot.”

De Gergő pont arra adtuk, hogy ne csak az menjen át ami szerintetek jó…
Toca
mindenki leszarja, mit fognak támogatni és mit nem. semmit nem fog jelenteni.
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
És azt tudtátok, hogy a volt vízilabdakapus Szécsi Zoltán is ott fog ülni a Fidesz-frakcióban?


1 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 www.valaszonline.hu/2026/04/24/orszaghaz-szekely-magyar-zaszlo-himnusz-velemeny/
Mégegyszer a székely himnusz énekléséről, egy újabb jó szempont 😊
1 hónapja
topin New England Patriots 2 391
Akkor Németh Zsolt ( ha ő az a NZS) egyedüliként marad a 90-esekből.
Németh Balázs is bent van, szuper. nagy segítség ez az embereknek.....
csi77
Egészen hihetetlen hogy nem tudunk ettől a nyomorulttól megszabadulni..
1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Örülök több bejutónak is.
Számomra ezzel vált biztossá, hogy nem megújulás lesz itt, hanem egy utolsó kifizetőkör mielőtt a Fidesz eltűnik.
Toca
Erre is azt tudom írni, hogy szerencsére tényleg nincs egy cseppnyi eszük:
már az EP szavazás eredménye intőjel kellett volna h legyen, erre ugyanazt az undorító politikát folytatták.

Tegnap kiállt a zsírdisznó, elmondja h megújulás kell és erre beküldik ezeket a neveket és valszeg Vitya marad a pártelnök. 😀 Nem tudok mást írni h köszönjük és reméljük az 5%ért is izzadniuk kell 4 év múlva.
Beki
engem jobban elkeserít az alkotmánybiróság tagjainak összetétele, de legjobban a szavatossági idejük 😕
gyakorlatilag 2-3 ember kivételével mind khmm nem elfogulatlanok..

Polt Péter 2037.06.10
Hende Csaba 2037.06.01
Kozma Ákos 2037.09.26
Haszonicsné Ádám Mária 2035.09.02
Lomnici Zoltán 2035.09.02
Patyi András 2035.09.02
Varga Réka 2035.09.02
Márki Zoltán 2033.06.22
Juhász Miklós 2032.04.15
Handó Tünde 2032.01.01
Horváth Attila 2028.12.01
Hörcher Marosi Ildikó 2028.12.01
Schanda Balázs 2028.12.01
Szabó Marcel 2028.12.01
Czine Ágnes 2026.11.15
Josszi
Polt Péter mandátuma lejártakor 81 éves lenne, Lomnici 82, Handó Tünde 74, le fognak ők mondani szépen lassan.

Czinétől-Horváth Attiláig még alaptörvény-módosítás nélkül is cserélhető az AB egy része még ebben a ciklusban. Ez már 8 ember, több, mint a testület fele.

Hende Csabától és Patyi Andrástól olyan sokat nem kell várni szerintem.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
Örülök több bejutónak is.
Számomra ezzel vált biztossá, hogy nem megújulás lesz itt, hanem egy utolsó kifizetőkör mielőtt a Fidesz eltűnik.
Toca
Erre is azt tudom írni, hogy szerencsére tényleg nincs egy cseppnyi eszük:
már az EP szavazás eredménye intőjel kellett volna h legyen, erre ugyanazt az undorító politikát folytatták.

Tegnap kiállt a zsírdisznó, elmondja h megújulás kell és erre beküldik ezeket a neveket és valszeg Vitya marad a pártelnök. 😀 Nem tudok mást írni h köszönjük és reméljük az 5%ért is izzadniuk kell 4 év múlva.
Beki
engem jobban elkeserít az alkotmánybiróság tagjainak összetétele, de legjobban a szavatossági idejük 😕
gyakorlatilag 2-3 ember kivételével mind khmm nem elfogulatlanok..

Polt Péter 2037.06.10
Hende Csaba 2037.06.01
Kozma Ákos 2037.09.26
Haszonicsné Ádám Mária 2035.09.02
Lomnici Zoltán 2035.09.02
Patyi András 2035.09.02
Varga Réka 2035.09.02
Márki Zoltán 2033.06.22
Juhász Miklós 2032.04.15
Handó Tünde 2032.01.01
Horváth Attila 2028.12.01
Hörcher Marosi Ildikó 2028.12.01
Schanda Balázs 2028.12.01
Szabó Marcel 2028.12.01
Czine Ágnes 2026.11.15
Josszi
majd szepen kizarjak oket.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Örülök több bejutónak is.
Számomra ezzel vált biztossá, hogy nem megújulás lesz itt, hanem egy utolsó kifizetőkör mielőtt a Fidesz eltűnik.
Toca
Erre is azt tudom írni, hogy szerencsére tényleg nincs egy cseppnyi eszük:
már az EP szavazás eredménye intőjel kellett volna h legyen, erre ugyanazt az undorító politikát folytatták.

Tegnap kiállt a zsírdisznó, elmondja h megújulás kell és erre beküldik ezeket a neveket és valszeg Vitya marad a pártelnök. 😀 Nem tudok mást írni h köszönjük és reméljük az 5%ért is izzadniuk kell 4 év múlva.
Beki
engem jobban elkeserít az alkotmánybiróság tagjainak összetétele, de legjobban a szavatossági idejük 😕
gyakorlatilag 2-3 ember kivételével mind khmm nem elfogulatlanok..

Polt Péter 2037.06.10
Hende Csaba 2037.06.01
Kozma Ákos 2037.09.26
Haszonicsné Ádám Mária 2035.09.02
Lomnici Zoltán 2035.09.02
Patyi András 2035.09.02
Varga Réka 2035.09.02
Márki Zoltán 2033.06.22
Juhász Miklós 2032.04.15
Handó Tünde 2032.01.01
Horváth Attila 2028.12.01
Hörcher Marosi Ildikó 2028.12.01
Schanda Balázs 2028.12.01
Szabó Marcel 2028.12.01
Czine Ágnes 2026.11.15

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Megmondtam vagy megmondtam?

Pócs beül a parlamentbe! 😊

Jah és Radics is.

 telex.hu/belfold/2026/04/27/parlament-fidesz-frakcio-megalakulasa-orban-viktor-gulyas-gergely
Bruce
menczer is out!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
Az itthon bujkáló, hazájukban körözött politikusokkal mi a helyzet? Berakták őket a Porsche-k közé és mennek Dubajba?
1 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Örülök több bejutónak is.
Számomra ezzel vált biztossá, hogy nem megújulás lesz itt, hanem egy utolsó kifizetőkör mielőtt a Fidesz eltűnik.
Toca
Erre is azt tudom írni, hogy szerencsére tényleg nincs egy cseppnyi eszük:
már az EP szavazás eredménye intőjel kellett volna h legyen, erre ugyanazt az undorító politikát folytatták.

Tegnap kiállt a zsírdisznó, elmondja h megújulás kell és erre beküldik ezeket a neveket és valszeg Vitya marad a pártelnök. 😀 Nem tudok mást írni h köszönjük és reméljük az 5%ért is izzadniuk kell 4 év múlva.
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Akkor az én 10 nevem:
Orbán, Mészáros, Tiborcz, Ráhel, Lázár, Rogán, Szijjártó, Nagy Márton, Matolcsy, Kósa.
Őszentsége Sobri Jóska
1. Szíjjártó Péter - egyértelmű, hogy nem ő volt az ész a csapatban, viszont konkrét és bizonyítható hazaárulást követetett el
2. Orbán Viktor - mit írjak?
3. Matolcsy György - bizonyított és bizonyítható, hogy mennyit loptak ki
4. Tiborcz István - már a ledes business-szel el kellett volna kaszálni, nincs kérdés
5. Mészáros Lőrinc - ritkán ússzák meg a strómanok
6. Rogán Antal - leginkább közösség ellen elkövetett több rendbeli uszítás és gyűlölet-bűncselekmények sora
7. Bánki Erik - igen, helyi arc, viszont sokan elfelejtik, hogy jó sokáig ő volt a Fidesz pénztárnoka, és igen sok helyen keverte a szart (lásd Esztergom) Baranyán kívül is
8. Balásy Gyula - lásd Rogán, ha valaki megérdemli, akkor az ő
9. Matolcsy Ádám - ő az apukától függetlenül is egy nagy gazember, már csak a jóízlés ellen elkövetett urizálás miatt is bukó
10. Kósa Lajos - szegény Lajos, már régen nem volt döntések közelében, erre nem az ő protezsáltja vágta haza K-Mo. egész agráriumát?

4 a tippem (Matolcsy-k, Bánki, Kósa)

szerk.: legyen 5, Peti annyira hülye, hogy képes volt maga ellen terhelőt mondani már a Telexen is, nem fogja megúszni

Szerkesztette: Gyurma Pappa

1 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hála a sok vitaműsornak amiket fogyasztok, fogyasztottam, tudom hogy ki az a Szűcs Gábor.
te atyavilág 😀 😀 😀