Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
Az itthon bujkáló, hazájukban körözött politikusokkal mi a helyzet? Berakták őket a Porsche-k közé és mennek Dubajba?
1 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Örülök több bejutónak is.
Számomra ezzel vált biztossá, hogy nem megújulás lesz itt, hanem egy utolsó kifizetőkör mielőtt a Fidesz eltűnik.
Toca
Erre is azt tudom írni, hogy szerencsére tényleg nincs egy cseppnyi eszük:
már az EP szavazás eredménye intőjel kellett volna h legyen, erre ugyanazt az undorító politikát folytatták.

Tegnap kiállt a zsírdisznó, elmondja h megújulás kell és erre beküldik ezeket a neveket és valszeg Vitya marad a pártelnök. 😀 Nem tudok mást írni h köszönjük és reméljük az 5%ért is izzadniuk kell 4 év múlva.
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Akkor az én 10 nevem:
Orbán, Mészáros, Tiborcz, Ráhel, Lázár, Rogán, Szijjártó, Nagy Márton, Matolcsy, Kósa.
Őszentsége Sobri Jóska
1. Szíjjártó Péter - egyértelmű, hogy nem ő volt az ész a csapatban, viszont konkrét és bizonyítható hazaárulást követetett el
2. Orbán Viktor - mit írjak?
3. Matolcsy György - bizonyított és bizonyítható, hogy mennyit loptak ki
4. Tiborcz István - már a ledes business-szel el kellett volna kaszálni, nincs kérdés
5. Mészáros Lőrinc - ritkán ússzák meg a strómanok
6. Rogán Antal - leginkább közösség ellen elkövetett több rendbeli uszítás és gyűlölet-bűncselekmények sora
7. Bánki Erik - igen, helyi arc, viszont sokan elfelejtik, hogy jó sokáig ő volt a Fidesz pénztárnoka, és igen sok helyen keverte a szart (lásd Esztergom) Baranyán kívül is
8. Balásy Gyula - lásd Rogán, ha valaki megérdemli, akkor az ő
9. Matolcsy Ádám - ő az apukától függetlenül is egy nagy gazember, már csak a jóízlés ellen elkövetett urizálás miatt is bukó
10. Kósa Lajos - szegény Lajos, már régen nem volt döntések közelében, erre nem az ő protezsáltja vágta haza K-Mo. egész agráriumát?

4 a tippem (Matolcsy-k, Bánki, Kósa)

szerk.: legyen 5, Peti annyira hülye, hogy képes volt maga ellen terhelőt mondani már a Telexen is, nem fogja megúszni

Szerkesztette: Gyurma Pappa

1 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hála a sok vitaműsornak amiket fogyasztok, fogyasztottam, tudom hogy ki az a Szűcs Gábor.
te atyavilág 😀 😀 😀

1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Zárásként azt mondta, a jó javaslatokat támogatni fogják, de „a több mint kétharmados többséggel rendelkező kormánypárt önkényes döntéseivel, sőt önkényre törekvésével szemben fel fogunk lépni, és egyértelművé fogjuk tenni, hogy a választópolgárok nem erre adtak mandátumot.”

De Gergő pont arra adtuk, hogy ne csak az menjen át ami szerintetek jó…
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Örülök több bejutónak is.
Számomra ezzel vált biztossá, hogy nem megújulás lesz itt, hanem egy utolsó kifizetőkör mielőtt a Fidesz eltűnik.
1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Akkor Németh Zsolt ( ha ő az a NZS) egyedüliként marad a 90-esekből.
Németh Balázs is bent van, szuper. nagy segítség ez az embereknek.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Nem tudom kit gondolsz top10-nek, mint ahogy azt sem, hogy ebből hány megy börtönbe, meg azt sem, hogy a Te olvasatodban mi számít börtönnek, a jogerős letöltendő, vagy az is, ha vkit letartóztatásba helyeznek. Én csak annyit gondolok, hogy teljesen téves az a következtetésed, hogy úgy lesz minden, ahogy eddig, mert a választások óta elég nyilvánvaló, hogy semmi sem úgy megy, mint eddig. Ez is szépen fog illeszkedni a Brady kiégett, elmarad a szezon a Covid miatt, nem lesznek választások kijelentéseid sorába.
gabokocka
Egyetlen érvet nem írtál, hogy mitől lenne más a politika.
A választások óta a semmi, ami nem úgy megy, ahogy eddig, az egyelőre politikai kommunikáció.

Akkor az én 10 nevem:
Orbán, Mészáros, Tiborcz, Ráhel, Lázár, Rogán, Szijjártó, Nagy Márton, Matolcsy, Kósa.
De írhatsz masik 10-et, ezen nem veszünk össze.
Börtön: Jogerős ítélettel letöltendő szabadságvesztés.
Írj egy számot, hogy szerinted a fenti tízesből, vagy a te tízesedből hányan mennek börtönbe.
Én be merem vállalni a nullát prognózisnak, te vállalod a te tippedet?

1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Megmondtam vagy megmondtam?

Pócs beül a parlamentbe! 😊

Jah és Radics is.

 telex.hu/belfold/2026/04/27/parlament-fidesz-frakcio-megalakulasa-orban-viktor-gulyas-gergely
Bruce
Meg Bazsika, Vitályos, Csibi...

Ha egyetlen dolgot kérhetnék a választási törvénnyel kapcsolatban a következő parlamenttől az pont az lenne, hogy egyéni jelöltek ne mehessenek országos listára. Undorító, hogy olyanok ott vigyorognak 4 évig, akikről a választóik helyben kimondták, hogy nem akarják őket a parlamentben látni...
StormST
értem, csak ugye kis pártok esetében nem biztos hogy van elég "arc" hozzá
Negritis, a vajda
Így jártak...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 985 — The Mathematician
Megmondtam vagy megmondtam?

Pócs beül a parlamentbe! 😊

Jah és Radics is.

 telex.hu/belfold/2026/04/27/parlament-fidesz-frakcio-megalakulasa-orban-viktor-gulyas-gergely
Bruce
Meg Bazsika, Vitályos, Csibi...

Ha egyetlen dolgot kérhetnék a választási törvénnyel kapcsolatban a következő parlamenttől az pont az lenne, hogy egyéni jelöltek ne mehessenek országos listára. Undorító, hogy olyanok ott vigyorognak 4 évig, akikről a választóik helyben kimondták, hogy nem akarják őket a parlamentben látni...
StormST
értem, csak ugye kis pártok esetében nem biztos hogy van elég "arc" hozzá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Megmondtam vagy megmondtam?

Pócs beül a parlamentbe! 😊

Jah és Radics is.

 telex.hu/belfold/2026/04/27/parlament-fidesz-frakcio-megalakulasa-orban-viktor-gulyas-gergely
Bruce
Meg Bazsika, Vitályos, Csibi...

Ha egyetlen dolgot kérhetnék a választási törvénnyel kapcsolatban a következő parlamenttől az pont az lenne, hogy egyéni jelöltek ne mehessenek országos listára. Undorító, hogy olyanok ott vigyorognak 4 évig, akikről a választóik helyben kimondták, hogy nem akarják őket a parlamentben látni...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Megmondtam vagy megmondtam?

Pócs beül a parlamentbe! 😊

Jah és Radics is.

 telex.hu/belfold/2026/04/27/parlament-fidesz-frakcio-megalakulasa-orban-viktor-gulyas-gergely

Szerkesztette: Bruce
1 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Ez milyen szép....

 index.hu/velemeny/2026/04/27/europai-unio-tamogatas-magyarorszag-penz-gazdasag-megszoritas-magyar-peter-tisza-part-kormany-orban-viktor/
csi77
A szerző programozó...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
1 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Kövér László sem ül be a parlamentbe. Micsoda felüdülés.

Lázár lesz a legerősebb név a frakcióban.
resistance is futile
Kövérért kár, szívesen néztem volna, ha naponta milliókra bírságolja az új elnök 😀
1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Bocs, Németh Zsolt még nem jelzett.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Kövér László sem ül be a parlamentbe. Micsoda felüdülés.

Lázár lesz a legerősebb név a frakcióban.
resistance is futile
Akkor, ha jól sejtem, nincs olyan, aki 90 óta folyamatosan parlamenti képviselő
csi77
Lezsák 11. a listán, ő lemondta már?
StormST
Igen, de ő 90-94 között nem volt bent.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Ez milyen szép....

 index.hu/velemeny/2026/04/27/europai-unio-tamogatas-magyarorszag-penz-gazdasag-megszoritas-magyar-peter-tisza-part-kormany-orban-viktor/
csi77
"AZ EURÓMILLIÁRDOK MEGSZERZÉSÉHEZ TELJESÍTENI KELL URSULA CSÁSZÁRNŐ..."
..ha valakinek nem lett volna már a cím után rögtön komolytalan az írás, akkor elég idáig olvasnia..
bogjosi
Virágozzon száz virág, gondoltam, beleolvasok. nem tartott sokáig......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Ez milyen szép....

 index.hu/velemeny/2026/04/27/europai-unio-tamogatas-magyarorszag-penz-gazdasag-megszoritas-magyar-peter-tisza-part-kormany-orban-viktor/
csi77
Te tényleg olyan cikket olvasol amiben ez így ki van emelve?
"Az eurómilliárdok megszerzéséhez teljesíteni kell Ursula császárnő folyamatosan változó feltételeit. "
Nomac
hehe, lassú! 😛

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Ez milyen szép....

 index.hu/velemeny/2026/04/27/europai-unio-tamogatas-magyarorszag-penz-gazdasag-megszoritas-magyar-peter-tisza-part-kormany-orban-viktor/
csi77
Te tényleg olyan cikket olvasol amiben ez így ki van emelve?
"Az eurómilliárdok megszerzéséhez teljesíteni kell Ursula császárnő folyamatosan változó feltételeit. "
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Ez milyen szép....

 index.hu/velemeny/2026/04/27/europai-unio-tamogatas-magyarorszag-penz-gazdasag-megszoritas-magyar-peter-tisza-part-kormany-orban-viktor/
csi77
"AZ EURÓMILLIÁRDOK MEGSZERZÉSÉHEZ TELJESÍTENI KELL URSULA CSÁSZÁRNŐ..."
..ha valakinek nem lett volna már a cím után rögtön komolytalan az írás, akkor elég idáig olvasnia..

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
Kövér László sem ül be a parlamentbe. Micsoda felüdülés.

Lázár lesz a legerősebb név a frakcióban.
resistance is futile
Akkor, ha jól sejtem, nincs olyan, aki 90 óta folyamatosan parlamenti képviselő
csi77
Lezsák 11. a listán, ő lemondta már?
StormST
elvileg igen lemondta es a lanyanak ajanlja fel a mandatumat, aki 46.

Lazar is egy evre ul be a parlamentbe. gondolom utana mar megvan az erasmus osztondija 2027 oszetol ...

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Kövér László sem ül be a parlamentbe. Micsoda felüdülés.

Lázár lesz a legerősebb név a frakcióban.
resistance is futile
Akkor, ha jól sejtem, nincs olyan, aki 90 óta folyamatosan parlamenti képviselő
csi77
Lezsák 11. a listán, ő lemondta már?

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
Kövér László sem ül be a parlamentbe. Micsoda felüdülés.

Lázár lesz a legerősebb név a frakcióban.
resistance is futile
Akkor, ha jól sejtem, nincs olyan, aki 90 óta folyamatosan parlamenti képviselő
csi77
Nem is baj
resistance is futile
jo sok ember lett hirtelen nyugdijas ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Kövér László sem ül be a parlamentbe. Micsoda felüdülés.

Lázár lesz a legerősebb név a frakcióban.
resistance is futile
Akkor, ha jól sejtem, nincs olyan, aki 90 óta folyamatosan parlamenti képviselő
csi77
Nem is baj
1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Kövér László sem ül be a parlamentbe. Micsoda felüdülés.

Lázár lesz a legerősebb név a frakcióban.
resistance is futile
Akkor, ha jól sejtem, nincs olyan, aki 90 óta folyamatosan parlamenti képviselő

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png