Politika

44 feliratkozó

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 210
rendesen összeszarta magát a nagy tompika, ha ma még egy levelet írt letolt gatyában...

Először is szeretném megismételni a bocsánatkérésemet Manfredtől és valamennyi képviselőtársamtól. Nem állt szándékomban senkit sem megsérteni - sem képviselőcsoportunk vezetőjét, sem frakciónk akár egyetlen tagját is, sem pedig a politikai családunkat.

A megfogalmazás helytelen volt a részemről, amiért elnézést kérek. Az általam használt szerencsétlen összehasonlítást visszavonom.

Remélem, hogy fel tudjuk oldani a feszültségeket és folytatni tudjuk a közös munkánkat az Európai Unió erősítése érdekében, különösen egy olyan válsághelyzetben, amikor az egységre minden korábbinál nagyobb szükségünk van.
ozibozi
Egy bocsánatkérés nem kerül semmibe se, alap kommunikációs stratégia, ha van, akit ezzel meg lehet venni.
Bevastagítottam amit ebből komolyan is gondolhat.
Sobri Jóska
akkor is jó nézni, ahogy becsicskul 😊
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
rendesen összeszarta magát a nagy tompika, ha ma még egy levelet írt letolt gatyában...

Először is szeretném megismételni a bocsánatkérésemet Manfredtől és valamennyi képviselőtársamtól. Nem állt szándékomban senkit sem megsérteni - sem képviselőcsoportunk vezetőjét, sem frakciónk akár egyetlen tagját is, sem pedig a politikai családunkat.

A megfogalmazás helytelen volt a részemről, amiért elnézést kérek. Az általam használt szerencsétlen összehasonlítást visszavonom.

Remélem, hogy fel tudjuk oldani a feszültségeket és folytatni tudjuk a közös munkánkat az Európai Unió erősítése érdekében, különösen egy olyan válsághelyzetben, amikor az egységre minden korábbinál nagyobb szükségünk van.
ozibozi
Egy bocsánatkérés nem kerül semmibe se, alap kommunikációs stratégia, ha van, akit ezzel meg lehet venni.
Bevastagítottam amit ebből komolyan is gondolhat.

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
folytatni tudjuk a közös munkánkat az Európai Unió erősítése érdekében
ozibozi
ha ezt bmeik ellenzéki képviselő leírná akkor mit kapna a lakájmédiában ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 210
rendesen összeszarta magát a nagy tompika, ha ma még egy levelet írt letolt gatyában...

Először is szeretném megismételni a bocsánatkérésemet Manfredtől és valamennyi képviselőtársamtól. Nem állt szándékomban senkit sem megsérteni - sem képviselőcsoportunk vezetőjét, sem frakciónk akár egyetlen tagját is, sem pedig a politikai családunkat.

A megfogalmazás helytelen volt a részemről, amiért elnézést kérek. Az általam használt szerencsétlen összehasonlítást visszavonom.

Remélem, hogy fel tudjuk oldani a feszültségeket és folytatni tudjuk a közös munkánkat az Európai Unió erősítése érdekében, különösen egy olyan válsághelyzetben, amikor az egységre minden korábbinál nagyobb szükségünk van.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért ez a Minden élet számít kék kormányplakát mekkora gyönyörű trollkodás 😂
warr_b
Az elmúlt 10 evből mi nem az?
Sobri Jóska
Jah, de ez most különösen jól sikerült.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Azért ez a Minden élet számít kék kormányplakát mekkora gyönyörű trollkodás 😂
warr_b
Az elmúlt 10 evből mi nem az?

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért ez a Minden élet számít kék kormányplakát mekkora gyönyörű trollkodás 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 index.hu/tudomany/2020/12/15/rackeve_duna_ag_olajszennyezes/

Gondolom a simlis szarházi cég megússza majd pár millós forintos büntivel, vagy még azelőtt csődbe viszik mielőtt ítélet lenne.... De legalább évekre lesz munkája pár ügyvédnek, amíg a semmire se jó per lezajlik.

Amúgy kíváncsi leszek, valaha lesz e olyan ebben a zöld mozgalomban, hogy természet elleni bűntény (az emberiség ellenihez hasonlóan) ami sosem évül el.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 744
a teslás témához
ha a volkswagen 2008-as gazdasági válság előtti/utáni számait nézem, akkor én ebből azt szűröm le, hogy most is egy hatalmas összeroppanás küszöbén állunk


r.baggio
Ha lenne annyi pénzem és bátorságom, amennyi nincs, és az elmúlt négy évben mindig nagy összeget tettem volna a tőzsde emelkedésére, amikor a szakértők megállapították, hogy most mindjárt jön az összeomlás és a válság akkor ezt a bejegyzést a Bahamákról írnám nem Pestről 😊

Ilyen számokból, mutatókból van kb. legalább két tucat, ami azt mutatja, mutatta 2017 óta, hogy ez a növekedés a világgazdaságban nem fenntartható, a FED pénznyomása miatt van és hamarosan földbeáll minden (ez nagy különbség 2008 és a ma között, ott csak a nagyon szakmai berkekben volt nyilvánvaló a válság eljövetele). És ezt minden áldott év végén elmondják a szakértők. Aztán nem történik semmi, jön az év vége és újra elmondják. Persze igazuk van, ha előbb-utóbb bekövetkezik akkor mondhatják, hogy ők megmondták 😊 😊

Ebből is látszik, hogy a gazdaság elszakadt a realitástól, irracionálisan működik és megjósolhatatlan, hogy holnap összeomlik-e vagy sem. Lehet, hogy ez az állapot 10 évig fenn marad, lehet hogy holnap összeomlik. Csak az ember agya nehezen/sehogyan nem szereti kezelni a bizonytalnaságot ezért vagy abba menekülünk, hogy úgyse omlik össze vagy abban, hogy összeomilk és semmitse tehetünk 😊 Pedig az igazság az, hogy fogalmunk sincs róla.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
a teslás témához
ha a volkswagen 2008-as gazdasági válság előtti/utáni számait nézem, akkor én ebből azt szűröm le, hogy most is egy hatalmas összeroppanás küszöbén állunk


r.baggio
Nem annyira látom itt az összefüggést kifejtenéd ?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Na mától az anya nő, az apa férfi, a közpénz pedig nem közpénz többé.
Remek kis gránit szilárdságú "alkotmányunk" van
Klaci79
a ló néz, a csikó lát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Na mától az anya nő, az apa férfi, a közpénz pedig nem közpénz többé.
Remek kis gránit szilárdságú "alkotmányunk" van
Klaci79
* csak gránit hatású. mint a konyai munkalap a bútorboltban.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Na mától az anya nő, az apa férfi, a közpénz pedig nem közpénz többé.
Remek kis gránit szilárdságú "alkotmányunk" van
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
 m.hvg.hu/elet/20201214_Novak_Katalin_uzenete_a_noknek_Ne_zavarja_oket_hogy_kevesebbet_keresnek_mint_a_ferfiak

Tyu azért ezt is oda rakta a Kata!
Toca
így kell fullba tolni a cinizmust (és a kretént)
 hvg.hu/elet/20201215_Honnan_olyan_ismerosek_azok_a_noi_privilegiumok_amelyekhez_Novak_Katalin_ragaszkodik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
a teslás témához
ha a volkswagen 2008-as gazdasági válság előtti/utáni számait nézem, akkor én ebből azt szűröm le, hogy most is egy hatalmas összeroppanás küszöbén állunk



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
 telex.hu/interju/2020/12/14/gyurcsany-ferenc-interju

Nekem úgy tűnik ilyen visszavonult Jedi mester szerepet tölt be, mintha nem akarna igazi felelősséget, de azért megmondja mit kell tenni. Vajon ő is köddé válik mint Luke, mikor Rey Jedi lett?

Lehet arra játszik hogy köztársasági elnök legyen.
samu09
Igen, Feri tökre ez a karakter 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
 telex.hu/interju/2020/12/14/gyurcsany-ferenc-interju

Nekem úgy tűnik ilyen visszavonult Jedi mester szerepet tölt be, mintha nem akarna igazi felelősséget, de azért megmondja mit kell tenni. Vajon ő is köddé válik mint Luke, mikor Rey Jedi lett?

Lehet arra játszik hogy köztársasági elnök legyen.
samu09
hogy aztán lekardozza Yodát és elhozza a birodalmat nekünk valami ifjú dékással?
Amadeus
utyammá azé van az ellőválasztás, ott lenyomják, azt már nem ugrálhat, és ezt ő es tuggya, csak néha többet tölt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
 telex.hu/interju/2020/12/14/gyurcsany-ferenc-interju

Nekem úgy tűnik ilyen visszavonult Jedi mester szerepet tölt be, mintha nem akarna igazi felelősséget, de azért megmondja mit kell tenni. Vajon ő is köddé válik mint Luke, mikor Rey Jedi lett?

Lehet arra játszik hogy köztársasági elnök legyen.
samu09
hogy aztán lekardozza Yodát és elhozza a birodalmat nekünk valami ifjú dékással?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Nagyon pöpec beszéd volt, belátást enged az orbáni logikába, érdemes rászánni azt az uszkve 10-15 percet. (Gondolom nem csak én hallgatok kontentet 1.25-1.5-en.)

 www.youtube.com/watch?v=CWyzFE89n9M
Sobri Jóska
Ebből a beszédből a legfontosabb következtetés h Rogán láthatóan nem kapta meg azt a memot h mikor kell tapsolni ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fúúú gyerekek... Azért a mai parlamenti nap megerősített abban, hogy méla undorral fogom behúzni az ellenzékre az x-et.
Szokol
Valaki foglalja már össze nincs kedvem hosszan utánanézni 😀
Toca
Bla-bla-Orbán, blabla-Covid, bla - bla - bla Gyurcsány, blablabla EU és Soros.

Bocsánat a szó szerinti idézésért és a terjedelem miatt, ilyen fontos dolgokat nem lehet 2 mondatban összefoglalni

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Fúúú gyerekek... Azért a mai parlamenti nap megerősített abban, hogy méla undorral fogom behúzni az ellenzékre az x-et.
Szokol
Valaki foglalja már össze nincs kedvem hosszan utánanézni 😀
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 854 — Steelers fan
Fúúú gyerekek... Azért a mai parlamenti nap megerősített abban, hogy méla undorral fogom behúzni az ellenzékre az x-et.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 744
Kizárólag erre van szüksége az ellenzéknek 😊 ha jól számolom akkor velük együtt 7 párti lenne már az ellenzéki koalíció. Szólni kéne nekik, hogy a listás helyek száma felülről korlátos 😊 és ha minden bejutó párt akar külön frakciót ( és egyelőre nagyon ez a mondás) akkor az kapásból 35 hely, tehát 5 mindenkinek. A különböző kompenzációk és egyebek (levél szavazatok, német kissebsegi képviselő) miatt ha győznek is, maximum 40-45 listás helyük lesz. Na megnézem azt a Momemtumot vagy DK-t aki lemond a fix 12 listás helyéről (10% korul annyi lenne) a mérhetetlen Párbeszéd vagy a még párttá sem alakult Mindenki Magyarországa Mozgalom javára. Már 6an is nagyon nehéz megegyezni nem hogy 7en...lesz ebből háború az ellenzéki oldalon. Borzalmasan nagy matek kell, hogy a fixen hozható egyéni körzeteket összehangolják a listás helyekkel, ehhez megtalálják a jelölteket - fel is építsék stb.

 hvg.hu/itthon/20201213_MarkiZay_Lehet_hogy_partta_alakul_a_Mindenki_Magyarorszaga_Mozgalom
MC12
Ha az ilyen MMM és Párbeszéd félék komolyan gondolják hogy saját frakciót akarnak, akkor nem kell velük tárgyalni és kész. Mert komolytalanok. Szavazót se vinnének el, ha ki lennének hagyva.

A Párbeszéd most nem tudom kinek a szekerét tolja, de szerintem Márky-Zay annál értelmesebb, hogy egy friss, sehol nem mérhető párt számára kikösse hogy frakció kell. Mert irreális. Az más, ha 7-8%-ra mérik őket, mint annak idején az LMP-t, akkor kérje. De előbb mutassa fel azt a 7-8%-ot. A Momentum különcködött, és parlamenten kívül maradt 2018-ban ugye.
peterk2005
A párbeszédnek most is külön frakciója van - egyébként nagyon okosan (külön pénz, külön felszólalási lehetőség stb) - csak egy szocit le kellett igazolniuk mert 4en voltak 😊 Burány Sándort ha jól emlékszem.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kizárólag erre van szüksége az ellenzéknek 😊 ha jól számolom akkor velük együtt 7 párti lenne már az ellenzéki koalíció. Szólni kéne nekik, hogy a listás helyek száma felülről korlátos 😊 és ha minden bejutó párt akar külön frakciót ( és egyelőre nagyon ez a mondás) akkor az kapásból 35 hely, tehát 5 mindenkinek. A különböző kompenzációk és egyebek (levél szavazatok, német kissebsegi képviselő) miatt ha győznek is, maximum 40-45 listás helyük lesz. Na megnézem azt a Momemtumot vagy DK-t aki lemond a fix 12 listás helyéről (10% korul annyi lenne) a mérhetetlen Párbeszéd vagy a még párttá sem alakult Mindenki Magyarországa Mozgalom javára. Már 6an is nagyon nehéz megegyezni nem hogy 7en...lesz ebből háború az ellenzéki oldalon. Borzalmasan nagy matek kell, hogy a fixen hozható egyéni körzeteket összehangolják a listás helyekkel, ehhez megtalálják a jelölteket - fel is építsék stb.

 hvg.hu/itthon/20201213_MarkiZay_Lehet_hogy_partta_alakul_a_Mindenki_Magyarorszaga_Mozgalom
MC12
Ha az ilyen MMM és Párbeszéd félék komolyan gondolják hogy saját frakciót akarnak, akkor nem kell velük tárgyalni és kész. Mert komolytalanok. Szavazót se vinnének el, ha ki lennének hagyva.

A Párbeszéd most nem tudom kinek a szekerét tolja, de szerintem Márky-Zay annál értelmesebb, hogy egy friss, sehol nem mérhető párt számára kikösse hogy frakció kell. Mert irreális. Az más, ha 7-8%-ra mérik őket, mint annak idején az LMP-t, akkor kérje. De előbb mutassa fel azt a 7-8%-ot. A Momentum különcködött, és parlamenten kívül maradt 2018-ban ugye.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
 m.hvg.hu/elet/20201214_Novak_Katalin_uzenete_a_noknek_Ne_zavarja_oket_hogy_kevesebbet_keresnek_mint_a_ferfiak

Tyu azért ezt is oda rakta a Kata!