Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ha egy ilyen kormányt, ekkora népgyűlölettel, ekkora szavazati részvétellel nem sikerül leváltani, akkor kinek kell elgondolkodnia???
clbass
Aki a jelenlegi választási rendszert megalkotta. Ja nem...
apeszos
Valóban! értelmezhető ellenzék nem kell 😉
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Én atvt nézem, rónai sváby egész jó

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én azt nem értem, hogy a nyuggerek, akiknek a leszármazottai (gyerekek, unokák) egytől-egyig utálják a fideszt, és ezt ki is nyilvánítják otthon, komolyan elhiszik hogy ilyen hülyék a leszármazottak, csak ők a helikopterek?
eaglesmcnabb
én azt nem értem, hogy ha mindenki gyűlöli a fideszt és senki nem szavaz rájuk, akkor hogyan nyernek mégis? 😀
shawnka
Elöregedő társadalom, ahol a szavazók 40%-a nyugger...

Nekik még jó a kivándorlás is, nem a rájuk szavazók mennek ki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Ki mit néz? Végignézegettem a csatornákat, elsőre az RTL műsora tűnik a legszínvonalasabbnak.
Nomac
Kéri parádé van a HírTV-n 😀
shawnka
Ott kezdtem, de 10 percig bírtam 😀
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 953 — Giants fan
Nekem tök jó tippversenyem van: négy év múlva ki lesz a soros/migráns/brüsszel?
gabokocka
Nem kell ahhoz négy év. Már most az ENSZ-re fújnak, aztán meg majd jön a többi, folytatódik az EU ellenesség, meg majd nekimegyünk a NATO-nak meg mindenkinek, mert folyamatosan harcban kell állni mindenkivel.
Solymi
Nem nem.
Olyan lehet csak az ellenfél, aki alapvetően nincs.
Az nem lő vissza, nem kéri ki magának, nincs így probléma mással.
(Ezért nem lehet az EU valójában, csak Brüsszelként, vagy a románok, tótok, de még a cigányok se igazán.)
ENSZ például tökéletes. (Ami vicces, hiszen mi is a tagjai vagyunk.)
Szerintem majd Orbán lereagálja a 2020-as trendeket, és választ akkor.
Lehet, hogy a földönkívüliek. (Atist már elvitték, bújkálnak, nem fedik fel magukat, csak repkednek, szóval ideális ellenségkép.)
Sobri Jóska
A földönkívüliek is ugyanígy működnének amúgy sajnos
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Amikor Orbánt kiszavazták 2002-ben, nekiállt polgári körözni, dolgozni, elvállalta a felelősséget, majd visszaharcolta magát miniszterelnöknek.
Az ellenzék, és a médiumaik arra képesek, hogy másokat hibáztassanak, a rendszert, Orbánt, és még az életben nem gondolkoztak el azon, hogy esetleg ők csináltak valamit rosszul, ők basztak el, nem ismertek fel, számításon kívül hagytak valamit.
Sobri Jóska
Bárcsak így lenne Jóska. Csakhogy ez így féligazság. Az ellenzék (a médiája is) valóban hajlamosabb a veszekedésre, egymás vagdalására is. Az ellenzék pártjai is. A fidesz pedig pártként és a médiája is zárt, egységes. De emögött igen komoly és igen mély szemléletbeli különbségek is vannak. A fegyelmezett párt és média jól jön a választások napján, mert rendkívül fegyelmezett, nem kritikus önmagával, és beáll a sorba. De sajnos a szakadékba is ugyanolyan dalolva menetel.
peterk2005
Én a Hír Tv-t nézem, hallgatom.
Amit Kálmán Olga és az egykor szebb napokat látott Kéri László összevernyákol, az pont ezt a képet tükrözi.
Még egy szó nem volt arról, hogy pl. ők személyükben valamit rosszul csináltak volna. Bármit is. Szemét a világ...

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Ki mit néz? Végignézegettem a csatornákat, elsőre az RTL műsora tűnik a legszínvonalasabbnak.
Nomac
ATV is tűrhető.
Vrij6
M1 az botrány kb

több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha egy ilyen kormányt, ekkora népgyűlölettel, ekkora szavazati részvétellel nem sikerül leváltani, akkor kinek kell elgondolkodnia???
clbass
Aki a jelenlegi választási rendszert megalkotta. Ja nem...
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ki mit néz? Végignézegettem a csatornákat, elsőre az RTL műsora tűnik a legszínvonalasabbnak.
Nomac
Kéri parádé van a HírTV-n 😀
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Ki mit néz? Végignézegettem a csatornákat, elsőre az RTL műsora tűnik a legszínvonalasabbnak.
Nomac
Spiler TV, Moto GP futam 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
A Júdeai népefront.
Vrij6
Azok nem mi vagyunk?
süti
Nem, mert mi mind egyéniségek vagyunk!
Igor
"de mielőtt belépsz, tudnod kell: nincs köztünk egy sem, aki ne adná életét boldogan, hogy a rómaiak kitakarodjanak az országból örökre"
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ha egy ilyen kormányt, ekkora népgyűlölettel, ekkora szavazati részvétellel nem sikerül leváltani, akkor kinek kell elgondolkodnia???
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Én azt nem értem, hogy a nyuggerek, akiknek a leszármazottai (gyerekek, unokák) egytől-egyig utálják a fideszt, és ezt ki is nyilvánítják otthon, komolyan elhiszik hogy ilyen hülyék a leszármazottak, csak ők a helikopterek?
eaglesmcnabb
én azt nem értem, hogy ha mindenki gyűlöli a fideszt és senki nem szavaz rájuk, akkor hogyan nyernek mégis? 😀
shawnka
Például itt nálunk (Tolna m) a komcsik anno elég csúnya dolgokat csináltak, és ez eléggé beleégett az emberek tudatába, innen 1990-óta soha nem jutott be balos jelölt. És szvsz amíg az a 60+ generáció ki nem hal, nem is fog.

Szerkesztette: Jan
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 765 — Слава Україні! Героям слава!
Ki mit néz? Végignézegettem a csatornákat, elsőre az RTL műsora tűnik a legszínvonalasabbnak.
Nomac
ATV is tűrhető.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Nekem tök jó tippversenyem van: négy év múlva ki lesz a soros/migráns/brüsszel?
gabokocka
Nem kell ahhoz négy év. Már most az ENSZ-re fújnak, aztán meg majd jön a többi, folytatódik az EU ellenesség, meg majd nekimegyünk a NATO-nak meg mindenkinek, mert folyamatosan harcban kell állni mindenkivel.
Solymi
Nem nem.
Olyan lehet csak az ellenfél, aki alapvetően nincs.
Az nem lő vissza, nem kéri ki magának, nincs így probléma mással.
(Ezért nem lehet az EU valójában, csak Brüsszelként, vagy a románok, tótok, de még a cigányok se igazán.)
ENSZ például tökéletes. (Ami vicces, hiszen mi is a tagjai vagyunk.)
Szerintem majd Orbán lereagálja a 2020-as trendeket, és választ akkor.
Lehet, hogy a földönkívüliek. (Atist már elvitték, bújkálnak, nem fedik fel magukat, csak repkednek, szóval ideális ellenségkép.)

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
Ki mit néz? Végignézegettem a csatornákat, elsőre az RTL műsora tűnik a legszínvonalasabbnak.
Nomac
emegy, itt még Zöld parti pólót is láthatsz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Júdeai népefront.
Vrij6
Azok nem mi vagyunk?
süti
Nem, mert mi mind egyéniségek vagyunk!



Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Ki mit néz? Végignézegettem a csatornákat, elsőre az RTL műsora tűnik a legszínvonalasabbnak.
Nomac
még mindig a kávé a téma?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
A Júdeai népefront.
Vrij6
Azok nem mi vagyunk?
süti
Mi nem a nemzeti front vagyunk?
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Ki mit néz? Végignézegettem a csatornákat, elsőre az RTL műsora tűnik a legszínvonalasabbnak.

Szerkesztette: Nomac
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 714 — Cowboys fan
Egy budapesti nem tojja össze magát attól ha meglát egy színesbőrű embert, ez mindennapos. Vidéken nyilván annyira nem, ők félnek ettől.
Baba Yaga
ez sem igaz, Pápán épp ma mentünk családdal szavazni, az utca másik oldalán megjelent egy fekete csávó a barátnőjével és a gyerekével (amerikai, a légierőnél dolgozik), és a már említett vérnarancsos faterom nem szólt egy szót se 😀
r.baggio
hát ja, Kaposváron is anno egész jól megszokták az amcsi katonákat, főleg amikor rájöttek, hogy jobban el vannak eresztve anyagilag, mint a helyi lakosság hetven-nyolcvan százaléka.
bár mondjuk előtte már voltak kubai vendégmunkás lányok a helyi textiliparban a nyolcvanas években...
több mint 6 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A Júdeai népefront.
Vrij6
Azok nem mi vagyunk?
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amikor Orbánt kiszavazták 2002-ben, nekiállt polgári körözni, dolgozni, elvállalta a felelősséget, majd visszaharcolta magát miniszterelnöknek.
Az ellenzék, és a médiumaik arra képesek, hogy másokat hibáztassanak, a rendszert, Orbánt, és még az életben nem gondolkoztak el azon, hogy esetleg ők csináltak valamit rosszul, ők basztak el, nem ismertek fel, számításon kívül hagytak valamit.
Sobri Jóska
Bárcsak így lenne Jóska. Csakhogy ez így féligazság. Az ellenzék (a médiája is) valóban hajlamosabb a veszekedésre, egymás vagdalására is. Az ellenzék pártjai is. A fidesz pedig pártként és a médiája is zárt, egységes. De emögött igen komoly és igen mély szemléletbeli különbségek is vannak. A fegyelmezett párt és média jól jön a választások napján, mert rendkívül fegyelmezett, nem kritikus önmagával, és beáll a sorba. De sajnos a szakadékba is ugyanolyan dalolva menetel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
Nekem tök jó tippversenyem van: négy év múlva ki lesz a soros/migráns/brüsszel?
gabokocka
az nem, de szavazás se...koronázás lesz
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 408
Nekem tök jó tippversenyem van: négy év múlva ki lesz a soros/migráns/brüsszel?
gabokocka
Nem kell ahhoz négy év. Már most az ENSZ-re fújnak, aztán meg majd jön a többi, folytatódik az EU ellenesség, meg majd nekimegyünk a NATO-nak meg mindenkinek, mert folyamatosan harcban kell állni mindenkivel.