Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mondjuk meglepne, ha négy év múlva maradna még 18 budapesti körzet, sztem a felét beszántják
gabokocka
Nem lehet ennyire beszántani, már így is relatíve nagyok a létszámok már Pesten.. max megpróbálhatod az agglomerációhoz csapni, de nem csinálhatsz 100k+ körzeteket, ha vidéken 60-asok vannak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
Klaci79
És listán még így se jutnak be. 😊
Sobri Jóska
De elmondhatják, hogy bent vannak. Nem is tudom, hogy volt-e olyan párt, akinek ezt a bravúrt sikerült végrehajtania. Mármint, hogy egyéniben bejutottak, de listán nem.
Kampman
Agrárszövetség, 1994. Nálunk volt 😀 😀
Jan
Félek megkérdezni hogy honnan tudsz te ilyen infót, Jan 😀
#JC6
jó kis eredménykövetős téma a korábbi minipártokon való nosztalgiázás... pl a Zwack-féle Vállalkozók pártja vagy az ÚJ Baloldal meg a Kopa-féle Centrum
r.baggio
Mondjuk arra is kíváncsi lennék, hogy a mostani kamupártok országos listáján hány név volt teljesen fiktív, mondjuk úgy a 20. névtől lefelé

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
Klaci79
És listán még így se jutnak be. 😊
Sobri Jóska
De elmondhatják, hogy bent vannak. Nem is tudom, hogy volt-e olyan párt, akinek ezt a bravúrt sikerült végrehajtania. Mármint, hogy egyéniben bejutottak, de listán nem.
Kampman
Agrárszövetség, 1994. Nálunk volt 😀 😀
Jan
Félek megkérdezni hogy honnan tudsz te ilyen infót, Jan 😀
#JC6
jó kis eredménykövetős téma a korábbi minipártokon való nosztalgiázás... pl a Zwack-féle Vállalkozók pártja vagy az ÚJ Baloldal meg a Kopa-féle Centrum
r.baggio
Kupa lesz az, de az tényleg érdekes párt volt 😀
sapka
Sztem baggio csak egy leleményes szójátékkal operált 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
most szavaz az utolsó ember
r.baggio
most pedig kapcsoljuk Zalában Péter Árpádot.

Árpád?
shawnka

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
Klaci79
És listán még így se jutnak be. 😊
Sobri Jóska
De elmondhatják, hogy bent vannak. Nem is tudom, hogy volt-e olyan párt, akinek ezt a bravúrt sikerült végrehajtania. Mármint, hogy egyéniben bejutottak, de listán nem.
Kampman
1998-ban az MDF listán kibukott, de egyéniben 17 embert bevittek, főleg olyanokat persze, akik a fidesszel együtt közös jelöltek voltak

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Te Sobri, ezt most nem mondod komolyan:

"Amikor Orbánt kiszavazták 2002-ben, nekiállt polgári körözni, dolgozni, elvállalta a felelősséget, majd visszaharcolta magát miniszterelnöknek."

A 2006-os zavargások tudatosan lettek felépítve a Fidesz oldaláról, meg is lett az eredménye. Szépen dolgozott ás igen, harcolt is Vitya..
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Mondjuk meglepne, ha négy év múlva maradna még 18 budapesti körzet, sztem a felét beszántják

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
Klaci79
És listán még így se jutnak be. 😊
Sobri Jóska
De elmondhatják, hogy bent vannak. Nem is tudom, hogy volt-e olyan párt, akinek ezt a bravúrt sikerült végrehajtania. Mármint, hogy egyéniben bejutottak, de listán nem.
Kampman
Agrárszövetség, 1994. Nálunk volt 😀 😀
Jan
Félek megkérdezni hogy honnan tudsz te ilyen infót, Jan 😀
#JC6
jó kis eredménykövetős téma a korábbi minipártokon való nosztalgiázás... pl a Zwack-féle Vállalkozók pártja vagy az ÚJ Baloldal meg a Kopa-féle Centrum
r.baggio
Kupa lesz az, de az tényleg érdekes párt volt 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
most szavaz az utolsó ember
r.baggio
most pedig kapcsoljuk Zalában Péter Árpádot.

Árpád?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
Klaci79
És listán még így se jutnak be. 😊
Sobri Jóska
De elmondhatják, hogy bent vannak. Nem is tudom, hogy volt-e olyan párt, akinek ezt a bravúrt sikerült végrehajtania. Mármint, hogy egyéniben bejutottak, de listán nem.
Kampman
Agrárszövetség, 1994. Nálunk volt 😀 😀
Jan
Félek megkérdezni hogy honnan tudsz te ilyen infót, Jan 😀
#JC6
jó kis eredménykövetős téma a korábbi minipártokon való nosztalgiázás... pl a Zwack-féle Vállalkozók pártja vagy az ÚJ Baloldal meg a Kopa-féle Centrum


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
most szavaz az utolsó ember
r.baggio
Utána a majmok jönnek?
zemanla
a nők...
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
most szavaz az utolsó ember
r.baggio
Utána a majmok jönnek?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Amikor Orbánt kiszavazták 2002-ben, nekiállt polgári körözni, dolgozni, elvállalta a felelősséget, majd visszaharcolta magát miniszterelnöknek.
Az ellenzék, és a médiumaik arra képesek, hogy másokat hibáztassanak, a rendszert, Orbánt, és még az életben nem gondolkoztak el azon, hogy esetleg ők csináltak valamit rosszul, ők basztak el, nem ismertek fel, számításon kívül hagytak valamit.
Sobri Jóska
Bárcsak így lenne Jóska. Csakhogy ez így féligazság. Az ellenzék (a médiája is) valóban hajlamosabb a veszekedésre, egymás vagdalására is. Az ellenzék pártjai is. A fidesz pedig pártként és a médiája is zárt, egységes. De emögött igen komoly és igen mély szemléletbeli különbségek is vannak. A fegyelmezett párt és média jól jön a választások napján, mert rendkívül fegyelmezett, nem kritikus önmagával, és beáll a sorba. De sajnos a szakadékba is ugyanolyan dalolva menetel.
peterk2005
Én a Hír Tv-t nézem, hallgatom.
Amit Kálmán Olga és az egykor szebb napokat látott Kéri László összevernyákol, az pont ezt a képet tükrözi.
Még egy szó nem volt arról, hogy pl. ők személyükben valamit rosszul csináltak volna. Bármit is. Szemét a világ...
Sobri Jóska
Az Echo TV 90% migráncs, 10% sorosa jobb? Színvonalát tekintve az még ennél is sokkal gyengébb. A különbség mindössze annyi, hogy az Echo-t ha egy évig nézed, akkor sem hallasz egy önkritikus szót sem, Kálmán meg naponta beültet egyet-egyet aki a saját oldala miatt nyervákol. Ettől még nem lesz se jobb se rosszabb a teljesítménye egyik oldali médiának sem.

Nem ez a teljesítmény. Ez csak a teljesítményre adott reakció. A teljesítmény mögötte lehet ugyanolyan pocsék.
peterk2005
Az Echo Tv az sima propagandaadó. Meg se próbál másnak tűnni. Olga úgy csinál, mintha valódi újságíró lenne.
Ez óriási különbség.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
most szavaz az utolsó ember


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Én ki merem jelenteni, hogy Gyopáros Alpár nyert. (source: Igor a hasára csapott)

Igor
a leghülyébb nevű képviselő díját biztosan megnyerte.
deyell
Hiszékeny Dezső után
eaglesmcnabb
Nnaaaa, öreg komcsi, nem vén komcsi.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
Klaci79
És listán még így se jutnak be. 😊
Sobri Jóska
De elmondhatják, hogy bent vannak. Nem is tudom, hogy volt-e olyan párt, akinek ezt a bravúrt sikerült végrehajtania. Mármint, hogy egyéniben bejutottak, de listán nem.
Kampman
Agrárszövetség, 1994. Nálunk volt 😀 😀
Jan
Félek megkérdezni hogy honnan tudsz te ilyen infót, Jan 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amikor Orbánt kiszavazták 2002-ben, nekiállt polgári körözni, dolgozni, elvállalta a felelősséget, majd visszaharcolta magát miniszterelnöknek.
Az ellenzék, és a médiumaik arra képesek, hogy másokat hibáztassanak, a rendszert, Orbánt, és még az életben nem gondolkoztak el azon, hogy esetleg ők csináltak valamit rosszul, ők basztak el, nem ismertek fel, számításon kívül hagytak valamit.
Sobri Jóska
Bárcsak így lenne Jóska. Csakhogy ez így féligazság. Az ellenzék (a médiája is) valóban hajlamosabb a veszekedésre, egymás vagdalására is. Az ellenzék pártjai is. A fidesz pedig pártként és a médiája is zárt, egységes. De emögött igen komoly és igen mély szemléletbeli különbségek is vannak. A fegyelmezett párt és média jól jön a választások napján, mert rendkívül fegyelmezett, nem kritikus önmagával, és beáll a sorba. De sajnos a szakadékba is ugyanolyan dalolva menetel.
peterk2005
Én a Hír Tv-t nézem, hallgatom.
Amit Kálmán Olga és az egykor szebb napokat látott Kéri László összevernyákol, az pont ezt a képet tükrözi.
Még egy szó nem volt arról, hogy pl. ők személyükben valamit rosszul csináltak volna. Bármit is. Szemét a világ...
Sobri Jóska
Az Echo TV 90% migráncs, 10% sorosa jobb? Színvonalát tekintve az még ennél is sokkal gyengébb. A különbség mindössze annyi, hogy az Echo-t ha egy évig nézed, akkor sem hallasz egy önkritikus szót sem, Kálmán meg naponta beültet egyet-egyet aki a saját oldala miatt nyervákol. Ettől még nem lesz se jobb se rosszabb a teljesítménye egyik oldali médiának sem, mert nem ez a teljesítmény. Ez csak a teljesítményre adott reakció. A teljesítmény mögötte van, és az ettől függetlenül lehet jobb, rosszabb, ugyanolyan, bármilyen.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
Klaci79
És listán még így se jutnak be. 😊
Sobri Jóska
De elmondhatják, hogy bent vannak. Nem is tudom, hogy volt-e olyan párt, akinek ezt a bravúrt sikerült végrehajtania. Mármint, hogy egyéniben bejutottak, de listán nem.
Kampman
Agrárszövetség, 1994. Nálunk volt 😀 😀
Jan
Gratulálok 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én ki merem jelenteni, hogy Gyopáros Alpár nyert. (source: Igor a hasára csapott)

Igor
a leghülyébb nevű képviselő díját biztosan megnyerte.
deyell
Hiszékeny Dezső után

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
Klaci79
És listán még így se jutnak be. 😊
Sobri Jóska
De elmondhatják, hogy bent vannak. Nem is tudom, hogy volt-e olyan párt, akinek ezt a bravúrt sikerült végrehajtania. Mármint, hogy egyéniben bejutottak, de listán nem.
Kampman
Agrárszövetség, 1994. Nálunk volt 😀 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
Klaci79
És listán még így se jutnak be. 😊
Sobri Jóska
De elmondhatják, hogy bent vannak. Nem is tudom, hogy volt-e olyan párt, akinek ezt a bravúrt sikerült végrehajtania. Mármint, hogy egyéniben bejutottak, de listán nem.
Kampman
Az együtt jó eséllyel ilyen lesz
gabokocka
Valóban, de ez előtt még nem volt ilyen.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
Klaci79
És listán még így se jutnak be. 😊
Sobri Jóska
De elmondhatják, hogy bent vannak. Nem is tudom, hogy volt-e olyan párt, akinek ezt a bravúrt sikerült végrehajtania. Mármint, hogy egyéniben bejutottak, de listán nem.
Kampman
Az együtt jó eséllyel ilyen lesz

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
 coub.com/view/164on3


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 495
Én ki merem jelenteni, hogy Gyopáros Alpár nyert. (source: Igor a hasára csapott)

Igor
a leghülyébb nevű képviselő díját biztosan megnyerte.

choose life
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
Klaci79
És listán még így se jutnak be. 😊
Sobri Jóska
De elmondhatják, hogy bent vannak. Nem is tudom, hogy volt-e olyan párt, akinek ezt a bravúrt sikerült végrehajtania. Mármint, hogy egyéniben bejutottak, de listán nem.