Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
Klaci79
És listán még így se jutnak be. 😊
Sobri Jóska
ezt honnan veszed?
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Mezőtúron MSZP nyert?

Nocsak..
Igor
Azt hogy a faszba, kidöglött a többi jelölt?
gabokocka
Jobbik, asszem ellenzéket mondtak... de ugyanúgy találgatás.
Igor
Nem csoda, bódog pista 1 katasztrófa, remélem bejön a jóslat, kisvárosunkban 70+os emberek mentek elsőszavazni a Jobbikra.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
Klaci79
És listán még így se jutnak be. 😊

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Az MSZP vezető politikusaitól olyan hírek érkeznek, hogy Hiller István, Kunhalmi Ágnes és Hiszékeny Dezső nyert a körzetében-Index
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mezőtúron MSZP nyert?

Nocsak..
Igor
Azt hogy a faszba, kidöglött a többi jelölt?
gabokocka
Jobbik, asszem ellenzéket mondtak... de ugyanúgy találgatás.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mezőtúron MSZP nyert?

Nocsak..
Igor
te meg olvass PM-et már pár napja írtam neked
Janek
Láttam, elfelejtettem.. holnap visszaírok!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Mezőtúron MSZP nyert?

Nocsak..
Igor
te meg olvass PM-et már pár napja írtam neked

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Mezőtúron MSZP nyert?

Nocsak..
Igor
Azt hogy a faszba, kidöglött a többi jelölt?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mezőtúron MSZP nyert? Mármint Jobbik...

Nocsak..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
basszus nekem draft boardot kéne csináljak 😊

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Ki mit néz? Végignézegettem a csatornákat, elsőre az RTL műsora tűnik a legszínvonalasabbnak.
Nomac
Kéri parádé van a HírTV-n 😀
shawnka
Ott kezdtem, de 10 percig bírtam 😀
Nomac
CSak a Baló Gyuri!
Ja, meg Orbán Balázs, aki nem ment Fiorentinara 😕

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
2022-re le lesz váltva trump, szóval akár újra végre hadat is üzenhetünk majd az usának
r.baggio
De lehetőleg Romániával együtt, csak, hogy újra eljátszhassuk azt a legendás párbeszédet az amerikai külügyminiszter és a magyar nagykövet között.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
és remélem kapcsolják még a momentumot, riporter csajt sunáznám
gabokocka
Hé, én írtam róla először, az enyém.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
2022-re le lesz váltva trump, szóval akár újra végre hadat is üzenhetünk majd az usának
r.baggio
Az sok mindentől függ.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nekem tök jó tippversenyem van: négy év múlva ki lesz a soros/migráns/brüsszel?
gabokocka
Nem kell ahhoz négy év. Már most az ENSZ-re fújnak, aztán meg majd jön a többi, folytatódik az EU ellenesség, meg majd nekimegyünk a NATO-nak meg mindenkinek, mert folyamatosan harcban kell állni mindenkivel.
Solymi
Nem nem.
Olyan lehet csak az ellenfél, aki alapvetően nincs.
Az nem lő vissza, nem kéri ki magának, nincs így probléma mással.
(Ezért nem lehet az EU valójában, csak Brüsszelként, vagy a románok, tótok, de még a cigányok se igazán.)
ENSZ például tökéletes. (Ami vicces, hiszen mi is a tagjai vagyunk.)
Szerintem majd Orbán lereagálja a 2020-as trendeket, és választ akkor.
Lehet, hogy a földönkívüliek. (Atist már elvitték, bújkálnak, nem fedik fel magukat, csak repkednek, szóval ideális ellenségkép.)
Sobri Jóska
A földönkívüliek is ugyanígy működnének amúgy sajnos
Szesze
Azokkal nehezebb lesz a nyugatinál verekedni, meg végigterelni őket az autópályán...

Bár mondjuk Vajnának vannak hollywoodi kapcsolatai, beszerzünk néhány száz orkjelmezt, jobban belegondolva simán menni fog...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
és remélem kapcsolják még a momentumot, riporter csajt sunáznám

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Én is ATV-t néztem, az tűnt magasan a legjobbnak.. bár egy picit túltolják, de sokkal jobb mint a HírTV. A többi vagy unalmas volt, vagy abszurd.
Igor
Hír TV túltolja, de nagyon sajnos, élvezhetetlen. ATV meg RTL.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
2022-re le lesz váltva trump, szóval akár újra végre hadat is üzenhetünk majd az usának


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ki mit néz? Végignézegettem a csatornákat, elsőre az RTL műsora tűnik a legszínvonalasabbnak.
Nomac
ATV is tűrhető.
Vrij6
de ha Sváby még egyszer megemlíti hogy lehalt a szoftver akkor úgy baszom tarkón, hogy a TV2nél landol

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én is ATV-t néztem, az tűnt magasan a legjobbnak.. bár egy picit túltolják, de sokkal jobb mint a HírTV. A többi vagy unalmas volt, vagy abszurd.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ha egy ilyen kormányt, ekkora népgyűlölettel, ekkora szavazati részvétellel nem sikerül leváltani, akkor kinek kell elgondolkodnia???
clbass
Aki a jelenlegi választási rendszert megalkotta. Ja nem...
apeszos
Valóban! értelmezhető ellenzék nem kell 😉
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Én atvt nézem, rónai sváby egész jó

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én azt nem értem, hogy a nyuggerek, akiknek a leszármazottai (gyerekek, unokák) egytől-egyig utálják a fideszt, és ezt ki is nyilvánítják otthon, komolyan elhiszik hogy ilyen hülyék a leszármazottak, csak ők a helikopterek?
eaglesmcnabb
én azt nem értem, hogy ha mindenki gyűlöli a fideszt és senki nem szavaz rájuk, akkor hogyan nyernek mégis? 😀
shawnka
Elöregedő társadalom, ahol a szavazók 40%-a nyugger...

Nekik még jó a kivándorlás is, nem a rájuk szavazók mennek ki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Ki mit néz? Végignézegettem a csatornákat, elsőre az RTL műsora tűnik a legszínvonalasabbnak.
Nomac
Kéri parádé van a HírTV-n 😀
shawnka
Ott kezdtem, de 10 percig bírtam 😀
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Nekem tök jó tippversenyem van: négy év múlva ki lesz a soros/migráns/brüsszel?
gabokocka
Nem kell ahhoz négy év. Már most az ENSZ-re fújnak, aztán meg majd jön a többi, folytatódik az EU ellenesség, meg majd nekimegyünk a NATO-nak meg mindenkinek, mert folyamatosan harcban kell állni mindenkivel.
Solymi
Nem nem.
Olyan lehet csak az ellenfél, aki alapvetően nincs.
Az nem lő vissza, nem kéri ki magának, nincs így probléma mással.
(Ezért nem lehet az EU valójában, csak Brüsszelként, vagy a románok, tótok, de még a cigányok se igazán.)
ENSZ például tökéletes. (Ami vicces, hiszen mi is a tagjai vagyunk.)
Szerintem majd Orbán lereagálja a 2020-as trendeket, és választ akkor.
Lehet, hogy a földönkívüliek. (Atist már elvitték, bújkálnak, nem fedik fel magukat, csak repkednek, szóval ideális ellenségkép.)
Sobri Jóska
A földönkívüliek is ugyanígy működnének amúgy sajnos