Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 408
Nekem tök jó tippversenyem van: négy év múlva ki lesz a soros/migráns/brüsszel?
gabokocka
Nem kell ahhoz négy év. Már most az ENSZ-re fújnak, aztán meg majd jön a többi, folytatódik az EU ellenesség, meg majd nekimegyünk a NATO-nak meg mindenkinek, mert folyamatosan harcban kell állni mindenkivel.

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 765 — Слава Україні! Героям слава!
Nekem tök jó tippversenyem van: négy év múlva ki lesz a soros/migráns/brüsszel?
gabokocka
A Júdeai népefront.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
Retteghetsz Igor,
MSZP be se fog jutni, DK, LMP meg billeg mint a kurvaélet.
Sobri Jóska
Honnan van az adatod?

Meg leszek dübbenve, ha MSZP-DK-LMP nem hoz össze 20%, nem tudom ez matematikailag hogy tud kijönni bárhogyan...
Igor
HVG vót az elkövető...bár előbb rtl-en meg azt mondták, hogy Vona nem nyer...de Kunhalmi igen...vicc ez az egész
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Nekem tök jó tippversenyem van: négy év múlva ki lesz a soros/migráns/brüsszel?
gabokocka
Goodell
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
Nekem tök jó tippversenyem van: négy év múlva ki lesz a soros/migráns/brüsszel?
gabokocka
Húzok egy merészet, és azt mondom: Vlagyimir
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
Egy budapesti nem tojja össze magát attól ha meglát egy színesbőrű embert, ez mindennapos. Vidéken nyilván annyira nem, ők félnek ettől.
Baba Yaga
ez sem igaz, Pápán épp ma mentünk családdal szavazni, az utca másik oldalán megjelent egy fekete csávó a barátnőjével és a gyerekével (amerikai, a légierőnél dolgozik), és a már említett vérnarancsos faterom nem szólt egy szót se 😀
r.baggio
Ne haragudj de mindenre lehet ellenpéldát mondani. Csongrádon meg feljelentettek egy magyar nőt (mert sállal takarta be a fejét. Azt hitték a helyiek hogy csadort hord... Én nagyon örülök, hogy apukád nem szólt egy szót se, csak ezt nem vetíthetjük ki egy országra.
Baba Yaga
viccvót

reggel hat előtt kelek, nem volt jó ötlet erre fennmaradni, most meg már úgy érzem magam, mint egy szcientológus, hogy ha eddig kihúztam, akkor látnom kell a végét...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Nekem tök jó tippversenyem van: négy év múlva ki lesz a soros/migráns/brüsszel?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Akrvaanyjukat itt az Eötvös utcában.... itt jóval kevesebben voltak, ezt is normálisan lekellett volna pörgetni, de biztos cigizni, vagy vacsizni kellett, vagy a fél bizottság hazament.

Csak mos gondolom 10200 szavazókörben még várakoztatnak egy csomó más kollégát is...
Igor
Dehogy.
Leadták, hazamentek.

több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Egy budapesti nem tojja össze magát attól ha meglát egy színesbőrű embert, ez mindennapos. Vidéken nyilván annyira nem, ők félnek ettől.
Baba Yaga
ez sem igaz, Pápán épp ma mentünk családdal szavazni, az utca másik oldalán megjelent egy fekete csávó a barátnőjével és a gyerekével (amerikai, a légierőnél dolgozik), és a már említett vérnarancsos faterom nem szólt egy szót se 😀
r.baggio
Ne haragudj de mindenre lehet ellenpéldát mondani. Csongrádon meg feljelentettek egy magyar nőt (mert sállal takarta be a fejét. Azt hitték a helyiek hogy csadort hord... Én nagyon örülök, hogy apukád nem szólt egy szót se, csak ezt nem vetíthetjük ki egy országra.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Retteghetsz Igor,
MSZP be se fog jutni, DK, LMP meg billeg mint a kurvaélet.
Sobri Jóska
Honnan van az adatod?

Meg leszek dübbenve, ha MSZP-DK-LMP nem hoz össze 20%, nem tudom ez matematikailag hogy tud kijönni bárhogyan...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
bowl.hu fórumozó az emegyen!
r.baggio
..csaknem? 😊
gamerkr
Packers drukker kisszékkel, merem remélni hogy nem százával mentek hasonlóképp szavazni az emberek :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Most jöttem vissza gyerek altatásból, látom még mindig sorban állás verseny van, akkor mi ez a síri hangulat?
peach
kiszivárgott ez-az 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Akrvaanyjukat itt az Eötvös utcában.... itt jóval kevesebben voltak, ezt is normálisan lekellett volna pörgetni, de biztos cigizni, vagy vacsizni kellett, vagy a fél bizottság hazament.

Csak mos gondolom 10200 szavazókörben még várakoztatnak egy csomó más kollégát is...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Retteghetsz Igor,
MSZP be se fog jutni, DK, LMP meg billeg mint a kurvaélet.

több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
bowl.hu fórumozó az emegyen!
r.baggio
..csaknem? 😊

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én azt nem értem, hogy a nyuggerek, akiknek a leszármazottai (gyerekek, unokák) egytől-egyig utálják a fideszt, és ezt ki is nyilvánítják otthon, komolyan elhiszik hogy ilyen hülyék a leszármazottak, csak ők a helikopterek?
eaglesmcnabb
én azt nem értem, hogy ha mindenki gyűlöli a fideszt és senki nem szavaz rájuk, akkor hogyan nyernek mégis? 😀
shawnka
Catch rule 😛 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Most jöttem vissza gyerek altatásból, látom még mindig sorban állás verseny van, akkor mi ez a síri hangulat?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
Kunhalmi nyert...állítólag Vona is jól áll
Klaci79
Honnan az infó?
Vrij6
HVG
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Én azt nem értem, hogy a nyuggerek, akiknek a leszármazottai (gyerekek, unokák) egytől-egyig utálják a fideszt, és ezt ki is nyilvánítják otthon, komolyan elhiszik hogy ilyen hülyék a leszármazottak, csak ők a helikopterek?
eaglesmcnabb
én azt nem értem, hogy ha mindenki gyűlöli a fideszt és senki nem szavaz rájuk, akkor hogyan nyernek mégis? 😀
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Amikor Orbánt kiszavazták 2002-ben, nekiállt polgári körözni, dolgozni, elvállalta a felelősséget, majd visszaharcolta magát miniszterelnöknek.
Az ellenzék, és a médiumaik arra képesek, hogy másokat hibáztassanak, a rendszert, Orbánt, és még az életben nem gondolkoztak el azon, hogy esetleg ők csináltak valamit rosszul, ők basztak el, nem ismertek fel, számításon kívül hagytak valamit.
Sobri Jóska
Ez maximálisan így van, ahhoz, hogy 3 cikluson keresztül bki hatalmon tudjon maradni, totális idiotizmus kell a másik oldalról. Ez meg is van. Ezért is örülnék, ha mondjuk a dk vagy az mszp nem jutna be. Tisztára mint a Pats a három bohóc csoportriválissal.
gabokocka
Jó, de akkor senki se jut be. Azt nem akarja senki se megérteni, hogy értelmetlen egy tízezredik törpepártot alapítani, mert semmire se jutnak vele. A meglévőkkel kell felvenni a kapcsolatot és megreformálni. Ez nemcsak a politikusok hibája, hanem az átlagembereké. Tessék elmenni lakossági fórumra, el kell menni tüntetni, formálni kell a politikusokat. Ha látják hogy mire van igény, váltani fognak. Ez a demokrácia nem?
több mint 6 éve
fodi91 196
teljesen vicc, hogy a hivatalos eredményekig még egy óra.. látjuk a végeredményt és ennyi. fasza szervezés..
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
attól hogy az ellenzék béna, még egy hazáját eláruló tolvaj cigány marad a vitya, és az agymosott migránsrettegő szavazói sem lettek okosabbak számomra, és örülök hogy nem tartozok közéjük
ozibozi
De ha valaki választást akar nyerni, akkor a szavazatokat kell megszerezze, nem az emberek agyát, szívét, akármijét.
Ez a racionalitás.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
bowl.hu fórumozó az emegyen!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 765 — Слава Україні! Героям слава!
Kunhalmi nyert...állítólag Vona is jól áll
Klaci79
Honnan az infó?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én azt nem értem, hogy a nyuggerek, akiknek a leszármazottai (gyerekek, unokák) egytől-egyig utálják a fideszt, és ezt ki is nyilvánítják otthon, komolyan elhiszik hogy ilyen hülyék a leszármazottak, csak ők a helikopterek?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!