Politika

44 feliratkozó

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 457
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
hum
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀
Kampman
jézusom a Bertha Laci féle 888? Elte politológus tdk írja a cikkeket 3000 forintokért. Gyakorlatilag egy hírgyár, még csak nem is egy klasszikus újságírás. A 888 meg az igényesség nem férnek meg egy mondatban.
Amadeus91
Általában véve tényleg nem igényesek, de a klasszikus értelemben vett újságíróktól se vagyok elragadtatva.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 023
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
hum
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀
Kampman
jézusom a Bertha Laci féle 888? Elte politológus tdk írja a cikkeket 3000 forintokért. Gyakorlatilag egy hírgyár, még csak nem is egy klasszikus újságírás. A 888 meg az igényesség nem férnek meg egy mondatban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 395 — #NoStress
Valójában a jelenlegi magyar politikai életet logikusan szemlélni kábé olyan, mintha, valaki rendszert keresne a rulett által kidobott számokban.
Háromszor piros volt, akkor most kell jönnie egy...
2-12-22, akkor most jön a ...
Páros-páratlan-páros-páratlan-páros-páratlan, akkor most tuti jön egy...
Pedig bármi jöhet, és ami jön, egyáltalán nem függ az előző dobástól, dobásoktól. Bármi.

Az pedig szimpla matematika, hogy egy bármilyen hosszú számsorozat akárhány eleme se határozza meg egyértelműen, bizonyossággal a következőt.
Ránézésre az 1-2-3-4-5-6-7 után a 8 jön, de van olyan sorozat, ahol a 10, vagy akármi más.
(Ezért nem kedvelem az olyan teszteket, ahol az a feladat, hogy pl 2-5-8-?, vagy 1-2-3-5-8-? és folytatni kell a sort, mivel rengetegféleképpen lehet folytatni, rengeteg megoldás lehet helyes.
Például a másodikra egyaránt helyes a 13, a 9, a 16, de a megoldás lehet D is akár.)

Ezért csalóka a politika is, néha kiad látszólag valami mintát (akár hónapokig, évekig), máskor meg teljesen random jönnek a történések.
Egy biztos, ha az ember a pénzt és a profitot keresi, akkor nagyon nem lőhet mellé. De persze vannak sültbolondok, akik mindenféle értelmezhető hasznosság nélkül cselekednek. És vannak olyan történések is, ahol annyi az általunk nem tudott info, hogy a valóság felszínének a szélét láthatjuk egyáltalán.

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 163
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
hum
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀
Kampman
A kérdésem a szerzőre vonatkozott, nem a 888-ra.

A tartalomhoz: ismét Fábry Sándort idézve korábbról:
"Finoman szeretném arra a figyelmet felhívni, hogy ... 5 éve nem Magyarország miniszterelnöke, tehát az, ami itt gazdaságilag és minden egyéb szinten történik, azért hát természetesen a ... kormányzat kell, hogy vigye a felelősséget, mert ők vannak kormányon."

Mi változott azóta? Ma ez már nem igaz? Miért?
hum
Nem elég 8 év a szocik ámokfutásának helyrehozására, meg egyébként is az az elkúrcsány volt. Két opció az átlagfideszes választárból, és már minden meg is van oldva 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
hum 49
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
hum
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀
Kampman
A kérdésem a szerzőre vonatkozott, nem a 888-ra.

A tartalomhoz: ismét Fábry Sándort idézve korábbról:
"Finoman szeretném arra a figyelmet felhívni, hogy ... 5 éve nem Magyarország miniszterelnöke, tehát az, ami itt gazdaságilag és minden egyéb szinten történik, azért hát természetesen a ... kormányzat kell, hogy vigye a felelősséget, mert ők vannak kormányon."

Mi változott azóta? Ma ez már nem igaz? Miért?
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 793 — Слава Україні! Героям слава!
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
hum
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀
Kampman
Egyetértek, el is olvastam, nem is rossz írás, dehogy 3-szor kell lekattintanom ezt a nyomorult Állítsuk meg Brüsszelt konzultációt előtte, az enyhén szólva felbasz. 😊
Vrij6
Látod, ha mostanra megállítottuk volna, most nem kéne háromszor kattintanod. 😀

Egyébként meg erre jó az AdBlock 😉
Kampman
Jogos. 😊

 ketfarkukutya.com/wp-content/uploads/2017/05/adblock-3.jpg

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 457
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
hum
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀
Kampman
Egyetértek, el is olvastam, nem is rossz írás, dehogy 3-szor kell lekattintanom ezt a nyomorult Állítsuk meg Brüsszelt konzultációt előtte, az enyhén szólva felbasz. 😊
Vrij6
Látod, ha mostanra megállítottuk volna, most nem kéne háromszor kattintanod. 😀

Egyébként meg erre jó az AdBlock 😉
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 793 — Слава Україні! Героям слава!
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
hum
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀
Kampman
Egyetértek, el is olvastam, nem is rossz írás, dehogy 3-szor kell lekattintanom ezt a nyomorult Állítsuk meg Brüsszelt konzultációt előtte, az enyhén szólva felbasz. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 457
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
hum
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀
több mint 7 éve
hum 49
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 395 — #NoStress
Momentum...
peterk2005
Lejárt lemez.
A meleglobbi bábjai.

 index.hu/belfold/2017/05/03/az_ifju_kdnp-sek_a_meleglobbit_sejtik_a_momentum_elnoke_mogott/#
Sobri Jóska
Az IKSZ-nek mióta tanácsadója Kerényi Imre? 😊
empty taxi
Mióta a döntés erről megszületett. 😊

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Momentum...
peterk2005
Lejárt lemez.
A meleglobbi bábjai.

 index.hu/belfold/2017/05/03/az_ifju_kdnp-sek_a_meleglobbit_sejtik_a_momentum_elnoke_mogott/#
Sobri Jóska
Az IKSZ-nek mióta tanácsadója Kerényi Imre? 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 395 — #NoStress
Momentum...
peterk2005
Lejárt lemez.
A meleglobbi bábjai.

 index.hu/belfold/2017/05/03/az_ifju_kdnp-sek_a_meleglobbit_sejtik_a_momentum_elnoke_mogott/#

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 310 — The Mathematician
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Ez most a 2% egyikének a műve?
hum
Milyen 2%?
Kampman
 indavideo.hu/video/South_Park_-_15_evad_12_resz_-_1

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 457
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Ez most a 2% egyikének a műve?
hum
Milyen 2%?
több mint 7 éve
hum 49
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Ez most a 2% egyikének a műve?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Van igazság a cikkben, de az végtelenül álérv h a 2010-es választás után a korábbi keretrendszerben lehetett politizálni és gyengének bizonyultak, bazmeg egy erőből politizáló 2/3 ellen max annyit érhettek volna el, hogy 2014-re ne legyen meg a köv. 2/3.
empty taxi
De sikerült?
mustaine
Ha nem piszkálják meg a választási rendszert, igen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Van igazság a cikkben, de az végtelenül álérv h a 2010-es választás után a korábbi keretrendszerben lehetett politizálni és gyengének bizonyultak, bazmeg egy erőből politizáló 2/3 ellen max annyit érhettek volna el, hogy 2014-re ne legyen meg a köv. 2/3.
empty taxi
De sikerült?

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Van igazság a cikkben, de az végtelenül álérv h a 2010-es választás után a korábbi keretrendszerben lehetett politizálni és gyengének bizonyultak, bazmeg egy erőből politizáló 2/3 ellen max annyit érhettek volna el, hogy 2014-re ne legyen meg a köv. 2/3.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
Lehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
dawyd728
Azt tudnám javasolni a kormánynak, hogy ha nincs pénz fáslira egy kórházban (márpedig sajnos sok esetben nincs)akkor ne rendezzünk 2021 helyett 2017-ben vizes vb-t. Ha meg mégis, akkor ne csodálkozzanak rajta, hogy a kormánykritikus sajtó felhánytorgatja a költségeket. 130 Milliárd forint, a vizes vb-re. Bár nem kétlem, hogy egy része ennek még akár vissza is jöhet a bevételekből, de ez akkor is egy felesleges beruházás, ami nem szolgálja az ország érdekét.
Klaci79
Szerintem ők tesznek rá, mit ír a 444. A hívek úgysem olvassák.

Én, mint, aki hiteles újságírásra vágyó, egyben kormányváltást remélő választópolgár, kezdem rosszul érezni magam, amikor mindenki próbál hülyének nézni.
dawyd728
Sajnos nálunk a hiteles újságírásnak nincs piaca. Ez még nekünk nem adatott meg. Itt csak politikusok lekötelezettjei birtokolnak sajtótermékeket és ez ma jobban igaz, mint 10 éve, 😕
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 457
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
több mint 7 éve
dawyd728 3 707
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
Lehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
dawyd728
Azt tudnám javasolni a kormánynak, hogy ha nincs pénz fáslira egy kórházban (márpedig sajnos sok esetben nincs)akkor ne rendezzünk 2021 helyett 2017-ben vizes vb-t. Ha meg mégis, akkor ne csodálkozzanak rajta, hogy a kormánykritikus sajtó felhánytorgatja a költségeket. 130 Milliárd forint, a vizes vb-re. Bár nem kétlem, hogy egy része ennek még akár vissza is jöhet a bevételekből, de ez akkor is egy felesleges beruházás, ami nem szolgálja az ország érdekét.
Klaci79
Szerintem ők tesznek rá, mit ír a 444. A hívek úgysem olvassák.

Én, mint, aki hiteles újságírásra vágyó, egyben kormányváltást remélő választópolgár, kezdem rosszul érezni magam, amikor mindenki próbál hülyének nézni.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
Lehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
dawyd728
Azt tudnám javasolni a kormánynak, hogy ha nincs pénz fáslira egy kórházban (márpedig sajnos sok esetben nincs)akkor ne rendezzünk 2021 helyett 2017-ben vizes vb-t. Ha meg mégis, akkor ne csodálkozzanak rajta, hogy a kormánykritikus sajtó felhánytorgatja a költségeket. 130 Milliárd forint, a vizes vb-re. Bár nem kétlem, hogy egy része ennek még akár vissza is jöhet a bevételekből, de ez akkor is egy felesleges beruházás, ami nem szolgálja az ország érdekét.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
dawyd728 3 707
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
Lehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 457
Nem tudom mekkora troll az öreg, de ha én lennék a Soros, az biztosqrvaélet hogy adományoznék a CÖF-nek 25000 dollárt.
Jan
Sorost kb. két lélegzetvétel választja el a sírtól. Szellemileg is erősen leépült mára. Még jön-megy, de nem lennék meglepve, ha nem érné meg a választásokat sem.

Azon kívül az a pali egész életében egy pénzügyi zseni (aminek rész a cápa viselkedés) és egy idealista filantróp fura keveréke volt. A zsigereiben van mindkettő, egy megszállott. Nem az a típus akinek eszébe jutna trollkodni. Szerintem egyébként még kifejezetten imponál is neki, hogy ekkora antikrisztust csinálnak belőle.
peterk2005
Ok, de a poént azért levetted, nem? A CÖF felkerülne a külföldről, -sőt, Soros által- támogatott szervezetek listájára. Kiváncsian várnám mondjuk a bayerzsóti reakcióját 😀
Jan
Mondjuk Bayernek a köpönyegforgatás igazán nem okozna gondot. Otthagyta ő már egyszer a Fideszt, amikor a kilencvenes évek közepén mélyponton voltak.