Politika

44 feliratkozó

több mint 7 éve
hum 49
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 388 — #NoStress
Momentum...
peterk2005
Lejárt lemez.
A meleglobbi bábjai.

 index.hu/belfold/2017/05/03/az_ifju_kdnp-sek_a_meleglobbit_sejtik_a_momentum_elnoke_mogott/#
Sobri Jóska
Az IKSZ-nek mióta tanácsadója Kerényi Imre? 😊
empty taxi
Mióta a döntés erről megszületett. 😊

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Momentum...
peterk2005
Lejárt lemez.
A meleglobbi bábjai.

 index.hu/belfold/2017/05/03/az_ifju_kdnp-sek_a_meleglobbit_sejtik_a_momentum_elnoke_mogott/#
Sobri Jóska
Az IKSZ-nek mióta tanácsadója Kerényi Imre? 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 388 — #NoStress
Momentum...
peterk2005
Lejárt lemez.
A meleglobbi bábjai.

 index.hu/belfold/2017/05/03/az_ifju_kdnp-sek_a_meleglobbit_sejtik_a_momentum_elnoke_mogott/#

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Ez most a 2% egyikének a műve?
hum
Milyen 2%?
Kampman
 indavideo.hu/video/South_Park_-_15_evad_12_resz_-_1

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 454
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Ez most a 2% egyikének a műve?
hum
Milyen 2%?
több mint 7 éve
hum 49
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Ez most a 2% egyikének a műve?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Van igazság a cikkben, de az végtelenül álérv h a 2010-es választás után a korábbi keretrendszerben lehetett politizálni és gyengének bizonyultak, bazmeg egy erőből politizáló 2/3 ellen max annyit érhettek volna el, hogy 2014-re ne legyen meg a köv. 2/3.
empty taxi
De sikerült?
mustaine
Ha nem piszkálják meg a választási rendszert, igen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Van igazság a cikkben, de az végtelenül álérv h a 2010-es választás után a korábbi keretrendszerben lehetett politizálni és gyengének bizonyultak, bazmeg egy erőből politizáló 2/3 ellen max annyit érhettek volna el, hogy 2014-re ne legyen meg a köv. 2/3.
empty taxi
De sikerült?

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Van igazság a cikkben, de az végtelenül álérv h a 2010-es választás után a korábbi keretrendszerben lehetett politizálni és gyengének bizonyultak, bazmeg egy erőből politizáló 2/3 ellen max annyit érhettek volna el, hogy 2014-re ne legyen meg a köv. 2/3.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
Lehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
dawyd728
Azt tudnám javasolni a kormánynak, hogy ha nincs pénz fáslira egy kórházban (márpedig sajnos sok esetben nincs)akkor ne rendezzünk 2021 helyett 2017-ben vizes vb-t. Ha meg mégis, akkor ne csodálkozzanak rajta, hogy a kormánykritikus sajtó felhánytorgatja a költségeket. 130 Milliárd forint, a vizes vb-re. Bár nem kétlem, hogy egy része ennek még akár vissza is jöhet a bevételekből, de ez akkor is egy felesleges beruházás, ami nem szolgálja az ország érdekét.
Klaci79
Szerintem ők tesznek rá, mit ír a 444. A hívek úgysem olvassák.

Én, mint, aki hiteles újságírásra vágyó, egyben kormányváltást remélő választópolgár, kezdem rosszul érezni magam, amikor mindenki próbál hülyének nézni.
dawyd728
Sajnos nálunk a hiteles újságírásnak nincs piaca. Ez még nekünk nem adatott meg. Itt csak politikusok lekötelezettjei birtokolnak sajtótermékeket és ez ma jobban igaz, mint 10 éve, 😕
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 454
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
több mint 7 éve
dawyd728 3 707
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
Lehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
dawyd728
Azt tudnám javasolni a kormánynak, hogy ha nincs pénz fáslira egy kórházban (márpedig sajnos sok esetben nincs)akkor ne rendezzünk 2021 helyett 2017-ben vizes vb-t. Ha meg mégis, akkor ne csodálkozzanak rajta, hogy a kormánykritikus sajtó felhánytorgatja a költségeket. 130 Milliárd forint, a vizes vb-re. Bár nem kétlem, hogy egy része ennek még akár vissza is jöhet a bevételekből, de ez akkor is egy felesleges beruházás, ami nem szolgálja az ország érdekét.
Klaci79
Szerintem ők tesznek rá, mit ír a 444. A hívek úgysem olvassák.

Én, mint, aki hiteles újságírásra vágyó, egyben kormányváltást remélő választópolgár, kezdem rosszul érezni magam, amikor mindenki próbál hülyének nézni.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
Lehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
dawyd728
Azt tudnám javasolni a kormánynak, hogy ha nincs pénz fáslira egy kórházban (márpedig sajnos sok esetben nincs)akkor ne rendezzünk 2021 helyett 2017-ben vizes vb-t. Ha meg mégis, akkor ne csodálkozzanak rajta, hogy a kormánykritikus sajtó felhánytorgatja a költségeket. 130 Milliárd forint, a vizes vb-re. Bár nem kétlem, hogy egy része ennek még akár vissza is jöhet a bevételekből, de ez akkor is egy felesleges beruházás, ami nem szolgálja az ország érdekét.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
dawyd728 3 707
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
Lehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 454
Nem tudom mekkora troll az öreg, de ha én lennék a Soros, az biztosqrvaélet hogy adományoznék a CÖF-nek 25000 dollárt.
Jan
Sorost kb. két lélegzetvétel választja el a sírtól. Szellemileg is erősen leépült mára. Még jön-megy, de nem lennék meglepve, ha nem érné meg a választásokat sem.

Azon kívül az a pali egész életében egy pénzügyi zseni (aminek rész a cápa viselkedés) és egy idealista filantróp fura keveréke volt. A zsigereiben van mindkettő, egy megszállott. Nem az a típus akinek eszébe jutna trollkodni. Szerintem egyébként még kifejezetten imponál is neki, hogy ekkora antikrisztust csinálnak belőle.
peterk2005
Ok, de a poént azért levetted, nem? A CÖF felkerülne a külföldről, -sőt, Soros által- támogatott szervezetek listájára. Kiváncsian várnám mondjuk a bayerzsóti reakcióját 😀
Jan
Mondjuk Bayernek a köpönyegforgatás igazán nem okozna gondot. Otthagyta ő már egyszer a Fideszt, amikor a kilencvenes évek közepén mélyponton voltak.
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Nem tudom mekkora troll az öreg, de ha én lennék a Soros, az biztosqrvaélet hogy adományoznék a CÖF-nek 25000 dollárt.
Jan
Sorost kb. két lélegzetvétel választja el a sírtól. Szellemileg is erősen leépült mára. Még jön-megy, de nem lennék meglepve, ha nem érné meg a választásokat sem.

Azon kívül az a pali egész életében egy pénzügyi zseni (aminek rész a cápa viselkedés) és egy idealista filantróp fura keveréke volt. A zsigereiben van mindkettő, egy megszállott. Nem az a típus akinek eszébe jutna trollkodni. Szerintem egyébként még kifejezetten imponál is neki, hogy ekkora antikrisztust csinálnak belőle.
peterk2005
Ok, de a poént azért levetted, nem? A CÖF felkerülne a külföldről, -sőt, Soros által- támogatott szervezetek listájára. Kiváncsian várnám mondjuk a bayerzsóti reakcióját 😀
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
 index.hu/belfold/2017/05/03/27_ev_utan_a_fidesz_megreformalja_a_partfinanszirozast/

Najó, ezt már nem bírtam ki 😊

"Kósa arra a kérdésre, hogy a Fidesz nem vett-e igénybe a piacinál alacsonyabb összegért Simicska Lajos érdekeltségéhez tartozó kültéri reklámfelületeket, azt felelte: legjobb tudomásom szerint nem."

Okééééé 😀

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 861 — Cowboys fan
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
az vagy, mert az egészségügyet nem lehet rendbe tenni 105 milliárdból. kellene hozzá háromszor annyi, plusz tíz százalék, ami elmegy a zsebekbe.
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 791 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És a Momentum úgy fog a köztudatba beépülni, mint az a csoportosulás, akik miatt feleslegesen lett elköltve 3000 milliárd forint csillivilli létesítményekre, kihúzták belőlük az olimpiát.
Sobri Jóska
Ez kb. az a megközelítése a valóságnak, ahogy a TGM féle értelmiségi látja a világot, aki szerint a világot olyannak szarták, amilyennek a fotelből tűnik. 😊

Egy generációs párt sosem fog rendszert váltani. De még kormányt sem. A Momentum sem fog. Amíg a Fidesz generációs párt volt, addig ők is a küszöb eléréséért harcoltak.

Az igazi társadalmi hatásuk nem mérhető népszerűségi indexekkel. A legnagyobb erejük a hitelesség. Azért, mert fiatalok. A fiatalok pedig a gyerekeink, a gyerekünk meg nem lehet hiteltelen, akkor sem, ha hibázik, ha haragszunk rá esetleg. Éppen ezért tök mindegy hogy mit mondanak, mondhatnák ennek az ellenkezőjét is. Ha százezer fiatal Orbánt éltetné az utcán, az is hiteles lenne.

És a gyerek nem közvetlenül hat a szülőkre. A szülő nem fog magára varratni valamit azért, mert a gyerekén látta. És Eminem koncertre se fog elmenni. A momentumra se feltétlenül fog a gyerek miatt szavazni. De el fogja fogadni normálisnak, mert azt látja, hogy a gyerek a varrott karja és Eminem ellenére is normális. És ha elfogadta, akkor nem fog kiakadni, ha a gyerek tanárának karján is lát egy varrást. És ha a gyerek azt mondja a szüleinek, hogy én biza inkább kimegyek "Brüsszelbe", mert ott jobb élni, akkor a szülő egy idő után rá fog köpni az állítsuk meg brüsszelt plakátra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom mekkora troll az öreg, de ha én lennék a Soros, az biztosqrvaélet hogy adományoznék a CÖF-nek 25000 dollárt.
Jan
Sorost kb. két lélegzetvétel választja el a sírtól. Szellemileg is erősen leépült mára. Még jön-megy, de nem lennék meglepve, ha nem érné meg a választásokat sem.

Azon kívül az a pali egész életében egy pénzügyi zseni (aminek rész a cápa viselkedés) és egy idealista filantróp fura keveréke volt. A zsigereiben van mindkettő, egy megszállott. Nem az a típus akinek eszébe jutna trollkodni. Szerintem egyébként még kifejezetten imponál is neki, hogy ekkora antikrisztust csinálnak belőle.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 791 — Слава Україні! Героям слава!
A momentumnak kb egy értelme van szvsz. Kiejti az lmp-t, dk-t, az 1üt és hasonló társait--mivel ua a kaszt--és egyedüliként átveszi a helyüket és összefogja a belvárosi, a szakálas, a tarisznyás, a stb, a libsi és a nem csak libsi, de hőzöngő értelmiséget. Letisztul a játéktér.
ozibozi
Adott esetben még az LMP-vel szövetkezhetnének. Együtt, Párbeszéd, DK, ezekkel kizárt. Még talán az LMP-vel eltudnám őket képzelni, ha valahogy úgy alakulnak az események. Ezt a lehetőséget nem zárnám ki.
Vrij6
Azt nem szabad elfelejteni, hogy ha egy párt önállóan elindul a választáson, országosan 5%-ot kell elérnie, hogy a listás képviselőjelöltjeiből is legalább 1 bejusson a parlamentbe. Ha viszont ketten indulnak együtt, ez a szám már 10, ha pedig hárman, akkor 15.

Nyilvánvaló, hogy ezek az 1-2-3 százalékos törpepártok nem állhatnak össze, hacsak be nem vesznek maguk mellé egy nagyot, aki aztán beviszi őket a hátukon (lásd az MSZP 2014-ben, akik nélkül ma sem az Együtt-PM, sem Fodor Gábor, de talán még a DK se lenne a parlamentben).
Kampman
Ezzel tisztában vagyok. Nyilván akkor lenne értelme, ha mind a két párt tudná, hogy a felmérések alapján megütnék az 5%-ot.

Bár, amit Igor írt, azt nagyon adom. Sajnos. De kb. ez a realitás.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 791 — Слава Україні! Героям слава!
 lastdaysoftenyek.tumblr.com/image/160232875320

hát bazmeg, Észak-Korea lassan hozzánk képest a demokrácia fellegvára lesz
petey
A kormányzati propaganda sosem látott mélységig süllyed.

 www.youtube.com/watch?v=9uIXUl5MU0A

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Momentum ezzel azt eri el, hogy ok es az LMP is szerez 3-4%-t, es kiutik egymast... a Fidesz meg szerez 75%-t, mert az MSZP utodpartok meg majd hatbaszurjak egymast. Vona meg hozza a fix 12-14-et

Idezhetnem a Spaceballs idevago idezetet a B betus csaladnevvel kapcsolatban..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)