Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!
 www.irodalmijelen.hu/2017-jul-18-1047/egy-pszichoterapian-probaljuk-keresztulrugdosni-ezt-tarsadalmat-beszelgetes-puzser

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
 444.hu/2017/07/21/ejszaka-elvittek-a-rendorok-a-18-eves-fiut-aki-szolni-mereszelt-a-bkk-nak-hogy-szar-a-webjegye
Okádnom kell tőletek bazdmeg.
Vrij6
Egy beteg rendszer beteg reakciója.

(A T-Systems-el egyébként nekem is szokott dolgom lenni sajnos... Lényegében minden hasonló projektet ők nyernek el évek óta. Autópálya matrica rendszer, online pénztárgépek, trafik rendszer, satóbbi, satöbbi, mindent. Nem tudom konkrétan milyen seggekben vannak benne tövig, de hogy mindegyikben "amelyikben kell", az tuti. Nekünk, többi piaci szereplőnek meg egy kínszenvedés velük együtt dolgozni. Amikor velük tárgyalunk, egyeztetünk az egy időutazás vissza a kádári múltba. Szörnyű. 😕 )
peterk2005
stratégiai partnerei a magyar kormánynak, nem? nincs több kérdés, köszönjük.
 444.hu/2017/07/21/ejszaka-elvittek-a-rendorok-a-18-eves-fiut-aki-szolni-mereszelt-a-bkk-nak-hogy-szar-a-webjegye

Okádnom kell tőletek bazdmeg.
Vrij6
ha ez törvénybe ütközik, akkor az ellenzél pl. feljelenthetné a T-Systemset, hogy állami cégnek akartak a rosszul megírt programmal különösen nagy értékű kárt okozni, ha már feljelentősdit akarnak játszani.
persze nem vagyok naiv, Magyarország jogállam, ami azt jelenti, hogy nem az igazság nyer, hanem a jog, és azé a jog, akinek drágább az ügyvédje.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Viszont ez eddig egy interjúban egy ellenőrző kérdés volt, amit kb akkor hoznak le az újságok, hírportálok, ha az ég kék kérdésre a válasz barna. Viszont innentől mi köze a decemberi rövidpályás vb-nek a 15 ezres, ezek szerint szeptemberben elbontásra kerülő Aréna kifűthetetlenségéhez? Mitől lesz érdekes, h pályáztunk és nyertünk egy világesemény rendezési jogát egy 6 ezres uszodával?
Továbbra sem értem a cikk írója mit akart ezzel a cikkel.
dawyd728
Ha most Londonban lennénk, és ott értetlenkednél, megérteném. 😊 Ott tényleg az a szokás (általában), hogy bevállalnak valamit, megtervezik, megcsinálják és az úgy is lesz ahogy elindult. De nálunk? LOL 😀

Nem is kell messzebb menni, konkrétan ez az aréna épült fel úgy, hogy kiadtak egy látványtervet, majd csináltak egy teljesen máshogy kinéző csarnokot, majd csodálkoztak, hogy az emberek nem értik mi történt. És amikor rákérdeztek, hogy mégis mi a tököm van, akkor a felelős államtitkár annyit volt képes mondani, hogy az - általuk kiadott!!! - látványterv csak egy kamu volt. Konkrétan ezekkel a szavakkal. Az ember esze megáll.

Megjegyzem, a mi beszélgetésünk is pontosan mutatja, hogy mennyire megbízható az amit ma hallasz, hiszen mi se tudjuk biztosra, hogy végül mi lesz az épülettel, csak ismételgetjük amit az államtitkár mond. Aki lehet, hogy jövő héten kiáll és közli, hogy amit eddig mondott az mind kamu. 😀 Nem kell ehhez több, mint annyi, hogy a miniszterelnökünk vacsizzon egyet Kemény Dénessel, és éppen jó hangulatában legyen, és máris fordulunk a lovon.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 444.hu/2017/07/21/ejszaka-elvittek-a-rendorok-a-18-eves-fiut-aki-szolni-mereszelt-a-bkk-nak-hogy-szar-a-webjegye
Okádnom kell tőletek bazdmeg.
Vrij6
Egy beteg rendszer beteg reakciója.

(A T-Systems-el egyébként nekem is szokott dolgom lenni sajnos... Lényegében minden hasonló projektet ők nyernek el évek óta. Autópálya matrica rendszer, online pénztárgépek, trafik rendszer, satóbbi, satöbbi, mindent. Nem tudom konkrétan milyen seggekben vannak benne tövig, de hogy mindegyikben "amelyikben kell", az tuti. Nekünk, többi piaci szereplőnek meg egy kínszenvedés velük együtt dolgozni. Amikor velük tárgyalunk, egyeztetünk az egy időutazás vissza a kádári múltba. Szörnyű. 😕 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 444.hu/2017/07/21/ejszaka-elvittek-a-rendorok-a-18-eves-fiut-aki-szolni-mereszelt-a-bkk-nak-hogy-szar-a-webjegye

Okádnom kell tőletek bazdmeg.
Vrij6
vicc, azért mit kapott volna, ha elterjesztette volna a haverok körében, hogy lehet kijátszani a rendszert...?
Lehet a TEK-el mentek volna érte.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
 444.hu/2017/07/21/ejszaka-elvittek-a-rendorok-a-18-eves-fiut-aki-szolni-mereszelt-a-bkk-nak-hogy-szar-a-webjegye

Okádnom kell tőletek bazdmeg.
Vrij6
ez amúgy szánalmas. az egész történet. vajon az Apple is feljelenti azokat az embereket, akik biztonsági rést találnak a rendszerben? (megsúgom nem, sőt egy rakás pénzt fizet nekik, hogy ne a feketepiacra menjenek vele).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2017/07/21/ejszaka-elvittek-a-rendorok-a-18-eves-fiut-aki-szolni-mereszelt-a-bkk-nak-hogy-szar-a-webjegye

Okádnom kell tőletek bazdmeg.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Pár kattintást.
Mi mást?

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Nem tudom pontosan mi a forgatókönyv. Az újra felépítést, mint lehető legrosszabb forgatókönyv miatt említettem. Ha nem lesz, akkor még inkább nem értem a 444 cikkét. Mert ennél logikusabb, költséghatékonyabb, jobb módot a további 2 világesemény rendezésére találni se lehetne.
dawyd728
Mit nem értesz a cikken? Lehoztak egy hírt, rákérdezve a kormánybiztosnál, hogy a 2024-es esemény megnyerése változtat-e a jelenlegi tervezett menetrenden, és a válasz az volt, hogy nem. A kérdés érthető, a válasz logikus szerintem.

(Viszont hallottam olyan pletykákat, hogy Kemény Dénes kapacitálja az építőket/fenntartót, hogy ne is bontsák vissza az arénát, majd csak 2020 után, így a vízilabda EB a 15 ezres arénában lehetne. Szeretem Keményt, de legyen ennyi elég a 'luxusból'. Éppen elég volt a százmittudoménmennyi milliárd a mostani VB-re. Innentől győzzön a józan ész.)
peterk2005
Inforádióban hallgattam Kemény interjút, ahol ő valóban emlegette, h milyen jó lenne a nagy, 15 ezres aréna. Gondolom ezért kérdezték meg napokkal később Fürjest. Eddig oké. Teljesen normális, h az amúgy 6ezres uszoda fenntartása is költséges, akkor nem erőltetjük a 15 ezres létesítményben állandó vagy átmeneti fűtési rendszer kiépítését. Illetve az ezzel megnövekedett fenntartói költségeket. Ez tiszta sor.

Viszont ez eddig egy interjúban egy ellenőrző kérdés volt, amit kb akkor hoznak le az újságok, hírportálok, ha az ég kék kérdésre a válasz barna. Viszont innentől mi köze a decemberi rövidpályás vb-nek a 15 ezres, ezek szerint szeptemberben elbontásra kerülő Aréna kifűthetetlenségéhez? Mitől lesz érdekes, h pályáztunk és nyertünk egy világesemény rendezési jogát egy 6 ezres uszodával?
Ha a 6 ezres Aréna tervezése során mellőzött, vagy a kivitelezés felgyorsítása miatt szándékosan kihagyott fűtési rendszerekről lenne szó, akkor megértem az aggodalmat, mert ez valóban plusz költségeket eredményezne. Viszont Fürjes nem azt mondta, h nincs kiépítve, hanem a jelenlegi 15 ezres kifűtésére nem alkalmas a már eddig kiépített rendszer.

Továbbra sem értem a cikk írója mit akart ezzel a cikkel.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom pontosan mi a forgatókönyv. Az újra felépítést, mint lehető legrosszabb forgatókönyv miatt említettem. Ha nem lesz, akkor még inkább nem értem a 444 cikkét. Mert ennél logikusabb, költséghatékonyabb, jobb módot a további 2 világesemény rendezésére találni se lehetne.
dawyd728
Mit nem értesz a cikken? Lehoztak egy hírt, rákérdezve a kormánybiztosnál, hogy a 2024-es esemény megnyerése változtat-e a jelenlegi tervezett menetrenden, és a válasz az volt, hogy nem. A kérdés érthető, a válasz logikus szerintem.

(Viszont hallottam olyan pletykákat, hogy Kemény Dénes kapacitálja az építőket/fenntartót, hogy ne is bontsák vissza az arénát, majd csak 2020 után, így a vízilabda EB a 15 ezres arénában lehetne. Szeretem Keményt, de legyen ennyi elég a 'luxusból'. Éppen elég volt a százmittudoménmennyi milliárd a mostani VB-re. Innentől győzzön a józan ész.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Újra kibővített arénában? Ezt hol olvastad? Én mindenhol azt olvastam eddig, hogy a VB után vissza lesz bontva, a mobil lelátók helyén P+R parkolók lesznek, és így marad, 6500-as befogadóképességgel. A parkolóházak miatt visszabővíteni már nem is lehetne szerintem. Egy rövidpályás VB miatt nem is kellene, annak jó a 6 ezres csarnok is.

Megjegyzem, szerintem ez a 6-7 ezres létesítmény vízes komplexumként éppen elég. Még ez is talán kicsit túl nagy, ha arra gondolok, hogy minden nap folyamatosan üzemeltetni kell, hiszen edzenek, sportolnak majd benne. Ki kell fűteni a nagy légteret, ki kell világítani, stb., miközben olyan esemény amivel meg lehetne tölteni a lelátókat jó, ha évente 1-2 van. A többin - vízilabda meccsek, úszó bajnokság, stb. pár száz, esetleg 1-2 ezer ember szokott lenni. Egy vízilabda világkupa, BL, esetleg bajnoki döntő tud megtölteni egy 6 ezres arénát, abból meg tényleg csak néhány akad egy évben. És egy ilyen medencés létesítménybe mást - koncert, vásár, stb. - sem olyan egyszerű megszervezni, mint egy multifunkcionális kézi/kosár/röpi csarnokba, szóval ügyesnek kell lenni, hogy ne halmozzon fel vaskos negatívumot az üzemeltetés. Nem csodálom, hogy az önkormányzat, szövetség, stb. máris passzolgatja egymásnak a fenntartói jogot. 😊
peterk2005
Nem tudom pontosan mi a forgatókönyv. Az újra felépítést, mint lehető legrosszabb forgatókönyv miatt említettem. Ha nem lesz, akkor még inkább nem értem a 444 cikkét. Mert ennél logikusabb, költséghatékonyabb, jobb módot a további 2 világesemény rendezésére találni se lehetne.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Újra kibővített arénában? Ezt hol olvastad? Én mindenhol azt olvastam eddig, hogy a VB után vissza lesz bontva, a mobil lelátók helyén P+R parkolók lesznek, és így marad, 6500-as befogadóképességgel. A parkolóházak miatt visszabővíteni már nem is lehetne szerintem. Egy rövidpályás VB miatt nem is kellene, annak jó a 6 ezres csarnok is.

Megjegyzem, szerintem ez a 6-7 ezres létesítmény vízes komplexumként éppen elég. Még ez is talán kicsit túl nagy, ha arra gondolok, hogy minden nap folyamatosan üzemeltetni kell, hiszen edzenek, sportolnak majd benne. Ki kell fűteni a nagy légteret, ki kell világítani, stb., miközben olyan esemény amivel meg lehetne tölteni a lelátókat jó, ha évente 1-2 van. A többin - vízilabda meccsek, úszó bajnokság, stb. pár száz, esetleg 1-2 ezer ember szokott lenni. Egy vízilabda világkupa, BL, esetleg bajnoki döntő tud megtölteni egy 6 ezres arénát, abból meg tényleg csak néhány akad egy évben. És egy ilyen medencés létesítménybe mást - koncert, vásár, stb. - sem olyan egyszerű megszervezni, mint egy multifunkcionális kézi/kosár/röpi csarnokba, szóval ügyesnek kell lenni, hogy ne halmozzon fel vaskos negatívumot az üzemeltetés. Nem csodálom, hogy az önkormányzat, szövetség, stb. máris passzolgatja egymásnak a fenntartói jogot. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
 444.hu/2017/07/18/tobb-szaz-milliot-kellene-kolteni-a-duna-arenara-hogy-futheto-legyen
empty taxi
Ebben mi a hír? 6500 fős létesítmény fűthető, a 15 ezres nem. A vizes eb nyáron lesz az akkor újra kibővített Arénában. A rövidpályás vb télen a 6,5k-s Arénában.
Max az lehet a kérdés, h 2017-től 2024 teléig a vissza nem bontás során mennyi pénzt lehet spórolni a mobil lelátók 2x-i lebontásával (most és az eb után) és az Aréna azon homlokzati falának felépítésével, leszigetelésével és 2x ezen falak elbontásával és a mobil lelátók újbóli felépítésével. Egy rövidpályás vb 10-15k emberrel számolt plusz bevételei és ezeknek a bontási/építési munkákkal számolt eredő költségei kevesebbek, mint az a 7 év alatt fűtésre elköltött és a 15k-s aréna teljes kifűtéséhez szükséges szerkezeti kialakítások költsége, akkor jogosnak érzem a kritikát. Lehet tévedek és valamit nem látok, amiért fel kellett volna háborodnom.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 444.hu/2017/07/18/tobb-szaz-milliot-kellene-kolteni-a-duna-arenara-hogy-futheto-legyen


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
Persze, biztos azért vetette le a kormányunk, mert a kedves vendégeket nem érdekli és így teszik komfortosabbá a nyaralásukat. Picit sem azért, mert ciki bevállalni, hogy így hülyítik a magyar állampolgárokat. (Azért az, hogy tudják, Európában általában mi a norma - még ha nem is igyekeznek igazodni hozzá - pozitívum.)
Atari
Szerintem ennek az ég világon semmi jelentősége. Gondolom sokan vagyunk, akik voltak már "ciki" országokban. Jómagam legalább tucatnyit megjártam, Kubától, régi SZU-n át Észak-Koreától Kínáig (ott pl. először a Tienanmen téri történtekkel egy időben(!) jártam). Vagy Meciar Szlovákiája, vagy az apartheid kora beli Dél-Afrika (nem vagyok már fiatal 😕 ). Vagy pl. Türkmenisztán. Néhány országban teljesen szürreális dolgok is vannakpeterk2005
nekem ilyen szempontból az volt az, hogy Kharoumban nem láttam egy ilyen plakátot sem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze, biztos azért vetette le a kormányunk, mert a kedves vendégeket nem érdekli és így teszik komfortosabbá a nyaralásukat. Picit sem azért, mert ciki bevállalni, hogy így hülyítik a magyar állampolgárokat. (Azért az, hogy tudják, Európában általában mi a norma - még ha nem is igyekeznek igazodni hozzá - pozitívum.)
Atari
Szerintem ennek az ég világon semmi jelentősége. Gondolom sokan vagyunk, akik voltak már "ciki" országokban. Jómagam legalább tucatnyit megjártam, Kubától, régi SZU-n át Észak-Koreától Kínáig (ott pl. először a Tienanmen téri történtekkel egy időben(!) jártam). Vagy Meciar Szlovákiája, vagy az apartheid kora beli Dél-Afrika (nem vagyok már fiatal 😕 ). Vagy pl. Türkmenisztán. Néhány országban teljesen szürreális dolgok is vannak, van ahol a Vezető minden utca sarkon húszméteres képről néz le rád, mégis, úgy gondolom, hogy az akit érdekel a világ ilyen szempontból, az pontosan tisztában van azzal, hogy hova megy, akit meg nem érdekel, az nem fog egy plakátot észrevenni. Az idejövő turisták, médiamunkások, sportvezetők is ilyenek. Aki képben van, az képben van, akkor is pontosan tudja hogy hova jött, ha nem lát egy plakátot sem. Aki meg nem, azt a plakát sem érdekli.

A cikiség egyébként működik, nálam is megvan, de fordítva. Nem amikor idejönnek, hanem amikor én megyek. A világot járva jópárszor éreztem már cikinek, hogy magyar vagyok. Hétköznapi dolgokban is - pl. a rendszerváltás környékén a Gorenje turizmus "hatásai" (szeméthegyes osztrák kisfalvak, árokba szaró, ház oldalára hugyozó honfitársak. És politikailag is, ha olyan társaságban vagyok, ahol érdeklődnek ilyesmi iránt. Az utóbbi időben a legcikibb az, hogy néha már Szlovákiában is cikinek érzem azt, ami itt történik. 😀 Pedig ott döntően magyarok között vagyok. )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 126 — nabege2@yahoo.com
Netanjahu is jön 18-án!
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
az üzletünk udvarán van két óriásplakát, mikor három hete rakta fel a csávó a soros gyuri bácsit már akkor mondta, hogy legkésőbb 15.-én le fogják szedni az összeset. szóval ez így is volt tervezve...

szerk. most jött, le is takarta... 😀
peach
Hát ez az, hogy letakarta.
Nyilván tudták, hogy 15-ig lesz kint, mert tudták, mikor jönnek a külföldi( értsd:európai, amerikai, neadjisten izraelita vallású vagy csak szimplán zsidó származású) vendégek tömegével.
Ha adott plakáthely nincs eladva 16-tól, akkor kb mindegy, meddig marad kint a régi plakát.
Szóval itt nem egy újabb vevő plakátja került a gyuribácsira, hanem le kellett takarni. Hogy ami eddig látható volt, az most ne legyen látható. Ennyi.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
az üzletünk udvarán van két óriásplakát, mikor három hete rakta fel a csávó a soros gyuri bácsit már akkor mondta, hogy legkésőbb 15.-én le fogják szedni az összeset. szóval ez így is volt tervezve...

szerk. most jött, le is takarta... 😀

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
Most akkor szeretett kormányunk leszedi a Soros plakátokat. Beijedtek az Együttes plakátleszedős akciótól, vagy mi?

Vagy készült háttértanulmány, hogy ennyi idő után is elérte a célját az új kampány?

Kár. Kezdtem megszokni hogy bármerre megyek, csak ezt a plakátot látom. Már éppen kezdtem volna megszeretni a Nagy Testvért. Persze 1-2-szer bekavart egy LMP-s, Hadházy Ákosos, Szél Bernadettes plakát, nem is igazán értettem, hogy mit keresnek azok kint, ők is kampányolhatnak, vagy mi a szösz? Hova vezetne ez?

Na mindegy, várom majd a következő, mélyenszántó, árnyalt üzenetet/üzeneteket tartalmazó plakátokat!
Vrij6
nem akarták, hogy a nemzetközi publikum lássa őket a vizes vb miatt. Mindezt az internet korában gondolták...
Bronze League Hero
És teljesen logikusan.
Ha én pl. holnaptól eltöltök egy rendezvény miatt pár napot Berlinben, akkor azt látom, ami kint van az utcákon, utakon, tereken.
És biztos nem végzek elötte kutatást, hogy kinek, milyen köztéri plakátja volt eddig kirakva, ami már most nincs.
Nekünk fontos ez a "sorosozás", "őklopnakozás", "simicskázás", a 18-as választások, a saját kis posványunk, de szerinted egy átlag külföldit mennyire érdekel a mi belpolitikánk?
Szerintem kb. semennyire se.
Sobri Jóska
Ha te Berlinben felfigyelnél egy Soros plakátra, akkor azt is tudnád, hogy vannak ott olyan plakátok 😊
peterk2005
Én igen.
De ezzel benne vagyok abban az 1-2 százalékban, aki tudná.
Sobri Jóska
azt a hübrisz anyját már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Nekünk fontos ez a "sorosozás", "őklopnakozás", "simicskázás", a 18-as választások, a saját kis posványunk, de szerinted egy átlag külföldit mennyire érdekel a mi belpolitikánk?
Szerintem kb. semennyire se.
Sobri Jóska
Persze, biztos azért vetette le a kormányunk, mert a kedves vendégeket nem érdekli és így teszik komfortosabbá a nyaralásukat. Picit sem azért, mert ciki bevállalni, hogy így hülyítik a magyar állampolgárokat. (Azért az, hogy tudják, Európában általában mi a norma - még ha nem is igyekeznek igazodni hozzá - pozitívum.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Most akkor szeretett kormányunk leszedi a Soros plakátokat. Beijedtek az Együttes plakátleszedős akciótól, vagy mi?

Vagy készült háttértanulmány, hogy ennyi idő után is elérte a célját az új kampány?

Kár. Kezdtem megszokni hogy bármerre megyek, csak ezt a plakátot látom. Már éppen kezdtem volna megszeretni a Nagy Testvért. Persze 1-2-szer bekavart egy LMP-s, Hadházy Ákosos, Szél Bernadettes plakát, nem is igazán értettem, hogy mit keresnek azok kint, ők is kampányolhatnak, vagy mi a szösz? Hova vezetne ez?

Na mindegy, várom majd a következő, mélyenszántó, árnyalt üzenetet/üzeneteket tartalmazó plakátokat!
Vrij6
nem akarták, hogy a nemzetközi publikum lássa őket a vizes vb miatt. Mindezt az internet korában gondolták...
Bronze League Hero
És teljesen logikusan.
Ha én pl. holnaptól eltöltök egy rendezvény miatt pár napot Berlinben, akkor azt látom, ami kint van az utcákon, utakon, tereken.
És biztos nem végzek elötte kutatást, hogy kinek, milyen köztéri plakátja volt eddig kirakva, ami már most nincs.
Nekünk fontos ez a "sorosozás", "őklopnakozás", "simicskázás", a 18-as választások, a saját kis posványunk, de szerinted egy átlag külföldit mennyire érdekel a mi belpolitikánk?
Szerintem kb. semennyire se.
Sobri Jóska
Ha te Berlinben felfigyelnél egy Soros plakátra, akkor azt is tudnád, hogy vannak ott olyan plakátok 😊
peterk2005
Én igen.
De ezzel benne vagyok abban az 1-2 százalékban, aki tudná.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most akkor szeretett kormányunk leszedi a Soros plakátokat. Beijedtek az Együttes plakátleszedős akciótól, vagy mi?

Vagy készült háttértanulmány, hogy ennyi idő után is elérte a célját az új kampány?

Kár. Kezdtem megszokni hogy bármerre megyek, csak ezt a plakátot látom. Már éppen kezdtem volna megszeretni a Nagy Testvért. Persze 1-2-szer bekavart egy LMP-s, Hadházy Ákosos, Szél Bernadettes plakát, nem is igazán értettem, hogy mit keresnek azok kint, ők is kampányolhatnak, vagy mi a szösz? Hova vezetne ez?

Na mindegy, várom majd a következő, mélyenszántó, árnyalt üzenetet/üzeneteket tartalmazó plakátokat!
Vrij6
nem akarták, hogy a nemzetközi publikum lássa őket a vizes vb miatt. Mindezt az internet korában gondolták...
Bronze League Hero
És teljesen logikusan.
Ha én pl. holnaptól eltöltök egy rendezvény miatt pár napot Berlinben, akkor azt látom, ami kint van az utcákon, utakon, tereken.
És biztos nem végzek elötte kutatást, hogy kinek, milyen köztéri plakátja volt eddig kirakva, ami már most nincs.
Nekünk fontos ez a "sorosozás", "őklopnakozás", "simicskázás", a 18-as választások, a saját kis posványunk, de szerinted egy átlag külföldit mennyire érdekel a mi belpolitikánk?
Szerintem kb. semennyire se.
Sobri Jóska
Ha te Berlinben felfigyelnél egy Soros plakátra, akkor azt is tudnád, hogy vannak ott olyan plakátok 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Most akkor szeretett kormányunk leszedi a Soros plakátokat. Beijedtek az Együttes plakátleszedős akciótól, vagy mi?

Vagy készült háttértanulmány, hogy ennyi idő után is elérte a célját az új kampány?

Kár. Kezdtem megszokni hogy bármerre megyek, csak ezt a plakátot látom. Már éppen kezdtem volna megszeretni a Nagy Testvért. Persze 1-2-szer bekavart egy LMP-s, Hadházy Ákosos, Szél Bernadettes plakát, nem is igazán értettem, hogy mit keresnek azok kint, ők is kampányolhatnak, vagy mi a szösz? Hova vezetne ez?

Na mindegy, várom majd a következő, mélyenszántó, árnyalt üzenetet/üzeneteket tartalmazó plakátokat!
Vrij6
nem akarták, hogy a nemzetközi publikum lássa őket a vizes vb miatt. Mindezt az internet korában gondolták...
Bronze League Hero
És teljesen logikusan.
Ha én pl. holnaptól eltöltök egy rendezvény miatt pár napot Berlinben, akkor azt látom, ami kint van az utcákon, utakon, tereken.
És biztos nem végzek elötte kutatást, hogy kinek, milyen köztéri plakátja volt eddig kirakva, ami már most nincs.
Nekünk fontos ez a "sorosozás", "őklopnakozás", "simicskázás", a 18-as választások, a saját kis posványunk, de szerinted egy átlag külföldit mennyire érdekel a mi belpolitikánk?
Szerintem kb. semennyire se.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
Most akkor szeretett kormányunk leszedi a Soros plakátokat. Beijedtek az Együttes plakátleszedős akciótól, vagy mi?

Vagy készült háttértanulmány, hogy ennyi idő után is elérte a célját az új kampány?

Kár. Kezdtem megszokni hogy bármerre megyek, csak ezt a plakátot látom. Már éppen kezdtem volna megszeretni a Nagy Testvért. Persze 1-2-szer bekavart egy LMP-s, Hadházy Ákosos, Szél Bernadettes plakát, nem is igazán értettem, hogy mit keresnek azok kint, ők is kampányolhatnak, vagy mi a szösz? Hova vezetne ez?

Na mindegy, várom majd a következő, mélyenszántó, árnyalt üzenetet/üzeneteket tartalmazó plakátokat!
Vrij6
nem akarták, hogy a nemzetközi publikum lássa őket a vizes vb miatt. Mindezt az internet korában gondolták...

criminal lawyer or criminal lawyer?