Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 422 — #NoStress
Most akkor szeretett kormányunk leszedi a Soros plakátokat. Beijedtek az Együttes plakátleszedős akciótól, vagy mi?

Vagy készült háttértanulmány, hogy ennyi idő után is elérte a célját az új kampány?

Kár. Kezdtem megszokni hogy bármerre megyek, csak ezt a plakátot látom. Már éppen kezdtem volna megszeretni a Nagy Testvért. Persze 1-2-szer bekavart egy LMP-s, Hadházy Ákosos, Szél Bernadettes plakát, nem is igazán értettem, hogy mit keresnek azok kint, ők is kampányolhatnak, vagy mi a szösz? Hova vezetne ez?

Na mindegy, várom majd a következő, mélyenszántó, árnyalt üzenetet/üzeneteket tartalmazó plakátokat!
Vrij6
nem akarták, hogy a nemzetközi publikum lássa őket a vizes vb miatt. Mindezt az internet korában gondolták...
Bronze League Hero
És teljesen logikusan.
Ha én pl. holnaptól eltöltök egy rendezvény miatt pár napot Berlinben, akkor azt látom, ami kint van az utcákon, utakon, tereken.
És biztos nem végzek elötte kutatást, hogy kinek, milyen köztéri plakátja volt eddig kirakva, ami már most nincs.
Nekünk fontos ez a "sorosozás", "őklopnakozás", "simicskázás", a 18-as választások, a saját kis posványunk, de szerinted egy átlag külföldit mennyire érdekel a mi belpolitikánk?
Szerintem kb. semennyire se.
Sobri Jóska
Ha te Berlinben felfigyelnél egy Soros plakátra, akkor azt is tudnád, hogy vannak ott olyan plakátok 😊
peterk2005
Én igen.
De ezzel benne vagyok abban az 1-2 százalékban, aki tudná.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most akkor szeretett kormányunk leszedi a Soros plakátokat. Beijedtek az Együttes plakátleszedős akciótól, vagy mi?

Vagy készült háttértanulmány, hogy ennyi idő után is elérte a célját az új kampány?

Kár. Kezdtem megszokni hogy bármerre megyek, csak ezt a plakátot látom. Már éppen kezdtem volna megszeretni a Nagy Testvért. Persze 1-2-szer bekavart egy LMP-s, Hadházy Ákosos, Szél Bernadettes plakát, nem is igazán értettem, hogy mit keresnek azok kint, ők is kampányolhatnak, vagy mi a szösz? Hova vezetne ez?

Na mindegy, várom majd a következő, mélyenszántó, árnyalt üzenetet/üzeneteket tartalmazó plakátokat!
Vrij6
nem akarták, hogy a nemzetközi publikum lássa őket a vizes vb miatt. Mindezt az internet korában gondolták...
Bronze League Hero
És teljesen logikusan.
Ha én pl. holnaptól eltöltök egy rendezvény miatt pár napot Berlinben, akkor azt látom, ami kint van az utcákon, utakon, tereken.
És biztos nem végzek elötte kutatást, hogy kinek, milyen köztéri plakátja volt eddig kirakva, ami már most nincs.
Nekünk fontos ez a "sorosozás", "őklopnakozás", "simicskázás", a 18-as választások, a saját kis posványunk, de szerinted egy átlag külföldit mennyire érdekel a mi belpolitikánk?
Szerintem kb. semennyire se.
Sobri Jóska
Ha te Berlinben felfigyelnél egy Soros plakátra, akkor azt is tudnád, hogy vannak ott olyan plakátok 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 422 — #NoStress
Most akkor szeretett kormányunk leszedi a Soros plakátokat. Beijedtek az Együttes plakátleszedős akciótól, vagy mi?

Vagy készült háttértanulmány, hogy ennyi idő után is elérte a célját az új kampány?

Kár. Kezdtem megszokni hogy bármerre megyek, csak ezt a plakátot látom. Már éppen kezdtem volna megszeretni a Nagy Testvért. Persze 1-2-szer bekavart egy LMP-s, Hadházy Ákosos, Szél Bernadettes plakát, nem is igazán értettem, hogy mit keresnek azok kint, ők is kampányolhatnak, vagy mi a szösz? Hova vezetne ez?

Na mindegy, várom majd a következő, mélyenszántó, árnyalt üzenetet/üzeneteket tartalmazó plakátokat!
Vrij6
nem akarták, hogy a nemzetközi publikum lássa őket a vizes vb miatt. Mindezt az internet korában gondolták...
Bronze League Hero
És teljesen logikusan.
Ha én pl. holnaptól eltöltök egy rendezvény miatt pár napot Berlinben, akkor azt látom, ami kint van az utcákon, utakon, tereken.
És biztos nem végzek elötte kutatást, hogy kinek, milyen köztéri plakátja volt eddig kirakva, ami már most nincs.
Nekünk fontos ez a "sorosozás", "őklopnakozás", "simicskázás", a 18-as választások, a saját kis posványunk, de szerinted egy átlag külföldit mennyire érdekel a mi belpolitikánk?
Szerintem kb. semennyire se.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
Most akkor szeretett kormányunk leszedi a Soros plakátokat. Beijedtek az Együttes plakátleszedős akciótól, vagy mi?

Vagy készült háttértanulmány, hogy ennyi idő után is elérte a célját az új kampány?

Kár. Kezdtem megszokni hogy bármerre megyek, csak ezt a plakátot látom. Már éppen kezdtem volna megszeretni a Nagy Testvért. Persze 1-2-szer bekavart egy LMP-s, Hadházy Ákosos, Szél Bernadettes plakát, nem is igazán értettem, hogy mit keresnek azok kint, ők is kampányolhatnak, vagy mi a szösz? Hova vezetne ez?

Na mindegy, várom majd a következő, mélyenszántó, árnyalt üzenetet/üzeneteket tartalmazó plakátokat!
Vrij6
nem akarták, hogy a nemzetközi publikum lássa őket a vizes vb miatt. Mindezt az internet korában gondolták...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!
Most akkor szeretett kormányunk leszedi a Soros plakátokat. Beijedtek az Együttes plakátleszedős akciótól, vagy mi?

Vagy készült háttértanulmány, hogy ennyi idő után is elérte a célját az új kampány?

Kár. Kezdtem megszokni hogy bármerre megyek, csak ezt a plakátot látom. Már éppen kezdtem volna megszeretni a Nagy Testvért. Persze 1-2-szer bekavart egy LMP-s, Hadházy Ákosos, Szél Bernadettes plakát, nem is igazán értettem, hogy mit keresnek azok kint, ők is kampányolhatnak, vagy mi a szösz? Hova vezetne ez?

Na mindegy, várom majd a következő, mélyenszántó, árnyalt üzenetet/üzeneteket tartalmazó plakátokat!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Mongyuk némi magyar sajátosságot vélek felfedezni a monstre- villamosokban. Hótfelesleges, sűrítse a járatokat. Ahogy az egész körút felbütyközése is az, inkább beleöltünk milliárdokat, mintsem a rendőrségnek adtunk volna. Most gyüvök Prágából, DHLes futrinka leáll a külső sávban, egy, mondom, egy percmúlva járőr, mögötte a rabomobil, s még a megrendelő csókát is előszedték, na szóva ennyit a bütyikről meg egyéb hülyeségekről. Hatékony rendvédelem sokkal egyszerűbb.
sutianap
Sűrítse a járatokat? Amikor most is néha a 4-es azt várja a Petrőfi-híd pesti oldalán, hogy a 6-os kihajtson a megállóból? 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Ijesztő, hogy a politka keze hova be nem tette a lábát:

Másfél hónapos sztori, amikor még orrba-szájba nyomatták a rádióban (is) az állítsuk meg Brüsszel szlogent, a kisebbik, még óvodás lányom az autóban elismételte ugyanezt. Furcsa volt, honnan veszi, elmondta, hogy az ovian egy kislány mondta neki, hogy a fiúkat elviszik dolgozni, a lányokat mg rabszolgának. Kérdem, kik? Hát ezek a brüsszelek.....
Gondoltam, legközelebb beülök hozzájuk egy ilyen szemináriumra.....😊

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Mongyuk némi magyar sajátosságot vélek felfedezni a monstre- villamosokban. Hótfelesleges, sűrítse a járatokat. Ahogy az egész körút felbütyközése is az, inkább beleöltünk milliárdokat, mintsem a rendőrségnek adtunk volna. Most gyüvök Prágából, DHLes futrinka leáll a külső sávban, egy, mondom, egy percmúlva járőr, mögötte a rabomobil, s még a megrendelő csókát is előszedték, na szóva ennyit a bütyikről meg egyéb hülyeségekről. Hatékony rendvédelem sokkal egyszerűbb.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Combino-M3-as ügy plasztikusan mutatja be, hogy honnan jön és hova tart ez az ország.

Ugye a Combino villamosok bevezetésekor is voltak problémák. Felmerült, hogy "szar használt" járművek jöttek. Aztán nem volt légkondi azokban sem. És hibák is akadtak, volt amelyik megállt, vagy kisebb-nagyobb bajok voltak vele, akkor is ki kellett vonni egyet-egyet pár napra a forgalomból. Költség-szempontból is voltak problémák, szinte biztos, hogy a "nokiás doboz" féle korrupcióval át volt itatva az a beszerzés is. Ergó akkor is sokan tartották a markukat. Arra viszont nem utalt - és a mai napig sem utal - jel, hogy politikailag irányított lett volna a dolog. Mármint, hogy "fönt" eldöntötték, hogy Siemens és a közbeszerzés csak egy cirkusz lett volna.

Tíz éves távlatból visszatekintve pedig annyit tudunk, hogy az ide érkezett modellek végül a Siemens legmodernebb, legújabb fejlesztésű modelljei lettek (alumínium felépítmény helyett az acélvázas, stb.), a berzenkedések után végül kaptak légkondit. És mindez az eredeti pályázati 130 millió dolláros ár helyett végül 120 millióba került szerelvényenként, a nyilvánvalóan benne levő korrupciós "kenőpénzekkel", és a kötbérekkel együtt. Az ár végül olcsóbb lett, és nemzetközi összehasonlításban versenyképes maradt, figyelembe véve, hogy az ide hozott Combinok különlegesek. (A 4-6-os a világ legforgalmasabb villamos vonala, ezért ide világ leghosszabb egy-belterű villamosai jöttek, máshol ilyenek nincsenek.) És tíz év távlatból elmondható, hogy végül megbízhatóan teszik a dolgukat.

Eltelt tíz év, M3 metróbeszerzés. Ezúttal egyértelműen felülről vezérelt, politikai döntés született (az oroszoknak kellett nyerniük), amit Tarlós és a BKV projekt-vezére is indirekt elismert. A szerelvények papíron felújítottak, de a valóságban új szerelvények. És ISMÉT légkondi nélküliek, mintha a Combino balhéból senki nem tanult volna. Bevezetési hibából többször annyi van mint tíz éve volt, nem tudjuk, hogy mikor sikerül úrrá lenni a bevezetési problémákon, ezt majd meglátjuk. Tíz éves tapasztalat sincs még, azt is majd meglátjuk. Mindenesetre az már látszik, hogy legjobb esetben is az lesz, hogy ha végül elkezdenek stabilan működni, akkor is a mai műszaki színvonalnál 15-20 évvel régebbi modelleken fognak a budapestiek utazni a következő évtizedekben .... nagyjából ugyanannyiért, amennyiért top notch, korszerű szerelvényeken utaznak más városok polgárai.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 172
 hvg.hu/itthon/20170630_Tarlos_Istvan_Legkondi_mellett_bufekocsi_is_legyen_a_3as_metron

Értem én, hogy nincs rá pénz, de azért megkérném Tarlós urat, hogy utazzon már egyszer a 3-as metrón, de ne 2-3-4 megállót, mert az emberek nagy része nem csak annyit megy, aztán beszéljen róla újra, hogy kell-e légkondi vagy nem. Nem halomra dőlő emberekről van itt szó, csak mondjuk arról, hogy az ember egyhelybe állva is izzadtan száll le róla pár megálló után, ami egy munkahelyre/tárgyalásra/találkozóra/stb. érkezésnél nem éppen egy ideális állapot. A nem-kinyíló ajtónál meg a legkomolyabb kérdést sikerült "nem akarok elhárítani" szöveg után mégis hárítania, valamiért mindenki hallgat arról, hogy a Nyugatinál zárva maradó ajtós eset legaggasztóbb része valójában az volt, hogy a vésznyitóval se nyíltak rendesen az ajtók, pedig annak nem a kábelezésen kellene múlnia és nagyon nem lenne szabad elbagatelizálni...
StormST
Eleve már azért az utolsó senkiházi, alávaló megjegyzésért, mentalitásért megérdemelne egy alapos pofán baszást, hogy "régen se volt légkondi". Igen Pisti, ahogy régen nem voltak autók sem, nem volt a nőknek szavazati joga, a négereket pedig szerszámként kezelték a földeken. Ezen logika mentén, feltenném a kérdést, hogy ami régen nem volt, most pedig elérhető, sőt, mi több, egy világvárosban abszolút alapszolgáltatásnak számít egy légkondicionált tömegközlekedési eszköz olyan országban, ahol nem ritka a 35 fok sem, miért is nem lehet rajta ezt számon kérni?

"Ha túlságosan erős érdekérvényesítést próbálok meg, az lehet, hogy a városnak sem jó. Érti, mire gondolok?"
Vagyis ezzel beismerted, te tahó, amit eddig is mindenki sejtett, hogy vagy az van, amit a kis skizofrén mond, vagy nem történik semmiféle előrelépés. Már csak ezért az interjúért is lemondatnának a picsába jobb helyeken.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
 hvg.hu/itthon/20170630_Tarlos_Istvan_Legkondi_mellett_bufekocsi_is_legyen_a_3as_metron

Értem én, hogy nincs rá pénz, de azért megkérném Tarlós urat, hogy utazzon már egyszer a 3-as metrón, de ne 2-3-4 megállót, mert az emberek nagy része nem csak annyit megy, aztán beszéljen róla újra, hogy kell-e légkondi vagy nem. Nem halomra dőlő emberekről van itt szó, csak mondjuk arról, hogy az ember egyhelybe állva is izzadtan száll le róla pár megálló után, ami egy munkahelyre/tárgyalásra/találkozóra/stb. érkezésnél nem éppen egy ideális állapot. A nem-kinyíló ajtónál meg a legkomolyabb kérdést sikerült "nem akarok elhárítani" szöveg után mégis hárítania, valamiért mindenki hallgat arról, hogy a Nyugatinál zárva maradó ajtós eset legaggasztóbb része valójában az volt, hogy a vésznyitóval se nyíltak rendesen az ajtók, pedig annak nem a kábelezésen kellene múlnia és nagyon nem lenne szabad elbagatelizálni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
a középosztály lecsúszásapeterk2005
na ez a másik, aminél csak fogom itt a fejem, és kedvenc közhelyemet, a "minden relatív"-ot tudom hangoztatni... amúgy nem csodálkozom, hiszen azért ezek nem nehezen értelmezhető, inkább könnyen átlátható folyamatok, csupán egy nyilvánvalóan lejjebb és lejjebb csúszó országból érkezve és átélve a szinteket az én számomra ez az a dolog, ami mellett nem tudok sose szó nélkül elmenni

a második bekezdésben írtak amúgy Európánál pont szépen érzékeltetve vannak a Genius-ban, az USA-ban a nacionalista töltet helyett inkább szociális alapú ez a fókusz (mármint a "ki honnan jött" kérdés ugye)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a baj, hogy nagyon nincs egyedül, de az Ellis Islanden tett múzeumi látogatás, na meg az itteni tapasztalatok után ez lett az én vesszőparipám. Az amerikai (általános) bevándorlásellenesség a paradoxonok csimborasszója, hogy szépen ízesen fogalmazzak...baggio
Csodálkozol, amikor az establishment ellenességre - aminek a gyökere pucérra vetkőztetve egyszerűen a középosztály lecsúszása, az elit felemelkedése ellenében - adott reakció az, hogy megválasztják Donald Trumpot. 😊 (Ez a reakció amúgy világszerte nem példa nélküli, jelezve, hogy a tömeg, tömegként mennyire nem érti, hogy mi is a saját bajának forrása.)

Amerikát sokkal jobban ismered, hiszen ott élsz. Én csak Európát "laktam körbe", itt a bevándorlás-ellenesség a mélyen beágyazott és általánosabb idegenellenességből fakad, arra épül. (Nincs két szomszéd nép aki ne utálná egymást, stb. számtalan módon jelentkezik.) A reflexek is mások emiatt. Ezt én kívülről nem látom az USA-ban, ott a bevándorlás-ellenességnek nincsenek ilyen gyökerei. (Olyan "apróságokban" látom ezt, mint pl. Európában nem létezik egy sportág sem ahol ne számítana, hogy ki honnan jött. Pl. egy szerb teniszező sose lesz a legnépszerűbb játékos egy francia tenisztornán. Az USA-ban sokkal kevésbé érzékelni ilyesmit. Aztán majd kijavítasz, ha nem így van.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
nem Ellis?
slowmotion
dehogynem, brainfart


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Hja, azt hittem valami konkrétan az illetővel kapcsolatban (nekem nem ismerős a neve).

Mondjuk még így sem teljesen értem, hogy vajon a self image-el van-e gondod (amerika is egy failing country), vagy azzal, hogy a pali egy ignoráns szereincsés barom aki jó dolgában nem érti a világ problémáit?...

(A sorozat milyen egyébként? Elolvastam pár plotot és megnéztem a trailert, az alapján nem voltam lenyűgözve...)
peterk2005
Az a baj, hogy nagyon nincs egyedül, de a Staten Islanden tett múzeumi látogatás, na meg az itteni tapasztalatok után ez lett az én vesszőparipám. Az amerikai (általános) bevándorlásellenesség a paradoxonok csimborasszója, hogy szépen ízesen fogalmazzak...

A Geniusról írtam röviden a sorozatok topicban, nekem nagyon-nagyon tetszett, a fiatal Einsteint alakító srác óriásit játszott, és szerintem azoknak is tud újat mutatni, akik jobban ismerik Albert életét, mert próbáltak mindent történelmi kontextusban, tanulságosan elmesélni, nem csak felmondva a leckét.
baggio
nem Ellis?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
Hja, azt hittem valami konkrétan az illetővel kapcsolatban (nekem nem ismerős a neve).

Mondjuk még így sem teljesen értem, hogy vajon a self image-el van-e gondod (amerika is egy failing country), vagy azzal, hogy a pali egy ignoráns szereincsés barom aki jó dolgában nem érti a világ problémáit?...

(A sorozat milyen egyébként? Elolvastam pár plotot és megnéztem a trailert, az alapján nem voltam lenyűgözve...)
peterk2005
Az a baj, hogy nagyon nincs egyedül, de az Ellis Islanden tett múzeumi látogatás, na meg az itteni tapasztalatok után ez lett az én vesszőparipám. Az amerikai (általános) bevándorlásellenesség a paradoxonok csimborasszója, hogy szépen ízesen fogalmazzak...

A Geniusról írtam röviden a sorozatok topicban, nekem nagyon-nagyon tetszett, a fiatal Einsteint alakító srác óriásit játszott, és szerintem azoknak is tud újat mutatni, akik jobban ismerik Albert életét, mert próbáltak mindent történelmi kontextusban, tanulságosan elmesélni, nem csak felmondva a leckét.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hja, azt hittem valami konkrétan az illetővel kapcsolatban (nekem nem ismerős a neve).

Mondjuk még így sem teljesen értem, hogy vajon a self image-el van-e gondod (amerika is egy failing country), vagy azzal, hogy a pali egy ignoráns szereincsés barom aki jó dolgában nem érti a világ problémáit?...

(A sorozat milyen egyébként? Elolvastam pár plotot és megnéztem a trailert, az alapján nem voltam lenyűgözve...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
MI ütött szíven ebben?
peterk2005
A személyes tapasztalatok? Szebben nem tudom megfogalmazni, mint ahogy a Genius sorozatban Einstein szájába adták az írók:

"Your nation, Mr. Geist, it's a miracle. The beautiful myth of it.
Scrappy revolutionaries rejecting monarchy for self-government built from shared values, common purpose. I can understand why a man might want to serve a nation that tells itself a story like that. And I also understand how painful it can be when the myth does not quite fit with the reality."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
MI ütött szíven ebben?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
én már ritkán borulok ki politikán és az emberi butaságon, de ez szíven ütött...

 twitter.com/TuckerCarlson/status/880585589552291848

egy amerikainak van pofája feltenni egy ilyen kérdést, amire a tökéletes reakció nem is lehet más:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 126 — nabege2@yahoo.com
 444.hu/2017/06/29/az-oro-szerint-840-millios-tartozasa-van-a-roma-onkormanyzatnak

Valaki elmagyarázná, hogy ezek mégis mi a faszért léteznek/ mi a faszt csinálnak?
A pénz elbaszásán kívül persze.
Vrij6
a roma szavazatokért...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
 444.hu/2017/06/29/az-oro-szerint-840-millios-tartozasa-van-a-roma-onkormanyzatnak

Valaki elmagyarázná, hogy ezek mégis mi a faszért léteznek/ mi a faszt csinálnak?
A pénz elbaszásán kívül persze.
Vrij6
Lölö nem bír ennyi mindent megcsinálni....

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2017/06/29/az-oro-szerint-840-millios-tartozasa-van-a-roma-onkormanyzatnak

Valaki elmagyarázná, hogy ezek mégis mi a faszért léteznek/ mi a faszt csinálnak?
A pénz elbaszásán kívül persze.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv