NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

44 feliratkozó

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
 444.hu/2017/03/21/parragh-laszlo-matolcsyert-rajongo-felesege-tenyleg-bekerult-az-mnb-monetaris-tanacsaba

végülis tényleg jó ötlet, ha bővítik a monetáris tanács kompetenciáit. így legalább csapaton belül meg tudják majd oldani a kávéfőzést.

szerk: én ugyan senkinek a senkije sem vagyok, viszont nagyon szépen tudom színezni az ekszcel táblákat, és beérem havi másfélmillió bruttóval is. mehetek?
slowmotion
Az a baj, hogy kicsinyes vagy és ilyen ló*** bérigénnyel ne várd, hogy komolyan vegyenek.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
 444.hu/2017/03/21/parragh-laszlo-matolcsyert-rajongo-felesege-tenyleg-bekerult-az-mnb-monetaris-tanacsaba

végülis tényleg jó ötlet, ha bővítik a monetáris tanács kompetenciáit. így legalább csapaton belül meg tudják majd oldani a kávéfőzést.

szerk: én ugyan senkinek a senkije sem vagyok, viszont nagyon szépen tudom színezni az ekszcel táblákat, és beérem havi másfélmillió bruttóval is. mehetek?

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2017/03/21/ferge-zsuzsa-nincsenek-kozugyeink-nincsenek-viszonyaink-nem-beszelunk-egymassal

Hosszabb írás, de érdemes elolvasni.

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Jóska! Segíts már megérteni ezt a Csiki Sör mizériát, mert nem látom benne az üzletet. Biztos nincs meg valami infóm.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem a Kiegyezés az elmúlt 200 év egyik legjobb politikai eredménye volt, Gyurma Pappa
Kicsit, későn vettem észre... de pont most hallgattam a Hamilton soundtrackjét a múlt héten, és egyből az ugrott be, hogy milyen zseniálisan át lehetne ezt ültetni a XIX. magyar politikába, 1849-1867 közötti időszakra (kezdhetjük picit korábban is, és akkor az első felvonás 48/49-ig tart.. és a második kezdődik a Bach-korszaktól), és lehetne épp Deákra fókuszálni - igaz hogy ő mondjuk Hamiltonhoz képest, talán picit nagyobb/jobban elfogadott alak.. de mondjuk a Washington / Széchenyi, Jefferson / Kossuth v Andrássy, Hamilton / Deák párhuzamok annyira adják magukat... vagy épp Ferencjóska / III. György mint comic relief 😀)
De szép is lenne.

Az most más kérdés, hogy mennyire lehetne itthon megcsinálni úgy, hogy a politika nem szól bele... de azért álmodozni lehet 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Tehát akkor most az áfával kapcsolatos könyvelések miatt rakjuk át a nemzeti ünnepeket?
Ettemlevest
Igen! Szegény könyvelőkre soha nem gondol senki 😕
Gyurma Pappa
Ha egy könyvelő szegény, ott lehet más a baj. 😊 😊
ozibozi
Ohh ha tudnád. Vannak azért végletességek a szakmában. Ismerek olyan könyvvizsgálót is, aki napi anyagi gondokkal küszködik. Nyilván a rendszer a hibás. Csak és kizárólag és mindig a rendszer.
Gyurma Pappa
hát a csődbe menő budapesti ügyvéd is létező alfaj...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Tehát akkor most az áfával kapcsolatos könyvelések miatt rakjuk át a nemzeti ünnepeket?
Ettemlevest
Igen! Szegény könyvelőkre soha nem gondol senki 😕
Gyurma Pappa
Ha egy könyvelő szegény, ott lehet más a baj. 😊 😊
ozibozi
Ohh ha tudnád. Vannak azért végletességek a szakmában. Ismerek olyan könyvvizsgálót is, aki napi anyagi gondokkal küszködik. Nyilván a rendszer a hibás. Csak és kizárólag és mindig a rendszer.
Gyurma Pappa
Küld el a számát most keresek új könyvizsgálót
Janek
Inkább adok privátba olyat, aki jó is 😊

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Tehát akkor most az áfával kapcsolatos könyvelések miatt rakjuk át a nemzeti ünnepeket?
Ettemlevest
Igen! Szegény könyvelőkre soha nem gondol senki 😕
Gyurma Pappa
Ha egy könyvelő szegény, ott lehet más a baj. 😊 😊
ozibozi
Ohh ha tudnád. Vannak azért végletességek a szakmában. Ismerek olyan könyvvizsgálót is, aki napi anyagi gondokkal küszködik. Nyilván a rendszer a hibás. Csak és kizárólag és mindig a rendszer.
Gyurma Pappa
Küld el a számát most keresek új könyvizsgálót

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak kíváncsiságból, mi lenne a te alternatív dátumod (vagy c opció: inkább hagyjuk az egészet a picsába)?
Gogo
Szívem szerint október 23-t ünnepelném, de mint a rendszerváltás ünnepét, már ha az tényleg megtörtént volna.Gyurma Pappa
Most komolyan, van a dátumnak bármi jelentősége? Persze, az aktuálpolitikának nem (teljesen) mindegy, hogy éppen milyen történelmi eseményt vesz elő és ferdít el, a saját céljaira. De nekünk, pógároknak nem tök mindegy?

A nemzeti ünnep szerintem legtöbbünknek a gyakorlatban nem is az adott esemény ünnepét jelenti. Azt minek? Százéve vót, nemisúgy vót, semelyikünk nem élte át, film is van róla, könyv is van róla, elővesszük ha kedvünk tartja, minek minden évben kötött időben átmantrázni. Inkább az ünnepeljük, hogy tartozunk valahova. Egy nemzethez, egy olyan entitáshoz, aminek van múltja, van jelene, és remélhetőleg lesz jövője. És egy ilyen entitáshoz jó tartozni, mert nem csak úgy lógunk a levegőben, hanem úgy érezzük, hogy mi magunk is jövünk valahonnan, vagyunk valakik és tartunk valahova. Tulajdonképpen ennyi. Aztán hogy ennek apropóján ki mit csinál, azt a helyzet adja. Rossz időben filmet nézünk, megnézzük családilag az Esterházy kastélyt, vagy bármi, kinek mi tetszik. Jó időben meg kimegyünk nyilazni, megnézünk egy várjátékot, vagy csak úgy lézengünk/sétálunk. Márc 15.-én is, meg október 23-án is. A lényeg, hogy jól érezzük magunkat. Elvégre ünneplünk, vagy miatök. 😊

Egyébként, anélkül, hogy bárki érzéseibe bele akarnék gyalogolni, de vitázni azon, hogy a fütyülés vajon szánalmas, vagy "megérdemliakisköcsög törpediktátor"-e kicsit olyan, mint a big brothert szidni. Csak azt idegesíti, aki nézi. 😉 Hát ne tessék nézni, és nem lesz idegesítő.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Tehát akkor most az áfával kapcsolatos könyvelések miatt rakjuk át a nemzeti ünnepeket?
Ettemlevest
Igen! Szegény könyvelőkre soha nem gondol senki 😕
Gyurma Pappa
Ha egy könyvelő szegény, ott lehet más a baj. 😊 😊
ozibozi
Ohh ha tudnád. Vannak azért végletességek a szakmában. Ismerek olyan könyvvizsgálót is, aki napi anyagi gondokkal küszködik. Nyilván a rendszer a hibás. Csak és kizárólag és mindig a rendszer.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Tehát akkor most az áfával kapcsolatos könyvelések miatt rakjuk át a nemzeti ünnepeket?
Ettemlevest
Igen! Szegény könyvelőkre soha nem gondol senki 😕
Gyurma Pappa
Ha egy könyvelő szegény, ott lehet más a baj. 😊 😊
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én úgy gondolom, hogy egy külön helyen lehetne "nagygyűlni" és ott Orbánt szidni.... akik fütyültek per pillanat kisebbség.
NB2
Ugye ez vicc? Tobbseg/kisebbseg alapon differencialni?
Gondolom a dicsoseges 2006-os esemenyekrol is ugyanez a velemenyed.. sot, mivel volt egy mukodo tank is a tomegben, egybol aknavetokkel meg RPG-kel kellett volna lovetni azt a tomeget.
Igor
Ne háborogj, NB2 demokrácia-érzékenysége mindig is NB2-es volt. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
hum 49
Mit ünnepeljünk? A sosemvolt rendszerváltást?
Kampman
Olvastad a mondat végét is? 😊 Pontosan tudom, hogy nem történt meg.
Gyurma Pappa
Azért ez így nem igaz.

Az átlagember számára a rendszer teljesen megváltozott, temérdek olyan pozitív változással, ami összehasonlíthatatlan az egykori szovjet blokk életével.

Nagyrészt akinek ma problémája van a rendszerrel, az épp azt kéri számon, hogy miért akar visszatérni a 90 előtti évek életéhez - állami lopás, állami propaganda, államosítások stb.
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Tehát akkor most az áfával kapcsolatos könyvelések miatt rakjuk át a nemzeti ünnepeket?
Ettemlevest
Igen! Szegény könyvelőkre soha nem gondol senki 😕

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Az utolsó szovjet katona június 19.-én lépett le. 😊 Kampman
Megint áfa 😕 De legyen, én 16-ot tudok.Gyurma Pappa
ugyan már, 35 év késés esetén 3 nap nem idő
több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Tehát akkor most az áfával kapcsolatos könyvelések miatt rakjuk át a nemzeti ünnepeket?

Szerintem a Kiegyezés az elmúlt 200 év egyik legjobb politikai eredménye volt, nem csak kis hazánkban. Egy igazi pragmatikus, realista lépés, ami az akkori időszak globális maximuma volt, amit a helyzetből ki lehetett hozni.
Gyurma Pappa
Ezzel én is teljesen egyetértek.

Szerkesztette: Ettemlevest

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Március 15.-én még nem robbant ki a szabadságharc, csak szeptemberben, amikor nyilvánvalóvá vált, hogy Ferdinánd király teljesen a magyarellenes udvar hatása alá került és nem fogja tiszteletben tartani az áprilisi törvényeket és a viszonylagos szuverenitást. Nem volt megfelelő idő forradalmat csinálni? Ennél megfelelőbb aligha lehetett volna. Az már más kérdés, hogy hogy sikerült.
Kampman
Na ez egy sokkal hosszabb beszélgetés lehetne. Most csak a nemzeti ünnep vetületnél maradva: én sem vonom kétségbe, hogy ceteris paribus március 15. ünnepelhető, de történelmi távlatokat tekintve nem ennyire egyértelmű az én megítélésem szerint.

Az utolsó szovjet katona június 19.-én lépett le. 😊 Kampman
Megint áfa 😕 De legyen, én 16-ot tudok.

A kiegyezés is egy érdekes dolog. Ha azt nézzük, hogy megbékéltünk a Habsburgokkal és mondjuk Budapest mennyit fejlődött a következő 50 évben, akkor fantasztikus, ha meg Kossuth Kasszandra-levelére gondolunk, akkor már nem annyira.
Kampman
Szerintem a Kiegyezés az elmúlt 200 év egyik legjobb politikai eredménye volt, nem csak kis hazánkban. Egy igazi pragmatikus, realista lépés, ami az akkori időszak globális maximuma volt, amit a helyzetből ki lehetett hozni. A Cassandra-levél egy poltikai ellenvélemény, de nehéz úgy komolyan venni, hogy Kossuth nem volt itthon, amikor ezt írta, és nem igazán volt rálátása arra, hogy Deákék milyen formában vitték végig a tárgyalássorozatot, és milyen reálérdekek mentén történt mindez, és a történészek sem feltétlenül látnak a kulisszák mögé. Történelmi távlatba helyezve a Kiegyezést, egyértelműen pozitív eredmény véleményem szerint. Lehet azért gondolom így, mert szerintem a konszenzus, a win-win mindig pozitív, és a kiindulási ponthoz képest szerintem mindkét fél jobban járt.

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Évek óta Obertauernben ünneplem a márciusi ifjakat | a labancokkal közösen 😊 | .
Ajánlom mindenkinek.
Lecsó
Akasszák fel Metternichet!
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Évek óta Obertauernben ünneplem a márciusi ifjakat | a labancokkal közösen 😊 | .
Ajánlom mindenkinek.
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Jól érzem, hogy nem lesz őszinte a mosolyod április 14 miatt?😊 Ez most nagyon rosszul jön ki, -4 nap, negyedév...
NB2
Az egész húsvét el van rontva idén...

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Röviden, mert erre van időm: március 15. alkalalmával semmilyen szabadságot nem vívtunk ki, gyakorlatilag kirobban a szabadságharc, ami sokkal többet ártott, mint használt. De elismerem, értékes dolgokat lehet innen hozni magunkkal, fontosnak tartom a köré kialakult legendáriumot, és hazudnék ha azt állítánám a gyerekkori ünnepségek, a Nemzeti dal, stb. nem segített volna a magyarságtudatomhoz. (A történelmi realitás talaján mozogva tegyük hozzá, hogy az "ide vezető" február 22-i párizsi forradalom vezetetett III. Napoleon császárságához, a pár nappal korábbi bécsi meg sehova nem vezetett, tehát mondhatjuk, hogy ez nem volt megfelelő időpont forradalmat csinálni). Tehát attól függetlenül, hogy mennyire tartom magát az eseményt, maradjon.

Október 23. egészen más tészta. Még sem igazán sikerült a helyére rakni az eseményeket, arról nem is beszélve, hogy az akkori hatalom 1990 óta ott ül a parlamentben, a kormányban és a tágan vett hatalomban. Nagyon nehéz érzelemmentesen szemlélni 56-ot, és ezért nem is sikerül nemhogy a közbeszédben, de a történelemtudományban sem a helyére rakni minden eseményt. Azt, hogy 56-os eseményekből eredeztetik egyesek a 90-es eseményeket, pedig kimondottan nagy hazugságnak gondolom. Október 23. egy kreált, valódi jelentőségét vesztett és valódi tartalmát teljesen átmosott ünnepnap, ami gyakorlatilag 100%-ban politikai érdekeket szolgál. 1956-ban is inkább szólt az aktuálpolitikáról az egész eseménysorozat, és sokkal kevésbbé a nagy eszmékről. 1848-ba még látni lehet az eszméket, bár persze lehet az idő tette ilyenné. Október 23-át az ügynökakták kipucolása után lehetne a helyén kezelni, amikor megtörténne a valódi rendszerváltás (ahogy erre utaltam korábban is).

Szívem szerint október 23-t ünnepelném, de mint a rendszerváltás ünnepét, már ha az tényleg megtörtént volna. Csehországban, ahol tényleg kitakarították pl. az ügynökaktákat is, meg lehet nézni, nincsenek Lőrincek, meg oligarchák, ott 25 év alatt kiépült a valódi tőkés réteg, és lehet látni a különbséget is a két ország között (első kézből jött tapasztalatom van).

Augusztus 20-át, mint Szt. István ünnepét bírom, de lehetne 19 vagy 21, esetleg 25, és akkor nem zavarna be a melóban minden évben.

Néhány alternatív dátum: június 16., az utolsó szovjet csapat elhagyja Magyarországot. Tudom, hogy kevés történelmi hatása van a mára, de jól hangzik február 23, Mátyás király születésnapja. Ehhez kapcsolódóan, hamár reformkor, akkor akár Deák szülésnapját is ünnepelhetnénk (bár a Kiegyezés túl szép lenne...). Ezek sem a legjobbak, de legalább van bennük egy csomó pozitív töltet. Szerintem.
Gyurma Pappa
Március 15.-én még nem robbant ki a szabadságharc, csak szeptemberben, amikor nyilvánvalóvá vált, hogy Ferdinánd király teljesen a magyarellenes udvar hatása alá került és nem fogja tiszteletben tartani az áprilisi törvényeket és a viszonylagos szuverenitást. Nem volt megfelelő idő forradalmat csinálni? Ennél megfelelőbb aligha lehetett volna. Az már más kérdés, hogy hogy sikerült.

Október 23-mal kapcsolatban mindenben egyetértek.

Az utolsó szovjet katona június 19.-én lépett le. 😊 Valóban lehetne pozitív dolgokat is ünnepelni, csak hát Mohács óta nem sok jó történt. A kiegyezés is egy érdekes dolog. Ha azt nézzük, hogy megbékéltünk a Habsburgokkal és mondjuk Budapest mennyit fejlődött a következő 50 évben, akkor fantasztikus, ha meg Kossuth Kasszandra-levelére gondolunk, akkor már nem annyira.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
Jól érzem, hogy nem lesz őszinte a mosolyod április 14 miatt?😊 Ez most nagyon rosszul jön ki, -4 nap, negyedév...
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Most azt hagyjuk, hogy két elvesztettet forradalmat ünneplünk, október 23. is jobb lenne ha rendszerváltásról szólna, talán 50 év múlva már arról fog, de én kevés érdemlegeset és történelmit látok ebben a két dátumban, mindenki a saját igazának alátámasztására akarja felhasználni az eszméket.
Gyurma Pappa
Csak kíváncsiságból, mi lenne a te alternatív dátumod (vagy c opció: inkább hagyjuk az egészet a picsába)?
Gogo
Röviden, mert erre van időm: március 15. alkalalmával semmilyen szabadságot nem vívtunk ki, gyakorlatilag kirobban a szabadságharc, ami sokkal többet ártott, mint használt. De elismerem, értékes dolgokat lehet innen hozni magunkkal, fontosnak tartom a köré kialakult legendáriumot, és hazudnék ha azt állítánám a gyerekkori ünnepségek, a Nemzeti dal, stb. nem segített volna a magyarságtudatomhoz. (A történelmi realitás talaján mozogva tegyük hozzá, hogy az "ide vezető" február 22-i párizsi forradalom vezetetett III. Napoleon császárságához, a pár nappal korábbi bécsi meg sehova nem vezetett, tehát mondhatjuk, hogy ez nem volt megfelelő időpont forradalmat csinálni). Tehát attól függetlenül, hogy mennyire tartom magát az eseményt, maradjon.

Október 23. egészen más tészta. Még sem igazán sikerült a helyére rakni az eseményeket, arról nem is beszélve, hogy az akkori hatalom 1990 óta ott ül a parlamentben, a kormányban és a tágan vett hatalomban. Nagyon nehéz érzelemmentesen szemlélni 56-ot, és ezért nem is sikerül nemhogy a közbeszédben, de a történelemtudományban sem a helyére rakni minden eseményt. Azt, hogy 56-os eseményekből eredeztetik egyesek a 90-es eseményeket, pedig kimondottan nagy hazugságnak gondolom. Október 23. egy kreált, valódi jelentőségét vesztett és valódi tartalmát teljesen átmosott ünnepnap, ami gyakorlatilag 100%-ban politikai érdekeket szolgál. 1956-ban is inkább szólt az aktuálpolitikáról az egész eseménysorozat, és sokkal kevésbbé a nagy eszmékről. 1848-ba még látni lehet az eszméket, bár persze lehet az idő tette ilyenné. Október 23-át az ügynökakták kipucolása után lehetne a helyén kezelni, amikor megtörténne a valódi rendszerváltás (ahogy erre utaltam korábban is).

Szívem szerint október 23-t ünnepelném, de mint a rendszerváltás ünnepét, már ha az tényleg megtörtént volna. Csehországban, ahol tényleg kitakarították pl. az ügynökaktákat is, meg lehet nézni, nincsenek Lőrincek, meg oligarchák, ott 25 év alatt kiépült a valódi tőkés réteg, és lehet látni a különbséget is a két ország között (első kézből jött tapasztalatom van).

Augusztus 20-át, mint Szt. István ünnepét bírom, de lehetne 19 vagy 21, esetleg 25, és akkor nem zavarna be a melóban minden évben.

Néhány alternatív dátum: június 16., az utolsó szovjet csapat elhagyja Magyarországot. Tudom, hogy kevés történelmi hatása van a mára, de jól hangzik február 23, Mátyás király születésnapja. Ehhez kapcsolódóan, hamár reformkor, akkor akár Deák szülésnapját is ünnepelhetnénk (bár a Kiegyezés túl szép lenne...). Ezek sem a legjobbak, de legalább van bennük egy csomó pozitív töltet. Szerintem.

Most azt hagyjuk, hogy két elvesztettet forradalmat ünneplünk, október 23. is jobb lenne ha rendszerváltásról szólna, talán 50 év múlva már arról fog
Gyurma Pappa
Mit ünnepeljünk? A sosemvolt rendszerváltást?
Kampman
Olvastad a mondat végét is? 😊 Pontosan tudom, hogy nem történt meg.

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Én úgy gondolom, hogy egy külön helyen lehetne "nagygyűlni" és ott Orbánt szidni. Csak tudják ők is, hogy ciki lenne a pár ezer ember. Mert ők nem tudnak mozgósítani annyit, mint Viktorék. És akik fütyültek per pillanat kisebbség. Bár mi (mivel én sem) szeretjük Viktort, sajnos az országban a szavazók még mindig inkább őt akarják, mint mást. Arról nem beszélve, hogy ezt a Juhász féle bandát nem csak a Fideszesek nem csipázzák, hanem a Jobbikosok sem. Nem sírtam volna ha a rendőrök a közrend megzavarása címszó alatt el is vittek volna párat, csakhogy érezzék a törődést😊
NB2
Annak mi értelme van, hogy magadban obstruálsz? Nem érsz el vele semmit, pont h az az egésznek az értelme, hogy szétbaszod vele a másik tevékenységét és ezzel fejezed ki a nemtetszésed. Minden demokratikus társadalom része az ilyen típusú véleménynyilvánítás.

"Közrend megzavarása" 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?