NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

44 feliratkozó

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
kritizálják Orbánt a HírTV-n...döbbenet o_oAmadeus91
egyik kedvenc sorozatom, a Newsroom jutott eszembe, ahol a főhős hírolvasó tántoríthatatlan republikánus volt, és ennek ellenére úgy szopatta a republikánusokat, hogy azok köpni-nyelni nem tudtak. Túl szép lenne, ha itthon is lenne hasonló újságírás.berger90
Will McAvoy annyira tántoríthatatlan republikánus, mint Hajdú Péter ősfideszes, az meg különösen gyönyörű, hogy egy fiktív sorozatot hoztál követendő példaként.baggio
house of cards? na-na?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
baggio
Sorkin=túlzott idealizmus, nyilván. Azt nem írtam, hogy követendő példa, hiszen a világon mindenhol üzleti vagy politikai érdekek mentén születik a híradó.

Azt meg nyilván nem kell beidéznem, amit a második évad fináléjában mondott.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
kritizálják Orbánt a HírTV-n...döbbenet o_oAmadeus91
egyik kedvenc sorozatom, a Newsroom jutott eszembe, ahol a főhős hírolvasó tántoríthatatlan republikánus volt, és ennek ellenére úgy szopatta a republikánusokat, hogy azok köpni-nyelni nem tudtak. Túl szép lenne, ha itthon is lenne hasonló újságírás.berger90
Will McAvoy annyira tántoríthatatlan republikánus, mint Hajdú Péter ősfideszes, az meg különösen gyönyörű, hogy egy fiktív sorozatot hoztál követendő példaként.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
kritizálják Orbánt a HírTV-n...döbbenet o_oAmadeus91
egyik kedvenc sorozatom, a Newsroom jutott eszembe, ahol a főhős hírolvasó tántoríthatatlan republikánus volt, és ennek ellenére úgy szopatta a republikánusokat, hogy azok köpni-nyelni nem tudtak. Túl szép lenne, ha itthon is lenne hasonló újságírás.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
 index.hu/belfold/2014/07/28/nemcsak_a_baloldalt_dobbentette_meg_orban_beszede/

mindenki néz, mint hal a szatyorban.Amadeus91
Van, aki nem és elég súlyos mondatokat fogalmaz meg az elemzésében.
 www.atv.hu/belfold/20140728-tamas-gaspar-miklos
Komolyan remélem, hogy ezúttal nem lesz igaza. Bár sajna be szoktak jönni neki a jóslatai....iktriad
Végigolvastam az egészet, két dolog jött le belőle: mivel amúgy messze helyezem magam az LMP-s vonaltól, legnagyobb és őszinte megdöbbenésemre ez már nem az első ügy, amiben Schifferrel kell egyetértenem. OV jól értékeli a helyzetet (ami a nyugati demokráciák aktuális állapotát illeti) csak nem jó következtetést von le belőle, vagyis nem jó megoldási javaslattal áll elő.

TGM megnyilatkozásait általában értékelem, nem egy begyöpösödött szűklátókörű pártember. De most nem értek vele egyet.
Szerintem: a demokrácia nem a cél, hanem eszköz ahhoz hogy egy ország népe relatíve jólétben élhessen -beleértve a szabadságot is. TGM szerint ennek a jólétben élésnek nincs semmi más járható útja, csak a nyugati típusú demokrácia. Ez nyilvánvalóan nem igaz, gondoljunk csak az olajpénzekből dőzsölő arabokra, ahol akár monarchia, kalifátus, emírség mittudomén milyen államformák vannak, csak nyugati demokrácia nincs, mégis elég jól elkaristolnak. A nép jólétéhez nem x vagy y államforma kell, hanem sok pénz, jól elosztva.

Végtelenül leegyszerűsítve az én elképzelésem szerint, amelyik vezető azt gondolja, hogy fenntartom ezt a rendszert (demokráciát, diktatúrát, királyságot, stb...) bármi áron, ha a fele beledöglik akkor is - az nem jó vezető.

Amelyik úgy gondolja, hogy megpróbálom sínre tenni ezt az országot, javítani az emberek életén, stb... akármilyen szisztémával, akár más rendszerben is, az jó vezető, -ha valóban az ország vagy az emberek jóléte vezérli, és nem más célok. (sajnálatos módon nem gondolnám, hogy OV ennek megfelel)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 index.hu/belfold/2014/07/28/nemcsak_a_baloldalt_dobbentette_meg_orban_beszede/

mindenki néz, mint hal a szatyorban.Amadeus91
Van, aki nem és elég súlyos mondatokat fogalmaz meg az elemzésében.
 www.atv.hu/belfold/20140728-tamas-gaspar-miklos
Komolyan remélem, hogy ezúttal nem lesz igaza. Bár sajna be szoktak jönni neki a jóslatai....
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
 index.hu/belfold/2014/07/28/nemcsak_a_baloldalt_dobbentette_meg_orban_beszede/

mindenki néz, mint hal a szatyorban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
hát azért lófasztormával kapcsolgatok vacsora közben fáradtan, látom HírTV, valami 2 jobbos újságíró, erre rázendít az egyik, hogy rongyolunk izomból az egyeduralom felé és ez egyértelmű a tusványosi beszéd után, meg a mocskos rabszolgahajcsár kínaiak... Kiesett a villa a kezemből....Amadeus91
Szedd föl azt a villát, rakd be a mosogatóba és hagyj fel minden reménnyel. Az a kritikus újságíró Szakonyi Péter volt, aki egyáltalán nem jobbos (már ha a FIDESZ-t azonosítjuk a jobboldallal). Ő mindig is Orbán-kormány ellenes volt. 2006-ban a Magyar Hírlapot hagyta ott (akkor vette meg Széles Gábor), tavaly pedig a Napi Gazdaságtól jött el, mivel az a Századvég tulajdonába került. A két másik újságíró volt tényleg "jobbos", ők nem is bírálták a kormányt.Amador
már balosokat is odaengednek a HírTV-be?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
hát azért lófasztormával kapcsolgatok vacsora közben fáradtan, látom HírTV, valami 2 jobbos újságíró, erre rázendít az egyik, hogy rongyolunk izomból az egyeduralom felé és ez egyértelmű a tusványosi beszéd után, meg a mocskos rabszolgahajcsár kínaiak... Kiesett a villa a kezemből....Amadeus91
Szedd föl azt a villát, rakd be a mosogatóba és hagyj fel minden reménnyel. Az a kritikus újságíró Szakonyi Péter volt, aki egyáltalán nem jobbos (már ha a FIDESZ-t azonosítjuk a jobboldallal). Ő mindig is Orbán-kormány ellenes volt. 2006-ban a Magyar Hírlapot hagyta ott (akkor vette meg Széles Gábor), tavaly pedig a Napi Gazdaságtól jött el, mivel az a Századvég tulajdonába került. A két másik újságíró volt tényleg "jobbos", ők nem is bírálták a kormányt.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
kritizálják Orbánt a HírTV-n...döbbenet o_oAmadeus91
Niculae is megdönthetetlennek tűnt, oszt' mégis... de hát ez még lófasz tormával, ha elkezdik komolyabban savazni, akkor majd csinálnak egy új csatornát, meg egy arra szabott médiatörvényt, híttévé meg balra el a süllyesztőben...slowmotion
hát azért lófasztormával kapcsolgatok vacsora közben fáradtan, látom HírTV, valami 2 jobbos újságíró, erre rázendít az egyik, hogy rongyolunk izomból az egyeduralom felé és ez egyértelmű a tusványosi beszéd után, meg a mocskos rabszolgahajcsár kínaiak... Kiesett a villa a kezemből....a gyomros után jön a felütés, az elbarmolt 72 milliárd amit az EU adott volna - ezt megismételték a híradóban is - de a kormány lemondott róla o_o majd a földön fekvőbe a belerúgás; hogy nem csak gyurcsánybajnai, hanem az I. Orbán-kormány is izomból privatizálta a dolgokat. o_o

úgy vagyok a mai nap után (a magyar nemzet is megsorolta őket), mint ata a DK cigányozása után. hogy a konyhakövön csattant az állam és próbálom felvakarni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
kritizálják Orbánt a HírTV-n...döbbenet o_oAmadeus91
Niculae is megdönthetetlennek tűnt, oszt' mégis... de hát ez még lófasz tormával, ha elkezdik komolyabban savazni, akkor majd csinálnak egy új csatornát, meg egy arra szabott médiatörvényt, híttévé meg balra el a süllyesztőben...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
kritizálják Orbánt a HírTV-n...döbbenet o_oAmadeus91
kezd beérni Orbán/Lázár tengely munkája

stay tuned

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
kritizálják Orbánt a HírTV-n...döbbenet o_o

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
 mno.hu/vezercikk/uj-vilag-hataran-1239403

"Például azt: a miniszterelnök körül riasztóan megnőtt a meglehetősen szervilis, ám a világ felé buta agresszivitást mutató emberek száma. Ennek a típusnak a jellemző példája a miniszterelnök sajtósa, aki fizikailag is inzultálta kollégánkat, miközben az lenne a dolga, hogy segítse a munkájukat végző újságírók tevékenységét. Mi a magunk részéről jeleznénk: a bunkóság, az agresszivitás, de még a lihegő szervilizmus sem tartozik a polgári, keresztény, konzervatív erények közé."

írja a magyar nemzet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Nem tudom ki mondta, de nagyon találó:
"...ez nem a megszállás, hanem a megszállottság emlékműve."
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Egyszerűen hibátlan. 😕)

 coub.com/view/2n70f
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Lehet persze nyugodtan utálni Orbánt, de két egymás utáni kétharmados győzelem után talán mindenkinek érdemes lenne elgondolkozni, hogy lehet tényleg ez kell az embereknek.baggio
Az hogy mi kell az embereknek, vagyis mi szolgálja valóban az érdekeiket, meg mit akarnak, vagyis mire szavaznak, csak nagyon ritkán egyezik meg, és főleg olyan társadalmakban szokott konvergálni egymáshoz, ahol a választók felismerik a demagógiát, és legalább részben elutasítják. Ilyenkor az egyszerű politikus kénytelen más eszközökhöz nyúlni.
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Én csak azt nem értem, hogy hogy a picsába akar munkaalapú államot létrehozni, valós (értsd ami nem csökkentett bérű közmunkás) munkahelyek nélkül!?Tony
Nem tudom.
Csak azt tudom, hogy a munka szabaddá tesz.
Valahol ezt olvastam.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Tényleg nem lesz gyors folyamat, ha a "stratégiai megállapodások" keretében a multik azzal kezdik, hogy kirúgnak 1700 embert, Komáromban bezár a Microsoft / Nokia (remélem, tényleg jön valaki a helyébe, mert az is majdnem ezer ember).

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Én csak azt nem értem, hogy hogy a picsába akar munkaalapú államot létrehozni, valós (értsd ami nem csökkentett bérű közmunkás) munkahelyek nélkül!?Tony
Szépen lassan.

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Én csak azt nem értem, hogy hogy a picsába akar munkaalapú államot létrehozni, valós (értsd ami nem csökkentett bérű közmunkás) munkahelyek nélkül!?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
nyilván jobb lenne stadionok helyett kórházakat építenibaggio
Azért érdekelne, hogy lehet egy korházban focizni…
Elég beteg lenne, ha koházban rendeznének rangadókat.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Számtalan lehetőség lett volna erre az elmúlt négy évben, vegyük csak a médiatörvényt, az alkotmánymódosításokat vagy Lázár őrjöngéseit. NINCS ÉS NEM IS LESZ olyan helyzet, amikor a kétharmada Fidesz ellen fordul. Ennek oka szerintem az, hogy Orbánék még mindig csodálatosan ki tudják játszani a kommunistaellenesség-kártyát.
berger90
Mint masszív antikommunista, nagyon örülnék, ha az lenne a valóság, hogy a kommunistaellenesség hangoztatásával valós mozgósítást lehetne végezni a társadalomban.
De a fideszre szavazók zöme vagy az apátiában lévők komoly része leszarja a "kommunistákat".

Rezsicsökkentés, na az mozgósít.

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Amíg nincs ellenfél, addig ez lesz.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Az emberek nyilván nem azok, én a párt poszt-szocializmusbéli, felfogásában beállt változását nevezem modernnek. Magam is támogatom, hogy egy a gennyláda Kovács László és az egész kurva sleppje húzzon el mondjuk Kubába, mert az nem normális, hogy 2014-ben ők a pártban legyenek (szerencsére most kezdődik a valódi generációváltás Tóbiással és azzal, hogy ez a vén mocsok alelnökké sem tudta újraválasztatni magát)

Mindig jövőre