Politika

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 271
Jut eszembe, Gyurma. A PhD folyamat leírásodból egy dolog az elejéről lemaradt. Az egészet egy doktori iskolában kell végigvinni. Melyik magyar egyetem doktori iskolája fogja a ma esti nyilatkozata után befogadni?tomi-tomi
Közigazgatási egyetemGyurma Pappa
az most nem a Zrínyi-RTF-Közigazgatás ft Navracsics egyetem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 711 — Egyéb témák lakó
Jut eszembe, Gyurma. A PhD folyamat leírásodból egy dolog az elejéről lemaradt. Az egészet egy doktori iskolában kell végigvinni. Melyik magyar egyetem doktori iskolája fogja a ma esti nyilatkozata után befogadni?tomi-tomi
Közigazgatási egyetem

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jut eszembe, Gyurma. A PhD folyamat leírásodból egy dolog az elejéről lemaradt. Az egészet egy doktori iskolában kell végigvinni. Melyik magyar egyetem doktori iskolája fogja a ma esti nyilatkozata után befogadni?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 711 — Egyéb témák lakó
guru? LOLGyurma Pappa
Hogyne! Csak két választást buktak el vele, irányítása alatt. A 2010-est pedig egy víziló kommunikációs tanácsaival is megnyerték volna.tomi-tomi
Habony pontosan az, aminek látszik.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 974 — SB 50 Champion @ Grund
Viszont a filizófia meg a sporttudomány között is van egy kis árnyalatnyi különbség... 😊StormST
Meg főleg a XVII. és a XX. század között. Meg ugye akkoriban ezért nem járt kisdoktori, max elismerés az udvarban és az egyetemeken. Pali is nyugodtan megjelentethette volna könyvként, de arra ugye nem járt volna az a két mássalhangzó meg a pont a neve elé.Rajna
Doktorira járó rokonomnak pont az volt az elejétől a leggyanúsabb és egy erős jel a plágium mellett, hogy nem jelentette meg könyvként, a legtöbb doktorit meg szokták, főleg ha akkora hiánypótló, mint amekkorának ezt mondták...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
amit nem fogok tudni megérteni, hogy a hatalmas holdudvar, a megannyi PR-os mi a francnak van? nem kell ahhoz politológusnak lenni, hogy belássuk, mekkora öngól ez, de még a West Wing vagy a Boss sorozatokat se megnézni...jjncaa
A fő PR-os, kommunikációs szakértőjük (szerintük guru) Habony Árpád. Szerinte ez az egész értelmiségi vircsaft. ("Habony Árpád azon az állásponton van, hogy nem szabad visszalépni, harcolni kell, mert a Schmitt-ügy alapvetően az értelmiséget foglalkoztatja, nem egy olyan ügy, amelyet szélesebb rétegek értenének." http://hvg.hu/itthon/20120330_schmitt_plagium_fidesz) Több kérdés?tomi-tomi
guru? LOLGyurma Pappa
Hogyne! Csak két választást buktak el vele, irányítása alatt. A 2010-est pedig egy víziló kommunikációs tanácsaival is megnyerték volna.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Viszont a filizófia meg a sporttudomány között is van egy kis árnyalatnyi különbség... 😊StormST
Meg főleg a XVII. és a XX. század között. Meg ugye akkoriban ezért nem járt kisdoktori, max elismerés az udvarban és az egyetemeken. Pali is nyugodtan megjelentethette volna könyvként, de arra ugye nem járt volna az a két mássalhangzó meg a pont a neve elé.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 711 — Egyéb témák lakó
amit nem fogok tudni megérteni, hogy a hatalmas holdudvar, a megannyi PR-os mi a francnak van? nem kell ahhoz politológusnak lenni, hogy belássuk, mekkora öngól ez, de még a West Wing vagy a Boss sorozatokat se megnézni...jjncaa
A fő PR-os, kommunikációs szakértőjük (szerintük guru) Habony Árpád. Szerinte ez az egész értelmiségi vircsaft. ("Habony Árpád azon az állásponton van, hogy nem szabad visszalépni, harcolni kell, mert a Schmitt-ügy alapvetően az értelmiséget foglalkoztatja, nem egy olyan ügy, amelyet szélesebb rétegek értenének." http://hvg.hu/itthon/20120330_schmitt_plagium_fidesz) Több kérdés?tomi-tomi
guru? LOL

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
amit nem fogok tudni megérteni, hogy a hatalmas holdudvar, a megannyi PR-os mi a francnak van? nem kell ahhoz politológusnak lenni, hogy belássuk, mekkora öngól ez, de még a West Wing vagy a Boss sorozatokat se megnézni...jjncaa
A fő PR-os, kommunikációs szakértőjük (szerintük guru) Habony Árpád. Szerinte ez az egész értelmiségi vircsaft. ("Habony Árpád azon az állásponton van, hogy nem szabad visszalépni, harcolni kell, mert a Schmitt-ügy alapvetően az értelmiséget foglalkoztatja, nem egy olyan ügy, amelyet szélesebb rétegek értenének." http://hvg.hu/itthon/20120330_schmitt_plagium_fidesz) Több kérdés?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 974 — SB 50 Champion @ Grund
Schmitt az MTV-n: Nem esett jól, hogy a szenátus elvette a doktori címet, engem is meghallgathattak volna, miközben én a nukleáris biztonságról tárgyaltam. Ha elveszik, elveszik, én is visszaadtam volna, de van bennem kitartás, és 70 évesen bebizonyítom, hogy képes vagyok a mai kritériumoknak megfelelő PhD-dolgozatot írni.

😂 😂 😂 😂 😂 😂

Nem is tudom melyik részén röhögök a legjobban, de nem nagyon tudom abbahagyni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 974 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként pont most jut eszembe, hogy a tavalyi TDK-m a XVII. század erdélyi Schmittjeiről szólt, akik politikai filozófiai értekezésükben különböző nyugati filozófusoktól fordítottak nagyjából egy az egyben. Hosszasan érveltem amellett, hogy ez már önálló politikai filozófiai teljesítmény, mert a különböző vélemények kiválogatása már önmagában egy specifikus szemléletet alakított ki, és így már Zrínyi előtt is volt magyar nyelvű politikai filozófia. Ez alapján Schmitt mellett is lehet érvelni, más kérdés, hogy kicsit mások a standardek így 400 évvel később 😀Rajna
Azért nem mindegy, hogy más emberek munkái alapján összegzel és vonsz le következtetéseket, esetleg találsz ki valami újat, vagy pedig lemásolod és a sajátodként adod el mások munkáját... 😛StormST
Az erdélyi filozófusok semmit nem tettek hozzá, kb. szó szerint lefordítottak fejezeteket különböző könyvekből, amiket tetszés szerint válogattak össze és kiadták sajátként, időnként hivatkozás nélkül. Szóval Palinak volt honnan merítenie 😀Rajna
😀 OK ezt nem tudtam... 😀

Viszont a filizófia meg a sporttudomány között is van egy kis árnyalatnyi különbség... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Egyébként pont most jut eszembe, hogy a tavalyi TDK-m a XVII. század erdélyi Schmittjeiről szólt, akik politikai filozófiai értekezésükben különböző nyugati filozófusoktól fordítottak nagyjából egy az egyben. Hosszasan érveltem amellett, hogy ez már önálló politikai filozófiai teljesítmény, mert a különböző vélemények kiválogatása már önmagában egy specifikus szemléletet alakított ki, és így már Zrínyi előtt is volt magyar nyelvű politikai filozófia. Ez alapján Schmitt mellett is lehet érvelni, más kérdés, hogy kicsit mások a standardek így 400 évvel később 😀Rajna
Azért nem mindegy, hogy más emberek munkái alapján összegzel és vonsz le következtetéseket, esetleg találsz ki valami újat, vagy pedig lemásolod és a sajátodként adod el mások munkáját... 😛StormST
Az erdélyi filozófusok semmit nem tettek hozzá, kb. szó szerint lefordítottak fejezeteket különböző könyvekből, amiket tetszés szerint válogattak össze és kiadták sajátként, időnként hivatkozás nélkül. Szóval Palinak volt honnan merítenie 😀

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 974 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként pont most jut eszembe, hogy a tavalyi TDK-m a XVII. század erdélyi Schmittjeiről szólt, akik politikai filozófiai értekezésükben különböző nyugati filozófusoktól fordítottak nagyjából egy az egyben. Hosszasan érveltem amellett, hogy ez már önálló politikai filozófiai teljesítmény, mert a különböző vélemények kiválogatása már önmagában egy specifikus szemléletet alakított ki, és így már Zrínyi előtt is volt magyar nyelvű politikai filozófia. Ez alapján Schmitt mellett is lehet érvelni, más kérdés, hogy kicsit mások a standardek így 400 évvel később 😀Rajna
Azért nem mindegy, hogy más emberek munkái alapján összegzel és vonsz le következtetéseket, esetleg találsz ki valami újat, vagy pedig lemásolod és a sajátodként adod el mások munkáját... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 142 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
amit nem fogok tudni megérteni, hogy a hatalmas holdudvar, a megannyi PR-os mi a francnak van? nem kell ahhoz politológusnak lenni, hogy belássuk, mekkora öngól ez, de még a West Wing vagy a Boss sorozatokat se megnézni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Ne menjél! Hibátlan volt.
Fogalma sincs, hogy mit jelent egy PhD. Ő majd megszerzi. 😂 😂 😂tomi-tomi
3 év, 180 kreditnyi tanulás, megadott számú publikáció, oktatási tapasztalat, kutatási tapasztalat legjobb esetben 1 éves védési folyamat, témavázlat, előbírálat, bírálat, két opponensi vélemény, védésre bocsátás, védés... 8-10 év... az egyik legjobb barátom 9 éve szív vele, és most talán minden összeállt és engedik védeni, pedig 6 éve tanítja, kutatja a témát, és egyébként közben 50 millió körül keresett a kutatási témájával, leadózvaGyurma Pappa
Na ezt Shit Plagi is tudja nyújtani biztonsággal.apeszos
Hát ő nem a kutatási területén szerezte be ezt, mert azért nem a seggnyalást kutatta, bár az lehet hasznosabb lett volna, ott tuti nem szorult volna plágiumra.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elmentem hányni.Zorddd
Ne menjél! Hibátlan volt.
Fogalma sincs, hogy mit jelent egy PhD. Ő majd megszerzi. 😂 😂 😂tomi-tomi
3 év, 180 kreditnyi tanulás, megadott számú publikáció, oktatási tapasztalat, kutatási tapasztalat legjobb esetben 1 éves védési folyamat, témavázlat, előbírálat, bírálat, két opponensi vélemény, védésre bocsátás, védés... 8-10 év... az egyik legjobb barátom 9 éve szív vele, és most talán minden összeállt és engedik védeni, pedig 6 éve tanítja, kutatja a témát, és egyébként közben 50 millió körül keresett a kutatási témájával, leadózvaGyurma Pappa
Na ezt Shit Plagi is tudja nyújtani biztonsággal.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Egyébként pont most jut eszembe, hogy a tavalyi TDK-m a XVII. század erdélyi Schmittjeiről szólt, akik politikai filozófiai értekezésükben különböző nyugati filozófusoktól fordítottak nagyjából egy az egyben. Hosszasan érveltem amellett, hogy ez már önálló politikai filozófiai teljesítmény, mert a különböző vélemények kiválogatása már önmagában egy specifikus szemléletet alakított ki, és így már Zrínyi előtt is volt magyar nyelvű politikai filozófia. Ez alapján Schmitt mellett is lehet érvelni, más kérdés, hogy kicsit mások a standardek így 400 évvel később 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 711 — Egyéb témák lakó
Elmentem hányni.Zorddd
Ne menjél! Hibátlan volt.
Fogalma sincs, hogy mit jelent egy PhD. Ő majd megszerzi. 😂 😂 😂tomi-tomi
3 év, 180 kreditnyi tanulás, megadott számú publikáció, oktatási tapasztalat, kutatási tapasztalat legjobb esetben 1 éves védési folyamat, témavázlat, előbírálat, bírálat, két opponensi vélemény, védésre bocsátás, védés... 8-10 év... az egyik legjobb barátom 9 éve szív vele, és most talán minden összeállt és engedik védeni, pedig 6 éve tanítja, kutatja a témát, és egyébként közben 50 millió körül keresett a kutatási témájával, leadózva

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Elmentem hányni.Zorddd
Ne menjél! Hibátlan volt.
Fogalma sincs, hogy mit jelent egy PhD. Ő majd megszerzi. 😂 😂 😂

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 090 — Ajmo Vatreni
És az atv-n feri kommentál. 😂
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 090 — Ajmo Vatreni
"EZEK" gyorsan döntöttek...
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Elmentem hányni.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Viktor embere bármilyen okból bukik meg, azzal valamilyen mértékben Viktor is bukik. Minél jobban ragaszkodott az illető odaültetéséhez, annál kisebb Viktor esélye, hogy az új jelöltet saját akarata, szándéka szerint nevezhesse meg.
Most azért sokakban felmerülhet, hogy ehhez a balf@szhoz Te ragaszkodtál, az új csóka esetleges szarhegyét csak akkor nyeljük le, ha ő a miénk (is) lesz.
tomi-tomi
Amikor Matolcsyt támadják szakmailag, akkor ha leváltja, jogosan baszogathatják, hiszen azért Matolcsy politikáját illene ismernie kinevezés előtt. De Palival nem volt különösebb gond eleddig, ezt a botrányt pedig nyilván nem tudhatta Viktor sem, de még ha tudta is volna, azért azzal számolni, hogy ez most így kiderül, elég irreális. Szerintem nagyon jó PR-húzás lehetne most az egész kormánynak ez a leváltás, ami kb. pont annyira lenne irreleváns a lényegi politikával kapcsolatban, mint az egész ügy.Rajna
Jól írod, csak ez politika. Irreális persze a hétköznapi életben, hogy ezt tudnia kellett volna előre Viktornak. Csak ha én ennyire ragaszkodok valakihez, hogy köztársasági elnök legyen, akkor nekem mindent tudnom kell róla - többet, mint a gyóntatójának, az ügyvédjének és az orvosának együtt. (Nem mellesleg ennyit ér a C típusú nb. átvilágítás.) Én, mint informális kinevező megbuktam, mint kinevező, mert a jelöltem becsapott, elhallgatott előlem valamit, ami miatt egyébként alkalmatlan. Megvan az egyszemélyi felelősségnek a hátulütője! 😊 Viktor pedig annyi területen vállalta (ragadta magához) az egyszemélyi felelősséget, hogy a (kapitális) hiba óhatatlanul bekerült a rendszerbe.
Ez az egész ügy Viktor görcsölése, csak a nagy nyilvánosság előtt SP adja elő, teszi láthatóvá.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez az ember egy gerinctelen féreg. Engem ne képviseljen egy ilyen délibáb...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 271
http://lemondottemar.hu/

😀

criminal lawyer or criminal lawyer?