Politika

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
Jófej ez a pali. Nincs kettős mérce, de ő szerette volna megvédeni magát a szenátus előtt. Nem tudom, hogy más normális hallgatót meghallgatnak-e mielőtt elveszik a doktori címét. Ja és az nekem külön megütötte a fülem, hogy "ezeknek" nevezte a kedves urakat.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Mondjuk először is olyan egyetem kéne, ahol van sporttudományi doktori iskola. A SOTE-n kívül van egyáltalán másik az országban? 😀Zorddd
Nem figyeltél, ő zöld ügyekből fog doktorkodni, az elég sok helyre beférhet, bármelyik gazdasági képzésre, de akár bölcsésznek is, társadalomtudományba pedig mintaszerű. Hogy a környezetmérnökökről ne is beszéljünk.Rajna
Figyeltem, kétszer is meghallgattam. Viszont ahhoz meg nem elég a TF-es diplomája, nem? Annyira megnézném, ahogy egy konferencián mint elsőéves PhD. aspiráns kávét főz az előadóknak 😀 😀Zorddd
Van kereskedelmi diplomája a közgázról. A TF-en csak doktorált. Mondjuk a diplomamunkája is érdekelne, bár '65-ben még nem volt kivételezett ember, se diplomata, sem aktív sportsztár nem volt (pont abban az évben mutatkozott be a válogatottban), lehet akkor még neki is ugyanazok a követelmények voltak támasztva.

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Ja, az. Nem igazán vagyok képes megjegyezni ilyeneket 😊 Igazából nem is érdekel.Gyurma Pappa
Mondjuk először is olyan egyetem kéne, ahol van sporttudományi doktori iskola. A SOTE-n kívül van egyáltalán másik az országban? 😀Zorddd
Nem figyeltél, ő zöld ügyekből fog doktorkodni, az elég sok helyre beférhet, bármelyik gazdasági képzésre, de akár bölcsésznek is, társadalomtudományba pedig mintaszerű. Hogy a környezetmérnökökről ne is beszéljünk.Rajna
Figyeltem, kétszer is meghallgattam. Viszont ahhoz meg nem elég a TF-es diplomája, nem? Annyira megnézném, ahogy egy konferencián mint elsőéves PhD. aspiráns kávét főz az előadóknak 😀 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
A Nemzeti Közszolgálati Egyetemre gondoltok?Gogo
Ja, az. Nem igazán vagyok képes megjegyezni ilyeneket 😊 Igazából nem is érdekel.Gyurma Pappa
Mondjuk először is olyan egyetem kéne, ahol van sporttudományi doktori iskola. A SOTE-n kívül van egyáltalán másik az országban? 😀Zorddd
Nem figyeltél, ő zöld ügyekből fog doktorkodni, az elég sok helyre beférhet, bármelyik gazdasági képzésre, de akár bölcsésznek is, társadalomtudományba pedig mintaszerű. Hogy a környezetmérnökökről ne is beszéljünk.

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
az most nem a Zrínyi-RTF-Közigazgatás ft Navracsics egyetem?Amadeus91
A Nemzeti Közszolgálati Egyetemre gondoltok?Gogo
Ja, az. Nem igazán vagyok képes megjegyezni ilyeneket 😊 Igazából nem is érdekel.Gyurma Pappa
Mondjuk először is olyan egyetem kéne, ahol van sporttudományi doktori iskola. A SOTE-n kívül van egyáltalán másik az országban? 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 506 — Bears & Illinois fan
Sziasztok!
Tegnap este kb. este 8:10-ig kicsit még sajnáltam is ezt a faszt, hogy 70 évesen ilyen helyzetbe került. Most inkább röhögök rajta, viszont szerintem a FIDESZ nagy része nem. Ha marad, kb heti 2 %-ot veszítenek vele............
Ja, amúgy holnap szabadalmaztatom a C vitamint, Szent-Györgyi Albert kutatásait törzsanyagként felhasználva 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Egyáltalán nem biztos még a mai lemondás. A hírek szerint Pál az MTV-nek interjút ad, nem pedig beszélő fejes műfajban adja elő a gondolatait. A talk-show nem az a nagy horderejű dolgoknak megágyazó műfaj.Dzsokijuing
Sajnos én pszichésen beteg ember vagyok, de amennyire bele tudom magam élni SP jelenlegi helyzetébe, csak az alábbi megoldást találnám kellően elegánsnak.
http://www.youtube.com/watch?v=SVE7aqrva0g

Félreértés ne essék, én nem várok el tőle semmi ilyesmit, csak én ezt tenném.vadibandi
pedig volt már hasonló:
"Főméltóságú Úr!
Ha cselekedetem nem is sikerülne teljesen, és még élnék, ezennel lemondok.
Mély tisztelettel
Teleki Pál
1941. ápr. 3."DiamondsHead44
Családi hagyomány, Teleki László is hasonlóképp reagálta le a politikai vereséget. Igaz, mindkét döntés enyhén fajsúlyosabb volt, hiszen összeomlás szélén álló birodalmaknak vetett alá minket.

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Egyáltalán nem biztos még a mai lemondás. A hírek szerint Pál az MTV-nek interjút ad, nem pedig beszélő fejes műfajban adja elő a gondolatait. A talk-show nem az a nagy horderejű dolgoknak megágyazó műfaj.Dzsokijuing
Sajnos én pszichésen beteg ember vagyok, de amennyire bele tudom magam élni SP jelenlegi helyzetébe, csak az alábbi megoldást találnám kellően elegánsnak.
http://www.youtube.com/watch?v=SVE7aqrva0g

Félreértés ne essék, én nem várok el tőle semmi ilyesmit, csak én ezt tenném.vadibandi
pedig volt már hasonló:
"Főméltóságú Úr!
Ha cselekedetem nem is sikerülne teljesen, és még élnék, ezennel lemondok.
Mély tisztelettel
Teleki Pál
1941. ápr. 3."

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Közigazgatási egyetemGyurma Pappa
az most nem a Zrínyi-RTF-Közigazgatás ft Navracsics egyetem?Amadeus91
A Nemzeti Közszolgálati Egyetemre gondoltok?Gogo
Majd a Soros intéz neki egyet...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 705 — Egyéb témák lakó
Közigazgatási egyetemGyurma Pappa
az most nem a Zrínyi-RTF-Közigazgatás ft Navracsics egyetem?Amadeus91
A Nemzeti Közszolgálati Egyetemre gondoltok?Gogo
Ja, az. Nem igazán vagyok képes megjegyezni ilyeneket 😊 Igazából nem is érdekel.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jut eszembe, Gyurma. A PhD folyamat leírásodból egy dolog az elejéről lemaradt. Az egészet egy doktori iskolában kell végigvinni. Melyik magyar egyetem doktori iskolája fogja a ma esti nyilatkozata után befogadni?tomi-tomi
Közigazgatási egyetemGyurma Pappa
az most nem a Zrínyi-RTF-Közigazgatás ft Navracsics egyetem?Amadeus91
A Nemzeti Közszolgálati Egyetemre gondoltok?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 705 — Egyéb témák lakó
guru? LOLGyurma Pappa
Hogyne! Csak két választást buktak el vele, irányítása alatt. A 2010-est pedig egy víziló kommunikációs tanácsaival is megnyerték volna.tomi-tomi
Habony pontosan az, aminek látszik.Gyurma Pappa
btw: a RTL klub főhírként szerintem Öszöd óta nem foglalkozott politikával. hát most igen... ennyit Habony eszéről...

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 19 254 — Giants fan
Rátettem volna bármit, h ez a büszkeségmániás idióta be fogja rúgni ezt az orbitális öngólt 😊 Minden kívánságom így teljesüljön.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 248
Jut eszembe, Gyurma. A PhD folyamat leírásodból egy dolog az elejéről lemaradt. Az egészet egy doktori iskolában kell végigvinni. Melyik magyar egyetem doktori iskolája fogja a ma esti nyilatkozata után befogadni?tomi-tomi
Közigazgatási egyetemGyurma Pappa
az most nem a Zrínyi-RTF-Közigazgatás ft Navracsics egyetem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 705 — Egyéb témák lakó
Jut eszembe, Gyurma. A PhD folyamat leírásodból egy dolog az elejéről lemaradt. Az egészet egy doktori iskolában kell végigvinni. Melyik magyar egyetem doktori iskolája fogja a ma esti nyilatkozata után befogadni?tomi-tomi
Közigazgatási egyetem

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jut eszembe, Gyurma. A PhD folyamat leírásodból egy dolog az elejéről lemaradt. Az egészet egy doktori iskolában kell végigvinni. Melyik magyar egyetem doktori iskolája fogja a ma esti nyilatkozata után befogadni?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 705 — Egyéb témák lakó
guru? LOLGyurma Pappa
Hogyne! Csak két választást buktak el vele, irányítása alatt. A 2010-est pedig egy víziló kommunikációs tanácsaival is megnyerték volna.tomi-tomi
Habony pontosan az, aminek látszik.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 971 — SB 50 Champion @ Grund
Viszont a filizófia meg a sporttudomány között is van egy kis árnyalatnyi különbség... 😊StormST
Meg főleg a XVII. és a XX. század között. Meg ugye akkoriban ezért nem járt kisdoktori, max elismerés az udvarban és az egyetemeken. Pali is nyugodtan megjelentethette volna könyvként, de arra ugye nem járt volna az a két mássalhangzó meg a pont a neve elé.Rajna
Doktorira járó rokonomnak pont az volt az elejétől a leggyanúsabb és egy erős jel a plágium mellett, hogy nem jelentette meg könyvként, a legtöbb doktorit meg szokták, főleg ha akkora hiánypótló, mint amekkorának ezt mondták...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
amit nem fogok tudni megérteni, hogy a hatalmas holdudvar, a megannyi PR-os mi a francnak van? nem kell ahhoz politológusnak lenni, hogy belássuk, mekkora öngól ez, de még a West Wing vagy a Boss sorozatokat se megnézni...jjncaa
A fő PR-os, kommunikációs szakértőjük (szerintük guru) Habony Árpád. Szerinte ez az egész értelmiségi vircsaft. ("Habony Árpád azon az állásponton van, hogy nem szabad visszalépni, harcolni kell, mert a Schmitt-ügy alapvetően az értelmiséget foglalkoztatja, nem egy olyan ügy, amelyet szélesebb rétegek értenének." http://hvg.hu/itthon/20120330_schmitt_plagium_fidesz) Több kérdés?tomi-tomi
guru? LOLGyurma Pappa
Hogyne! Csak két választást buktak el vele, irányítása alatt. A 2010-est pedig egy víziló kommunikációs tanácsaival is megnyerték volna.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Viszont a filizófia meg a sporttudomány között is van egy kis árnyalatnyi különbség... 😊StormST
Meg főleg a XVII. és a XX. század között. Meg ugye akkoriban ezért nem járt kisdoktori, max elismerés az udvarban és az egyetemeken. Pali is nyugodtan megjelentethette volna könyvként, de arra ugye nem járt volna az a két mássalhangzó meg a pont a neve elé.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 705 — Egyéb témák lakó
amit nem fogok tudni megérteni, hogy a hatalmas holdudvar, a megannyi PR-os mi a francnak van? nem kell ahhoz politológusnak lenni, hogy belássuk, mekkora öngól ez, de még a West Wing vagy a Boss sorozatokat se megnézni...jjncaa
A fő PR-os, kommunikációs szakértőjük (szerintük guru) Habony Árpád. Szerinte ez az egész értelmiségi vircsaft. ("Habony Árpád azon az állásponton van, hogy nem szabad visszalépni, harcolni kell, mert a Schmitt-ügy alapvetően az értelmiséget foglalkoztatja, nem egy olyan ügy, amelyet szélesebb rétegek értenének." http://hvg.hu/itthon/20120330_schmitt_plagium_fidesz) Több kérdés?tomi-tomi
guru? LOL

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
amit nem fogok tudni megérteni, hogy a hatalmas holdudvar, a megannyi PR-os mi a francnak van? nem kell ahhoz politológusnak lenni, hogy belássuk, mekkora öngól ez, de még a West Wing vagy a Boss sorozatokat se megnézni...jjncaa
A fő PR-os, kommunikációs szakértőjük (szerintük guru) Habony Árpád. Szerinte ez az egész értelmiségi vircsaft. ("Habony Árpád azon az állásponton van, hogy nem szabad visszalépni, harcolni kell, mert a Schmitt-ügy alapvetően az értelmiséget foglalkoztatja, nem egy olyan ügy, amelyet szélesebb rétegek értenének." http://hvg.hu/itthon/20120330_schmitt_plagium_fidesz) Több kérdés?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 971 — SB 50 Champion @ Grund
Schmitt az MTV-n: Nem esett jól, hogy a szenátus elvette a doktori címet, engem is meghallgathattak volna, miközben én a nukleáris biztonságról tárgyaltam. Ha elveszik, elveszik, én is visszaadtam volna, de van bennem kitartás, és 70 évesen bebizonyítom, hogy képes vagyok a mai kritériumoknak megfelelő PhD-dolgozatot írni.

😂 😂 😂 😂 😂 😂

Nem is tudom melyik részén röhögök a legjobban, de nem nagyon tudom abbahagyni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 971 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként pont most jut eszembe, hogy a tavalyi TDK-m a XVII. század erdélyi Schmittjeiről szólt, akik politikai filozófiai értekezésükben különböző nyugati filozófusoktól fordítottak nagyjából egy az egyben. Hosszasan érveltem amellett, hogy ez már önálló politikai filozófiai teljesítmény, mert a különböző vélemények kiválogatása már önmagában egy specifikus szemléletet alakított ki, és így már Zrínyi előtt is volt magyar nyelvű politikai filozófia. Ez alapján Schmitt mellett is lehet érvelni, más kérdés, hogy kicsit mások a standardek így 400 évvel később 😀Rajna
Azért nem mindegy, hogy más emberek munkái alapján összegzel és vonsz le következtetéseket, esetleg találsz ki valami újat, vagy pedig lemásolod és a sajátodként adod el mások munkáját... 😛StormST
Az erdélyi filozófusok semmit nem tettek hozzá, kb. szó szerint lefordítottak fejezeteket különböző könyvekből, amiket tetszés szerint válogattak össze és kiadták sajátként, időnként hivatkozás nélkül. Szóval Palinak volt honnan merítenie 😀Rajna
😀 OK ezt nem tudtam... 😀

Viszont a filizófia meg a sporttudomány között is van egy kis árnyalatnyi különbség... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Egyébként pont most jut eszembe, hogy a tavalyi TDK-m a XVII. század erdélyi Schmittjeiről szólt, akik politikai filozófiai értekezésükben különböző nyugati filozófusoktól fordítottak nagyjából egy az egyben. Hosszasan érveltem amellett, hogy ez már önálló politikai filozófiai teljesítmény, mert a különböző vélemények kiválogatása már önmagában egy specifikus szemléletet alakított ki, és így már Zrínyi előtt is volt magyar nyelvű politikai filozófia. Ez alapján Schmitt mellett is lehet érvelni, más kérdés, hogy kicsit mások a standardek így 400 évvel később 😀Rajna
Azért nem mindegy, hogy más emberek munkái alapján összegzel és vonsz le következtetéseket, esetleg találsz ki valami újat, vagy pedig lemásolod és a sajátodként adod el mások munkáját... 😛StormST
Az erdélyi filozófusok semmit nem tettek hozzá, kb. szó szerint lefordítottak fejezeteket különböző könyvekből, amiket tetszés szerint válogattak össze és kiadták sajátként, időnként hivatkozás nélkül. Szóval Palinak volt honnan merítenie 😀