Politika

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem értem, miért szajkózzátok ezt a zsidó-eu-gyarmatosítás szöveget. (Ez itt nem a kurucinfo, nem kétbites agyú emberek fórumoznak itt.)
Ha van vélemény, akkor fogalmazzátok meg azt. Ez az erőltetett szarkazmus kezd unalmas lenni.Gogo
Ha nekem szántad, olvasd el még1x mit írtam!diverdoc
Amadeus meg JC6 volt a címzett.
Ahogy nézem, veled nagyjából egyetértek.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem értem, miért szajkózzátok ezt a zsidó-eu-gyarmatosítás szöveget. (Ez itt nem a kurucinfo, nem kétbites agyú emberek fórumoznak itt.)
Ha van vélemény, akkor fogalmazzátok meg azt. Ez az erőltetett szarkazmus kezd unalmas lenni.Gogo
Ha nekem szántad, olvasd el még1x mit írtam!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem értem, miért szajkózzátok ezt a zsidó-eu-gyarmatosítás szöveget. (Ez itt nem a kurucinfo, nem kétbites agyú emberek fórumoznak itt.)
Ha van vélemény, akkor fogalmazzátok meg azt. Ez az erőltetett szarkazmus kezd unalmas lenni.Gogo
A hazaárulózást kihagytad...
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem értem, miért szajkózzátok ezt a zsidó-eu-gyarmatosítás szöveget. (Ez itt nem a kurucinfo, nem kétbites agyú emberek fórumoznak itt.)
Ha van vélemény, akkor fogalmazzátok meg azt. Ez az erőltetett szarkazmus kezd unalmas lenni.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Persze, Márc. 15, oké, de csak nekem volt kétértelmű a szövegük? Hiszen az európai unió és a zsidók épp ellenünk szövetkeznek!!!JC6
Nem csak Neked. De egy alapjaiban euroszkeptikus politikai vonaltól természetes reakció ez. Amit mondanak abban rettentő sok igazság van. A kettős mércét elfogadni én sem tudom (lsd spanyol vs magyar). Teljesen egyértelmű. hogy az EU-ban mi másodrangú polgárok vagyunk. Erre még rátesz egy lapáttal a politikai elitünk balfaszkodása, Orbánék salleros, kokis kint sem vagyunk bent sem vagyunk játszadozása (aminek az átlag magyar polgár látja kárát). A baj a stílussal van, ahogy ezt kifejezik (pl zászlóégetés). Mindenestre a Barikádtól meglepő okos húzás volt, hogy találtak saját szóhasználatukhoz illő, egy erre a politikai környezetre ráhúzható, március 15-éhez is passzoló Petőfi verset. Ha német, sváb helyett EU-t, hollandot írsz a versbe már is megvan amit mondani akartak. Zsidózást meg nem kell idekeverni, picit uncsi már, hogy folyamatosan az antiszemitizmussal jöttök, bármi más jellegű megnyilatkozásnál is. Magyarországon NINCS ANTISZEMITIZMUS (bár igény lenne rá 😀 ) nagyobb mértékben mint bármelyik másik európai országban. Nacionalizmus, sovinizmus viszont sokkal nagyobb mértékben megfigyelhető (még kormány és törvényhozási szinten is) több EU-s országban.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Persze, Márc. 15, oké, de csak nekem volt kétértelmű a szövegük? Hiszen az európai unió és a zsidók épp ellenünk szövetkeznek!!!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(.........)diverdoc
http://www.youtube.com/watch?v=R882fmYYRco&feature=related
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
De lehoztok ezzel a gyarmatosítás szöveggel...ez az új "szleng"?

Ma is bemegyek a Tesco-ba, újságos pult, mit látok? Barikád: "foglalod a k*anyádat, de nem a mi hazánkat"

LOLJC6
Márc 15-én Petőfit idézni a Te szavaiddal MEGA LOL

Mit nem beszél az a német,
Az istennyila ütné meg!
Azt követeli a svábság:
Fizessük az adósságát.

Ha csináltad, fizesd is ki,
Ha a nyelved öltöd is ki,
Ha meggebedsz is beléje,
Ebugatta himpellére!...

Ha pediglen nem fizetünk,
Aszondja, hogy jaj minekünk,
Háborút küld a magyarra,
Országunkat elfoglalja.

Foglalod a kurvanyádat,
De nem ám a mi hazánkat!...
Hadat nekünk ok izennek,
Kik egy nyúlra heten mennek.

Lassan, német, húzd meg magad,
Könnyen emberedre akadsz;
Ha el nem férsz a borödbe’,
Majd kihúzunk mi belole!

Itt voltatok csókolózni,
Mostan jöttök hadakozni?
Jól van hát, jól van, jojetek,
Majd elválik, ki bánja meg.

Azt a jó tanácsot adom,
Jojetek nagy falábakon,
Hogy hosszúkat léphessetek,
Mert megkergetünk bennetek.

Fegyverre nem is méltatunk,
Mint a kutyát, kibotozunk,
Úgy kiverünk, jobban se’ kell,
Még a pipánk sem alszik el!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ma is bemegyek a Tesco-ba, újságos pult, mit látok? Barikád: "foglalod a k*anyádat, de nem a mi hazánkat" JC6
Mit nem beszél az a német... 😉
Soha életembe nem volt még kezemben Barikád, egyszer hazafelé láttam a buszon, hogy olvassa haverom. Mindenesetre, hát, végül is szégyen, hogy pont ezt kell címlapon hozni. Van sok más hasonló témájú vers.

Nem szoktam én ilyen EU-s parlamenti közvetítéseket nézni, se nem követem, hogy ki mit éget utána, de szerintem ebben a felszólalásban nem volt semmi kirívó. Az meg, hogy felveszi a pénzeket tőlük és szidja az EU-t... Istenem, ha így is adnak neki... Meg mi van a többi akár más nemzetiségűvel aki ugyanúgy felveszi reggel a pénzt és megy is el onnan ? Az mivel jobb ? Egyáltalán akkor minek kell nekik többet adni, mint a német kancellárnak ? Akkor csak nem stimmel valami.
Meg mennyivel jobb az, hogy a mi adónkból a csodálatos magyar kormány milliókat tesz zsebre, plusz több helyről kapja még a fizetését mindenféle kiegészítőkkel és extrákkal, miközben sorra azzal basz ki akik megszavazták ? Persze a dolgozó ember meg örüljön a minimálbérnek is, mert az is jóval több, mint a 47 ezer forint, miközben ők szigetekre járnak "konferenciákra" abból a pénzből amit más a két kezi munkájával szed össze ?süti
Azért mert nem szereti az ember fia a szélsőséges megnyilvánulásokat, nem feltétlenül szeretjük azt ami miatt kiverik a hisztit. Csak én pl. nem szeretem az olyan embert (pláne ha közvetve engem képvisel) aki oda szarik ahonnan enni kap. És aztán csodálkozik ha az orrára ütnek. És ez így van a német, spanyol, holland akármilyen képviselővel is. A csodálatos (mindenkori) magyar kormány egyformán tolvaj, csaló, cinikus, és lelkiismeretlen emberekből áll, és nincs kétségem felőle, hogy ha akár a jobbik odakerülne fantasztikus átalakuláson esnének át ők is. És nem jó irányba. És hogy ezt megtehetik, az azért van, mert az ilyen embereket akik zászlókat égetve habzó szájjal üvöltenek, kétségtelen tehetséggel vezetik meg.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ma is bemegyek a Tesco-ba, újságos pult, mit látok? Barikád: "foglalod a k*anyádat, de nem a mi hazánkat" JC6
Mit nem beszél az a német... 😉
Soha életembe nem volt még kezemben Barikád, egyszer hazafelé láttam a buszon, hogy olvassa haverom. Mindenesetre, hát, végül is szégyen, hogy pont ezt kell címlapon hozni. Van sok más hasonló témájú vers.

Nem szoktam én ilyen EU-s parlamenti közvetítéseket nézni, se nem követem, hogy ki mit éget utána, de szerintem ebben a felszólalásban nem volt semmi kirívó. Az meg, hogy felveszi a pénzeket tőlük és szidja az EU-t... Istenem, ha így is adnak neki... Meg mi van a többi akár más nemzetiségűvel aki ugyanúgy felveszi reggel a pénzt és megy is el onnan ? Az mivel jobb ? Egyáltalán akkor minek kell nekik többet adni, mint a német kancellárnak ? Akkor csak nem stimmel valami.
Meg mennyivel jobb az, hogy a mi adónkból a csodálatos magyar kormány milliókat tesz zsebre, plusz több helyről kapja még a fizetését mindenféle kiegészítőkkel és extrákkal, miközben sorra azzal basz ki akik megszavazták ? Persze a dolgozó ember meg örüljön a minimálbérnek is, mert az is jóval több, mint a 47 ezer forint, miközben ők szigetekre járnak "konferenciákra" abból a pénzből amit más a két kezi munkájával szed össze ?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szélsőségesek mindenhol vannak. Kérdés hogy ki, hol, és mennyire veszi komolyan őketapeszos
az a baj, hogy olyanok ezek mint1 betegség. Nem veszed komolyan, s mire ráeszmélsz már komoly bajod van. Egyébként Rooseveltnek igaza volt abban anno, hogy nem a szélsőségesek ellen kell küzdeni, hanem azok ellen a körülmények ellen amelyek miatt kialakulhatnak.Amadeus91
És akik (ki)használják őket
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 214
Szélsőségesek mindenhol vannak. Kérdés hogy ki, hol, és mennyire veszi komolyan őketapeszos
az a baj, hogy olyanok ezek mint1 betegség. Nem veszed komolyan, s mire ráeszmélsz már komoly bajod van. Egyébként Rooseveltnek igaza volt abban anno, hogy nem a szélsőségesek ellen kell küzdeni, hanem azok ellen a körülmények ellen amelyek miatt kialakulhatnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
De lehoztok ezzel a gyarmatosítás szöveggel...ez az új "szleng"?

Ma is bemegyek a Tesco-ba, újságos pult, mit látok? Barikád: "foglalod a k*anyádat, de nem a mi hazánkat"

LOLJC6
Én egyáltalán nem vagyok Barikád-, Kuruc- meg hasonló baromságok olvasó. És azzal is egyetértek, hogy Morvai ne mondjon ilyeneket, amíg onnan kapja a pénzt.
A gyarmatosítás viszont tény és a kifejezés is állja a helyét. Nem akarok személyeskedni, de az ilyen "nem-szélsőségesek", mint te is, 10-20, legtöbb 30 év múlva kénytelenek lesznek felébredni. De az fájdalmas lesz...Ne legyen igazam. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szélsőségesek mindenhol vannak. Kérdés hogy ki, hol, és mennyire veszi komolyan őketapeszos
Én csak nevetek rajtuk 😀 főleg az itthoniakon.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szélsőségesek mindenhol vannak. Kérdés hogy ki, hol, és mennyire veszi komolyan őket
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De lehoztok ezzel a gyarmatosítás szöveggel...ez az új "szleng"?

Ma is bemegyek a Tesco-ba, újságos pult, mit látok? Barikád: "foglalod a k*anyádat, de nem a mi hazánkat"

LOL
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Felesleges vitatkoznotok. Ennek az EU néven futó szarkupacnak 5, max. 10 éve van hátra. Nélküle pedig ugyanez lesz, mint vele. Ugyanúgy folytatódni fog a gyarmatosítás és a tőlünk elszármazó egyes népelemek nyugati kulimunkája meg fosztogatása is. Tehát minden marad a régiben.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 214
Mégis mit vársz milyen véleményt alkosson erről az ember? Amadeus91
Erről is olyan véleményt alkotsz, amilyet akarsz.

A fekete-fehér véleményt arra értettem, hogy mások képesek szalonképesen kritizálni az EU-t, tehát nem az a baj, hogy EU-ellenesek, hanem ahogyan azok.
De akár így is megfogalmazhatom: attól, hogy valaki nem ért egyet minden egyes EU irányelvvel, intézkedéssel, politikával, attól még az a valaki nem feltétlenül ezt mondja: "a "komcsi zsidó brüsszel moszkva nem leszünk gyarmat kurva anyját amúgy is mindenkinek" és "Persze tudom, Magyarország az EU és a zsidók gyarmata lett."

(Te a 3706-ban azzal a "pontosan"-nal egy kalap alá vetted az összes euroszkeptikus EP-képviselőt, amiben nem volt igazad.
A tarhálást meg a szegény német, holland, dán adófizető lenyúlását teljesen fölöslegesen keverted ide.)Gogo
nem fogunk dűlőre jutni. Te így látod, én másképp, de ezzel nincs semmi baj.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Mégis mit vársz milyen véleményt alkosson erről az ember? Amadeus91
Erről is olyan véleményt alkotsz, amilyet akarsz.

A fekete-fehér véleményt arra értettem, hogy mások képesek szalonképesen kritizálni az EU-t, tehát nem az a baj, hogy EU-ellenesek, hanem ahogyan azok.
De akár így is megfogalmazhatom: attól, hogy valaki nem ért egyet minden egyes EU irányelvvel, intézkedéssel, politikával, attól még az a valaki nem feltétlenül ezt mondja: "a "komcsi zsidó brüsszel moszkva nem leszünk gyarmat kurva anyját amúgy is mindenkinek" és "Persze tudom, Magyarország az EU és a zsidók gyarmata lett."

(Te a 3706-ban azzal a "pontosan"-nal egy kalap alá vetted az összes euroszkeptikus EP-képviselőt, amiben nem volt igazad.
A tarhálást meg a szegény német, holland, dán adófizető lenyúlását teljesen fölöslegesen keverted ide.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 214
Gondolom akkor az összes euroszkeptikus képviselő (ideértve britek, olaszok, finnek) kussoljon, ha már van képe fölmarni a fizetését.Gogo
Pontosan.

Szegedi Csanád is -szintén havi négymilláért - égeti az EU zászlót Pest-Budán. Ez olyan mintha te minden nap pofán szarnád a főnököd, anyáznád, elmondanád mindennek a munkahelyed - természetesen nem is dolgoznál - de azért felvennéd a fizut amiből aztán élsz mint Marci hevesen.
Amadeus91
... próbálkozhatnál az ezerszer elpufogtatott kliséid helyett valami más válasszal is.
Nekifutok még egyszer.
Amit írtam, arra vonatkozik, hogy nem Morvai Krisztina és nem Szegedi Csanád találta fel az euroszkepticizmust az Európai Parlamentben.
Nyugat-európai országokban már Magyarország EU-tagsága előtt is megválasztottak olyan képviselőket, akik nem értenek egyet az EU fejlődési irányával, hatásköreivel stb. Ők is kritizálják az EU-t, bár zászlót nem égetnek.

Ha azt írtad volna, hogy a kifejezésmóddal, stílussal van bajod, azt megérteném.

Meg kéne érteni, hogy az EU nem tarháról szól. Mindenki bele kell, hogy tegyen. Az k****ra nem járja, hogy a német, dán, holland adófizető pumpolja a lóvét bele a közösbe - Amadeus91
Hm. Abban egyetértek, hogy nem tarháról szól.
Csak azt nem értem, hogy akkor mi a fene az "a nettó befizető", meg mik azok a fejlesztési pénzek a perifériának?

Képtelen vagy nem fekete-fehér véleményt alkotni?Gogo
persze, hogy megválasztottak már ilyeneket korábban is, csak egyik sem égetett EU-s zászlót munka után hétvégén. Mondjuk ki nyiltan, a Jobbik a csürhe kategória. Az meg etikátlan, hogy felmarkolják a "fejlesztési pénzt" utána meg köpködnek. Ezzel a mentalitással leírják egész Magyarországot tokkal-vonóval.

Mégis mit vársz milyen véleményt alkosson erről az ember? Ha ezt 1 magánszemély csinálná egy lakóközösségben, akkor rávernék az ajtót. Nem tudom, hogy ez a mentalitás rosszabb, vagy az, hogy van akinek ez tetszik és a követendő példa számára.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
vastagbőr: Morvai a havi 14ezer eurós fizetésével - amit az EU-tól kap - ne verje az asztalt, hogy érdemes-e benn maradni. Amadeus91
Gondolom akkor az összes euroszkeptikus képviselő (ideértve britek, olaszok, finnek) kussoljon, ha már van képe fölmarni a fizetését.Gogo
Pontosan.

Szegedi Csanád is -szintén havi négymilláért - égeti az EU zászlót Pest-Budán. Ez olyan mintha te minden nap pofán szarnád a főnököd, anyáznád, elmondanád mindennek a munkahelyed - természetesen nem is dolgoznál - de azért felvennéd a fizut amiből aztán élsz mint Marci hevesen.
Amadeus91
... próbálkozhatnál az ezerszer elpufogtatott kliséid helyett valami más válasszal is.
Nekifutok még egyszer.
Amit írtam, arra vonatkozik, hogy nem Morvai Krisztina és nem Szegedi Csanád találta fel az euroszkepticizmust az Európai Parlamentben.
Nyugat-európai országokban már Magyarország EU-tagsága előtt is megválasztottak olyan képviselőket, akik nem értenek egyet az EU fejlődési irányával, hatásköreivel stb. Ők is kritizálják az EU-t, bár zászlót nem égetnek.

Ha azt írtad volna, hogy a kifejezésmóddal, stílussal van bajod, azt megérteném.

Meg kéne érteni, hogy az EU nem tarháról szól. Mindenki bele kell, hogy tegyen. Az k****ra nem járja, hogy a német, dán, holland adófizető pumpolja a lóvét bele a közösbe - Amadeus91
Hm. Abban egyetértek, hogy nem tarháról szól.
Csak azt nem értem, hogy akkor mi a fene az "a nettó befizető", meg mik azok a fejlesztési pénzek a perifériának?

Képtelen vagy nem fekete-fehér véleményt alkotni?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 214
vastagbőr: Morvai a havi 14ezer eurós fizetésével - amit az EU-tól kap - ne verje az asztalt, hogy érdemes-e benn maradni. Amadeus91
Gondolom akkor az összes euroszkeptikus képviselő (ideértve britek, olaszok, finnek) kussoljon, ha már van képe fölmarni a fizetését.Gogo
Így van.apeszos
Pontosan.

Szegedi Csanád is -szintén havi négymilláért - égeti az EU zászlót Pest-Budán. Ez olyan mintha te minden nap pofán szarnád a főnököd, anyáznád, elmondanád mindennek a munkahelyed - természetesen nem is dolgoznál - de azért felvennéd a fizut amiből aztán élsz mint Marci hevesen. Meg kéne érteni, hogy az EU nem tarháról szól. Mindenki bele kell, hogy tegyen. Az k****ra nem járja, hogy a német, dán, holland adófizető pumpolja a lóvét bele a közösbe - amiből Szögödi Csanádék kapják a nem is olyan szar fizetésüket (többet keresnek mint a kancellár asszony) - aztán amikor meg azt mondják, hogy mások is eröltessék meg maguk, akkor meg megy a "komcsi zsidó brüsszel moszkva nem leszünk gyarmat kurva anyját amúgy is mindenkinek"

Persze tudom, Magyarország az EU és a zsidók gyarmata lett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
vastagbőr: Morvai a havi 14ezer eurós fizetésével - amit az EU-tól kap - ne verje az asztalt, hogy érdemes-e benn maradni. Amadeus91
Gondolom akkor az összes euroszkeptikus képviselő (ideértve britek, olaszok, finnek) kussoljon, ha már van képe fölmarni a fizetését.Gogo
Így van.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
vastagbőr: Morvai a havi 14ezer eurós fizetésével - amit az EU-tól kap - ne verje az asztalt, hogy érdemes-e benn maradni. Amadeus91
Gondolom akkor az összes euroszkeptikus képviselő (ideértve britek, olaszok, finnek) kussoljon, ha már van képe fölmarni a fizetését.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hadd ne írjam le mit gondolok erről a nőről. Na jó, elég egy szóval jellemezni: elmebeteg.