Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
A faszi nem terrorista volt, de ha ő annak számít akkor a CIA mindenkori igazgatója is az, ezért büntetlenül kinyírható.
ozibozi
Szóval, aki amerikai célpontok, személyek és katonák likvidálása ellen ad ki parancsot, az nem terrorista.
Akkor mi?
#JC6
honvédő?
Negritis
Az év vicce 😀😀😀DDD
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 728
A faszit mindenki elfogadta tárgyaló partnernek lassan 20 éve
/GB, France, Russian, Kína, a helyi milíciák, + még a kecskebaszók is./ 2 ország nem fogadta el. Izrael, és USA /
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
Lecsó
iránban kb rend volt, nah az most már nem lesz
yay

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 728
Eddig jutottunk el:
Megdöbbentette a világot a hír, hogy Donald Trump parancsára egy amerikai drón likvidálta Kászim Szulejmánit, Irán egyik legfontosabb katonai és politikai stratégáját, aki döntő szerepet játszott Irán közel-keleti politikájának alakításában. Az Irán és az Egyesült Államok között húzódó konfliktus alakulása mindig kihatással van az olajárakra is,

Szóval?
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Ahogy az izraeli függetlenségüket még nem elnyerők is robbantgató terroristák voltak akik az angolokat pusztították anno. Bár miniszterelnök is akad köztük később. Csak ők jók voltak. Érthető....
ozibozi
Hamar eljutottunk a zsidózásig!
Próbáljuk már ki, hogy a pinától vagy a cserebogarak hallhatatlanságától hány hsz kell, hogy becsatlakozz! 😀
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 728
Meg Az arab tavaszt is a mocskos oroszok csinálták 2 államcsíny között, most mondta be a CNN.
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 728
Ahogy az izraeli függetlenségüket még nem elnyerők is robbantgató terroristák voltak akik az angolokat pusztították anno. Bár miniszterelnök is akad köztük később. Csak ők jók voltak. Érthető....
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
A faszi nem terrorista volt, de ha ő annak számít akkor a CIA mindenkori igazgatója is az, ezért büntetlenül kinyírható.
ozibozi
Szóval, aki amerikai célpontok, személyek és katonák likvidálása ellen ad ki parancsot, az nem terrorista.
Akkor mi?
#JC6
honvédő?
Negritis
Ja. Mint anno az oroszok?
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 728
Háború folyik ám arrafelé.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
A faszi nem terrorista volt, de ha ő annak számít akkor a CIA mindenkori igazgatója is az, ezért büntetlenül kinyírható.
ozibozi
Szóval, aki amerikai célpontok, személyek és katonák likvidálása ellen ad ki parancsot, az nem terrorista.
Akkor mi?
#JC6
honvédő?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
A faszi nem terrorista volt, de ha ő annak számít akkor a CIA mindenkori igazgatója is az, ezért büntetlenül kinyírható.
ozibozi
Szóval, aki amerikai célpontok, személyek és katonák likvidálása ellen ad ki parancsot, az nem terrorista.
Akkor mi?
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
A faszi nem terrorista volt, de ha ő annak számít akkor a CIA mindenkori igazgatója is az, ezért büntetlenül kinyírható.
ozibozi
Így is van. Ki mondta, hogy nem?
Szerinted azért nem nyírták még ki, mert "nem ér"?

Szerkesztette: Lecsó
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 728
A faszi nem terrorista volt, szemben állt az usával és érdekeivel, de ha ő annak számít akkor a CIA mindenkori igazgatója is az, ezért büntetlenül kinyírható.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Az egyik megöl pár terrorista vezért, a másik pár ezer ártatlan civilt. Vagy fordítva. Aztán az egyik megint, a másik meg szintén, Ez a világ rendje.
Szemet szemért. Ha már vallás meg Isten...

Szerkesztette: Lecsó
több mint 6 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
De jó, pont hiányzott egy háború, ahova persze kötelező lesz mindegyik NATO toldaléknak is beszállni....

Mekkora kretén ez a sárga hajú adócsaló megalomán celeb hihetetlen
FLZOLI
Nem értem, mi a gond? Egy komoly veszélyforrással vagyis egy komoly terroristával kevesebb.
Remek húzás volt.
#JC6
Neked, mint hithű keresztény nem számít minden parancsolat? Vagy szabadon lehet válogatni, hogy éppen mit kíván a jelenlegi helyzet?

Az esemény érdemi hatásait most nem hozom fel, mert azok túl messze vezetnének, illetve még várnunk kell egy-két lépést minden oldalról, hogy lássuk mivé fajul a dolog.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
De jó, pont hiányzott egy háború, ahova persze kötelező lesz mindegyik NATO toldaléknak is beszállni....

Mekkora kretén ez a sárga hajú adócsaló megalomán celeb hihetetlen
FLZOLI
Nem értem, mi a gond? Egy komoly veszélyforrással vagyis egy komoly terroristával kevesebb.
Remek húzás volt.
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
A video címe ettől függetlenül túlzás. Észak-Írország szempontjából ugyan akár permanens polgárháborút jelenthet a dolog, de az egész Királyságnak ez egy piciny része csak. Nem mérhető a Trianoni sebekhez. Az más kérdés, hogy ha netán Wales és Skócia is kiugrana, az jóval vaskosabb történet, a lakosság majdnem ötödét érintené. Másrészt azzal lényegében megszűnne az értelme az UK megnevezésnek, hiszen nem maradna más, csak Anglia.
peterk2005
Nem túlzás, amennyiben az önnön - de közben már rég nem létező- nagyságunkba vetett hit mozgatja a tetteinket, és közben ez tesz minket egyre kisebbé.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
De jó, pont hiányzott egy háború, ahova persze kötelező lesz mindegyik NATO toldaléknak is beszállni....

Mekkora kretén ez a sárga hajú adócsaló megalomán celeb hihetetlen
FLZOLI
Kár ezt Trumpra kihegyezni. Undorító amit az USA művel!
NB2
Valószínűleg hagyniuk kéne, hogy a kretén, olajoshajú, kecskebaszó, terrorista, középkorban élő faszkalapok azt csináljanak, amit akarnak. Aha...

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 066 — nabege2@yahoo.com
De jó, pont hiányzott egy háború, ahova persze kötelező lesz mindegyik NATO toldaléknak is beszállni....

Mekkora kretén ez a sárga hajú adócsaló megalomán celeb hihetetlen
FLZOLI
Kár ezt Trumpra kihegyezni. Undorító amit az USA művel!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
De jó, pont hiányzott egy háború, ahova persze kötelező lesz mindegyik NATO toldaléknak is beszállni....

Mekkora kretén ez a sárga hajú adócsaló megalomán celeb hihetetlen
FLZOLI
Ők így pörgetik az ipart, nem stadionépítésekkel
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
De jó, pont hiányzott egy háború, ahova persze kötelező lesz mindegyik NATO toldaléknak is beszállni....

Mekkora kretén ez a sárga hajú adócsaló megalomán celeb hihetetlen

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Visszatérve celeb topicból politikaiba, volt szó a minap a Tory győzelem kapcsán a Brexit végrehajtásáról. Hogy ez mit is jelent - nem csak annyit, hogy végre egymás kezébe kell csapnia az EU-nak és az UK-nak - itt egy rövid video clip arról, hogy milyen problémákat is kell megoldani majd hozzá Észak-Írországban. Őszintén szólva én nem látom, hogy itt lehetne elfogadható megoldást találni. Akár így, akár úgy csinálják, mindegyikben benne van, hogy újra lángra kap az ellenségeskedés és az erőszak...

 www.youtube.com/watch?v=T29puynKUS4

A video címe ettől függetlenül túlzás. Észak-Írország szempontjából ugyan akár permanens polgárháborút jelenthet a dolog, de az egész Királyságnak ez egy piciny része csak. Nem mérhető a Trianoni sebekhez. Az más kérdés, hogy ha netán Wales és Skócia is kiugrana, az jóval vaskosabb történet, a lakosság majdnem ötödét érintené. Másrészt azzal lényegében megszűnne az értelme az UK megnevezésnek, hiszen nem maradna más, csak Anglia.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
G. Nagyné Maczó Ágnest nem übereli.
d3Y
Akkor én bedobom a piros ászt, és bemondom az ulti durchmars-t.
Parti eldőlt, lapozzunk. 😊


peterk2005