Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Ne legyél már ennyire szemellenzős...
A Szaudiak akkor mégis mit csinálnak? Nyíltan pénzelték az ISIS-t, befenyítettek egy elviekben szabad országot (Katar), halomra ölik a melegeket, a nőknek annyi joguk van mint a négereknek egy KKK gyűlésen... stb. Ja és amúgy a herceg parancsára felkoncoltak egy ellenzéki újságírót.

Mégis nem sok bombát láttam alászállni Rijádban amerikai gépekről.

Vagy maradva a csodás analógiádnál, mért nem Észak-Koreába küldték azt a drónt, ott is lehetne célpontot találni bőven. Ott még értelme is lenne a demokráció export süketelésnek
FLZOLI
Most akkor USA-val van bajod, vagy Iránt sajnálod?
Nem értem...
Egy nagyhatalom (de még a kicsik is, meg a szarkupacok, mint mi) maguk döntik el, ki az ellenség. Nem tudom ezen mit kell rinyálni. Aki teheti, megszabadul tőlük, aki nem teheti, az használja őket máshogy...
Tényleg nagyon óvodás mentalitás azon rinyálni, hogy egy USA méretű állam likvidált valakit, aztán meg dzsémszbond filmeket nézegetni, közben popcornt rágcsálni.
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
Lecsó
iránban kb rend volt, nah az most már nem lesz
yay
Negritis
Hát sok minden volt ott, csak nem rend.
Lecsó
3 éve volt kint egy csaj ismerősöm. Kiment turistáskodni, egyedül.
Azt mondta nem volt semmi dráma, kötött egy fejkendőt hogy ne b.sztassák vidéken, (nagyobb városokban nyugatiasan öltözködnek) és tömegközlekedéssel bejárta Iránnak azt a részét, ami őt érdekelte. Alapvetően pozitívan nyilatkozott az országról is, meg az emberekről is, + nagyon klassz képeket csinált. Már ha Iránról beszélünk, de lehet hogy ti Irakra gondoltatok?
Jan
Folytatom a logikádat: Teljesen jól élek Magyarországon. Szép képeket csinálok, jókat eszek, járok színházba, ha gáz van ellátnak az orvosok, ha szórakozni akarok ezer helyből választhatok, ha tanulni akarok tanulok. Végülis, logikus egyetlen esetből általánosítani. Nem zavar be a sok tény és adat.
Sobri Jóska
végülis alig várom h fényes vezért is fejbe lője egy drón
Negritis
Érdekes felvetés.
Képzeld el, hogy mondjuk 20 éve ott teszünk keresztbe a világ vezető hatalmának és/vagy a fejlett nyugatnak ahol csak tudunk. Atomprogram, terrorizmus támogatása, nem is részletezem. Szólnak szépen, szólnak csúnyán, embargó, szankciók, mindenfasz. (Az, hogy a közpénzt jóárasítják picsafüst, azzal a német multik, vagy a német állam érdekei picit sem sérülnek. Gondolj valós baszakodásokra.)
Majd eljön egy pont, ahol arra ébredünk reggel, hogy vezérünket fejbelőtte egy drón.
Mit éreznél, de őszintén?
- Öljünk meg minden köcsög amcsit!
- Megérdemelte, tudtuk, hogy ez lesz a vége, ha az oroszlán faszát pöckölgeti.
- Nahát, ilyen van?
Vagy valami mást?
Őszintén érdekel.
Sobri Jóska
az atomprogram miért is? pont az a hatalom szívat mindenkit, hogy ne legyen senki másnak atomja, amelyik a világon egyedül bevetette civil célpontok ellen ...
csebi
Olyan országnak ne is legyen, aki még az elkészítése előtt nyíltan deklarálja minden lehetséges alkalommal, hogy a fő célja egy másik állam totális elpusztítása.
Szóval igen, az atomprogram például...
Amúgy meg miért is ne lenne terrorista vezér az, aki egy adott ország akármilyen funkcionáriusaként egy másik, félig meddig ellenséges országban szervezget mindenféle milíciákat?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ahogy az izraeli függetlenségüket még nem elnyerők is robbantgató terroristák voltak akik az angolokat pusztították anno. Bár miniszterelnök is akad köztük később. Csak ők jók voltak. Érthető....
ozibozi
Hamar eljutottunk a zsidózásig!
Próbáljuk már ki, hogy a pinától vagy a cserebogarak hallhatatlanságától hány hsz kell, hogy becsatlakozz! 😀
Lecsó
viszont igaza van. és hát Mandela sem azért ült böriben, mert passzív ellenállásra bíztatta a feka dél-afrikaiakat. akkor ők szabadságharcosok, vagy terroristák?

az a helyzet, hogy a júeszéj vindikálja magának a jogot, hogy bárkit terroristának minősítsen. terrorista mindenki, aki Ámerika és az olaj közé áll, és más elgondolásai vannak a világról, mint nekik, mínusz Putyin meg az éppen aktuális kínai főkutya, mert ők már túl kemény ellenfelek.
slowmotion
Ezt csak "júeszéj" csinálja szerinted vagy esetleg minden nagyhatalom él ezzel. Vagy az kevésbé zavaró, ahogy Töröko. a kurdokkal bánik, mert épp az az érdekük, vagy amit Oroszország csinál a kaukázusban, vagy amit az újgúrokkal csinál Kína az más eset lenne, csak mert ez jobban van a sajtóban bemutatva?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
Lecsó
iránban kb rend volt, nah az most már nem lesz
yay
Negritis
Hát sok minden volt ott, csak nem rend.
Lecsó
3 éve volt kint egy csaj ismerősöm. Kiment turistáskodni, egyedül.
Azt mondta nem volt semmi dráma, kötött egy fejkendőt hogy ne b.sztassák vidéken, (nagyobb városokban nyugatiasan öltözködnek) és tömegközlekedéssel bejárta Iránnak azt a részét, ami őt érdekelte. Alapvetően pozitívan nyilatkozott az országról is, meg az emberekről is, + nagyon klassz képeket csinált. Már ha Iránról beszélünk, de lehet hogy ti Irakra gondoltatok?
Jan
Folytatom a logikádat: Teljesen jól élek Magyarországon. Szép képeket csinálok, jókat eszek, járok színházba, ha gáz van ellátnak az orvosok, ha szórakozni akarok ezer helyből választhatok, ha tanulni akarok tanulok. Végülis, logikus egyetlen esetből általánosítani. Nem zavar be a sok tény és adat.
Sobri Jóska
végülis alig várom h fényes vezért is fejbe lője egy drón
Negritis
Érdekes felvetés.
Képzeld el, hogy mondjuk 20 éve ott teszünk keresztbe a világ vezető hatalmának és/vagy a fejlett nyugatnak ahol csak tudunk. Atomprogram, terrorizmus támogatása, nem is részletezem. Szólnak szépen, szólnak csúnyán, embargó, szankciók, mindenfasz. (Az, hogy a közpénzt jóárasítják picsafüst, azzal a német multik, vagy a német állam érdekei picit sem sérülnek. Gondolj valós baszakodásokra.)
Majd eljön egy pont, ahol arra ébredünk reggel, hogy vezérünket fejbelőtte egy drón.
Mit éreznél, de őszintén?
- Öljünk meg minden köcsög amcsit!
- Megérdemelte, tudtuk, hogy ez lesz a vége, ha az oroszlán faszát pöckölgeti.
- Nahát, ilyen van?
Vagy valami mást?
Őszintén érdekel.
Sobri Jóska
az atomprogram miért is? pont az a hatalom szívat mindenkit, hogy ne legyen senki másnak atomja, amelyik a világon egyedül bevetette civil célpontok ellen ...
csebi
Nem gondolom, hogy az zavarja őket, hogy másnak van. Nem zavarta pl India vagy Pakisztán atomprogramja sem. Inkább az zavarja őket, hogy kimondva Izrael ellen szeretné majd használni Irán, ha kész vannak vele. Nyilván azt ők is tudják, hogy ez elég nagy öngól lenne, ugyanakkor az USA szeretné az esélyét 0-ra csökkenteni, hogy jöjjön valami "kecskebaszó", aki mégis megnyomja azt a gombot, lesz ami lesz.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
Lecsó
iránban kb rend volt, nah az most már nem lesz
yay
Negritis
Hát sok minden volt ott, csak nem rend.
Lecsó
3 éve volt kint egy csaj ismerősöm. Kiment turistáskodni, egyedül.
Azt mondta nem volt semmi dráma, kötött egy fejkendőt hogy ne b.sztassák vidéken, (nagyobb városokban nyugatiasan öltözködnek) és tömegközlekedéssel bejárta Iránnak azt a részét, ami őt érdekelte. Alapvetően pozitívan nyilatkozott az országról is, meg az emberekről is, + nagyon klassz képeket csinált. Már ha Iránról beszélünk, de lehet hogy ti Irakra gondoltatok?
Jan
Folytatom a logikádat: Teljesen jól élek Magyarországon. Szép képeket csinálok, jókat eszek, járok színházba, ha gáz van ellátnak az orvosok, ha szórakozni akarok ezer helyből választhatok, ha tanulni akarok tanulok. Végülis, logikus egyetlen esetből általánosítani. Nem zavar be a sok tény és adat.
Sobri Jóska
végülis alig várom h fényes vezért is fejbe lője egy drón
Negritis
Érdekes felvetés.
Képzeld el, hogy mondjuk 20 éve ott teszünk keresztbe a világ vezető hatalmának és/vagy a fejlett nyugatnak ahol csak tudunk. Atomprogram, terrorizmus támogatása, nem is részletezem. Szólnak szépen, szólnak csúnyán, embargó, szankciók, mindenfasz. (Az, hogy a közpénzt jóárasítják picsafüst, azzal a német multik, vagy a német állam érdekei picit sem sérülnek. Gondolj valós baszakodásokra.)
Majd eljön egy pont, ahol arra ébredünk reggel, hogy vezérünket fejbelőtte egy drón.
Mit éreznél, de őszintén?
- Öljünk meg minden köcsög amcsit!
- Megérdemelte, tudtuk, hogy ez lesz a vége, ha az oroszlán faszát pöckölgeti.
- Nahát, ilyen van?
Vagy valami mást?
Őszintén érdekel.
Sobri Jóska
az atomprogram miért is? pont az a hatalom szívat mindenkit, hogy ne legyen senki másnak atomja, amelyik a világon egyedül bevetette civil célpontok ellen ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
Lecsó
iránban kb rend volt, nah az most már nem lesz
yay
Negritis
Hát sok minden volt ott, csak nem rend.
Lecsó
3 éve volt kint egy csaj ismerősöm. Kiment turistáskodni, egyedül.
Azt mondta nem volt semmi dráma, kötött egy fejkendőt hogy ne b.sztassák vidéken, (nagyobb városokban nyugatiasan öltözködnek) és tömegközlekedéssel bejárta Iránnak azt a részét, ami őt érdekelte. Alapvetően pozitívan nyilatkozott az országról is, meg az emberekről is, + nagyon klassz képeket csinált. Már ha Iránról beszélünk, de lehet hogy ti Irakra gondoltatok?
Jan
Folytatom a logikádat: Teljesen jól élek Magyarországon. Szép képeket csinálok, jókat eszek, járok színházba, ha gáz van ellátnak az orvosok, ha szórakozni akarok ezer helyből választhatok, ha tanulni akarok tanulok. Végülis, logikus egyetlen esetből általánosítani. Nem zavar be a sok tény és adat.
Sobri Jóska
végülis alig várom h fényes vezért is fejbe lője egy drón
Negritis
Érdekes felvetés.
Képzeld el, hogy mondjuk 20 éve ott teszünk keresztbe a világ vezető hatalmának és/vagy a fejlett nyugatnak ahol csak tudunk. Atomprogram, terrorizmus támogatása, nem is részletezem. Szólnak szépen, szólnak csúnyán, embargó, szankciók, mindenfasz. (Az, hogy a közpénzt jóárasítják picsafüst, azzal a német multik, vagy a német állam érdekei picit sem sérülnek. Gondolj valós baszakodásokra.)
Majd eljön egy pont, ahol arra ébredünk reggel, hogy vezérünket fejbelőtte egy drón.
Mit éreznél, de őszintén?
- Öljünk meg minden köcsög amcsit!
- Megérdemelte, tudtuk, hogy ez lesz a vége, ha az oroszlán faszát pöckölgeti.
- Nahát, ilyen van?
Vagy valami mást?
Őszintén érdekel.
Sobri Jóska
Ne legyél már ennyire szemellenzős...
A Szaudiak akkor mégis mit csinálnak? Nyíltan pénzelték az ISIS-t, befenyítettek egy elviekben szabad országot (Katar), halomra ölik a melegeket, a nőknek annyi joguk van mint a négereknek egy KKK gyűlésen... stb. Ja és amúgy a herceg parancsára felkoncoltak egy ellenzéki újságírót.

Mégis nem sok bombát láttam alászállni Rijádban amerikai gépekről.

Vagy maradva a csodás analógiádnál, mért nem Észak-Koreába küldték azt a drónt, ott is lehetne célpontot találni bőven. Ott még értelme is lenne a demokráció export süketelésnek
FLZOLI
Nem tudom te hol élsz, de a 9/11 után kábé 10 dokumentumfilm volt, amelyekben szépen felvázolták a szaudi királyi család és az amerikai üzleti elit közötti kapcsolatokat. (Ha lusta vagy elég megnézd Moore Fahrenheit 9/11-ét.) És az gondolom csak a jéghegy csúcsa.
Az ajatollah is egy brancs lenne az amcsikkal? Kötve hiszem...

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 729
 444.hu/2020/01/03/irant-szulejmani-tette-nagypalyas-jatekossa

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 729
Az amerikai külügyér (Pompeo) táncoló ünneplő enyhén zavaros elemek táncos mulatságát osztja Twitter fiókján keresztül, akik a sikeres terror támadásnak örülnek. Sokuk közülük az ISIS volt katonáiként beazonosíthatóak.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Ahogy az izraeli függetlenségüket még nem elnyerők is robbantgató terroristák voltak akik az angolokat pusztították anno. Bár miniszterelnök is akad köztük később. Csak ők jók voltak. Érthető....
ozibozi
Hamar eljutottunk a zsidózásig!
Próbáljuk már ki, hogy a pinától vagy a cserebogarak hallhatatlanságától hány hsz kell, hogy becsatlakozz! 😀
Lecsó
viszont igaza van. és hát Mandela sem azért ült böriben, mert passzív ellenállásra bíztatta a feka dél-afrikaiakat. akkor ők szabadságharcosok, vagy terroristák?

az a helyzet, hogy a júeszéj vindikálja magának a jogot, hogy bárkit terroristának minősítsen. terrorista mindenki, aki Ámerika és az olaj közé áll, és más elgondolásai vannak a világról, mint nekik, mínusz Putyin meg az éppen aktuális kínai főkutya, mert ők már túl kemény ellenfelek.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
Lecsó
iránban kb rend volt, nah az most már nem lesz
yay
Negritis
Hát sok minden volt ott, csak nem rend.
Lecsó
3 éve volt kint egy csaj ismerősöm. Kiment turistáskodni, egyedül.
Azt mondta nem volt semmi dráma, kötött egy fejkendőt hogy ne b.sztassák vidéken, (nagyobb városokban nyugatiasan öltözködnek) és tömegközlekedéssel bejárta Iránnak azt a részét, ami őt érdekelte. Alapvetően pozitívan nyilatkozott az országról is, meg az emberekről is, + nagyon klassz képeket csinált. Már ha Iránról beszélünk, de lehet hogy ti Irakra gondoltatok?
Jan
Rendes NER szimpatizáns nem tesz különbséget a kettő között.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 729
Azért ölték meg, mert az oroszokkal --jó kapcsolatokat ápolt—
együtt hatalomban hagyta Aszadot , közben felfegyverezte a kurdokat, és kiszorította a köcsög szaudiakat. Iraki milíciák nagy része szunnita ellenőrzés helyett sííta főnökség alá került.

Lehetne egy másik út is, ahol megkövezik, meggyilkolják a némbereket rossz szaudiként, mert rosszúl néztek a férjükre, elnézzük, hogy Amerika 100 leggazdagabb családja tovább növekedjen.
Ott nincs gond...ők a jó arabok, a többiek gonoszak, még ha perzsák is...
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
Lecsó
iránban kb rend volt, nah az most már nem lesz
yay
Negritis
Hát sok minden volt ott, csak nem rend.
Lecsó
3 éve volt kint egy csaj ismerősöm. Kiment turistáskodni, egyedül.
Azt mondta nem volt semmi dráma, kötött egy fejkendőt hogy ne b.sztassák vidéken, (nagyobb városokban nyugatiasan öltözködnek) és tömegközlekedéssel bejárta Iránnak azt a részét, ami őt érdekelte. Alapvetően pozitívan nyilatkozott az országról is, meg az emberekről is, + nagyon klassz képeket csinált. Már ha Iránról beszélünk, de lehet hogy ti Irakra gondoltatok?
Jan
Folytatom a logikádat: Teljesen jól élek Magyarországon. Szép képeket csinálok, jókat eszek, járok színházba, ha gáz van ellátnak az orvosok, ha szórakozni akarok ezer helyből választhatok, ha tanulni akarok tanulok. Végülis, logikus egyetlen esetből általánosítani. Nem zavar be a sok tény és adat.
Sobri Jóska
végülis alig várom h fényes vezért is fejbe lője egy drón
Negritis
Érdekes felvetés.
Képzeld el, hogy mondjuk 20 éve ott teszünk keresztbe a világ vezető hatalmának és/vagy a fejlett nyugatnak ahol csak tudunk. Atomprogram, terrorizmus támogatása, nem is részletezem. Szólnak szépen, szólnak csúnyán, embargó, szankciók, mindenfasz. (Az, hogy a közpénzt jóárasítják picsafüst, azzal a német multik, vagy a német állam érdekei picit sem sérülnek. Gondolj valós baszakodásokra.)
Majd eljön egy pont, ahol arra ébredünk reggel, hogy vezérünket fejbelőtte egy drón.
Mit éreznél, de őszintén?
- Öljünk meg minden köcsög amcsit!
- Megérdemelte, tudtuk, hogy ez lesz a vége, ha az oroszlán faszát pöckölgeti.
- Nahát, ilyen van?
Vagy valami mást?
Őszintén érdekel.
Sobri Jóska
Ne legyél már ennyire szemellenzős...
A Szaudiak akkor mégis mit csinálnak? Nyíltan pénzelték az ISIS-t, befenyítettek egy elviekben szabad országot (Katar), halomra ölik a melegeket, a nőknek annyi joguk van mint a négereknek egy KKK gyűlésen... stb. Ja és amúgy a herceg parancsára felkoncoltak egy ellenzéki újságírót.

Mégis nem sok bombát láttam alászállni Rijádban amerikai gépekről.

Vagy maradva a csodás analógiádnál, mért nem Észak-Koreába küldték azt a drónt, ott is lehetne célpontot találni bőven. Ott még értelme is lenne a demokráció export süketelésnek

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
Lecsó
iránban kb rend volt, nah az most már nem lesz
yay
Negritis
Hát sok minden volt ott, csak nem rend.
Lecsó
3 éve volt kint egy csaj ismerősöm. Kiment turistáskodni, egyedül.
Azt mondta nem volt semmi dráma, kötött egy fejkendőt hogy ne b.sztassák vidéken, (nagyobb városokban nyugatiasan öltözködnek) és tömegközlekedéssel bejárta Iránnak azt a részét, ami őt érdekelte. Alapvetően pozitívan nyilatkozott az országról is, meg az emberekről is, + nagyon klassz képeket csinált. Már ha Iránról beszélünk, de lehet hogy ti Irakra gondoltatok?
Jan
Folytatom a logikádat: Teljesen jól élek Magyarországon. Szép képeket csinálok, jókat eszek, járok színházba, ha gáz van ellátnak az orvosok, ha szórakozni akarok ezer helyből választhatok, ha tanulni akarok tanulok. Végülis, logikus egyetlen esetből általánosítani. Nem zavar be a sok tény és adat.
Sobri Jóska
Arról szól a történet, hogy vannak emberek, akik kialakítanak magukban egy képet, hogy adott ország milyen.
Aztán van egy másik ember aki elmegy oda, megtapasztalja, hazajön és azt mondja, hogy hát ez nem olyan.

Szerencsére azok, akik a médiából tájékozódnak, nem hagyják megtéveszteni magukat. 😊

Erre a viselkedésre tökéletes példa a feleségem, akit évek óta hiába fűzök hogy jöjjön velem Boszniába motorozni, nem jön, mert ott muszlimok vannak (akik nyilvánvalóan mind terroristák - de legalábbis gonoszak). És hiába megyek oda 2-3 évente, és hiába mondom neki hogy tök jó hely, nem jön, mert "nem érezné magát biztonságban"
Nyilván ha azt mondom, hogy Travnikban éjjel nyugodtabban merek mászkálni mint Pécsen, az nem releváns infó 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
Lecsó
iránban kb rend volt, nah az most már nem lesz
yay
Negritis
Hát sok minden volt ott, csak nem rend.
Lecsó
3 éve volt kint egy csaj ismerősöm. Kiment turistáskodni, egyedül.
Azt mondta nem volt semmi dráma, kötött egy fejkendőt hogy ne b.sztassák vidéken, (nagyobb városokban nyugatiasan öltözködnek) és tömegközlekedéssel bejárta Iránnak azt a részét, ami őt érdekelte. Alapvetően pozitívan nyilatkozott az országról is, meg az emberekről is, + nagyon klassz képeket csinált. Már ha Iránról beszélünk, de lehet hogy ti Irakra gondoltatok?
Jan
Folytatom a logikádat: Teljesen jól élek Magyarországon. Szép képeket csinálok, jókat eszek, járok színházba, ha gáz van ellátnak az orvosok, ha szórakozni akarok ezer helyből választhatok, ha tanulni akarok tanulok. Végülis, logikus egyetlen esetből általánosítani. Nem zavar be a sok tény és adat.
Sobri Jóska
végülis alig várom h fényes vezért is fejbe lője egy drón
Negritis
Érdekes felvetés.
Képzeld el, hogy mondjuk 20 éve ott teszünk keresztbe a világ vezető hatalmának és/vagy a fejlett nyugatnak ahol csak tudunk. Atomprogram, terrorizmus támogatása, nem is részletezem. Szólnak szépen, szólnak csúnyán, embargó, szankciók, mindenfasz. (Az, hogy a közpénzt jóárasítják picsafüst, azzal a német multik, vagy a német állam érdekei picit sem sérülnek. Gondolj valós baszakodásokra.)
Majd eljön egy pont, ahol arra ébredünk reggel, hogy vezérünket fejbelőtte egy drón.
Mit éreznél, de őszintén?
- Öljünk meg minden köcsög amcsit!
- Megérdemelte, tudtuk, hogy ez lesz a vége, ha az oroszlán faszát pöckölgeti.
- Nahát, ilyen van?
Vagy valami mást?
Őszintén érdekel.

több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Folytatom a logikádat: Teljesen jól élek Magyarországon. Szép képeket csinálok, jókat eszek, járok színházba, ha gáz van ellátnak az orvosok, ha szórakozni akarok ezer helyből választhatok, ha tanulni akarok tanulok. Végülis, logikus egyetlen esetből általánosítani. Nem zavar be a sok tény és adat.
Negritis
végülis alig várom h fényes vezért is fejbe lője egy drón
[/quote]Eljön itthon az az idő, ha ezt belájkolom, jön értem a volga?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
Lecsó
iránban kb rend volt, nah az most már nem lesz
yay
Negritis
Hát sok minden volt ott, csak nem rend.
Lecsó
3 éve volt kint egy csaj ismerősöm. Kiment turistáskodni, egyedül.
Azt mondta nem volt semmi dráma, kötött egy fejkendőt hogy ne b.sztassák vidéken, (nagyobb városokban nyugatiasan öltözködnek) és tömegközlekedéssel bejárta Iránnak azt a részét, ami őt érdekelte. Alapvetően pozitívan nyilatkozott az országról is, meg az emberekről is, + nagyon klassz képeket csinált. Már ha Iránról beszélünk, de lehet hogy ti Irakra gondoltatok?
Jan
Folytatom a logikádat: Teljesen jól élek Magyarországon. Szép képeket csinálok, jókat eszek, járok színházba, ha gáz van ellátnak az orvosok, ha szórakozni akarok ezer helyből választhatok, ha tanulni akarok tanulok. Végülis, logikus egyetlen esetből általánosítani. Nem zavar be a sok tény és adat.
Sobri Jóska
végülis alig várom h fényes vezért is fejbe lője egy drón

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
Lecsó
iránban kb rend volt, nah az most már nem lesz
yay
Negritis
Hát sok minden volt ott, csak nem rend.
Lecsó
3 éve volt kint egy csaj ismerősöm. Kiment turistáskodni, egyedül.
Azt mondta nem volt semmi dráma, kötött egy fejkendőt hogy ne b.sztassák vidéken, (nagyobb városokban nyugatiasan öltözködnek) és tömegközlekedéssel bejárta Iránnak azt a részét, ami őt érdekelte. Alapvetően pozitívan nyilatkozott az országról is, meg az emberekről is, + nagyon klassz képeket csinált. Már ha Iránról beszélünk, de lehet hogy ti Irakra gondoltatok?
Jan
Folytatom a logikádat: Teljesen jól élek Magyarországon. Szép képeket csinálok, jókat eszek, járok színházba, ha gáz van ellátnak az orvosok, ha szórakozni akarok ezer helyből választhatok, ha tanulni akarok tanulok. Végülis, logikus egyetlen esetből általánosítani. Nem zavar be a sok tény és adat.

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
Lecsó
iránban kb rend volt, nah az most már nem lesz
yay
Negritis
Hát sok minden volt ott, csak nem rend.
Lecsó
3 éve volt kint egy csaj ismerősöm. Kiment turistáskodni, egyedül.
Azt mondta nem volt semmi dráma, kötött egy fejkendőt hogy ne b.sztassák vidéken, (nagyobb városokban nyugatiasan öltözködnek) és tömegközlekedéssel bejárta Iránnak azt a részét, ami őt érdekelte. Alapvetően pozitívan nyilatkozott az országról is, meg az emberekről is, + nagyon klassz képeket csinált. Már ha Iránról beszélünk, de lehet hogy ti Irakra gondoltatok?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
fasza, megint jönnek majd a menekültek miután szétbasznak a környéken mindent
+ ugye török ország is alkothat amit akar mert senki nem velük fog foglalkozni
Negritis
Egyelőre nem szőnyegbombáznak, hanem tűpontosan kilőnek egy két autót a nyílt utcán.
Ettől még senki nem fog világgá szaladni. Ha pl az egyik helyi milícia kezdi őket basztatni, na akkor biztos elindulnak.
Lecsó
iránban kb rend volt, nah az most már nem lesz
yay
Negritis
Hát sok minden volt ott, csak nem rend.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
De jó, pont hiányzott egy háború, ahova persze kötelező lesz mindegyik NATO toldaléknak is beszállni....

Mekkora kretén ez a sárga hajú adócsaló megalomán celeb hihetetlen
FLZOLI
Kár ezt Trumpra kihegyezni. Undorító amit az USA művel!
NB2
Valószínűleg hagyniuk kéne, hogy a kretén, olajoshajú, kecskebaszó, terrorista, középkorban élő faszkalapok azt csináljanak, amit akarnak. Aha...
Sobri Jóska
Ezt 1az1-ben mondhatják amúgy az irániak is Tramply-ra. Jó a kecske helyett lehet az amerikai kopasz sassal fajtalankodó.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A faszi nem terrorista volt, de ha ő annak számít akkor a CIA mindenkori igazgatója is az, ezért büntetlenül kinyírható.
ozibozi
Szóval, aki amerikai célpontok, személyek és katonák likvidálása ellen ad ki parancsot, az nem terrorista.
Akkor mi?
#JC6
Nálad valami tuti elgurult valahol a Gyömrői utcánál.... Tök mindegy, hogy terrorista vagy sem, diktátor vagy sem, külföldi ország vezetőit nem nagyon szokták legyilkolászni háború nélkül. Vagy eleve külföldi állampolgárt egy olyan országból, amelyikkel nem állsz hadban.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
De jó, pont hiányzott egy háború, ahova persze kötelező lesz mindegyik NATO toldaléknak is beszállni....

Mekkora kretén ez a sárga hajú adócsaló megalomán celeb hihetetlen
FLZOLI
Kár ezt Trumpra kihegyezni. Undorító amit az USA művel!
NB2
Valószínűleg hagyniuk kéne, hogy a kretén, olajoshajú, kecskebaszó, terrorista, középkorban élő faszkalapok azt csináljanak, amit akarnak. Aha...
Sobri Jóska
Egy csomó helyen hagyják. Hogy ne menjünk túl messze: Szaud-Arábiában például jóval meredekebb dolgok mennek mint Iránban. Gondolom ezzel az infóval nem leptelek meg. 😊
Jan
de ők fizetnek is 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
De jó, pont hiányzott egy háború, ahova persze kötelező lesz mindegyik NATO toldaléknak is beszállni....

Mekkora kretén ez a sárga hajú adócsaló megalomán celeb hihetetlen
FLZOLI
Kár ezt Trumpra kihegyezni. Undorító amit az USA művel!
NB2
Valószínűleg hagyniuk kéne, hogy a kretén, olajoshajú, kecskebaszó, terrorista, középkorban élő faszkalapok azt csináljanak, amit akarnak. Aha...
Sobri Jóska
Egy csomó helyen hagyják. Hogy ne menjünk túl messze: Szaud-Arábiában például jóval meredekebb dolgok mennek mint Iránban. Gondolom ezzel az infóval nem leptelek meg. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 729
szerencsére most ezzel stabilizálódik a helyzet.
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Megértem, hogy az "utáljuk júeszéjt" szemüvegen keresztül ez a történet olyan egyszerűen genyó, mint amilyennek látszik, de nem az. Pedig rühellem Trumpot...