Politika

44 feliratkozó

több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 633 — Egyéb témák lakó
A celok egyertelmuek, pont ez a baj. Most nem akarom melyebben kifejteni, de aki jartas a tortenelemben, mondjuk ugy a 20. szazadtol, annak rossz kicsengese van, ha olyat lat, hogy egy orszag vezetese ezeket a civil szervezodes szempontjabol fontos teruleteket (oktatas, sport) belugyerek/titkosszolgak/katonak kontrollja ala helyezi. A miertet nem kell ecsetelni gondolom.
undisputedly
Teljesen igazad van ebben a részében. De ez nem a Weimar-i köztársaság, Magyarország nem Németország és igazából előbb-utóbb elkezdik majd elbábozni, a konszolidációt. Nyilván kérdés, hogy az Unió enged-e az egyértelmű zsarolásnak, mert OV a TAnácsnak írt levélben nem igazán köntörfalazott.

több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
Mostanaban mar nem igen olvasom a forumot, nem tudom volt-e rola szo, de eleg rossz az optikaja szerintem annak, hogy:

-a sportot a honvedelmi miniszterium ala teszik be
-rogan, a korabbi propagandista miniszter kapja a titkosszolgalatok felugyeletet
-a korabbi titkosszolga/rendor-belugyer kapja az oktatast

Nem eppen egy modern tarsadalmi-hatalomgyakorlasi felallast tukroz.
undisputedly
De ilyen célja nincs is, így ennek a kívánalomnak nem kell eleget tennie. Ahogy Orbán az országot irányítani szeretné, onnan nézve logikus és egyértelmű a szervezeti felépítése a kormánynak.
MC12
Magyarország Zrt.:
- veszteségcentrumok kiszervezése oda, ahol nincs veszíteni való
- nyereségcentrumok felosztása üzletágvezetőknek
- főbb erőforrások a CEO és a COO kezében

Tiszta és világos.

Az, hogy nekünk tetszik-e rém kevés jelentősége van. Azt a 3millió szavazót meg pont nem érdekli. Meg biztonság van. Háborús vészhelyzet és örök harc.
Gyurma Pappa
És tényleg 😊

Márminthogy 6 millió szavazóra gondoltál, ugye. Ki kell javítsalak, hiszen itt a topic 98%-ától valamint a fősodratú média 98%-ától hallgattam hónapig, hogy aki nem az egyesült ellenzékre szavaz (másra szavaz, otthon marad stb.) - az Fideszes és a Fidesz hatalomban maradását segíti elő. Pont, ennyi, zéró. Szóval leszel szíves nem eltérni a fősorodotól mert még kirekesztenek 😊

Arról nem is beszélve, hogy ígértél képeket a pécsi borbélyról - vagy legalább egy nyamvadt beszámolót - , ami nem olyan mint a tróger pestiek, aztán ebből is annyi lett, mint Feri 21 kormányprogramjából, vagy az egyéni manyup-számlákból.... (júlisuban megyek Pécsre - villányba - akkor ki is próbálom, addig legalább van indok nem borotválkozni)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
3: rendet kell tartani, Pintér mondta is. rend lesz. legalábbis kifelé. nem lesz sztrájk, plusz a tanároknak mostantól szarni is csak parancsra lesz szabad.
csebi
De csak akkor, ha egy hónappal előre igényelnek papírt hozza a KLIK-tol, vagy vihetik be a sajátjukat.

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Mostanaban mar nem igen olvasom a forumot, nem tudom volt-e rola szo, de eleg rossz az optikaja szerintem annak, hogy:

-a sportot a honvedelmi miniszterium ala teszik be
-rogan, a korabbi propagandista miniszter kapja a titkosszolgalatok felugyeletet
-a korabbi titkosszolga/rendor-belugyer kapja az oktatast

Nem eppen egy modern tarsadalmi-hatalomgyakorlasi felallast tukroz.
undisputedly
1: röhejesen néz ki, de mindegy, úgyis OV dönt a sport kapcsán mindenben. azt hiszi -tévesen-, hogy majd a váll laposoknál rend lesz ebben.
2: nem is ez a gond. hanem az, hogy kiderült, hogy Rogán egyik legfontosabb bizalmasa is érintette volt a Schadl ügyben, és ezután kerül hozzá a titkos szolgálat.
3: rendet kell tartani, Pintér mondta is. rend lesz. legalábbis kifelé. nem lesz sztrájk, plusz a tanároknak mostantól szarni is csak parancsra lesz szabad.
csebi
A celok egyertelmuek, pont ez a baj. Most nem akarom melyebben kifejteni, de aki jartas a tortenelemben, mondjuk ugy a 20. szazadtol, annak rossz kicsengese van, ha olyat lat, hogy egy orszag vezetese ezeket a civil szervezodes szempontjabol fontos teruleteket (oktatas, sport) belugyerek/titkosszolgak/katonak kontrollja ala helyezi. A miertet nem kell ecsetelni gondolom.
undisputedly
és nemcsak ez. hanem a permanens vészhelyzet, ami 2015 óta fennáll ebben az országba. komolyan meg akarjuk dönteni a világrekordot is ebben, hogy minél tovább legyen különleges jogrend?

ráadásul a ciliv szervezeteket már el is kezdték csesztetni újra ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mostanaban mar nem igen olvasom a forumot, nem tudom volt-e rola szo, de eleg rossz az optikaja szerintem annak, hogy:

-a sportot a honvedelmi miniszterium ala teszik be
-rogan, a korabbi propagandista miniszter kapja a titkosszolgalatok felugyeletet
-a korabbi titkosszolga/rendor-belugyer kapja az oktatast

Nem eppen egy modern tarsadalmi-hatalomgyakorlasi felallast tukroz.
undisputedly
1: röhejesen néz ki, de mindegy, úgyis OV dönt a sport kapcsán mindenben. azt hiszi -tévesen-, hogy majd a váll laposoknál rend lesz ebben.
2: nem is ez a gond. hanem az, hogy kiderült, hogy Rogán egyik legfontosabb bizalmasa is érintette volt a Schadl ügyben, és ezután kerül hozzá a titkos szolgálat.
3: rendet kell tartani, Pintér mondta is. rend lesz. legalábbis kifelé. nem lesz sztrájk, plusz a tanároknak mostantól szarni is csak parancsra lesz szabad.
csebi
A celok egyertelmuek, pont ez a baj. Most nem akarom melyebben kifejteni, de aki jartas a tortenelemben, mondjuk ugy a 20. szazadtol, annak rossz kicsengese van, ha olyat lat, hogy egy orszag vezetese ezeket a civil szervezodes szempontjabol fontos teruleteket (oktatas, sport) belugyerek/titkosszolgak/katonak kontrollja ala helyezi. A miertet nem kell ecsetelni gondolom.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Mostanaban mar nem igen olvasom a forumot, nem tudom volt-e rola szo, de eleg rossz az optikaja szerintem annak, hogy:

-a sportot a honvedelmi miniszterium ala teszik be
-rogan, a korabbi propagandista miniszter kapja a titkosszolgalatok felugyeletet
-a korabbi titkosszolga/rendor-belugyer kapja az oktatast

Nem eppen egy modern tarsadalmi-hatalomgyakorlasi felallast tukroz.
undisputedly
1: röhejesen néz ki, de mindegy, úgyis OV dönt a sport kapcsán mindenben. azt hiszi -tévesen-, hogy majd a váll laposoknál rend lesz ebben.
2: nem is ez a gond. hanem az, hogy kiderült, hogy Rogán egyik legfontosabb bizalmasa is érintette volt a Schadl ügyben, és ezután kerül hozzá a titkos szolgálat.
3: rendet kell tartani, Pintér mondta is. rend lesz. legalábbis kifelé. nem lesz sztrájk, plusz a tanároknak mostantól szarni is csak parancsra lesz szabad.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Szerk: Lass csodat, kozben OV lanyaek haza koltoztek Spanyolorszagbol 😀 Most mar biztonsag van.
undisputedly
jaja, most négy évig megint nem kell előkészíteni a terepet az azonnali vagyonkimentéshez.

meghát ha a bababoltos biznisz igazán beindul, akkor kell a szakértő segítség a first daughternek

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 633 — Egyéb témák lakó
Mostanaban mar nem igen olvasom a forumot, nem tudom volt-e rola szo, de eleg rossz az optikaja szerintem annak, hogy:

-a sportot a honvedelmi miniszterium ala teszik be
-rogan, a korabbi propagandista miniszter kapja a titkosszolgalatok felugyeletet
-a korabbi titkosszolga/rendor-belugyer kapja az oktatast

Nem eppen egy modern tarsadalmi-hatalomgyakorlasi felallast tukroz.
undisputedly
De ilyen célja nincs is, így ennek a kívánalomnak nem kell eleget tennie. Ahogy Orbán az országot irányítani szeretné, onnan nézve logikus és egyértelmű a szervezeti felépítése a kormánynak.
MC12
Magyarország Zrt.:
- veszteségcentrumok kiszervezése oda, ahol nincs veszíteni való
- nyereségcentrumok felosztása üzletágvezetőknek
- főbb erőforrások a CEO és a COO kezében

Tiszta és világos.

Az, hogy nekünk tetszik-e rém kevés jelentősége van. Azt a 3millió szavazót meg pont nem érdekli. Meg biztonság van. Háborús vészhelyzet és örök harc.

több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mostanaban mar nem igen olvasom a forumot, nem tudom volt-e rola szo, de eleg rossz az optikaja szerintem annak, hogy:

-a sportot a honvedelmi miniszterium ala teszik be
-rogan, a korabbi propagandista miniszter kapja a titkosszolgalatok felugyeletet
-a korabbi titkosszolga/rendor-belugyer kapja az oktatast

Nem eppen egy modern tarsadalmi-hatalomgyakorlasi felallast tukroz.
undisputedly
De ilyen célja nincs is, így ennek a kívánalomnak nem kell eleget tennie. Ahogy Orbán az országot irányítani szeretné, onnan nézve logikus és egyértelmű a szervezeti felépítése a kormánynak.
MC12
Nem irtam, hogy Orban celja lenne. Inkabb az en kivanalmam, tehat tenymegallapitasnak teljesen helyenvalo. Nem tetszik 😊

Leri rola a "most, hogy begyurtuk a tarsadalmat, maradjon is mindenki a szonyeg alatt" jelleg.

Szerk: Lass csodat, kozben OV lanyaek haza koltoztek Spanyolorszagbol 😀 Most mar biztonsag van.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
Mostanaban mar nem igen olvasom a forumot, nem tudom volt-e rola szo, de eleg rossz az optikaja szerintem annak, hogy:

-a sportot a honvedelmi miniszterium ala teszik be
-rogan, a korabbi propagandista miniszter kapja a titkosszolgalatok felugyeletet
-a korabbi titkosszolga/rendor-belugyer kapja az oktatast

Nem eppen egy modern tarsadalmi-hatalomgyakorlasi felallast tukroz.
undisputedly
De ilyen célja nincs is, így ennek a kívánalomnak nem kell eleget tennie. Ahogy Orbán az országot irányítani szeretné, onnan nézve logikus és egyértelmű a szervezeti felépítése a kormánynak.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mostanaban mar nem igen olvasom a forumot, nem tudom volt-e rola szo, de eleg rossz az optikaja szerintem annak, hogy:

-a sportot a honvedelmi miniszterium ala teszik be
-rogan, a korabbi propagandista miniszter kapja a titkosszolgalatok felugyeletet
-a korabbi titkosszolga/rendor-belugyer kapja az oktatast

Nem eppen egy modern tarsadalmi-hatalomgyakorlasi felallast tukroz.
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 633 — Egyéb témák lakó
Orbán Viktor: Hamarosan jönnek a fontos döntések
Beki
Annyira izgulok, hogy lesz-e 14. havi nyugdíj 🤪

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Orbán Viktor: Hamarosan jönnek a fontos döntések
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 index.hu/belfold/2022/05/25/wintermantel-zsolt-budapest-fidesz-frakcio-interju-karacsony-gergely/

Jó látni, hogy a mentálisan sérült focidrukkereket is felkarolja a kormány és munkahelyet biztosít számukra....

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
 www.valaszonline.hu/2022/05/24/szuleszet-valasztott-orvos-halapenz-rendszer-elemzes/

abban az országban, ahol a Maternityben többen szülnek, mint az Uzsokiban vagy a Dél-Pesti Centrumban, felesleges a csirkeharhát hatósági ár. 44%-os növekedés egy év alatt. csodálkoztam, hogy hónapokkal korábban mondták nekünk tavaly, hogy kössünk le időpontot, mert telnek be a helyek ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM


Meddig csicskulunk be?
Ha ujra csorog a telefon nem indulunk az olimpian?
gabokocka
Rendezünk sajátot.

több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding


Meddig csicskulunk be?
Ha ujra csorog a telefon nem indulunk az olimpian?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 932 — Big Penix Energy
"...a miniszter úr az elmúlt években bizonyította, hogy egyszerre több helyen is tud lenni” - ezt Orbán mondta Szijjártóról.. mekkora troll ez a faszi 😀

több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 24.hu/belfold/2022/05/24/megszavaztak-tizedik-alaptorveny-modositas-haboru-veszelyhelyzet-szomszedos-orszag/
Vajon meghosszabbítják vagy meghosszabbítják a veszélyhelyzetet h Vitya csásár maradhasson és bármit aláírhasson egymaga? 😀
Beki
Rendkívüli bejelentés hamarosan.
Bazzani
Háborús veszélyhelyzet lett.
csipkelli
de amúgy valaki magyarázza már el, miért 3 hónap után
NB2
Mert a dagifaszkalap szerint a háború és brüsszel intézkedései fenyegetik az országot. De a háborút úgy emlegeti, mint valami kontrolálhatatlan természeti csapást ami egyszerűen csak van és kész. Azt kibaszottul elfelejti hozzátenni, hogy az egész háborúért egyetlen ember felelős, a seggszagú rákos vologya elvtárs, aki az Ő lelkitársa mentora és példaképe.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
 24.hu/belfold/2022/05/24/megszavaztak-tizedik-alaptorveny-modositas-haboru-veszelyhelyzet-szomszedos-orszag/
Vajon meghosszabbítják vagy meghosszabbítják a veszélyhelyzetet h Vitya csásár maradhasson és bármit aláírhasson egymaga? 😀
Beki
Rendkívüli bejelentés hamarosan.
Bazzani
Háborús veszélyhelyzet lett.
csipkelli
de amúgy valaki magyarázza már el, miért 3 hónap után
NB2
lényeg, hogy sose néztünk ki ilyen jól
petey
De az intézkedések ráérnek holnap…
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 24.hu/belfold/2022/05/24/megszavaztak-tizedik-alaptorveny-modositas-haboru-veszelyhelyzet-szomszedos-orszag/
Vajon meghosszabbítják vagy meghosszabbítják a veszélyhelyzetet h Vitya csásár maradhasson és bármit aláírhasson egymaga? 😀
Beki
Rendkívüli bejelentés hamarosan.
Bazzani
Háborús veszélyhelyzet lett.
csipkelli
de amúgy valaki magyarázza már el, miért 3 hónap után
NB2
lényeg, hogy sose néztünk ki ilyen jól

több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
De amugy nem tokmindegy, most komolyan? Igy is ugyis az van, amit akarnak, sot ha kell meg az orszag 4/3-dal megszavazza, pont.
Teljesen felesleges ilyeneken fennakadni 😊
gabokocka
Mondjuk az eü-snek, rendőrnek meg katonának nem igazán mindegy aki fel akarna mondani.
Bazzani
Rendőr ismerősöm elmondása alapján belépett a jobbikba és így el tudott jönni a kötelékből.
Hogy tényleg így történt-e nem tudom, de az biztos, hogy idén már nem rendőr.
kittli
Mostanában már az sem biztos. Legalábbis nemrég tűzoltóknak nem jött be.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
De amugy nem tokmindegy, most komolyan? Igy is ugyis az van, amit akarnak, sot ha kell meg az orszag 4/3-dal megszavazza, pont.
Teljesen felesleges ilyeneken fennakadni 😊
gabokocka
Mondjuk az eü-snek, rendőrnek meg katonának nem igazán mindegy aki fel akarna mondani.
Bazzani
Rendőr ismerősöm elmondása alapján belépett a jobbikba és így el tudott jönni a kötelékből.
Hogy tényleg így történt-e nem tudom, de az biztos, hogy idén már nem rendőr.
kittli
Persze ez egy kiskapu, de azért mikor a retorzió a hadbíróság meg ilyen-olyan bűncselekmények, akkor azért egy nagycsaládos ember babaváróval, csokkal és hasonlókkal nem biztos, hogy szeretne ezzel rizikózni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Sztem mindharom helyen megoldhato, hogy kirugjanak, ha igazan el akarsz jonni 😉
gabokocka
Volt rendőrként mondom, hogy rohadtul nem...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal