Politika

44 feliratkozó

több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Rogán alá kerültek a polgári titkosszolgálatok.

....
Amadeus
Teljesen mindegy

Alkalmatlan emberek vannak ott, tok mindegy ki van legfelul

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Rogán alá kerültek a polgári titkosszolgálatok.

....
Amadeus
szép új világ.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
csipkelli 3 255
Hát nem imádnivaló a pasi? De.

 youtu.be/t8W1G_iErrs
Sobri Jóska
Óriási troll. Egyetlen fideszes politikus, akit kedvelek.
Amadeus
Maradnak az unalmas kormányinfók Gerivel.
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Hát nem imádnivaló a pasi? De.

 youtu.be/t8W1G_iErrs
Sobri Jóska
Óriási troll. Egyetlen fideszes politikus, akit kedvelek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Hát nem imádnivaló a pasi? De.


több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Rogán alá kerültek a polgári titkosszolgálatok.

....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
De, hogy hogyan fogják eldönteni, hogy az úniós pénzből épült vidéki ipari park kihez tartozik, na az egy szép menet lesz 😀
MC12
Viktorhoz
Sztem teljesen egyertelmu, hogy minden hozza tartozik

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Strukturálisan agyrém. Legalább 4 minisztérium párhuzamos egymással, 1 év el fog menni csak hatásköri vitákkal 😊 MC12
Nem fog, egy valaki már megnyerte ezt a meccset, a többi csak a színjáték kedvéért van

Többet nem írhatok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
"Orbán Viktor Semjén Zsoltot általános miniszterelnök-helyettesnek kérte fel, aki egyúttal nemzetpolitikáért, nemzetiségpolitikáért, egyházpolitikáért és egyházdiplomáciáért felelős miniszterként is dolgozik majd. Az Agrárminisztériumot Nagy István, a Belügyminisztériumot Pintér Sándor, az Építési és Beruházási Minisztériumot Lázár János, a Honvédelmi Minisztériumot Szalay-Bobrovniczky Kristóf, az Igazságügyi Minisztériumot Varga Judit vezetheti majd. Orbán Viktor a Kulturális és Innovációs Minisztérium vezetésére Csák Jánost, a Külgazdasági és Külügyminisztérium élére Szijjártó Pétert, a Miniszterelnöki Kabinetiroda vezetésére Rogán Antalt, a Miniszterelnökség élére Gulyás Gergelyt kérte fel. A Pénzügyminisztériumot Varga Mihály, a Technológiai és Ipari Minisztériumot Palkovics László vezetheti. Nagy Márton gazdaságfejlesztésért felelős miniszterként, Navracsics Tibor pedig területfejlesztésért és az uniós források felhasználásáért felelős miniszterként dolgozhat a következő négy évben."
Vrij6
Strukturálisan agyrém. Legalább 4 minisztérium párhuzamos egymással, 1 év el fog menni csak hatásköri vitákkal 😊 Csák egyébként egy jó döntés volt, neki azért van még respektje nyugaton is.

De, hogy hogyan fogják eldönteni, hogy az úniós pénzből épült vidéki ipari park kihez tartozik, na az egy szép menet lesz 😀

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyönyörű.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
"Orbán Viktor Semjén Zsoltot általános miniszterelnök-helyettesnek kérte fel, aki egyúttal nemzetpolitikáért, nemzetiségpolitikáért, egyházpolitikáért és egyházdiplomáciáért felelős miniszterként is dolgozik majd. Az Agrárminisztériumot Nagy István, a Belügyminisztériumot Pintér Sándor, az Építési és Beruházási Minisztériumot Lázár János, a Honvédelmi Minisztériumot Szalay-Bobrovniczky Kristóf, az Igazságügyi Minisztériumot Varga Judit vezetheti majd. Orbán Viktor a Kulturális és Innovációs Minisztérium vezetésére Csák Jánost, a Külgazdasági és Külügyminisztérium élére Szijjártó Pétert, a Miniszterelnöki Kabinetiroda vezetésére Rogán Antalt, a Miniszterelnökség élére Gulyás Gergelyt kérte fel. A Pénzügyminisztériumot Varga Mihály, a Technológiai és Ipari Minisztériumot Palkovics László vezetheti. Nagy Márton gazdaságfejlesztésért felelős miniszterként, Navracsics Tibor pedig területfejlesztésért és az uniós források felhasználásáért felelős miniszterként dolgozhat a következő négy évben."

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
" a bennfentesek költséges stábvacsorákról, bulikról, a Pesti TV-nek vásárolt, de a Pestisrácok stábja által is használt technikai eszközökről és hasonlókról pletykáltak."

 hvg.hu/itthon/20220513_Nem_ontenek_szamolatlanul_a_penzt_a_fideszes_mediara_sem

😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
 24.hu/fn/gazdasag/2022/05/13/veres-margit-volner-pal-kegyelmi-kerveny-borton-helyett-unios-tamogatas/
empty taxi
Már csak egy háttérben meghúzódó orosz szál kellene, és benne van a ner teljes esszenciája


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
 24.hu/fn/gazdasag/2022/05/13/veres-margit-volner-pal-kegyelmi-kerveny-borton-helyett-unios-tamogatas/
empty taxi
hello bv törvény.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 24.hu/fn/gazdasag/2022/05/13/veres-margit-volner-pal-kegyelmi-kerveny-borton-helyett-unios-tamogatas/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
kinek mit intézett a kormánya rovat

 i.imgur.com/H6lTPi7.jpg
deyell
Szerintem meg:


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
kinek mit intézett a kormánya rovat

 i.imgur.com/H6lTPi7.jpg
deyell
szocsiba kell menni

több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
kinek mit intézett a kormánya rovat

 i.imgur.com/H6lTPi7.jpg

choose life
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Gedeon bácsi meg smafu
ozibozi
ő női fodrász
briareos
A Transz
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Gedeon bácsi meg smafu
ozibozi
ő női fodrász

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Gedeon bácsi meg smafu
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Mivel nekem is kellett ilyet anno minisztériumban írni - lebaszni a sajtót, amiért nem a minisztérium által kívánt szemüvegen keresztül mutatja be az akármilyen adatokat - ezért feltételezem, hogy az alábbi történt:
MC12
És miért nem maradtál ott? Vicces munkahelynek néz ki
Gyurma Pappa
gondolom nehéz borotválkozni ha nem tudsz tükörbe nézni és barbershop még nem volt annyi mint mostanában.

nyilván viccelek mielőtt bárki megsértődik
briareos
Áh ilyen típusú morális skurpulusaim nem voltak akkor se, csak - hogy Gyurma kérdésére is válaszoljak - egyszerűen szar volt a pénz 😊 egyébként engem valóban szórakoztatott az ilyesmi.

A barber shopok a bögyömben vannak. Klasszikust sajnos nem találtam Pesten - ha valaki tud szóljon, köszi - ahol:
- nem műmájer faszmarcik akarnak kényszeresen laza dumával érdektelen dolgokról beszélgetni vágás közben - volt hogy a torkomon volt a penge ő meg kérdezgetett…
- miközben üvölt a zene
- minden harmadik szó az hogy gecccc
- nincs kamu géppisztoly és Jack Daniels üvegek a falon
- és a legtöbbnek nem kifejezetten tetszik, hogy borotválni is kell és ezért nem is úgy csinálja ahogy kell (nincs melegített törölköző, puhító krém stb. )

Olaszország, ott igen, ott tudják, hogy kell ezt.
MC12
Hú, nagyon le vagyok maradva, én még be se tettem a lábam olyan helyre, ahova az volt kiírva, hogy barber shop. Ragaszkodom a fodrászhoz. Igaz, neki viszont nem engedem, hogy hozzányúljon a szakállamhoz.
nagylaza
Én borzasztóan élvezem ha jó borbély kezei közé kerülök, de ez összefügg azzal, hogy rühellek borotválkozni 😊 a tisztesség kedvéért van borotvakésem meg ahhoz a full szett, van hagyományos pengés borotvám, meg biztonsági 3 pengés is, de megszeretni a dolgot egyikkel se sikerült.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Mivel nekem is kellett ilyet anno minisztériumban írni - lebaszni a sajtót, amiért nem a minisztérium által kívánt szemüvegen keresztül mutatja be az akármilyen adatokat - ezért feltételezem, hogy az alábbi történt:
MC12
És miért nem maradtál ott? Vicces munkahelynek néz ki
Gyurma Pappa
gondolom nehéz borotválkozni ha nem tudsz tükörbe nézni és barbershop még nem volt annyi mint mostanában.

nyilván viccelek mielőtt bárki megsértődik
briareos
Áh ilyen típusú morális skurpulusaim nem voltak akkor se, csak - hogy Gyurma kérdésére is válaszoljak - egyszerűen szar volt a pénz 😊 egyébként engem valóban szórakoztatott az ilyesmi.

A barber shopok a bögyömben vannak. Klasszikust sajnos nem találtam Pesten - ha valaki tud szóljon, köszi - ahol:
- nem műmájer faszmarcik akarnak kényszeresen laza dumával érdektelen dolgokról beszélgetni vágás közben - volt hogy a torkomon volt a penge ő meg kérdezgetett…
- miközben üvölt a zene
- minden harmadik szó az hogy gecccc
- nincs kamu géppisztoly és Jack Daniels üvegek a falon
- és a legtöbbnek nem kifejezetten tetszik, hogy borotválni is kell és ezért nem is úgy csinálja ahogy kell (nincs melegített törölköző, puhító krém stb. )

Olaszország, ott igen, ott tudják, hogy kell ezt.
MC12
Gyere le Pécsre, itt kurva jó a barber shop. Pont a fentieket irtják.

Két hetente 200 km megér egy jó vágást/borotválást (hétfőn megyek, küldök képet)
Gyurma Pappa
Mindenképp 😊 jöhet a kép, Pécsre úgyis el kell mennem pár hetente 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Mivel nekem is kellett ilyet anno minisztériumban írni - lebaszni a sajtót, amiért nem a minisztérium által kívánt szemüvegen keresztül mutatja be az akármilyen adatokat - ezért feltételezem, hogy az alábbi történt:
MC12
És miért nem maradtál ott? Vicces munkahelynek néz ki
Gyurma Pappa
gondolom nehéz borotválkozni ha nem tudsz tükörbe nézni és barbershop még nem volt annyi mint mostanában.

nyilván viccelek mielőtt bárki megsértődik
briareos
Áh ilyen típusú morális skurpulusaim nem voltak akkor se, csak - hogy Gyurma kérdésére is válaszoljak - egyszerűen szar volt a pénz 😊 egyébként engem valóban szórakoztatott az ilyesmi.

A barber shopok a bögyömben vannak. Klasszikust sajnos nem találtam Pesten - ha valaki tud szóljon, köszi - ahol:
- nem műmájer faszmarcik akarnak kényszeresen laza dumával érdektelen dolgokról beszélgetni vágás közben - volt hogy a torkomon volt a penge ő meg kérdezgetett…
- miközben üvölt a zene
- minden harmadik szó az hogy gecccc
- nincs kamu géppisztoly és Jack Daniels üvegek a falon
- és a legtöbbnek nem kifejezetten tetszik, hogy borotválni is kell és ezért nem is úgy csinálja ahogy kell (nincs melegített törölköző, puhító krém stb. )

Olaszország, ott igen, ott tudják, hogy kell ezt.
MC12
Hú, nagyon le vagyok maradva, én még be se tettem a lábam olyan helyre, ahova az volt kiírva, hogy barber shop. Ragaszkodom a fodrászhoz. Igaz, neki viszont nem engedem, hogy hozzányúljon a szakállamhoz.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Mivel nekem is kellett ilyet anno minisztériumban írni - lebaszni a sajtót, amiért nem a minisztérium által kívánt szemüvegen keresztül mutatja be az akármilyen adatokat - ezért feltételezem, hogy az alábbi történt:
MC12
És miért nem maradtál ott? Vicces munkahelynek néz ki
Gyurma Pappa
gondolom nehéz borotválkozni ha nem tudsz tükörbe nézni és barbershop még nem volt annyi mint mostanában.

nyilván viccelek mielőtt bárki megsértődik
briareos
Áh ilyen típusú morális skurpulusaim nem voltak akkor se, csak - hogy Gyurma kérdésére is válaszoljak - egyszerűen szar volt a pénz 😊 egyébként engem valóban szórakoztatott az ilyesmi.

A barber shopok a bögyömben vannak. Klasszikust sajnos nem találtam Pesten - ha valaki tud szóljon, köszi - ahol:
- nem műmájer faszmarcik akarnak kényszeresen laza dumával érdektelen dolgokról beszélgetni vágás közben - volt hogy a torkomon volt a penge ő meg kérdezgetett…
- miközben üvölt a zene
- minden harmadik szó az hogy gecccc
- nincs kamu géppisztoly és Jack Daniels üvegek a falon
- és a legtöbbnek nem kifejezetten tetszik, hogy borotválni is kell és ezért nem is úgy csinálja ahogy kell (nincs melegített törölköző, puhító krém stb. )

Olaszország, ott igen, ott tudják, hogy kell ezt.
MC12
Eletem magasan legjobb barber élményét Zamaleken kaptam barber Alitol atszámolva nevetseges áron, elképesztő igényes helyen. És nem, nem volt jack daniels üveg sem. Volt viszont modernkori szudáni rabszolga aki a hajat söpörte össze …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.