Politika

44 feliratkozó

több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez most rezsivédelem vagy rezsimvédelem?

több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
390

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 m.hvg.hu/gazdasag/20220525_Orban_Elvonjak_az_extraprofitot

komcsi
Amadeus
Tehát a kassza marha üres az ellopott milliárdoktól és létrehoznak 2 alapot, amiből szintén lopni tudnak, az érintett szekciókban meg ezáltal áremelkedéseket okoznak.
Beki
jót fog tenni az inflációnak
Amadeus
azt sztem ne is említsük h nem tudjuk mennyit kell befizetniük az extra bevételből, de ez elbocsájtásokhoz is vezethetnek akár
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
 m.hvg.hu/gazdasag/20220525_Orban_Elvonjak_az_extraprofitot

komcsi
Amadeus
Tehát a kassza marha üres az ellopott milliárdoktól és létrehoznak 2 alapot, amiből szintén lopni tudnak, az érintett szekciókban meg ezáltal áremelkedéseket okoznak.
Beki
jót fog tenni az inflációnak

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 m.hvg.hu/gazdasag/20220525_Orban_Elvonjak_az_extraprofitot

komcsi
Amadeus
Tehát a kassza marha üres az ellopott milliárdoktól és létrehoznak 2 alapot, amiből szintén lopni tudnak, az érintett szekciókban meg ezáltal áremelkedéseket okoznak.
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
 m.hvg.hu/gazdasag/20220525_Orban_Elvonjak_az_extraprofitot

komcsi

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Abból mi igaz, hogy a háborús vészhelyzettel 60 évre nőtt a sorkötelezettség?
Illetve hogy jogosultak bármilyen bankszámlát, vagyont "einstandolni"?
bcsarli
ja tegnap valami sokcsillagos ork marsallt lekaptak, azt utána a kremlinek gyorsan foltozták, hogy ijen idős bácsikák mit is keresnek a harcnak mezejin, az eistandolás, azmán a nyugati cégkivonulás óta megyen...

ja és ez Oroszországra vonatkozik, vagy Szovjetúnióra csak a bérkomment sereg keveri a szezont a faszommal...
sutianap
Lényeg, hogy akkor nálunk marad 50 év a korhatár, és a pénzt se kell a párnahuzatba rejtenem? 😊
bcsarli
Nem kell elrejtened, mert lófaszt se fog érni 😀

több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Abból mi igaz, hogy a háborús vészhelyzettel 60 évre nőtt a sorkötelezettség?
Illetve hogy jogosultak bármilyen bankszámlát, vagyont "einstandolni"?
bcsarli
ja tegnap valami sokcsillagos ork marsallt lekaptak, azt utána a kremlinek gyorsan foltozták, hogy ijen idős bácsikák mit is keresnek a harcnak mezejin, az eistandolás, azmán a nyugati cégkivonulás óta megyen...

ja és ez Oroszországra vonatkozik, vagy Szovjetúnióra csak a bérkomment sereg keveri a szezont a faszommal...
sutianap
Lényeg, hogy akkor nálunk marad 50 év a korhatár, és a pénzt se kell a párnahuzatba rejtenem? 😊

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Abból mi igaz, hogy a háborús vészhelyzettel 60 évre nőtt a sorkötelezettség?
Illetve hogy jogosultak bármilyen bankszámlát, vagyont "einstandolni"?
bcsarli
Welcome my friend.
Amadeus
Akkor most tényleg menekítsem a forintot, nehogy elvegyék ezek az átkok? 😀

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Abból mi igaz, hogy a háborús vészhelyzettel 60 évre nőtt a sorkötelezettség?
Illetve hogy jogosultak bármilyen bankszámlát, vagyont "einstandolni"?
bcsarli
szerinted ha utóbbi megtörténne, meddig élnének Viktorék? 😊
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
Abból mi igaz, hogy a háborús vészhelyzettel 60 évre nőtt a sorkötelezettség?
Illetve hogy jogosultak bármilyen bankszámlát, vagyont "einstandolni"?
bcsarli
Welcome my friend.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Abból mi igaz, hogy a háborús vészhelyzettel 60 évre nőtt a sorkötelezettség?
Illetve hogy jogosultak bármilyen bankszámlát, vagyont "einstandolni"?
bcsarli
ja tegnap valami sokcsillagos ork marsallt lekaptak, azt utána a kremlinek gyorsan foltozták, hogy ijen idős bácsikák mit is keresnek a harcnak mezejin, az eistandolás, azmán a nyugati cégkivonulás óta megyen...

ja és ez Oroszországra vonatkozik, vagy Szovjetúnióra csak a bérkomment sereg keveri a szezont a faszommal...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Abból mi igaz, hogy a háborús vészhelyzettel 60 évre nőtt a sorkötelezettség?
Illetve hogy jogosultak bármilyen bankszámlát, vagyont "einstandolni"?

több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Mi van máááár???? Tűkön ülök
Gyurma Pappa
Május végén semmi meló? Közzétételek? Minden oké?? Nálunk a könyveléshez hozzá se lehet szólni ilyenkor 😀
MC12
12-en dolgoznak nekem. De egyébként nincs nagy különbség a sima hétköznapok között:



Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Mi van máááár???? Tűkön ülök
Gyurma Pappa
lehet az lesz a fontos döntés, hogy elválik Anikó asszonytól, mert a tegnap emlegetett hölgyikét sikerült sebességbe tennie.
az elég fontos döntés, nem?
slowmotion
sztem azt csak akkor vállalja, ha a hölgy már átesett a férjöltésen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Nyilván kérdés, hogy az Unió enged-e az egyértelmű zsarolásnak, mert OV a TAnácsnak írt levélben nem igazán köntörfalazott.
Gyurma Pappa
igazából ez az érdekes dolog, nem az amiket ma bejelent.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Mi van máááár???? Tűkön ülök
Gyurma Pappa
Május végén semmi meló? Közzétételek? Minden oké?? Nálunk a könyveléshez hozzá se lehet szólni ilyenkor 😀

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Mi van máááár???? Tűkön ülök
Gyurma Pappa
lehet az lesz a fontos döntés, hogy elválik Anikó asszonytól, mert a tegnap emlegetett hölgyikét sikerült sebességbe tennie.
az elég fontos döntés, nem?
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Mi van máááár???? Tűkön ülök

több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
És tényleg 😊

Márminthogy 6 millió szavazóra gondoltál, ugye. Ki kell javítsalak, hiszen itt a topic 98%-ától valamint a fősodratú média 98%-ától hallgattam hónapig, hogy aki nem az egyesült ellenzékre szavaz (másra szavaz, otthon marad stb.) - az Fideszes és a Fidesz hatalomban maradását segíti elő. Pont, ennyi, zéró. Szóval leszel szíves nem eltérni a fősorodotól mert még kirekesztenek 😊

Arról nem is beszélve, hogy ígértél képeket a pécsi borbélyról - vagy legalább egy nyamvadt beszámolót - , ami nem olyan mint a tróger pestiek, aztán ebből is annyi lett, mint Feri 21 kormányprogramjából, vagy az egyéni manyup-számlákból.... (júlisuban megyek Pécsre - villányba - akkor ki is próbálom, addig legalább van indok nem borotválkozni)
MC12
Egyrészt pont leszarom, ha canceleznek (én egy éve cancelezve vagyok, de erről majd máskor).

Ohh, egyébként a Vastagbőr PONT tegnap rakta ki, hogy 5 millióan NEM a Fideszre szavaztak. Szóval engem most egy kicsit megzavartak már, megmondom őszintén. Nekem valahogy ez a fekete-fehér világkép nem megy ¯\_(ツ)_/¯

Szerintem, így utólag, mindenki a Fideszre szavazott, de ezzel beérünk a Sobri szintű nihilbe.

Jajj:  pecsbarbershop.hu/ Nekem személyesen Éjjel-Nappal Budapest Gábor Kolozsváry Zsolti vágja a hajamat, ennyire menő helyre járok.

több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
A celok egyertelmuek, pont ez a baj. Most nem akarom melyebben kifejteni, de aki jartas a tortenelemben, mondjuk ugy a 20. szazadtol, annak rossz kicsengese van, ha olyat lat, hogy egy orszag vezetese ezeket a civil szervezodes szempontjabol fontos teruleteket (oktatas, sport) belugyerek/titkosszolgak/katonak kontrollja ala helyezi. A miertet nem kell ecsetelni gondolom.
undisputedly
Teljesen igazad van ebben a részében. De ez nem a Weimar-i köztársaság, Magyarország nem Németország és igazából előbb-utóbb elkezdik majd elbábozni, a konszolidációt. Nyilván kérdés, hogy az Unió enged-e az egyértelmű zsarolásnak, mert OV a TAnácsnak írt levélben nem igazán köntörfalazott.

több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Mostanaban mar nem igen olvasom a forumot, nem tudom volt-e rola szo, de eleg rossz az optikaja szerintem annak, hogy:

-a sportot a honvedelmi miniszterium ala teszik be
-rogan, a korabbi propagandista miniszter kapja a titkosszolgalatok felugyeletet
-a korabbi titkosszolga/rendor-belugyer kapja az oktatast

Nem eppen egy modern tarsadalmi-hatalomgyakorlasi felallast tukroz.
undisputedly
De ilyen célja nincs is, így ennek a kívánalomnak nem kell eleget tennie. Ahogy Orbán az országot irányítani szeretné, onnan nézve logikus és egyértelmű a szervezeti felépítése a kormánynak.
MC12
Magyarország Zrt.:
- veszteségcentrumok kiszervezése oda, ahol nincs veszíteni való
- nyereségcentrumok felosztása üzletágvezetőknek
- főbb erőforrások a CEO és a COO kezében

Tiszta és világos.

Az, hogy nekünk tetszik-e rém kevés jelentősége van. Azt a 3millió szavazót meg pont nem érdekli. Meg biztonság van. Háborús vészhelyzet és örök harc.
Gyurma Pappa
És tényleg 😊

Márminthogy 6 millió szavazóra gondoltál, ugye. Ki kell javítsalak, hiszen itt a topic 98%-ától valamint a fősodratú média 98%-ától hallgattam hónapig, hogy aki nem az egyesült ellenzékre szavaz (másra szavaz, otthon marad stb.) - az Fideszes és a Fidesz hatalomban maradását segíti elő. Pont, ennyi, zéró. Szóval leszel szíves nem eltérni a fősorodotól mert még kirekesztenek 😊

Arról nem is beszélve, hogy ígértél képeket a pécsi borbélyról - vagy legalább egy nyamvadt beszámolót - , ami nem olyan mint a tróger pestiek, aztán ebből is annyi lett, mint Feri 21 kormányprogramjából, vagy az egyéni manyup-számlákból.... (júlisuban megyek Pécsre - villányba - akkor ki is próbálom, addig legalább van indok nem borotválkozni)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
3: rendet kell tartani, Pintér mondta is. rend lesz. legalábbis kifelé. nem lesz sztrájk, plusz a tanároknak mostantól szarni is csak parancsra lesz szabad.
csebi
De csak akkor, ha egy hónappal előre igényelnek papírt hozza a KLIK-tol, vagy vihetik be a sajátjukat.

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Mostanaban mar nem igen olvasom a forumot, nem tudom volt-e rola szo, de eleg rossz az optikaja szerintem annak, hogy:

-a sportot a honvedelmi miniszterium ala teszik be
-rogan, a korabbi propagandista miniszter kapja a titkosszolgalatok felugyeletet
-a korabbi titkosszolga/rendor-belugyer kapja az oktatast

Nem eppen egy modern tarsadalmi-hatalomgyakorlasi felallast tukroz.
undisputedly
1: röhejesen néz ki, de mindegy, úgyis OV dönt a sport kapcsán mindenben. azt hiszi -tévesen-, hogy majd a váll laposoknál rend lesz ebben.
2: nem is ez a gond. hanem az, hogy kiderült, hogy Rogán egyik legfontosabb bizalmasa is érintette volt a Schadl ügyben, és ezután kerül hozzá a titkos szolgálat.
3: rendet kell tartani, Pintér mondta is. rend lesz. legalábbis kifelé. nem lesz sztrájk, plusz a tanároknak mostantól szarni is csak parancsra lesz szabad.
csebi
A celok egyertelmuek, pont ez a baj. Most nem akarom melyebben kifejteni, de aki jartas a tortenelemben, mondjuk ugy a 20. szazadtol, annak rossz kicsengese van, ha olyat lat, hogy egy orszag vezetese ezeket a civil szervezodes szempontjabol fontos teruleteket (oktatas, sport) belugyerek/titkosszolgak/katonak kontrollja ala helyezi. A miertet nem kell ecsetelni gondolom.
undisputedly
és nemcsak ez. hanem a permanens vészhelyzet, ami 2015 óta fennáll ebben az országba. komolyan meg akarjuk dönteni a világrekordot is ebben, hogy minél tovább legyen különleges jogrend?

ráadásul a ciliv szervezeteket már el is kezdték csesztetni újra ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mostanaban mar nem igen olvasom a forumot, nem tudom volt-e rola szo, de eleg rossz az optikaja szerintem annak, hogy:

-a sportot a honvedelmi miniszterium ala teszik be
-rogan, a korabbi propagandista miniszter kapja a titkosszolgalatok felugyeletet
-a korabbi titkosszolga/rendor-belugyer kapja az oktatast

Nem eppen egy modern tarsadalmi-hatalomgyakorlasi felallast tukroz.
undisputedly
1: röhejesen néz ki, de mindegy, úgyis OV dönt a sport kapcsán mindenben. azt hiszi -tévesen-, hogy majd a váll laposoknál rend lesz ebben.
2: nem is ez a gond. hanem az, hogy kiderült, hogy Rogán egyik legfontosabb bizalmasa is érintette volt a Schadl ügyben, és ezután kerül hozzá a titkos szolgálat.
3: rendet kell tartani, Pintér mondta is. rend lesz. legalábbis kifelé. nem lesz sztrájk, plusz a tanároknak mostantól szarni is csak parancsra lesz szabad.
csebi
A celok egyertelmuek, pont ez a baj. Most nem akarom melyebben kifejteni, de aki jartas a tortenelemben, mondjuk ugy a 20. szazadtol, annak rossz kicsengese van, ha olyat lat, hogy egy orszag vezetese ezeket a civil szervezodes szempontjabol fontos teruleteket (oktatas, sport) belugyerek/titkosszolgak/katonak kontrollja ala helyezi. A miertet nem kell ecsetelni gondolom.

Szerkesztette: undisputedly