Politika

44 feliratkozó

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/belfold/2022/06/09/oktober-31-eig-meghosszabbitottak-a-veszelyhelyzeti-rendelkezeseket/

Újra életbe lép több rendelet, ami a koronás időkben volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintem most vagyunk valahol 15 környékén, de közelebb a húszhoz mint a tízhez.
Aztán év végén majd behazudnak valamit.
Lecsó
sztem ebben nem hazudnak, nem is feltetlenul tudnak. csupan olyan okosan allitjak a mutatokat, hogy ki fog jonni vmi 10-15 kozott vegul, mikozben amit atlagemberkent erzekelunk az inkabb 20 -30 lesz. akkor kivancsi leszek azokra az emberekre akik kozmunkabol elnek, mit fognak szolni.
csebi
Ha Gyúrcsányi vagy Makizaj lenne akkor még közmunka sem lenne!
Hajrá fidesz.
És ez kicsit sem vicc sajnos, saját füllel hallottam.
Bazzani
Ó, én reggel megint remek párbeszédet hallottam az iskola mellett a padon üldögélő agysebészektől...
Valami olyasmi volt, hogy magyarázta az egyik:
- Én nem utálom a magyarokat... meg az erdélyieket se... de ez az én véleményem, ha rajtam múlna, én atombombát dobnék Erdélyre.

Na mondom akkó jóvanakkó báttya...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 hvg.hu/gazdasag/20220609_eu_benzinarstop_eljaras
Indul a buli.
empty taxi
Az a kemény, hogy ezt - mint következményt - megírta már a bevezetéskor mindenki, aki kommentel és nem volt felmentve mindenből általános iskolában.

Teljesen értelmetlen volt.
Amadeus
origó mán megfejtette:


Vrij6
Jó mondjuk a szavazóik jelentős része azt se tudja mi vagy ki az a Brüsszel.
Lényeg, hogy nem jön ide mert Viktor király megvéd minket tőle.

több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem most vagyunk valahol 15 környékén, de közelebb a húszhoz mint a tízhez.
Aztán év végén majd behazudnak valamit.
Lecsó
sztem ebben nem hazudnak, nem is feltetlenul tudnak. csupan olyan okosan allitjak a mutatokat, hogy ki fog jonni vmi 10-15 kozott vegul, mikozben amit atlagemberkent erzekelunk az inkabb 20 -30 lesz. akkor kivancsi leszek azokra az emberekre akik kozmunkabol elnek, mit fognak szolni.
csebi
Ha Gyúrcsányi vagy Makizaj lenne akkor még közmunka sem lenne!
Hajrá fidesz.
És ez kicsit sem vicc sajnos, saját füllel hallottam.

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
 hvg.hu/gazdasag/20220609_eu_benzinarstop_eljaras
Indul a buli.
empty taxi
Az a kemény, hogy ezt - mint következményt - megírta már a bevezetéskor mindenki, aki kommentel és nem volt felmentve mindenből általános iskolában.

Teljesen értelmetlen volt.
Amadeus
origó mán megfejtette:


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
"Volt, aki bízott az új kormányban, de a tanárok mégse kaptak mást, csak megaláztatásokat és cinikus mondatokat – áll egy 59 tanár által aláírt tiltakozó nyílt levélben."

Ó jaj.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
 telex.hu/belfold/2022/06/09/tanar-pedagogus-tiltakozas-polgari-ellenallas-budaorsi-illyes-gyula-gimnazium

ugye vmeik pedagogus mondta azt, hogy egyetlen igazi fegyveruk nem is maga a sztrajk hanem ha az erettsegiztetest tagadjak meg. meglatjuk mi lesz ennek az eredmenye.
csebi
Rakás tanulóval való kibaszás. Valóban kurva jó ötlet valakinek a továbbtanulását szétbaszni. Pláne egy olyan frekventált és elismert helyen, mint az Illyés Gyula Gimi (három-négy évfolyamtársam volt csak onnan és akiről tudom, hogy onnan jött).

Nem sztrájkolgatni kéne, meg polgári engedetlenséget tolni, hanem felmondani a picsába. Ha felállna 5000 pedagógus egyszerre, akkor hamar lenne tárgyalási alap.
Amadeus
Ezt, ebben az esetben rendkívül fontos lehetett megjegyezni......
csi77
mi a baj ezzel?

Kiváló intézmény, ahol ténylegesen tétje van minden érettségi vizsgának.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
 telex.hu/belfold/2022/06/09/tanar-pedagogus-tiltakozas-polgari-ellenallas-budaorsi-illyes-gyula-gimnazium

ugye vmeik pedagogus mondta azt, hogy egyetlen igazi fegyveruk nem is maga a sztrajk hanem ha az erettsegiztetest tagadjak meg. meglatjuk mi lesz ennek az eredmenye.
csebi
Rakás tanulóval való kibaszás. Valóban kurva jó ötlet valakinek a továbbtanulását szétbaszni. Pláne egy olyan frekventált és elismert helyen, mint az Illyés Gyula Gimi (három-négy évfolyamtársam volt csak onnan és akiről tudom, hogy onnan jött).

Nem sztrájkolgatni kéne, meg polgári engedetlenséget tolni, hanem felmondani a picsába. Ha felállna 5000 pedagógus egyszerre, akkor hamar lenne tárgyalási alap.
Amadeus
Ezt, ebben az esetben rendkívül fontos lehetett megjegyezni......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
 telex.hu/belfold/2022/06/09/tanar-pedagogus-tiltakozas-polgari-ellenallas-budaorsi-illyes-gyula-gimnazium

ugye vmeik pedagogus mondta azt, hogy egyetlen igazi fegyveruk nem is maga a sztrajk hanem ha az erettsegiztetest tagadjak meg. meglatjuk mi lesz ennek az eredmenye.
csebi
Rakás tanulóval való kibaszás. Valóban kurva jó ötlet valakinek a továbbtanulását szétbaszni. Pláne egy olyan frekventált és elismert helyen, mint az Illyés Gyula Gimi (három-négy évfolyamtársam volt csak onnan és akiről tudom, hogy onnan jött).

Nem sztrájkolgatni kéne, meg polgári engedetlenséget tolni, hanem felmondani a picsába. Ha felállna 5000 pedagógus egyszerre, akkor hamar lenne tárgyalási alap.
Amadeus
Ilyen esetben gondolom annyi történik, hogy át kell menniük a diákoknak egy másik iskolába megírni/letenni a vizsgát, nem maradnak érettségi nélkül...
warr_b
amugy sztem is.
oszinten szolva egy iskola tanarainak dontese nem jelent sokat. ha mondjuk az iskolak fele dontene igy akkor lenne hatasa.

amint megneszelnek, hogy fel akarnak ennyien mondani akkor szted mi tortenne? nem annal a miniszternel vannak, akinek iranyitasa ala tartozo kollegak kb ket eve nem tudnak felmondani? majd jon az, hogy nekik sem lehet.
csebi
ez lenne a "Ha felállna 5000 pedagógus egyszerre" szükséges, de nem feltétlenül elégséges feltétel, nem?
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
 telex.hu/belfold/2022/06/09/tanar-pedagogus-tiltakozas-polgari-ellenallas-budaorsi-illyes-gyula-gimnazium

ugye vmeik pedagogus mondta azt, hogy egyetlen igazi fegyveruk nem is maga a sztrajk hanem ha az erettsegiztetest tagadjak meg. meglatjuk mi lesz ennek az eredmenye.
csebi
Rakás tanulóval való kibaszás. Valóban kurva jó ötlet valakinek a továbbtanulását szétbaszni. Pláne egy olyan frekventált és elismert helyen, mint az Illyés Gyula Gimi (három-négy évfolyamtársam volt csak onnan és akiről tudom, hogy onnan jött).

Nem sztrájkolgatni kéne, meg polgári engedetlenséget tolni, hanem felmondani a picsába. Ha felállna 5000 pedagógus egyszerre, akkor hamar lenne tárgyalási alap.
Amadeus
Ilyen esetben gondolom annyi történik, hogy át kell menniük a diákoknak egy másik iskolába megírni/letenni a vizsgát, nem maradnak érettségi nélkül...
warr_b
amugy sztem is.
oszinten szolva egy iskola tanarainak dontese nem jelent sokat. ha mondjuk az iskolak fele dontene igy akkor lenne hatasa.

amint megneszelnek, hogy fel akarnak ennyien mondani akkor szted mi tortenne? nem annal a miniszternel vannak, akinek iranyitasa ala tartozo kollegak kb ket eve nem tudnak felmondani? majd jon az, hogy nekik sem lehet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2022/06/09/tanar-pedagogus-tiltakozas-polgari-ellenallas-budaorsi-illyes-gyula-gimnazium

ugye vmeik pedagogus mondta azt, hogy egyetlen igazi fegyveruk nem is maga a sztrajk hanem ha az erettsegiztetest tagadjak meg. meglatjuk mi lesz ennek az eredmenye.
csebi
Rakás tanulóval való kibaszás. Valóban kurva jó ötlet valakinek a továbbtanulását szétbaszni. Pláne egy olyan frekventált és elismert helyen, mint az Illyés Gyula Gimi (három-négy évfolyamtársam volt csak onnan és akiről tudom, hogy onnan jött).

Nem sztrájkolgatni kéne, meg polgári engedetlenséget tolni, hanem felmondani a picsába. Ha felállna 5000 pedagógus egyszerre, akkor hamar lenne tárgyalási alap.
Amadeus
Ilyen esetben gondolom annyi történik, hogy át kell menniük a diákoknak egy másik iskolába megírni/letenni a vizsgát, nem maradnak érettségi nélkül...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741
Erste kommentár a tegnapi EUR és USD állampapír aukcióval kapcsolatban:

"Tegnap megtörtént a kibocsátás. 4,5 milliárd eurónyi érték helyett 3,5 milliárdnyi kötvényt sikerült kibocsátani, s azokat sem túl kedvező feltételekkel. A 10 év körüli dollár és euró hozamok rendre 5,8 és 4,5 százalék körül alakultak, ami jelentős felárat jelent az amerikai és európai benchmark hozamok felett. Például a dollárban denominált kötvények hozama azt mutatja, hogy Brazíliával vagyunk egy kategóriában, s még Mexikó szintjét sem érjük el. Egy szó mint száz, nem az Európai Unió ereje tükröződik a hozamfelárainkban."

Varga Mihály szerint sikeres volt a kibocsátás...
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
 telex.hu/belfold/2022/06/09/tanar-pedagogus-tiltakozas-polgari-ellenallas-budaorsi-illyes-gyula-gimnazium

ugye vmeik pedagogus mondta azt, hogy egyetlen igazi fegyveruk nem is maga a sztrajk hanem ha az erettsegiztetest tagadjak meg. meglatjuk mi lesz ennek az eredmenye.
csebi
Rakás tanulóval való kibaszás. Valóban kurva jó ötlet valakinek a továbbtanulását szétbaszni. Pláne egy olyan frekventált és elismert helyen, mint az Illyés Gyula Gimi (három-négy évfolyamtársam volt csak onnan és akiről tudom, hogy onnan jött).

Nem sztrájkolgatni kéne, meg polgári engedetlenséget tolni, hanem felmondani a picsába. Ha felállna 5000 pedagógus egyszerre, akkor hamar lenne tárgyalási alap.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
 telex.hu/belfold/2022/06/09/tanar-pedagogus-tiltakozas-polgari-ellenallas-budaorsi-illyes-gyula-gimnazium

ugye vmeik pedagogus mondta azt, hogy egyetlen igazi fegyveruk nem is maga a sztrajk hanem ha az erettsegiztetest tagadjak meg. meglatjuk mi lesz ennek az eredmenye.
csebi
Dícséretes, kíváncsi vagyok hány napot fogják kibírni (1-2-re tippelnék)

1) Magukra haragítják még jobban az embereket, mert miattuk nem tud az átlagpolgár gyereke leérettségézni, hogy képzeli ezt a pedagógus?!
2) Polgári elenállást alkalmaznak, de azért valahogy ígyis úgyis megtartásra kerülnek az órák, meg lesz oldva a diákok felügyelete, elkönyvelnek valami szabadfoglalkozást, mint megtartott óra aztán minden a maga medrében 2 nap után

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
 telex.hu/belfold/2022/06/09/tanar-pedagogus-tiltakozas-polgari-ellenallas-budaorsi-illyes-gyula-gimnazium

ugye vmeik pedagogus mondta azt, hogy egyetlen igazi fegyveruk nem is maga a sztrajk hanem ha az erettsegiztetest tagadjak meg. meglatjuk mi lesz ennek az eredmenye.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
 hvg.hu/gazdasag/20220609_eu_benzinarstop_eljaras
Indul a buli.
empty taxi
Az a kemény, hogy ezt - mint következményt - megírta már a bevezetéskor mindenki, aki kommentel és nem volt felmentve mindenből általános iskolában.

Teljesen értelmetlen volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 971
Szép. Főleg az élelmiszer 18,6% éves szinten és 3,5% áprilishoz képest.

 telex.hu/gazdasag/2022/06/08/inflacio-majus-husz-eve-gazdasag-lelektani-hatar
somoskovig
Imádom, hogy mindenki úgy csinál a FB-on is, mintha bármi meglepő történt volna. Huhhh, 10% az infláció 😮 🤯 🤬 #mocskosfidesz

Nyilván nem neked szánom, csak úgy általában. 11. hó óta látszik, hogy nem fog megállni a infláció 10% alatt, de őszintén szólva a 15%-t sem tartom kizártnak nyár végére. Főleg, hogy nem arra halad semmi, hogy ezt vissza fogja.

Kezdjétek szokni a 420-as EUR és a 400-as USD gondolatát is. Csak mondom.
Gyurma Pappa
Nyugodtság van, ez még mindig a középmezőny, jól állunk 😀
Btw, nem is tudtam, hogy itt Csehországban 13% az infláció, nem látom a hatását, még...


Solymi
Csak a többi országban nem 0 az energiaköltség hatása.
somoskovig
Megelőztél. Meg nem 1%-kal veszik a lakhatás költségeit súlyba.
Gyurma Pappa
Egyébként az észt - lett - litván hármasnál ez a 20% körüli infla micsoda? Ez már az energia-hatás?
MC12
Az.

 estonianworld.com/business/estonias-household-electricity-price-hike-largest-in-the-eu/
Gyurma Pappa
Néztem a cikket. Kemény. Úgy repkednek a 30-50% emelések az energiában mint ahogy cukorszórást kér a gyerek a cukrászdában.
MC12
Én is kiváncsi leszek a máltai villanyszámlára. Benzin továbbra is 1.34 eur
csebi
Csak ha vkit érdekel:

Itt (mindenki tudja már -és használja is ellenem bőszen - de lecsónak: Hollandia) most 2.28 a benzin, az energia meg 2.5x annyi mint egy éve : 55ről most 122 az áram havonta pl - per fő(!) , mert itt kiszámolják bejelentett személyekre lebontva és azt kapod meg névre szóló számlaként.
davemayer
Hogy ered h per fo?akik egy haztartasban elnel vagy egy haztomben?
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 hvg.hu/gazdasag/20220609_eu_benzinarstop_eljaras
Indul a buli.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan


Juditkának van mire szerénynek lennie, na. 😀
Vrij6
könnyű neki. a parizer elfogy, a pina nem...
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
2022. június. 02.
Navracsics Tibor a csatorna honlapjának azt mondta, szeretné, ha valamilyen intézményes kapcsolat jönne létre a Fidesz és a Néppárt között, ami – megfogalmazása szerint – „akár még tagság is lehet”.

2022. június. 03
Euronews: Esélye sincs Navracsicsnak a Néppártnál, örülnek, hogy megszabadultak a Fidesztől

2022. június. 08.
Navracsics: A Néppártnak a Fideszhez, a Fidesznek a Néppárthoz nincs túl sok kedve

Ennyi volt Navracsicska. Valahogy nem akarjak azt visszavenni aki anno az asztal kozepere szart. De nem baj, eroltesd meg egy kicsit, hatha sikerulni fog. 😀 Nyilvan igy mar a fidessnek nincs tul sok kedve az egeszhez 😀 cuki vagy.
Vrij6
6 nap alatt megvilágosodott.
Tanulni nem szégyen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
 telex.hu/direkt36/2022/06/09/itt-vannak-a-taviratok-amelyeket-orban-diplomatai-kuldtek-magyar-ujsagirok-utazasairol

Maga a téma is kellemetlen (mondjuk Menczer találta ki, ez pedig garancia), de a válaszok bmeg, Madrid nem a kérdésre válaszol, Varsó nem tud helyesen írni...
Btw sztem nem volt olyan utasított misszió, aki legalább egy nemleges táviratot nem írt vissza. Egyrészt annak mindig rossz az optikája ha ír vmit a Központ azt lapítasz, mint a szar fűbe, másrészt Menczer vmelyik retardált csinvonyikja biztosra veszem h akár napi többször is felemelte a VPN telefon kagylóját h hol van már a jelentés?!
empty taxi
vicc bazmeg, remélem az IH-t küldték Hont Andrásékat megfigyelni külföldön (lol).

az egész sztori tragikomikus, minden aspektusában. A jelentésirogatás, az állomány emberi és szakmai minősége, a szellemiség, ami mögötte van. Annyira örülök, hogy anno nem hívtak vissza a KM-ből még frissdiplomásként. Picsa szar döntés lett volna.

De arról, hogy a GRU ki-be jár az informatikai rendszerben azóta kuss van, amióta kiderült.
Amadeus
nem kell kuldeni embert, ha van ott helyben is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
Jó, tudom, tiktok meg minden, de ez a Lázár Janis ez jó 😀

 vm.tiktok.com/ZMNRtFhVf/?k=1
Solymi
gyerekeknek jött még egy verés sztem 😀

több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
 telex.hu/direkt36/2022/06/09/itt-vannak-a-taviratok-amelyeket-orban-diplomatai-kuldtek-magyar-ujsagirok-utazasairol

Maga a téma is kellemetlen (mondjuk Menczer találta ki, ez pedig garancia), de a válaszok bmeg, Madrid nem a kérdésre válaszol, Varsó nem tud helyesen írni...
Btw sztem nem volt olyan utasított misszió, aki legalább egy nemleges táviratot nem írt vissza. Egyrészt annak mindig rossz az optikája ha ír vmit a Központ azt lapítasz, mint a szar fűbe, másrészt Menczer vmelyik retardált csinvonyikja biztosra veszem h akár napi többször is felemelte a VPN telefon kagylóját h hol van már a jelentés?!
empty taxi
vicc bazmeg, remélem az IH-t küldték Hont Andrásékat megfigyelni külföldön (lol).

az egész sztori tragikomikus, minden aspektusában. A jelentésirogatás, az állomány emberi és szakmai minősége, a szellemiség, ami mögötte van. Annyira örülök, hogy anno nem hívtak vissza a KM-ből még frissdiplomásként. Picsa szar döntés lett volna.

De arról, hogy a GRU ki-be jár az informatikai rendszerben azóta kuss van, amióta kiderült.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
 telex.hu/direkt36/2022/06/09/itt-vannak-a-taviratok-amelyeket-orban-diplomatai-kuldtek-magyar-ujsagirok-utazasairol

Maga a téma is kellemetlen (mondjuk Menczer találta ki, ez pedig garancia), de a válaszok bmeg, Madrid nem a kérdésre válaszol, Varsó nem tud helyesen írni...
Btw sztem nem volt olyan utasított misszió, aki legalább egy nemleges táviratot nem írt vissza. Egyrészt annak mindig rossz az optikája ha ír vmit a Központ azt lapítasz, mint a szar fűbe, másrészt Menczer vmelyik retardált csinvonyikja biztosra veszem h akár napi többször is felemelte a VPN telefon kagylóját h hol van már a jelentés?!
empty taxi
plusz Haga elkepesztoen fogalmaz "meg is volt a talalkozo" de elhalasztottak. dehat Haga kellemes hely, vszeg politikai beosztott keszitette, aki akar lehet, hogy vmi NER kadet volt, es az altalanos iskolas fogalmazasbol felmentest kapott ...

ezt mindig izlelnem kell, hogyan jutottunk ilyen melyre: Szöllősi György nagykövet úr.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 telex.hu/direkt36/2022/06/09/itt-vannak-a-taviratok-amelyeket-orban-diplomatai-kuldtek-magyar-ujsagirok-utazasairol

Maga a téma is kellemetlen (mondjuk Menczer találta ki, ez pedig garancia), de a válaszok bmeg, Madrid nem a kérdésre válaszol, Varsó nem tud helyesen írni...
Btw sztem nem volt olyan utasított misszió, aki legalább egy nemleges táviratot nem írt vissza. Egyrészt annak mindig rossz az optikája ha ír vmit a Központ azt lapítasz, mint a szar fűbe, másrészt Menczer vmelyik retardált csinvonyikja biztosra veszem h akár napi többször is felemelte a VPN telefon kagylóját h hol van már a jelentés?!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...