Snooker és egyéb sportok

3 feliratkozó

7 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 239
Amúgy mióta tolódott a vb? Gyerekkori emlékeim, hogy mindig május 1 és 2 a döntő
zacknorb
Kb. mindig április harmadik szombat - május első hétfőig tart, az meg május 1-7 között eshet akárhova.
Peszinter Ferenc
Egészen pontosan ez úgy néz ki, hogy 1983 óta 17 napig tart a VB, és mindig május első hétfőjén ér véget (ez a May Day a UK-ben, ami bár nem munkaszüneti nap, de a majális napja).

Szerkesztette: Jughead
7 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
No ezt nem gondoltam volna négy olyan ember kerül be, akik közül egyiknek sem tudok olyan nagyon drukkolni. Jobb híján még Maguriet is elfogadtam volna mint régi nagy harcos visszatérése (amúgy nem bírom)...


ejj Ronnie Ronnie, pedig olyan szép lett volna...

Szerkesztette: dande2
7 napja
Peszinter Ferenc 716 — 中国加油
Amúgy mióta tolódott a vb? Gyerekkori emlékeim, hogy mindig május 1 és 2 a döntő
zacknorb
Kb. mindig április harmadik szombat - május első hétfőig tart, az meg május 1-7 között eshet akárhova.
7 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
7 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy mióta tolódott a vb? Gyerekkori emlékeim, hogy mindig május 1 és 2 a döntő
7 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
Kyren Wilson fogja nyerni
7 napja
dawyd728 3 707
Ha Dott-Ebdon szintű döntő lesz mindenképpen szóljatok, azt ki nem hagynám.
7 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 239
Hát ez a négyes történelmien szar lesz. 😀

Hajrá Wilson, ő megérdemelne egy Triple Crown címet.
7 napja
Peszinter Ferenc 716 — 中国加油
Végre kezdődik a vb.
7 napja
Padrinaggio Baltimore Ravens 208
Na el is kiabaltam, amugy hajra Ronnie. 😀
7 napja
Padrinaggio Baltimore Ravens 208
Bingham nagyot megy, remelem behuzza a vb-t. 😊
7 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Azért aki ezt a Jones-Wilson-Gilbert-(Bingham) elődöntős négyest megrakta 2000 EUR-ral, az most biztos boldog. 😊

7 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
Én mostmár Jak Jonesnak fogok szurkolni
Akinek lehetne ez az entrance:
7 napja
csipkelli 3 307
Itt Selby vagy Trump lök egy baromi jó safetyt az utolsó pirosra, és simán nyeri a framet 10-10-nél.
Kéne egy kis agy, mert kiesés lesz.

Szerkesztette: csipkelli
7 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 239
Ronnie és Bingham úgy izgulnak és hibázgatnak, mintha a döntő lenne. Nem biztos, hogy tévednek.
csipkelli
Pocsék színvonalú eddig mindegyik session. Trump, Selby és Allen kiesésével pedig ezt játszva kéne behúznia Ronnie-nak.
7 napja
csipkelli 3 307
Ronnie és Bingham úgy izgulnak és hibázgatnak, mintha a döntő lenne. Nem biztos, hogy tévednek.
9 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Kemény ez a pedo botrány a snooker vb-n. Állítólag még mindig keresik a tagot.

12 napja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Grat Kaposvárra, egy Barótval jobbak csak.
petey
komolyan fostam, hogy megint megfordítja a meccset az Előre. a negyedik negyedben elkezdett a csapat kollektíven belefosni a nyitásfogadásba, annyival lett meg a meccs, hogy az edző el tudta engedni a szettet, és leültette pihenni a kulcsjátékosokat, amit a másik oldalon végig fent volt mindenki.
gratula. ez olyan epic duel lehet, mint húsz éve a Kaposvár-Nyíregy, vagy előtte a Kaposvár-Vegyész volt (vagy harminc éve a Kaposvár-Szeged)

re: Baróti
nem tudom, miért nem vállalja a válogatottat, konkrétan végigcibálta a Kaposvárt a serlegig.
annak idején egy Kántor, egy Mészáros Döme, egy Veres Péter vállalta a válogatottat, ha lábra bírt állni.
slowmotion
hát nem tudom Árpinak meddig van szerződése, de nélküle necces.
ő sem fiatal már, lehet már nem akar megsérülni, nem tudom. plusz megint összeszokni mindenkivel, plusz edzések, satöbbi.

Fehérvár meg 2-3 erősítéssel esélyes lehet jövőre az aranyra.
petey
Azt hittem, már idén meglesz Nektek, amikor leigazoltátok a kis Tomanóczyt. Mi ment félre?
slowmotion
Dávid Zoli alig rakta be, végig Ambrus volt a kezdő center. az új edző berotálta Eke Petit és Tomát és megindult a centerjátékunk. Pesti Marcit imádom, de ő nagyon hektikus és könnyen elveszti a fejét. mögé kell egy ember hogy tudjun pihenni.

szerintem ez az új edző nem rossz ahogy összekapta a srácokat, bár kb. semmilyen nyelven nem beszél spanyolon kívül 😀

12 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
Grat Kaposvárra, egy Barótval jobbak csak.
petey
komolyan fostam, hogy megint megfordítja a meccset az Előre. a negyedik negyedben elkezdett a csapat kollektíven belefosni a nyitásfogadásba, annyival lett meg a meccs, hogy az edző el tudta engedni a szettet, és leültette pihenni a kulcsjátékosokat, amit a másik oldalon végig fent volt mindenki.
gratula. ez olyan epic duel lehet, mint húsz éve a Kaposvár-Nyíregy, vagy előtte a Kaposvár-Vegyész volt (vagy harminc éve a Kaposvár-Szeged)

re: Baróti
nem tudom, miért nem vállalja a válogatottat, konkrétan végigcibálta a Kaposvárt a serlegig.
annak idején egy Kántor, egy Mészáros Döme, egy Veres Péter vállalta a válogatottat, ha lábra bírt állni.
slowmotion
hát nem tudom Árpinak meddig van szerződése, de nélküle necces.
ő sem fiatal már, lehet már nem akar megsérülni, nem tudom. plusz megint összeszokni mindenkivel, plusz edzések, satöbbi.

Fehérvár meg 2-3 erősítéssel esélyes lehet jövőre az aranyra.
petey
Azt hittem, már idén meglesz Nektek, amikor leigazoltátok a kis Tomanóczyt. Mi ment félre?
12 napja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Grat Kaposvárra, egy Barótval jobbak csak.
petey
komolyan fostam, hogy megint megfordítja a meccset az Előre. a negyedik negyedben elkezdett a csapat kollektíven belefosni a nyitásfogadásba, annyival lett meg a meccs, hogy az edző el tudta engedni a szettet, és leültette pihenni a kulcsjátékosokat, amit a másik oldalon végig fent volt mindenki.
gratula. ez olyan epic duel lehet, mint húsz éve a Kaposvár-Nyíregy, vagy előtte a Kaposvár-Vegyész volt (vagy harminc éve a Kaposvár-Szeged)

re: Baróti
nem tudom, miért nem vállalja a válogatottat, konkrétan végigcibálta a Kaposvárt a serlegig.
annak idején egy Kántor, egy Mészáros Döme, egy Veres Péter vállalta a válogatottat, ha lábra bírt állni.
slowmotion
hát nem tudom Árpinak meddig van szerződése, de nélküle necces.
ő sem fiatal már, lehet már nem akar megsérülni, nem tudom. plusz megint összeszokni mindenkivel, plusz edzések, satöbbi.

Fehérvár meg 2-3 erősítéssel esélyes lehet jövőre az aranyra.

12 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
Grat Kaposvárra, egy Barótval jobbak csak.
petey
komolyan fostam, hogy megint megfordítja a meccset az Előre. a negyedik negyedben elkezdett a csapat kollektíven belefosni a nyitásfogadásba, annyival lett meg a meccs, hogy az edző el tudta engedni a szettet, és leültette pihenni a kulcsjátékosokat, amit a másik oldalon végig fent volt mindenki.
gratula. ez olyan epic duel lehet, mint húsz éve a Kaposvár-Nyíregy, vagy előtte a Kaposvár-Vegyész volt (vagy harminc éve a Kaposvár-Szeged)

re: Baróti
nem tudom, miért nem vállalja a válogatottat, konkrétan végigcibálta a Kaposvárt a serlegig.
annak idején egy Kántor, egy Mészáros Döme, egy Veres Péter vállalta a válogatottat, ha lábra bírt állni.

Szerkesztette: slowmotion
12 napja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Grat Kaposvárra, egy Barótval jobbak csak.

12 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Bingham 2015 VB címénél nagyon hasonló volt a tábla. 32 között egy angol győzött le. 8 között jöhet neki Ronnie, elődöntőben Trump. A döntőbe meg Murphy akár be is juthat így, hogy Brecel és Shelby is kiesett fentről és akkor full 2015.

16 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Bakker Ali Carter 😕 Akkor idén sem lesz meg a VB cím 😕

16 napja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
warrb-slow 1-0
NB2
Hogy mi?
slowmotion
Vasas-Kaposvár női röplabda döntő
NB2
jahogy.
hát hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem lehetett erre számítani. a Vasas annyival van a női mezőny felett, mint anno az Alba Volán a többi hokicsapathoz képest itthon. a döntőig 20-0, összesen hét játszmát vesztettek. ehhez képest a hétvégi KNRC-Vasas 2:3 nagyjából a lehtőségek kimaxolása volt.

vagy más női sportágban elhelyezve ez olyan, mint az ETO KC meg a Siófok KC, a balatoniakat sok pénzből felturbózták, hogy kihívói lehessenek a két nagynak, aztán amikor a Covid miatt megreccsent a bajnokság, és nem mehettek ők a kézi BL-be, akkor ők is megreccsentek.
Remélem, a kaposvári röpicsapat nem jut ide, mert bár azért mégiscsak van mögötte egy röplabda akadémia, de azért idegenlégiósok, meg francia edző, menjünk már... azért ők nem ingyér' jöttek és dolgoznak.
de ez itt és most szép volt, jövőre jöhet a haccíntér.
slowmotion
férfiben ugyanez. Kaposvár egy all star csapat, Baróti, Bögöly, Magyar, plusz a 2 légiós center. de vicc, hogy ott is csak a mostani várható bajnokavatásra van majdnem tele a csarnokuk.
a Máv Előre meg sorozatban 2. döntő miután 2 éve feljutottak.

(mondjuk a Volán legalább nem az itthoniban nyeri magát halálra, hanem egy erős EBEL-ben)
petey
...de miért rúgtátok ki Dávid Zolit?
slowmotion
Ez engem is erdekelne, azóta se hallottam rá értelmes magyarázatot.
somoskovig
Zoli egy talpig egyenes ember, ami a szívén az a száján. nem vette jó néven, hogy a főnökség(Tálos) belebeszél a csapat irányításába, és gondolom a maga stílusában beleállt. ezt ugye nem tolerálják akár igaza van vagy nincs.
petey
ha lejár a mostani edző szerződése, akkor jöhetne haza, talán Kaposváron nem égette fel a hidat maga mögött. (úgy emékszem, onnan azért jött el, mert már nem számoltak vele alapemberként harmincsok évesen, amit a Kecskemét megadott neki - bár lehet, hogy rosszul tudom.)

mondjuk az is igaz, hogy az örököstiszteletbelimester fia a segédedző, de szerintem be tudna állni Dávid Zoli mellé/mögé.
slowmotion
lehet hogy jó edző Prakljacsics, de hogy egy hisztis qrva az is biztos. amit lerendezett itt fváron meg tegnap 😀
mondjuk az egész Kaposvár egy nagyképű retek banda.