Snooker és egyéb sportok

3 feliratkozó

6 hónapja
dawyd728 3 690
Imádom ahogy az angolok a végére összecsuklottak. 😀
6 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Viszont lassan az All Blacks lezárja és mennek a döntőbe
zacknorb
Az argentinoktól azért egy kicsit meglepetés volt az elődöntő.
A holnapinak elvileg szorosabbnak kell lennie.
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 501 — Kinek mit intézett a kormánya
Viszont lassan az All Blacks lezárja és mennek a döntőbe
6 hónapja
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Mindig csodálattal nézem a rögbi bíráskodást és a játékosoknak a bíróhoz való viszonyát.
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 501 — Kinek mit intézett a kormánya
Az elődöntőknél tart a rögbi vb, ma Új-Zéland-Argentína, holnap Anglia - Dél-Afrika
Kampman
Eddig elég jó a mai, ajánlom a bekapcsolódást
6 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Az elődöntőknél tart a rögbi vb, ma Új-Zéland-Argentína, holnap Anglia - Dél-Afrika
6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
az NRL Vegasba viszi a következő szezon nyitómeccseit. egész nagy dobás lehet...
6 hónapja
Brotesz Indianapolis Colts 118
Srácok, van olyan tag a fórumon, aki Budapesten lacrosseozik?
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
 sportal.blikk.hu/birkozas/felhaborito-elcsaltak-a-magyar-birkozo-vilagbajnoki-cimet--videoval/2023092514010577492

6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Losonczi Dávid 87 kilos kötött fogásban döntős, és ezzel olimpiai kvótát szerzett.

7 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jó lenne, valami normális névre visszanevezni/csinálni egy "rétegsportot/egyéb sportok" topicok, mert ez a snooker mindig félrevezet....

Én is néztem birkót... a Sadulaev loss nagyon durva volt. Nyilván dagesztáni verte meg, de azért eléggé balról jött a dolog, mert 20 éves a srác. Az meg, hogy előtte már 11-0-ra megverte Snydert (nagyon durva emelésekkel ráadásul), és utána 9-2-re verte Sadulaev-et, az meg pláne no comment. (Meg mindenki mást is amúgy, Ibragimov volt az első kör, szintén 11-0)
Lehet vannak akik, vágták h mennyire jó Tazhudinov... nekem ez nem volt meg. Brutális.



Muszukaev meg nyilván szép, Amuzad és Mamedov borzasztó nagy skalpok, a puerto ricó-i meg szerencsére kirakta Tevanyan-t... de jövőre rá is kell figyelni majd azért. (A telexes cikk címe zseniális, idézem "1979 óta várt magyar vb-arany, Muszukajev Iszmail nyerte birkózásban".)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/muszukajev-iszmail-megcsinalta-vilagbajnok-65-kg-ban-2979255
dande2
Ezért valahogy nem tudok úgy lelkesedni...

7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/muszukajev-iszmail-megcsinalta-vilagbajnok-65-kg-ban-2979255
7 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 358 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ronnie, miután megnyerte a Shanghai Masterst:
„Odaadom ezt a kupát egy barátomnak, aki egy klubot nyit a városban, úgyhogy ez a trófea itt marad Kínában – jelentette ki a 47 éves klasszis. – Gyakran elajándékozom a díjaimat, több haverom is kapott belőlük, de volt, hogy egy gyereknek adtam a nézőtéren. Az a célom, hogy hetven-nyolcvan éves koromra ne legyen semmi olyan emléktárgyam, ami a sznúkerrel kapcsolatos.”
Óriási tag 😀
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Basszus, és a Svédek ellen minimális különbséggel, a döntő meccsen 3 meccslabdáról kaptunk ki 3:2-re. Óriási meccs volt, és hatalmas sansz az éremre. Mindhárom srác hatalmasat kűzdött, jár nekik a gratuláció!
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/asztalitenisz-csapat-eb-a-svedekkel-szemben-hajszal-hianyzott-a-csodahoz-2978657

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na ez már valami!
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/asztalitenisz-ferficsapatunk-nagy-bravurral-eb-negyeddontos-2978421

7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 501 — Kinek mit intézett a kormánya
Eddig elég jó a rugby vb nyitómeccs.
Gyors pontszerzés megvolt, de utána nem lett nagyon sok, és még szoros is.
Bár nem igazán értek ehhez sporthoz, a vb iszonyat jó vibeja és a faterhoz köthető kellemes emlékeek #jóérzések miatt ebbe muszáj volt belenéznem
zacknorb
Mèg a sport tvn volt egy időben, akkor nèztem ès nekem is tetszett. Szerintem jó sport ès mèg vannak èrtelmes, jó tradíciók, amik színt ès hangulatot adnak az egèsznek.
dande2
sportklubon is volt
NB2
vb-k meg a digisporton 😀
7 hónapja
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Eddig elég jó a rugby vb nyitómeccs.
Gyors pontszerzés megvolt, de utána nem lett nagyon sok, és még szoros is.
Bár nem igazán értek ehhez sporthoz, a vb iszonyat jó vibeja és a faterhoz köthető kellemes emlékeek #jóérzések miatt ebbe muszáj volt belenéznem
zacknorb
Mèg a sport tvn volt egy időben, akkor nèztem ès nekem is tetszett. Szerintem jó sport ès mèg vannak èrtelmes, jó tradíciók, amik színt ès hangulatot adnak az egèsznek.
dande2
sportklubon is volt
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eddig elég jó a rugby vb nyitómeccs.
Gyors pontszerzés megvolt, de utána nem lett nagyon sok, és még szoros is.
Bár nem igazán értek ehhez sporthoz, a vb iszonyat jó vibeja és a faterhoz köthető kellemes emlékeek #jóérzések miatt ebbe muszáj volt belenéznem
zacknorb
Mèg a sport tvn volt egy időben, akkor nèztem ès nekem is tetszett. Szerintem jó sport ès mèg vannak èrtelmes, jó tradíciók, amik színt ès hangulatot adnak az egèsznek.
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 501 — Kinek mit intézett a kormánya
Eddig elég jó a rugby vb nyitómeccs.
Gyors pontszerzés megvolt, de utána nem lett nagyon sok, és még szoros is.
Bár nem igazán értek ehhez sporthoz, a vb iszonyat jó vibeja és a faterhoz köthető kellemes emlékek #jóérzések miatt ebbe muszáj volt belenéznem

Szerkesztette: zacknorb
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A férfi röplabda EB-n, amikor az egyik csapat challenge-et kér, az X-akták intrója hangzik fel 😊 😀
Kampman
Az igazság odaát van, a háló másik oldalán.
7 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
A férfi röplabda EB-n, amikor az egyik csapat challenge-et kér, az X-akták intrója hangzik fel 😊 😀
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az U19-es röplabda VB-n a lányok 0-2-ről fordították meg a meccset és nyertek Egyiptom ellen 🔥❤️


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
petey, mi történt Fehérváron, van pénz szarásig? Ezüstérem után leigazolni a válogatott centerét?
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 501 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.eurosport.hu/vivas/smirnova-kharlan-vb-botrany-horvath-mariann-velemeny-reakciok_sto9726085/story.shtml

Szabó Gábor jegyzetei elég jók szoktak lenni, na ez nagyon erős