NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kolumbia messze a legszimpatikusabb dél-amerikai csapat volt ezen a VB-n, sajnálom, hogy nem jutottak tovább, bár még így is meglehetett volna kis szerencsével a 2-2, és a hosszabbítás.

Adott a nagy feladat: braziliában legyőzni a házigazdát. Sok jóra a bírótól ne is számítsunk, ezt a meccset nagy ellenszélben kell behúzni a csapatnak.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
 www.whoscored.com/Articles/iptizefq_0qozxr2bc-heq/Show/Player-Focus-Value-Available-on-Underrated-World-Cup-Stars

több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 607 — Pfizer & Moderna fan
Müller, a "szupercsatár" hogyan maradhatott pályán ennyi műeséssel, bár lehet, hogy Jászai Mari díjra pályázott.....csi77
Eddig nem volt vele semmi bajom, de ezen a VB-n rászolgált arra hogy utáljam.
Az Undorító féreg cím egyértelmű nyertese a VB-n nálam, szinte nem is volt olyan meccse ahol ne lett volna sárgát érő műesése. Volt ahol nem is 1.
Ennél kevesebbért más nemzetből sokakat már megköveznének, de így hogy német, a kutyát sem érdekli hogy miylen undorító módon csinálja. Robbent és Neymart lekörözte.eaglesmcnabb
ebből a szempontból Valbuena is szépen dolgozott, olyan ordasokat esett a semmitől ő is 😊

több mint 9 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
A Brazil-Német elődöntőnek a legnagyobb előnye, hogy a két anti-kedvenc közül az egyik biztos nem nyer VB-t idén 😀.MarioAna
Én nem vagyok szakértő, de azt meg merem kockáztatni, hogy ez már a vébé előtt biztos volt.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 497 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már annyit piszkáltuk őket, nem is tudjuk mit beszélünk (akarom mondani írogatunk) 😀 😀 😛

 futballsznob.blog.hu/2014/07/04/10_rettenetes_veszteseg_ha_nem_lennenek_a_vb-n_riporterek#comments
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Mehmet Scholl meccs utáni kifakadására érdemes lesz majd rákeresni, elküldte melegebb éghajlatra a játékvezetőt és a fifát is 😊baggio
majd belinkeled jj? kösziJC6


"This is what happens when a ref doesn't control the game. When he lets everything go. It means that the small players get eradicated (referencing Neymar). Thats not our sport anymore. That's not the sport we love. Small technical players are getting hunted at this tournament and nobody is doing anything about it."

mondjuk Neymar sérülése bármilyen szerencsétlen is volt, szerintem minden meccsen 5-10 ilyen eset simán van sajnos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt sajnos be lehet húzni a németeknek. Müller meg tényleg a legnagyobb köcsög színész.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Müller, a "szupercsatár" hogyan maradhatott pályán ennyi műeséssel, bár lehet, hogy Jászai Mari díjra pályázott.....csi77
Eddig nem volt vele semmi bajom, de ezen a VB-n rászolgált arra hogy utáljam.
Az Undorító féreg cím egyértelmű nyertese a VB-n nálam, szinte nem is volt olyan meccse ahol ne lett volna sárgát érő műesése. Volt ahol nem is 1.
Ennél kevesebbért más nemzetből sokakat már megköveznének, de így hogy német, a kutyát sem érdekli hogy miylen undorító módon csinálja. Robbent és Neymart lekörözte.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
fractura vertebrae az nem csigolyatörés? vagy használják másra is?tamasboldizsar
Itt szerintem zúzódást jelent.iktriad
Ha ezt így orvosilag leírták, az csak törést jelenthet. Újságban megjelent dolog az más tészta. De ez a "fractura vertebrae" ez latin, ráadásul jól is ragozva, a dg eléggé tuti. Mondjuk törés és törés között is nagy különbségek vannak, vszínű nem csigolyatest, hanem vmelyik nyúlványa (sztem a pr. spin, de ez mellékes) törhetett.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Na sikerült összehozni azt a két csapatot, amelyeknek a legtöbbet fújt a bíró. A braziloknál a hazai pálya miatt még csak-csak megértem, de ezt az undormány német csapatot miért kell tolni így, az rejtély.....

Müller, a "szupercsatár" hogyan maradhatott pályán ennyi műeséssel, bár lehet, hogy Jászai Mari díjra pályázott.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Neymar kiesése a létező legjobb dolog ami történhetett velük, se ő se Thiago Silva, így már mindjárt magyarázható a németek elleni kihullás hiszen csak "félkarú cica oroszlán ez a csapat.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 929 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
fractura vertebrae az nem csigolyatörés? vagy használják másra is?tamasboldizsar
Itt szerintem zúzódást jelent.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
sajnálom a franciákat jó lett volna látni ha 2 kedvencem játssza az elődöntőt, így viszont lesz akinek drukkolni.
Szerintem megérdemelt továbbjutás volt, az alves<->maicon csere pedig jó döntés volt, silva kiesése nem túl jó hír, de ne feledjük hogy azért Dante is klasszis, neymar meg messze sem olyan pótolhatatlan mint gondolják sokan.
A bírózás meg röhejes, főleg annak tudatában hogy az előző meccsen meg chilének fújt webb...
Már az elején elment a meccs kolumbiának, örülök hogy a VB eddigi legjobbjait sikerült sallangmentesen hazazavarni, német meccs előtt bizakodó vagyok.

Holnap hajrá belgák!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
fractura vertebrae az nem csigolyatörés? vagy használják másra is?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 929 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking: Neymarnak ennyi volt a VB!

Brazil team doctor Rodrigo Lasmar says Neymar will miss 2-3 weeks w/fractured vertebrae. He is out of the World Cup.(Jeff Carlisle ESPN)
Szóval se ő, se Thiago Silva nem lesz kedden. Sok jóra Neuerék ne számítsanak a bírótól...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem túl biztató hírek Neymarról.
Scolari on Neymar: "It won't be easy for him to recover based on what doctor told us and pain that he's in.
Scolari said Neymar had been taken to a private clinic and was crying out in pain. (Jeff Carlisle ESPN)
iktriad
Már a közvetítés közben is feltűnt, hogy milyen rettenetesen szakszerűtlenül vitték le a pályáról. Ezt hallva pedig óriási szerencse, hogy nem esett nagyobb baja az "ápolás" közben.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 929 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem túl biztató hírek Neymarról.
Scolari on Neymar: "It won't be easy for him to recover based on what doctor told us and pain that he's in.
Scolari said Neymar had been taken to a private clinic and was crying out in pain. (Jeff Carlisle ESPN)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Mehmet Scholl meccs utáni kifakadására érdemes lesz majd rákeresni, elküldte melegebb éghajlatra a játékvezetőt és a fifát is 😊baggio
majd belinkeled jj? köszi
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
a gusztustalan brazilok
 mtc.cdn.vine.co/r/videos/7F4B7787201096965078450114560_1ae04848191.3.3.mp4?versionId=.IsUcUTjRUhuk9CJy0YIafdEc4KlLW9.JayB
felőlem betehetsz olyan képet is, amin Alves macskákat puszilgat vagy néninek adja át a helyét a buszon, akkor sem fogom sose szeretni Brazíliát. ez van...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Érdekességképp rákerestem a sárga és piros lapok számára 82-ig visszamenően:

2014: 165/10 - 58 meccs

2010: 245/17 - 64 meccs
2006: 307/28
2002: 272/17
1998: 258/22

1994: 235/15 - 52 meccs
1990: 162/16
1986: 133/8
1982: 98/5


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
a gusztustalan brazilok
 mtc.cdn.vine.co/r/videos/7F4B7787201096965078450114560_1ae04848191.3.3.mp4?versionId=.IsUcUTjRUhuk9CJy0YIafdEc4KlLW9.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Egy bíróval jobb volt Brazília... ennyi kbThundersNFL
Igen, látszott mennyire lefocizta Kolumbia Brazíliát. Szerintem megérdemelten nyert Brazíia, más kérdés, ezek után ez a játék mire lesz elég.Gergőbácsi
Mindkét csapat echte szarul játszott... Hamaszt nyugod szívvel lehetett rugdosni... Julio Cesar miért nem kapott pirosat mostanáig nem tudom... Kolumbia ha úgy játszik mint eddig felmosta volna a padlót a brazilokkal... de ez egy megvett VB ahol ha nem Brazília nyer akkor háború lesz...ThundersNFL
igen, persze. a brazilok Hamaszt is megvették a bíróval együtt, Neymart nem rugdosták, a kapus kirúgásos brazil gól még véletlenül se véleményes, és kapura összességében veszélyesebb Brazília. A piros jogos lett volna.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Egy bíróval jobb volt Brazília... ennyi kbThundersNFL
Igen, látszott mennyire lefocizta Kolumbia Brazíliát. Szerintem megérdemelten nyert Brazíia, más kérdés, ezek után ez a játék mire lesz elég.Gergőbácsi
Mindkét csapat echte szarul játszott... Hamaszt nyugod szívvel lehetett rugdosni... Julio Cesar miért nem kapott pirosat mostanáig nem tudom... Kolumbia ha úgy játszik mint eddig felmosta volna a padlót a brazilokkal... de ez egy megvett VB ahol ha nem Brazília nyer akkor háború lesz...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
na jóccakát... holnap újból 2 meccs és nem fogadok 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Egy bíróval jobb volt Brazília... ennyi kbThundersNFL
Igen, látszott mennyire lefocizta Kolumbia Brazíliát. Szerintem megérdemelten nyert Brazíia, más kérdés, ezek után ez a játék mire lesz elég.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.