Soccer VB 2022

17 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot

Zsellértelkes Vrij
De láb számít vagy már reg nem ?

Didier:
...
...
Toca
Az összes olyan testrész számít, amivel szabályos gólt lehet szerezni.

...
eaglesmcnabb

Itt melyik lesen lévő testrésszel szabályos gólt szerezni?
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79

Zsellértelkes Vrij
De láb számít vagy már reg nem ?


Didier:
Hozzátette, előzetesen senkin nem látta, hogy rossz formában lenne bárki is, azonban Ousmane Dembélét és Olivier Giroud-t is lecserélte még a szünet előtt, ugyanis bár a „döntőig elvitték a csapatot”, a fináléban gyengén teljesítettek, a csapatot pedig fel kellett ráznia.
Ez lenne a feladatod, hogy ne csak felrakd a csapatot, hanem ha valakik el vannak faradva / le vannak halva akkor kezdobe nyulj bele…
Senki nem látta … mintha nb1 edző nyilatkozna.
Toca
Az összes olyan testrész számít, amivel szabályos gólt lehet szerezni.

DD megérdemli, kurvára nem volt profi a hozzáállása. Aki lemond a regnáló aranylabdásról, csak azért mert neki személy szerint nem szimpatikus, az valahol megérdemli a bukást.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Nem, minden olyan testrész, amivel szabályosan játékba lehet avatkozni

Didier:
Hozzátette, előzetesen senkin nem látta, hogy rossz formában lenne bárki is, azonban Ousmane Dembélét és Olivier Giroud-t is lecserélte még a szünet előtt, ugyanis bár a „döntőig elvitték a csapatot”, a fináléban gyengén teljesítettek, a csapatot pedig fel kellett ráznia.
Ez lenne a feladatod, hogy ne csak felrakd a csapatot, hanem ha valakik el vannak faradva / le vannak halva akkor kezdobe nyulj bele…
Senki nem látta … mintha nb1 edző nyilatkozna.
Toca
És még itt is védte valaki mikor megkapta a kókler jelzőt...

Ő is az újságcikkek/nevek alapján állítja össze a kezdőt vagy ezt hogy?! Ez nem mb1-es, ez megye1-es nyilatkozat

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan

Zsellértelkes Vrij
De láb számít vagy már reg nem ?


Didier:
Hozzátette, előzetesen senkin nem látta, hogy rossz formában lenne bárki is, azonban Ousmane Dembélét és Olivier Giroud-t is lecserélte még a szünet előtt, ugyanis bár a „döntőig elvitték a csapatot”, a fináléban gyengén teljesítettek, a csapatot pedig fel kellett ráznia.
Ez lenne a feladatod, hogy ne csak felrakd a csapatot, hanem ha valakik el vannak faradva / le vannak halva akkor kezdobe nyulj bele…
Senki nem látta … mintha nb1 edző nyilatkozna.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Minden idők legjobb meccse volt ez szerintem.
Mindezt úgy, hogy 75 percig rémunalmas volt.

Nyilván mindez szubjektív.
Kampman
Sztem legjobb döntő volt kb ever. Épp ezt beszéltük az ausztrál/Új-Zélandi parral, ok is így gondoltak. Bár a srác bedobta a 66os 4-2 meccset még vagy az 54eset.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 105
döntő előtt 8. voltam, utána meg 25., tényleg nem volt jó ez a pontozás 😕
Löfli
a 100,100 külön szerezhető pont (végső győztes, gólkirály) sokat torzított.
gamerkr
25 helyet kb
Willie Parker
En ezert nem is adtam mar le tippen az uccso ket meccsre. Pedig kettovel a vege elott vezettem. 100 pont tulzas, az 10x telibe talalt meccs, ami senkinek se volt. 20-25 lenne realis.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 511 — Kinek mit intézett a kormánya
Oké, de naptári évre osztogatják még mindig.
Vagy már nem?
Kampman
 www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/hivatalos-megvaltozik-az-aranylabda-szavazas-menete/bltf47991bf75220801
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Szerintetek kibasszák Deschampot vagy megvárják amíg bebukják miatta a következő EBt is ?
Toca
Nem hiszem, a csapat rendben van.
Kampman
Igen a csapat rendben van és ha edzőjük is lenne gyanúsan már 2x címvédők lennének.
Toca
Azért egy Pogba-Kante-Lucas Hernandez-Benzema kaliberű sor kiesését kevés csapat éli túl.
Willie Parker
Igen , csak éppen Benzema visszajöhetett volna csak Didiernek nem kell az idei aranylabdás ( mondjuk már lehet Messi kapja ).
Toca
Nincs Benzemanak egyelőre jó szezonja, szóval köze nincs az idei aranylabdához egyelőre.
Jughead
Nem megkapta már?
Vagy én értesültem máshogyan?
Kampman
Az előző szezonért megkapta tükörsimán.
Jughead
Oké, de naptári évre osztogatják még mindig.
Vagy már nem?
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 136
Szerintetek kibasszák Deschampot vagy megvárják amíg bebukják miatta a következő EBt is ?
Toca
Nem hiszem, a csapat rendben van.
Kampman
Igen a csapat rendben van és ha edzőjük is lenne gyanúsan már 2x címvédők lennének.
Toca
Azért egy Pogba-Kante-Lucas Hernandez-Benzema kaliberű sor kiesését kevés csapat éli túl.
Willie Parker
Igen , csak éppen Benzema visszajöhetett volna csak Didiernek nem kell az idei aranylabdás ( mondjuk már lehet Messi kapja ).
Toca
Nincs Benzemanak egyelőre jó szezonja, szóval köze nincs az idei aranylabdához egyelőre.
Jughead
Nem megkapta már?
Vagy én értesültem máshogyan?
Kampman
Az előző szezonért megkapta tükörsimán.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Szerintetek kibasszák Deschampot vagy megvárják amíg bebukják miatta a következő EBt is ?
Toca
Nem hiszem, a csapat rendben van.
Kampman
Igen a csapat rendben van és ha edzőjük is lenne gyanúsan már 2x címvédők lennének.
Toca
Azért egy Pogba-Kante-Lucas Hernandez-Benzema kaliberű sor kiesését kevés csapat éli túl.
Willie Parker
Igen , csak éppen Benzema visszajöhetett volna csak Didiernek nem kell az idei aranylabdás ( mondjuk már lehet Messi kapja ).
Toca
Nincs Benzemanak egyelőre jó szezonja, szóval köze nincs az idei aranylabdához egyelőre.
Jughead
Nem megkapta már?
Vagy én értesültem máshogyan?
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 136
Szerintetek kibasszák Deschampot vagy megvárják amíg bebukják miatta a következő EBt is ?
Toca
Nem hiszem, a csapat rendben van.
Kampman
Igen a csapat rendben van és ha edzőjük is lenne gyanúsan már 2x címvédők lennének.
Toca
Azért egy Pogba-Kante-Lucas Hernandez-Benzema kaliberű sor kiesését kevés csapat éli túl.
Willie Parker
Igen , csak éppen Benzema visszajöhetett volna csak Didiernek nem kell az idei aranylabdás ( mondjuk már lehet Messi kapja ).
Toca
Nincs Benzemanak egyelőre jó szezonja, szóval köze nincs az idei aranylabdához egyelőre.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Messi lenyilatkozta, hogy tudta hogy isten nekiajándékozza ezt (a VB-t). Lehetne mondani hogy nem biztos hogy ő ajándékozta 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan

Zsellértelkes Vrij
Didier lemondását akarják vagy féltik Benzi aranylabdáját? 😀
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot

Zsellértelkes Vrij
Biztos marokkóiak. Brüsszel? Lángokban?
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Szerintetek kibasszák Deschampot vagy megvárják amíg bebukják miatta a következő EBt is ?
Toca
Nem hiszem, a csapat rendben van.
Kampman
Igen a csapat rendben van és ha edzőjük is lenne gyanúsan már 2x címvédők lennének.
Toca
Azért egy Pogba-Kante-Lucas Hernandez-Benzema kaliberű sor kiesését kevés csapat éli túl.
Willie Parker
Igen , csak éppen Benzema visszajöhetett volna csak Didiernek nem kell az idei aranylabdás ( mondjuk már lehet Messi kapja ).
Hát lehet a döntőben pl jó lett volna.
Az, hogy Varana és Kounde hogy játszhatott 115 percet mikor már 45 percnél se tudták hol vannak?
Pavard meg nem tudom szinten sérült lehetett-e mert ha nem akkor az is rejtély miért nem került be.
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szerintetek kibasszák Deschampot vagy megvárják amíg bebukják miatta a következő EBt is ?
Toca
Nem hiszem, a csapat rendben van.
Kampman
Igen a csapat rendben van és ha edzőjük is lenne gyanúsan már 2x címvédők lennének.
Toca
ja, de zidane-nal se lennének sokkal előrébb szerintem.
eaglesmcnabb
Sztem sem, neki a válogatott kevés meccs nem kedvezne.

Én Deschampsnál nem tudnék jobbat.
Willie Parker
Leekens


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Szerintetek kibasszák Deschampot vagy megvárják amíg bebukják miatta a következő EBt is ?
Toca
Nem hiszem, a csapat rendben van.
Kampman
Igen a csapat rendben van és ha edzőjük is lenne gyanúsan már 2x címvédők lennének.
Toca
ja, de zidane-nal se lennének sokkal előrébb szerintem.
eaglesmcnabb
Sztem sem, neki a válogatott kevés meccs nem kedvezne.

Én Deschampsnál nem tudnék jobbat.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Szerintetek kibasszák Deschampot vagy megvárják amíg bebukják miatta a következő EBt is ?
Toca
Nem hiszem, a csapat rendben van.
Kampman
Igen a csapat rendben van és ha edzőjük is lenne gyanúsan már 2x címvédők lennének.
Toca
Azért egy Pogba-Kante-Lucas Hernandez-Benzema kaliberű sor kiesését kevés csapat éli túl.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Szerintetek kibasszák Deschampot vagy megvárják amíg bebukják miatta a következő EBt is ?
Toca
Nem hiszem, a csapat rendben van.
Kampman
Igen a csapat rendben van és ha edzőjük is lenne gyanúsan már 2x címvédők lennének.
Toca
ja, de zidane-nal se lennének sokkal előrébb szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
döntő előtt 8. voltam, utána meg 25., tényleg nem volt jó ez a pontozás 😕
Löfli
a 100,100 külön szerezhető pont (végső győztes, gólkirály) sokat torzított.
gamerkr
25 helyet kb
Willie Parker
Én 19. lettem igy, hogy a nyolcaddöntőtől nem tippeltem, de az argentinokat eltalaltam. Mondjuk ezeket lehet finomhangolni a jövőben.
(Legalbbis ezt gondolom, mert már be sem enged, mi a jelszó?
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintetek kibasszák Deschampot vagy megvárják amíg bebukják miatta a következő EBt is ?
Toca
Nem hiszem, a csapat rendben van.
Kampman
Igen a csapat rendben van és ha edzőjük is lenne gyanúsan már 2x címvédők lennének.
Toca
Legalább Deschamps fejlődik, és idén már modernebb focit rakott ki. Voltak hibái, de amekkora a talent level ha még egy kicsit hozzá tud tenni akkor az EB meglehet.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz