Soccer VB 2022

17 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
De szép francia kezezés volt 3-2nél, ami után 11-es lett. Törpekoronázóforgatókönyv!
csipkelli
Egyetlen rossz minosegu lassitast lattam, szerintem kezrol nem pattan igy a labda, sztem csaloka a szog.
JéBé
Amúgy csak nekem volt fura h pár kulcs jelenetet nem is mutattak visszajatszasból, és közeli kamerával a döntőben?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 266 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Igazából 1 haszna volt, hogy teveszarföldén tartották a vb-t, az pedig hogy nem volt jelentős időeltolódás.

Na ez az USA-ban élből más lesz, de nyilván itt az európai a fő piac, nem lesznek hajnali 2 órára rakva a meccsek...
FLZOLI
szerintem már van akkora piaca kint is, hogy több meccs is lesz majd 2-kor, főleg a rendező országoké


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
De szép francia kezezés volt 3-2nél, ami után 11-es lett. Törpekoronázóforgatókönyv!
csipkelli
Egyetlen rossz minosegu lassitast lattam, szerintem kezrol nem pattan igy a labda, sztem csaloka a szog.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
Igazából 1 haszna volt, hogy teveszarföldén tartották a vb-t, az pedig hogy nem volt jelentős időeltolódás.

Na ez az USA-ban élből más lesz, de nyilván itt az európai a fő piac, nem lesznek hajnali 2 órára rakva a meccsek...
FLZOLI
Szerintem azért Ázsia volt inkább a fő piac és tekintettel voltak Európára is.
ozibozi
de ezt írtam egyszer, hogy az esti meccsek azok este 10-kor kezdődtek, azért ez egyedül az araboknak volt jó, annál keletebbre már szívták a fogukat.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 386
Igazából 1 haszna volt, hogy teveszarföldén tartották a vb-t, az pedig hogy nem volt jelentős időeltolódás.

Na ez az USA-ban élből más lesz, de nyilván itt az európai a fő piac, nem lesznek hajnali 2 órára rakva a meccsek...
FLZOLI
Szerintem azért Ázsia volt inkább a fő piac és tekintettel voltak Európára is.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 922
Szerintem ez egy jó VB volt.
Bár előre ratyinak tűnt, Katar, tél, ki se jutottunk, de végülis volt sok gól, sok szórakoztató meccs, upset, volt első afrikai csapat, aki 7 meccsig jutott, volt jópár szimpi vesztes, és hamar kipottyanó topfavorit, és egy megérdemelt Messi-koronázás a végére. (Engem a soccer Mario Basler után alapvetően elvesztett, de Messi tagadhatatlanul az egyik legjobb játekos alltime, jobb az érzésem így, hogy világbajnok lett, még ha konkretan egyik meccsükön se nekik szorítottam. És így maradhat Puskás egyedül a "valaha volt legjobb labdarúgó, akinek nincs VB-címe".)

Ami hianyérzet, az a kapuralövés.
Egy-két játékost leszámítva nincs lövés a tizenhatoson kívülről, mindig tolnak még egyet, cseleznek még egyet, még szabadrugásgól is 1-2 ha volt, én a "lövésből lesz a gól" mantrán nőttem fel, és ha megpattan lehet szöglet, mellé/fölé megy, akkor vissza lehet zárkózni, mégis, alig láttam kapuralövéseket. Lehet van ennek valami szakmai oka, szorosabban ott a védő, labdakontroll, vagy nem tudom mi, de ettől még hiányzik.

Bár minden meccset nem láttam, nálam a VB MVP-je simán Messi, egy kb. átlagos Argentínával bukdácsolt VB-címig, rengeteg jó labdát kiosztva, sokszor bátran kapuralőve, megtéve mindent, amire ennyi idősen képes volt. (Hiába voltak a VB-n jobb formában lévő játékosok, ha ez a forma bennük maradt. Messiben nem maradt semmi, kiadott mindent, amit csak bírt.)

A VB csalódása Brazília. Tehetségben megkérdőjelezhetetlenek, de a Dél-Korea elleni alázó szambázgatás, majd a horvátok elleni töketlenség együtt egy nagyon buta csapat benyomását keltette, miközben azon az ágon döntőt kellett volna játszaniuk.
Egy kisebb csalódás Franciaország, annyiban, hogy magasan legjobb játékosok, összeszokott csapat, top1 VB-győztes favorit. Griezmann élete formájában (mint középpályás, Matthausre hajazott, ahogy karrierje végén egy sorral hátrébb tanárian játszott), Mbappe jelenleg a világ legjobb játékosa, három csapatra elegendő kezdőjátékos (nálam a VB felfedezettje Kolo Muani) mégis 75 perc fórt adtak az argentínoknak a döntőben, csak egy ellenük kihagyott tizenegyessel továbbjutás az angolok ellen, egy meccsen, amit nem is ők domináltak, faszkodás Tunézia ellen.

Nálam a VB-csapata:
Szczesny - Molina, Thiago Silva, Shaw, Attiat-Allah - Ziyech, MacAllister, Griezmann, Messi, Mbappe - Giroud
Őszentsége Sobri Jóska
Sajnos analítika kimutatta egyértelműen, hogy nincs értelme, haszna a távoli lövésknek, sokkal hatékonyabb a közelebbi játék, ezért szoktak le róla a csapatok, sok elemzés szólt erről a VB közben, mert feltűnő volt. Sokaknak hiányoznak a nagy távoli bombák.
zavi27
Meg ha kapufa abbol meg jon a kontra.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Igazából 1 haszna volt, hogy teveszarföldén tartották a vb-t, az pedig hogy nem volt jelentős időeltolódás.

Na ez az USA-ban élből más lesz, de nyilván itt az európai a fő piac, nem lesznek hajnali 2 órára rakva a meccsek...

több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Szerintem ez egy jó VB volt.
Bár előre ratyinak tűnt, Katar, tél, ki se jutottunk, de végülis volt sok gól, sok szórakoztató meccs, upset, volt első afrikai csapat, aki 7 meccsig jutott, volt jópár szimpi vesztes, és hamar kipottyanó topfavorit, és egy megérdemelt Messi-koronázás a végére. (Engem a soccer Mario Basler után alapvetően elvesztett, de Messi tagadhatatlanul az egyik legjobb játekos alltime, jobb az érzésem így, hogy világbajnok lett, még ha konkretan egyik meccsükön se nekik szorítottam. És így maradhat Puskás egyedül a "valaha volt legjobb labdarúgó, akinek nincs VB-címe".)

Ami hianyérzet, az a kapuralövés.
Egy-két játékost leszámítva nincs lövés a tizenhatoson kívülről, mindig tolnak még egyet, cseleznek még egyet, még szabadrugásgól is 1-2 ha volt, én a "lövésből lesz a gól" mantrán nőttem fel, és ha megpattan lehet szöglet, mellé/fölé megy, akkor vissza lehet zárkózni, mégis, alig láttam kapuralövéseket. Lehet van ennek valami szakmai oka, szorosabban ott a védő, labdakontroll, vagy nem tudom mi, de ettől még hiányzik.

Bár minden meccset nem láttam, nálam a VB MVP-je simán Messi, egy kb. átlagos Argentínával bukdácsolt VB-címig, rengeteg jó labdát kiosztva, sokszor bátran kapuralőve, megtéve mindent, amire ennyi idősen képes volt. (Hiába voltak a VB-n jobb formában lévő játékosok, ha ez a forma bennük maradt. Messiben nem maradt semmi, kiadott mindent, amit csak bírt.)

A VB csalódása Brazília. Tehetségben megkérdőjelezhetetlenek, de a Dél-Korea elleni alázó szambázgatás, majd a horvátok elleni töketlenség együtt egy nagyon buta csapat benyomását keltette, miközben azon az ágon döntőt kellett volna játszaniuk.
Egy kisebb csalódás Franciaország, annyiban, hogy magasan legjobb játékosok, összeszokott csapat, top1 VB-győztes favorit. Griezmann élete formájában (mint középpályás, Matthausre hajazott, ahogy karrierje végén egy sorral hátrébb tanárian játszott), Mbappe jelenleg a világ legjobb játékosa, három csapatra elegendő kezdőjátékos (nálam a VB felfedezettje Kolo Muani) mégis 75 perc fórt adtak az argentínoknak a döntőben, csak egy ellenük kihagyott tizenegyessel továbbjutás az angolok ellen, egy meccsen, amit nem is ők domináltak, faszkodás Tunézia ellen.

Nálam a VB-csapata:
Szczesny - Molina, Thiago Silva, Shaw, Attiat-Allah - Ziyech, MacAllister, Griezmann, Messi, Mbappe - Giroud
Őszentsége Sobri Jóska
Sajnos analítika kimutatta egyértelműen, hogy nincs értelme, haszna a távoli lövésknek, sokkal hatékonyabb a közelebbi játék, ezért szoktak le róla a csapatok, sok elemzés szólt erről a VB közben, mert feltűnő volt. Sokaknak hiányoznak a nagy távoli bombák.

Szerkesztette: zavi27
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
És így maradhat Puskás egyedül a "valaha volt legjobb labdarúgó, akinek nincs VB-címe".)
Őszentsége Sobri Jóska
háát Di Stefano, Eusebio, Cruyff lehet vitázna ezzel.
empty taxi
Függetlenül a jelenlegi megítélésétől Cristiano Ronaldo is simán idetartozik.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
(nálam a VB felfedezettje Kolo Muani)
Őszentsége Sobri Jóska
Óriási spíler a Frankfurtban, ráadásul ott centert játszik.
Megtart minden lasztit, zseniálisan lát a pályán, kaput is eltalálja, mi kell még?

És így maradhat Puskás egyedül a "valaha volt legjobb labdarúgó, akinek nincs VB-címe".)
Őszentsége Sobri Jóska
háát Di Stefano, Eusebio, Cruyff lehet vitázna ezzel.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Szerintem ez egy jó VB volt.
Bár előre ratyinak tűnt, Katar, tél, ki se jutottunk, de végülis volt sok gól, sok szórakoztató meccs, upset, volt első afrikai csapat, aki 7 meccsig jutott, volt jópár szimpi vesztes, és hamar kipottyanó topfavorit, és egy megérdemelt Messi-koronázás a végére. (Engem a soccer Mario Basler után alapvetően elvesztett, de Messi tagadhatatlanul az egyik legjobb játekos alltime, jobb az érzésem így, hogy világbajnok lett, még ha konkretan egyik meccsükön se nekik szorítottam. És így maradhat Puskás egyedül a "valaha volt legjobb labdarúgó, akinek nincs VB-címe".)

Ami hianyérzet, az a kapuralövés.
Egy-két játékost leszámítva nincs lövés a tizenhatoson kívülről, mindig tolnak még egyet, cseleznek még egyet, még szabadrugásgól is 1-2 ha volt, én a "lövésből lesz a gól" mantrán nőttem fel, és ha megpattan lehet szöglet, mellé/fölé megy, akkor vissza lehet zárkózni, mégis, alig láttam kapuralövéseket. Lehet van ennek valami szakmai oka, szorosabban ott a védő, labdakontroll, vagy nem tudom mi, de ettől még hiányzik.

Bár minden meccset nem láttam, nálam a VB MVP-je simán Messi, egy kb. átlagos Argentínával bukdácsolt VB-címig, rengeteg jó labdát kiosztva, sokszor bátran kapuralőve, megtéve mindent, amire ennyi idősen képes volt. (Hiába voltak a VB-n jobb formában lévő játékosok, ha ez a forma bennük maradt. Messiben nem maradt semmi, kiadott mindent, amit csak bírt.)

A VB csalódása Brazília. Tehetségben megkérdőjelezhetetlenek, de a Dél-Korea elleni alázó szambázgatás, majd a horvátok elleni töketlenség együtt egy nagyon buta csapat benyomását keltette, miközben azon az ágon döntőt kellett volna játszaniuk.
Egy kisebb csalódás Franciaország, annyiban, hogy magasan legjobb játékosok, összeszokott csapat, top1 VB-győztes favorit. Griezmann élete formájában (mint középpályás, Matthausre hajazott, ahogy karrierje végén egy sorral hátrébb tanárian játszott), Mbappe jelenleg a világ legjobb játékosa, három csapatra elegendő kezdőjátékos (nálam a VB felfedezettje Kolo Muani) mégis 75 perc fórt adtak az argentínoknak a döntőben, csak egy ellenük kihagyott tizenegyessel továbbjutás az angolok ellen, egy meccsen, amit nem is ők domináltak, faszkodás Tunézia ellen.

Nálam a VB-csapata:
Szczesny - Molina, Thiago Silva, Shaw, Attiat-Allah - Ziyech, MacAllister, Griezmann, Messi, Mbappe - Giroud

több mint 1 éve
csipkelli 3 266
De szép francia kezezés volt 3-2nél, ami után 11-es lett. Törpekoronázóforgatókönyv!

Szerkesztette: csipkelli
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 440
 i.redd.it/9e2t7qtcgr6a1.jpg

choose life
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Egyébként tizikre nem szoktak keszulni ?
1. Minden kapus elrepul középre téve kb 98% -os a gólarány
2. Ha kicsit toporogsz a kapus már irányba ugrott.
3. Bírók nem értem miért nem szankcionalták amit az argentin kapus művelt.
Toca
Én a hármas dolgot tervezem bővebben kifejteni majd újévkor.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 109
Alapvetően a legjobb küzdőszellemmel rendelkező csapat nyert. Messi, két klasszis játékos, Di Maria és Alvarez és a többi sittes verőember. Ennyi elég 2022-ben egy vb-hez, ami mindent elmond.

A FIFA örül, dől a lé, egyik csapatban se volt annyi hogy az éremátadókon hasba rúgja a górét vagy felvegyen egy szivárvány színű fuck FIFA pólót. Plussz az előre kitalált forgatókönyv is ült, sikerült betolni Argentínát a döntőbe és ott a törpét megkoronázták. Plussz így a kutyát nem érdekli majd mi volt a vébén.
FLZOLI
Martinez meg egy igazi tahó. Nem szeretem a franciákat, de akkor se kéne a digóknak így viselkedni.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Alapvetően a legjobb küzdőszellemmel rendelkező csapat nyert. Messi, két klasszis játékos, Di Maria és Alvarez és a többi sittes verőember. Ennyi elég 2022-ben egy vb-hez, ami mindent elmond.

A FIFA örül, dől a lé, egyik csapatban se volt annyi hogy az éremátadókon hasba rúgja a górét vagy felvegyen egy szivárvány színű fuck FIFA pólót. Plussz az előre kitalált forgatókönyv is ült, sikerült betolni Argentínát a döntőbe és ott a törpét megkoronázták. Plussz így a kutyát nem érdekli majd mi volt a vébén.

több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Amugy erdekes, mert a korabbi VB-ken sztem jobb jatekosallomannyal biro argentin csapatok nem tudtak nyerni, most pedig a nyito meccses benazast kovetoen, minden ellenfeluk fole kerekedtek (bar biztos vezetes utan visszaengedtek az franciakat a hollandokat, sot meg az ausztralokat is a meccsbe). Szoval Scaloni vmit nagyon jol csinalt.

Ami meg a kezezessel megy a var bevezetese ota az vicc. Szinte minden meccsen van ket hasonlo szitu amit kulonbozokepp itelnek meg, hat meg ha kulon-kulon nezzuk a meccseket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan

Zsellértelkes Vrij
De láb számít vagy már reg nem ?
Toca
bármi, amivel érvényes gólt lehet szerezni. láb, törzs, fej bármelyik része. a felkar (rövidujjú) mez által takart része.
Varane-nak belógott a nagy puttonya, bár igazából már a lába miatt is simán onside volt.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan

Itt melyik lesen lévő testrésszel szabályos gólt szerezni?
vpi
a váll mindenképpen a törzshöz tartozik, azzal simán lehet.
asszem a rövidujjú mez ujjának végéig a kezezés sem kezezés.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan

Sixo
na ez tényleg megvan kétmillió
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 576 — Patriot
Egyébként tizikre nem szoktak keszulni ?
1. Minden kapus elrepul középre téve kb 98% -os a gólarány
2. Ha kicsit toporogsz a kapus már irányba ugrott.
3. Bírók nem értem miért nem szankcionalták amit az argentin kapus művelt.
Toca
Én megmondom őszintén nem értem, mit kellene még szigorítani a kapusokon 11eskor.
Adott egy elbaszott nagy kapu, a kapus esélye normálisan kb 0%.
Ha elmozdul előre 10cm-t, már ismétlik, legalább oldalra ugrálhasson.
Ennél könnyebb büntető nincs még egy sportnál, de ha a kedvenc csapat kihagy egyet, a tábor még további könnyítést kér.

Én az 5-ösön belül engedném, hogy bárhogyan mozogjon, ez már a világ vicce, mennyire megkönnyítik a rugók dolgát.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!

Zsellértelkes Vrij

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Egyébként tizikre nem szoktak keszulni ?
1. Minden kapus elrepul középre téve kb 98% -os a gólarány
2. Ha kicsit toporogsz a kapus már irányba ugrott.
3. Bírók nem értem miért nem szankcionalták amit az argentin kapus művelt.