NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 593 — Érdekvédelmi terület
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 43 742 — The Mathematician
oké, csak ugye már most is megy a fanyalgás hogy hol vannak a 30 méteres bombák
Negritis, a vajda
A kettő között hol a kapcsolat?

Az analitika azért lehet szitokszó a labdarúgásban, mert a sportág marketingje (akár tudatosan, akár közbeszéd szintjén) nagyban épít a játék megmagyarázhatatlan, megfoghatatlan bájára; a labda bármerre pattanhat, egy meccsen akárki nyerhet, aki a fülén pörgeti a labdát, nagy zsugákat oszt, az egy mágus, stb.

A részletes elemzések ezt a mesterséges varázslatot oszlatják el, mikor minden passznak megvan az előre eltervezett címzettje, komplett figurákkal, és mikor már a "random" kapura lövés is csak egy a statisztikák közül, akkor talán joggal érezhetik úgy sokan, hogy kizárólag gépeket látnak a pályán, ami mint írtam, totálisan ellentétes a legfőbb mítoszokkal.

Ettől még az üdvözítő, hogy nem két általános, alapvetően semmit nem jelentő számmal van megmagyarázva minden meccs, de pl az amfocihoz alapvetően jobban illik a játék statikussága miatt a metodikus gondolkodás.
r.baggio
marokkó szereplése mutatja hogy a mítosz él
csak a mondások nem ülnek már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 593 — Érdekvédelmi terület
oké, csak ugye már most is megy a fanyalgás hogy hol vannak a 30 méteres bombák
Negritis, a vajda
A kettő között hol a kapcsolat?

Az analitika azért lehet szitokszó a labdarúgásban, mert a sportág marketingje (akár tudatosan, akár közbeszéd szintjén) nagyban épít a játék megmagyarázhatatlan, megfoghatatlan bájára; a labda bármerre pattanhat, egy meccsen akárki nyerhet, aki a fülén pörgeti a labdát, nagy zsugákat oszt, az egy mágus, stb.

A részletes elemzések ezt a mesterséges varázslatot oszlatják el, mikor minden passznak megvan az előre eltervezett címzettje, komplett figurákkal, és mikor már a "random" kapura lövés is csak egy a statisztikák közül, akkor talán joggal érezhetik úgy sokan, hogy kizárólag gépeket látnak a pályán, ami mint írtam, totálisan ellentétes a legfőbb mítoszokkal.

Ettől még az üdvözítő, hogy nem két általános, alapvetően semmit nem jelentő számmal van megmagyarázva minden meccs, de pl az amfocihoz alapvetően jobban illik a játék statikussága miatt a metodikus gondolkodás.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 43 742 — The Mathematician
Sixo
ez inkább az analitikus megközelítés, az xG egy szám ami leír valamit nem a megközelítés vagy módszertan
a foci is nekiállt lefaragni a sallangot, ami miatt sokan fognak sírni hogy "bezzeg régen jobb volt"
Negritis, a vajda
Nem is árt neki, mert kb az egyetlen top sportág, ahol felkent "szakértők" (=exfocisták és edzők) közhelyes semmirekellőségei jelentik a szakmai csúcsot és a statisztika csúcsa a labdabirtoklás és a kapuralövések számának elemzése.
FLZOLI
oké, csak ugye már most is megy a fanyalgás hogy hol vannak a 30 méteres bombák

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 056 — farkas.l.zoltan@gmail.com

Sixo
ez inkább az analitikus megközelítés, az xG egy szám ami leír valamit nem a megközelítés vagy módszertan
a foci is nekiállt lefaragni a sallangot, ami miatt sokan fognak sírni hogy "bezzeg régen jobb volt"
Negritis, a vajda
Nem is árt neki, mert kb az egyetlen top sportág, ahol felkent "szakértők" (=exfocisták és edzők) közhelyes semmirekellőségei jelentik a szakmai csúcsot és a statisztika csúcsa a labdabirtoklás és a kapuralövések számának elemzése.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 43 742 — The Mathematician

Sixo
ez inkább az analitikus megközelítés, az xG egy szám ami leír valamit nem a megközelítés vagy módszertan
a foci is nekiállt lefaragni a sallangot, ami miatt sokan fognak sírni hogy "bezzeg régen jobb volt"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 606 — Bears & Illinois fan
Az Argentin ünneplés az öltözőben....kritikán aluli....ez LM és társai igazi arca....bocskoros parasztok....
Bár bement volna 123 percben a francia ziccer és akkor most ezeken röhögne az egész világ....
ThundersNFL a Jobbágy
hála a magasságosnak, hogy az egyik félkegyelmű felrakta netre az "ünneplést", így láthatjuk milyen is a fehér, keresztény értékrendet képviselő csapat, ünneplés közben.
Sokkal jobb a hangulat ez kétségtelen, mintha az afrikai válogatott nyert volna!

Isteni szerencse, hogy Messinek behúzták ezt a vébét!!!!4
gamerkr
Ilyenkor egy kicsit igazolni vélem magamat abban, hogy a román-szerb kettős mellett az argentinok azok, akiknek még szökőévente sem tudok szurkolni sosem.
Kampman
Mindig éreztem, hogy rosszul teszem, hogy a csupa Grál lovagokbol álló válogatottak helyett a Mordorból származó csürhének drukkolok.....

Rengeteget tanultam itt a hozzászólásokból az elmúlt hetekben, de megértem. 2014ben hasonlóan éreztem magam.....
csi77
Nem kell halálosan komolyan venni semmit, amit itt olvasol, ezek csak magánvélemények.
Kampman
Nem veszem annak, de ilyenkor látszik, mennyi elfojtott düh van az emberekben.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
Az Argentin ünneplés az öltözőben....kritikán aluli....ez LM és társai igazi arca....bocskoros parasztok....
Bár bement volna 123 percben a francia ziccer és akkor most ezeken röhögne az egész világ....
ThundersNFL a Jobbágy
hála a magasságosnak, hogy az egyik félkegyelmű felrakta netre az "ünneplést", így láthatjuk milyen is a fehér, keresztény értékrendet képviselő csapat, ünneplés közben.
Sokkal jobb a hangulat ez kétségtelen, mintha az afrikai válogatott nyert volna!

Isteni szerencse, hogy Messinek behúzták ezt a vébét!!!!4
gamerkr
Ilyenkor egy kicsit igazolni vélem magamat abban, hogy a román-szerb kettős mellett az argentinok azok, akiknek még szökőévente sem tudok szurkolni sosem.
Kampman
Mindig éreztem, hogy rosszul teszem, hogy a csupa Grál lovagokbol álló válogatottak helyett a Mordorból származó csürhének drukkolok.....

Rengeteget tanultam itt a hozzászólásokból az elmúlt hetekben, de megértem. 2014ben hasonlóan éreztem magam.....
csi77
Nem kell halálosan komolyan venni semmit, amit itt olvasol, ezek csak magánvélemények.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....

Sixo
Ááá ez valami fake összevágott videó ilyet az argók nem csinálnak 😏😏
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 606 — Bears & Illinois fan
Az Argentin ünneplés az öltözőben....kritikán aluli....ez LM és társai igazi arca....bocskoros parasztok....
Bár bement volna 123 percben a francia ziccer és akkor most ezeken röhögne az egész világ....
ThundersNFL a Jobbágy
hála a magasságosnak, hogy az egyik félkegyelmű felrakta netre az "ünneplést", így láthatjuk milyen is a fehér, keresztény értékrendet képviselő csapat, ünneplés közben.
Sokkal jobb a hangulat ez kétségtelen, mintha az afrikai válogatott nyert volna!

Isteni szerencse, hogy Messinek behúzták ezt a vébét!!!!4
gamerkr
Ilyenkor egy kicsit igazolni vélem magamat abban, hogy a román-szerb kettős mellett az argentinok azok, akiknek még szökőévente sem tudok szurkolni sosem.
Kampman
Mindig éreztem, hogy rosszul teszem, hogy a csupa Grál lovagokbol álló válogatottak helyett a Mordorból származó csürhének drukkolok.....

Rengeteget tanultam itt a hozzászólásokból az elmúlt hetekben, de megértem. 2014ben hasonlóan éreztem magam.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 606 — Bears & Illinois fan
Mondjuk a döntő utolsó másodpercében 10-ből 9 ember bent látta Koklo Muani lövését, de Martínez védésnek köszönhetően Argentína világbajnok lett.
De mindegy...

vpi
amúgy itt írták páran hogy milyen jó volt kolo Muani az igaz is, de ne felejtsük el, hogy ful érthetetlen, hogy ott miért lőtt laposan a gyerek, kint volt a kapus, simán átemelhette volna, vagy ami mégjobb lett volna, ott futott mellette Mbappe full üresen, ha kipasszolja elé akkor ajtó-ablak üreskapu.
eaglesmcnabb
ugyanezt mondtam a kolléganőmnek, hogy az idióta ha felemeli már gól, de ahelyett jött a szokásos fekete izomból meglövöm dolog
NB2
Inkább rutintalan volt elég lett volna ha visszarúgja a másik irányba vagy ahogy írtátok aláemel és vadparaszt mehet volna vissza kapálni nem tudott volna tahóskodni
ThundersNFL a Jobbágy
Engedd el, másfél napja vége van..... Meg Brady is be fog jutni a POba, akkor jobb lesz a kedved....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 615 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 615 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 355
 www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/ujrajatszhatjak-a-vb-dontot-biroi-hibaktol-hemzsegett-a-finale/blta3f2dc9fc1e24ef5
.a 3. Fancia gol elott francia kez volt.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 43 742 — The Mathematician
ez nem a mugshot?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 615 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk a döntő utolsó másodpercében 10-ből 9 ember bent látta Koklo Muani lövését, de Martínez védésnek köszönhetően Argentína világbajnok lett.
De mindegy...

vpi
amúgy itt írták páran hogy milyen jó volt kolo Muani az igaz is, de ne felejtsük el, hogy ful érthetetlen, hogy ott miért lőtt laposan a gyerek, kint volt a kapus, simán átemelhette volna, vagy ami mégjobb lett volna, ott futott mellette Mbappe full üresen, ha kipasszolja elé akkor ajtó-ablak üreskapu.
eaglesmcnabb
Mi értünk a focihoz, ő meg nem. Az itteni fórumozók 75%-berúgta volna…minimum 😉🤣
Klaci79
Én ugyanígy szoktam elkúrni a ziccereket, mindig úgy vagyok vele hogy közelről megküldöm erőből tuti gól, és legtöbbször ugyanez az eredmény. Dehát én amatőr vagyok. Ő meg nem.
eaglesmcnabb
Pedig emlékeim szerint pont így tanítják....ne gondold túl, erővel és találj kaput...itt nem a kapus "védett", hanem a támadó eltalálta a felületet...pont ugyanannyi lett volna kikerülnie a labdának azt a lábat.
Klaci79
Nyilván, de ilyenkor eszembejut Aboubakar emelése (ami amúgy nálam a vb gólja) és azért leesik hogy itt simán valid lett volna az emelés. De itt ami védhetetlen, az hogy mbappe jött mellette üresen, azért azt ezen a szinten illett volna észrevennie. Persze utólag okos az ember, lautaro helyzete se volt sokkal kisebb.
eaglesmcnabb
Exkapuskent mondom ez a vedes a kapus erdeme.ez egy orasi vedes volt.jol zarta a szoget es jol is reagalt.
YoungZeeZee
Persze egyértelmű, a lövés sem volt szar, a védés meg extra, de ha lepasszolja mbappénak akkor üres a kapu.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 355
Mondjuk a döntő utolsó másodpercében 10-ből 9 ember bent látta Koklo Muani lövését, de Martínez védésnek köszönhetően Argentína világbajnok lett.
De mindegy...

vpi
amúgy itt írták páran hogy milyen jó volt kolo Muani az igaz is, de ne felejtsük el, hogy ful érthetetlen, hogy ott miért lőtt laposan a gyerek, kint volt a kapus, simán átemelhette volna, vagy ami mégjobb lett volna, ott futott mellette Mbappe full üresen, ha kipasszolja elé akkor ajtó-ablak üreskapu.
eaglesmcnabb
Mi értünk a focihoz, ő meg nem. Az itteni fórumozók 75%-berúgta volna…minimum 😉🤣
Klaci79
Én ugyanígy szoktam elkúrni a ziccereket, mindig úgy vagyok vele hogy közelről megküldöm erőből tuti gól, és legtöbbször ugyanez az eredmény. Dehát én amatőr vagyok. Ő meg nem.
eaglesmcnabb
Pedig emlékeim szerint pont így tanítják....ne gondold túl, erővel és találj kaput...itt nem a kapus "védett", hanem a támadó eltalálta a felületet...pont ugyanannyi lett volna kikerülnie a labdának azt a lábat.
Klaci79
Nyilván, de ilyenkor eszembejut Aboubakar emelése (ami amúgy nálam a vb gólja) és azért leesik hogy itt simán valid lett volna az emelés. De itt ami védhetetlen, az hogy mbappe jött mellette üresen, azért azt ezen a szinten illett volna észrevennie. Persze utólag okos az ember, lautaro helyzete se volt sokkal kisebb.
eaglesmcnabb
Exkapuskent mondom ez a vedes a kapus erdeme.ez egy orasi vedes volt.jol zarta a szoget es jol is reagalt.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 157 — Vikings fan
Azèrt vhol hihetetlenek vagytok Srácok ha ennyire fáj ez nektek, menjetek 300kmrrel arrèbb èszakkeletre ès mindjárt lesznek más problèmáitok....😔😔😔
dande2
Mi a hihetetlen ?
Hogy a VB topicba szóvá tesszük, hogy tajparaszt mod ünnepeltek az argentinok?
Miért szerinted nem?
Messi révbe ért, VBt nyertek örülhetnének annak de azon az Mbappen élcelődnek aki egy mesterharmassal majdnem elverte őket ?
Igazi olcsó suttyo mentalitás amit itt letoltak, illetve amit az egész VBn toltak az volt.
Messi és DiMaria miatt lehet örülni, hogy nyertek, de a többi ember tényleg valami őstuskónak tűnik. ( tisztelet a kivételnek ).

Amúgy meg minek idehozni a poltikát ? Elég olcsó húzás csak mert szidják a kis kedvenceid egy VB topicban…
Toca
Ha nem a "kis kedvencimről" lenne szó akkor is zavarna ez a sírás ami itt megy kb a VB kezdete óta...másról sem szól az egész topic ahelyett hogy... egyébként mèg vhol èrtenèm is vagy jogosnak gondolnám ha úgy èrt volna vèget ahogy 70 percig kinèzett a dolog de aztán nagyon nem úgy történt. De persze hajrá, csak ha ti leírjátok mi zavar akkor èn is...😉 Ja ès ez nem politika hanem sajnos a való èlet...😔
dande2
Haters gonna hate, lovers gonna love.
Szóval a felszopás mellé kell a köpködés, hogy egyensúlyba legyen az egész.

Ha azt nem érted meg, hogy a legtöbb ember szemében a ketszinuseg és a kettős mérce a szálka akkor engedjük el. Ez nem csak a VB-nek szól, kezdetek kezdetén is más megítélés alá esett
FLZOLI
Csak ez csúszott el már nagyon, ès nem csak az argentinok kapcsán...már szinte lar't pour l'art ...de mindegy Peace 😊
dande2
De szerintem az argentinoknal csúszott el mert sok ember szemét bassza amit az elmúlt két évben a FIFA Messivel és ezáltal az argentinokkal tol.
Rengeteg vitatható ítélet végig a VB-n. Elmaradt sárgák , pirosak. Komoly hentelések. Parasztkodas a tiziknél büntetlenül, aztán a végére feltette a pontot amit az öltözőben toltak.

DE jobban játszva verték el a Franciákat és ezt senki nem veheti el tőlük és mivel a legjobb csapatot is elverték megérdemelten győztek és lettek VB-okok.

Csak ne csodálkozzunk már, hogy sok a hater, mert ennél a csapatnál kevesebben dolgoztak meg jobban azért, hogy ne kedveljék őket. De hát győztek, szóval az élet ettől függetlenül igazolta őket.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 43 742 — The Mathematician
jött a szokásos fekete izomból meglövöm dolog
NB2
Szar lehet egy amfocis fórumon rasszistának lenni, de hogy konkrétan cáfoljam ezt a faszságot megjegyzem, hogy Brehme, Reuters, Koeman vagy Anderbrügge nem volt fekete, míg mondjuk Yeboah, Okocha, Eto vagy Henry meg igen.
Huszonéve még néztem soccert, azért hozok régi példákat, de ha a rasszalapú hülyeséged valid lenne, akkor nem hiszem, hogy csak az elmúlt pár evben alakult volna ki ez a "dolog".
Őszentsége Sobri Jóska
semmi rasszizmus nincs benne, csak irgalmatlan sok focinézés 😊
ha megnézed a négerekre jellemző, hogy támaszkodó láb nélkül, izomból lövik meg a labdát, talán azért mert nem kapták meg az alapképzést nem tudom, de sokukra jellemző, hogy inkább erőből oldják meg, mint ésszel
NB2
de rasszizmus mert a fehérekre és ázsiakra is ugyanúgy jellemző ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 765 — Bla, bla, bla
Ilyenkor egy kicsit igazolni vélem magamat abban, hogy a román-szerb kettős mellett az argentinok azok, akiknek még szökőévente sem tudok szurkolni sosem.
Kampman
+Szlovák (Nálam)



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Na úgy látom, nyugodtan itt hagyhatom megint 2/4 évre a soccer topicot... nem fog hiányozni, azok után ami 2 perccel a döntő után megy/egész döntő alatt ment.

All-star csapatra kíváncsi leszek, max majd annak kapcsán esetleg egy-két dolog ami eszembe jut, de lehet inkább azt se.

@Shilkor, grat a FIFA-s ligához, remek pontszámod lett a végére - nekem nyilván kockáztatnom kellett a Gvardiol gól után (ez van amikor a CB több pontot csinál mint a CF+CAM), és nem jött be a dolog... de nem bánom, így legalább szórakoztató volt a meccs utolsó 45 perce.
Igor
Köszi szépen!
Nem voltál messze tőle, hogy beelőzz a full argentin védelmeddel. Főleg hogy sokáig elég kilátástalan volt a franciák játéka.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 247 — nabege2@yahoo.com
jött a szokásos fekete izomból meglövöm dolog
NB2
Szar lehet egy amfocis fórumon rasszistának lenni, de hogy konkrétan cáfoljam ezt a faszságot megjegyzem, hogy Brehme, Reuters, Koeman vagy Anderbrügge nem volt fekete, míg mondjuk Yeboah, Okocha, Eto vagy Henry meg igen.
Huszonéve még néztem soccert, azért hozok régi példákat, de ha a rasszalapú hülyeséged valid lenne, akkor nem hiszem, hogy csak az elmúlt pár evben alakult volna ki ez a "dolog".
Őszentsége Sobri Jóska
semmi rasszizmus nincs benne, csak irgalmatlan sok focinézés 😊
ha megnézed a négerekre jellemző, hogy támaszkodó láb nélkül, izomból lövik meg a labdát, talán azért mert nem kapták meg az alapképzést nem tudom, de sokukra jellemző, hogy inkább erőből oldják meg, mint ésszel
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 491 — Colts Fan
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk a döntő utolsó másodpercében 10-ből 9 ember bent látta Koklo Muani lövését, de Martínez védésnek köszönhetően Argentína világbajnok lett.
De mindegy...

vpi
amúgy itt írták páran hogy milyen jó volt kolo Muani az igaz is, de ne felejtsük el, hogy ful érthetetlen, hogy ott miért lőtt laposan a gyerek, kint volt a kapus, simán átemelhette volna, vagy ami mégjobb lett volna, ott futott mellette Mbappe full üresen, ha kipasszolja elé akkor ajtó-ablak üreskapu.
eaglesmcnabb
Mi értünk a focihoz, ő meg nem. Az itteni fórumozók 75%-berúgta volna…minimum 😉🤣
Klaci79
Én ugyanígy szoktam elkúrni a ziccereket, mindig úgy vagyok vele hogy közelről megküldöm erőből tuti gól, és legtöbbször ugyanez az eredmény. Dehát én amatőr vagyok. Ő meg nem.
eaglesmcnabb
Pedig emlékeim szerint pont így tanítják....ne gondold túl, erővel és találj kaput...itt nem a kapus "védett", hanem a támadó eltalálta a felületet...pont ugyanannyi lett volna kikerülnie a labdának azt a lábat.
Klaci79
Nyilván, de ilyenkor eszembejut Aboubakar emelése (ami amúgy nálam a vb gólja) és azért leesik hogy itt simán valid lett volna az emelés. De itt ami védhetetlen, az hogy mbappe jött mellette üresen, azért azt ezen a szinten illett volna észrevennie. Persze utólag okos az ember, lautaro helyzete se volt sokkal kisebb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 767
Mondjuk a döntő utolsó másodpercében 10-ből 9 ember bent látta Koklo Muani lövését, de Martínez védésnek köszönhetően Argentína világbajnok lett.
De mindegy...

vpi
amúgy itt írták páran hogy milyen jó volt kolo Muani az igaz is, de ne felejtsük el, hogy ful érthetetlen, hogy ott miért lőtt laposan a gyerek, kint volt a kapus, simán átemelhette volna, vagy ami mégjobb lett volna, ott futott mellette Mbappe full üresen, ha kipasszolja elé akkor ajtó-ablak üreskapu.
eaglesmcnabb
Mi értünk a focihoz, ő meg nem. Az itteni fórumozók 75%-berúgta volna…minimum 😉🤣
Klaci79
Én ugyanígy szoktam elkúrni a ziccereket, mindig úgy vagyok vele hogy közelről megküldöm erőből tuti gól, és legtöbbször ugyanez az eredmény. Dehát én amatőr vagyok. Ő meg nem.
eaglesmcnabb
Pedig emlékeim szerint pont így tanítják....ne gondold túl, erővel és találj kaput...itt nem a kapus "védett", hanem a támadó eltalálta a felületet...pont ugyanannyi lett volna kikerülnie a labdának azt a lábat.