Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Komolyan sajnálom Gerát,Lamaht,Dilavert,Mateost,Pavlovicot meg Bödét hogy ilyen istenverte nyomorékokkal kell játszaniuk..
Szivesen megkérdezném azt aki scoutolta Ugrait,hogy mit látott benne..És ez az ember utánpótlás válogatott...
Siralmas.Bajnokcsapat?Nevetséges. Hihetetlen hogy egy Fradinak az a taktikája,hogy "rúgjuk fel Daninak azt csinál vele valamit".Igaz ma minden kimaradt,de ez nagyon gyenge volt.Kenny
tegnap éppen Ugraira nem lehetett panasz... kapott 25 percet, az idő alatt többet csinált, mint Nagy Dani 65 perc alatt, és ha Böde elengedi a labdát, akkor nyerünk ... meccs előtt beszéltük barátommal, hogy végre Cukic megmutathat, és kiszoríthatná Gyömbért, de hát mi volt tegnap vele, komolyan mondom őt már a fű zavarja, nem a labda, pedig jó a mentalitása a srácnak, csakhát kevés nagyon...

azért Lamahnál sem ártott volna, ha néha eltalálja a kaput főleg 10 méterről ... valamint Dilaver-en is látszott, hogy a bal oldalon nem érzi jól magát, csak azt nem értem, hogy minek vettünk magyar válogatott bal bekket, ha csak padra tesszük ...

Böde meg Böde, küzd, hajt, de sztem az mindent elmond a meccsről, hogy ő jön hátra és 40 méterről tőle várták a többiek esetenként, hogy osztogasson ...csebi
Jo én allergiás vagyok Ugraira mert egy borzalom.Kenny
kár érteAmadeus91
Érted is.Kenny
he?
Ugrait ismerem kis kora óta, jó játékosnak indult, talán a legalázatosabb volt közülünk. Erre értettem, hogy kár érte. Nem igazán értem a reakciód.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 691 — Cowboys fan
az megvan, hogy pintér 60 milliós "vígaszdíjat" kapott?

isten a tanum, nem sajnálom tőle, de mire fel, milyen kivételes eredményt tudott felmutatni ezért az összegért?

komolyan hihetetlen ami ebben az országban megy.Zolee23
ki a menedzsere vajon? ha + nem volt neki, akkor óriás gratula 😊 akkor többet nembutázomozibozi
határozott idejű szerződés felmondásánál azért szoktak adni némi pénzt, ez olyan törvényileg szabályozott izé
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 411
az megvan, hogy pintér 60 milliós "vígaszdíjat" kapott?

isten a tanum, nem sajnálom tőle, de mire fel, milyen kivételes eredményt tudott felmutatni ezért az összegért?

komolyan hihetetlen ami ebben az országban megy.Zolee23
ki a menedzsere vajon? ha + nem volt neki, akkor óriás gratula 😊 akkor többet nembutázom
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
az megvan, hogy pintér 60 milliós "vígaszdíjat" kapott?

isten a tanum, nem sajnálom tőle, de mire fel, milyen kivételes eredményt tudott felmutatni ezért az összegért?

komolyan hihetetlen ami ebben az országban megy.Zolee23
Hmmm, akkor ezek szerint minden egyes őőő nélküli mondatért kapott 10 misit. "A szabál az szabál", pedig rafinált volt az MLSZ, hogy ilyen kitételt rakott a szerződésbe, de azzal a fránya kommunikációs tréninggel lábon lőtték magukat....

több mint 9 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
az megvan, hogy pintér 60 milliós "vígaszdíjat" kapott?

isten a tanum, nem sajnálom tőle, de mire fel, milyen kivételes eredményt tudott felmutatni ezért az összegért?

komolyan hihetetlen ami ebben az országban megy.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.youtube.com/watch?list=UUFIdU1RkuRd26YDA7lerfEQ&v=dYbOZBJQJUw

csadort minden ultrának!!! 😀ZERO_L
Azért ez már ultra szánalmas, hogy egy külföldi dokumentumfilmhez sem vállalják sokan az arcukat.flzoli
Mert nem olyan buták mint azok a luvnyák, akik kimennek külföldre szana-szét d...tják magukat PW-vel és azt kérik, hogy Mo-n ne forgalmazzák a filmet😊NB2
Csak éppen az a nem mindegy, hogy abba a bizonyos popsiba befelé nyomkodják a sok hülyeséget, vagy éppen ontja magából azt. (Túl vizuális típusoknak a hülye szlogenekre és idióta mondatokra gondoltam 😊 )

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 411
 www.youtube.com/watch?list=UUFIdU1RkuRd26YDA7lerfEQ&v=dYbOZBJQJUw

csadort minden ultrának!!! 😀ZERO_L
Azért ez már ultra szánalmas, hogy egy külföldi dokumentumfilmhez sem vállalják sokan az arcukat.flzoli
Mert nem olyan buták mint azok a luvnyák, akik kimennek külföldre szana-szét d...tják magukat PW-vel és azt kérik, hogy Mo-n ne forgalmazzák a filmet😊NB2
profin volt vágva 😊
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
 www.youtube.com/watch?list=UUFIdU1RkuRd26YDA7lerfEQ&v=dYbOZBJQJUw

csadort minden ultrának!!! 😀ZERO_L
Azért ez már ultra szánalmas, hogy egy külföldi dokumentumfilmhez sem vállalják sokan az arcukat.flzoli
Mert nem olyan buták mint azok a luvnyák, akik kimennek külföldre szana-szét d...tják magukat PW-vel és azt kérik, hogy Mo-n ne forgalmazzák a filmet😊
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.youtube.com/watch?list=UUFIdU1RkuRd26YDA7lerfEQ&v=dYbOZBJQJUw

csadort minden ultrának!!! 😀ZERO_L
Azért ez már ultra szánalmas, hogy egy külföldi dokumentumfilmhez sem vállalják sokan az arcukat.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Komolyan sajnálom Gerát,Lamaht,Dilavert,Mateost,Pavlovicot meg Bödét hogy ilyen istenverte nyomorékokkal kell játszaniuk..
Szivesen megkérdezném azt aki scoutolta Ugrait,hogy mit látott benne..És ez az ember utánpótlás válogatott...
Siralmas.Bajnokcsapat?Nevetséges. Hihetetlen hogy egy Fradinak az a taktikája,hogy "rúgjuk fel Daninak azt csinál vele valamit".Igaz ma minden kimaradt,de ez nagyon gyenge volt.Kenny
tegnap éppen Ugraira nem lehetett panasz... kapott 25 percet, az idő alatt többet csinált, mint Nagy Dani 65 perc alatt, és ha Böde elengedi a labdát, akkor nyerünk ... meccs előtt beszéltük barátommal, hogy végre Cukic megmutathat, és kiszoríthatná Gyömbért, de hát mi volt tegnap vele, komolyan mondom őt már a fű zavarja, nem a labda, pedig jó a mentalitása a srácnak, csakhát kevés nagyon...

azért Lamahnál sem ártott volna, ha néha eltalálja a kaput főleg 10 méterről ... valamint Dilaver-en is látszott, hogy a bal oldalon nem érzi jól magát, csak azt nem értem, hogy minek vettünk magyar válogatott bal bekket, ha csak padra tesszük ...

Böde meg Böde, küzd, hajt, de sztem az mindent elmond a meccsről, hogy ő jön hátra és 40 méterről tőle várták a többiek esetenként, hogy osztogasson ...csebi
Jo én allergiás vagyok Ugraira mert egy borzalom.Kenny
kár érteAmadeus91
Érted is.

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Komolyan sajnálom Gerát,Lamaht,Dilavert,Mateost,Pavlovicot meg Bödét hogy ilyen istenverte nyomorékokkal kell játszaniuk..
Szivesen megkérdezném azt aki scoutolta Ugrait,hogy mit látott benne..És ez az ember utánpótlás válogatott...
Siralmas.Bajnokcsapat?Nevetséges. Hihetetlen hogy egy Fradinak az a taktikája,hogy "rúgjuk fel Daninak azt csinál vele valamit".Igaz ma minden kimaradt,de ez nagyon gyenge volt.Kenny
tegnap éppen Ugraira nem lehetett panasz... kapott 25 percet, az idő alatt többet csinált, mint Nagy Dani 65 perc alatt, és ha Böde elengedi a labdát, akkor nyerünk ... meccs előtt beszéltük barátommal, hogy végre Cukic megmutathat, és kiszoríthatná Gyömbért, de hát mi volt tegnap vele, komolyan mondom őt már a fű zavarja, nem a labda, pedig jó a mentalitása a srácnak, csakhát kevés nagyon...

azért Lamahnál sem ártott volna, ha néha eltalálja a kaput főleg 10 méterről ... valamint Dilaver-en is látszott, hogy a bal oldalon nem érzi jól magát, csak azt nem értem, hogy minek vettünk magyar válogatott bal bekket, ha csak padra tesszük ...

Böde meg Böde, küzd, hajt, de sztem az mindent elmond a meccsről, hogy ő jön hátra és 40 méterről tőle várták a többiek esetenként, hogy osztogasson ...csebi
Jo én allergiás vagyok Ugraira mert egy borzalom.Kenny
kár érte

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bárki bármit mond, ez a bolgár csapat a Real ellen cseppet sem áll jobb játékosokból mint mondjuk egy Videoton vagy a Győr/Debrecen jobb napjain, csak van taktikájuk, fegyelmezettségük és egy értelmes edzőjük.

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 411
Basel--Liverpool 1-0 Szegény bognárgyurik+várhidik stb által folyamatosan agyon szidott "és mindig elképzelés nélkül játszó" P. Sousa , azóta nyert egy bajnokságot Izraelben ,+ holnap meg vele lesz tele jó pár európai újság első pár oldalának valamelyike, pár éven belül egy komoly csapat edzője lesz.... ezek meg tologathatják a mágnestáblájukat a tévében + nyilatkozgathatnak NSO tv-nek+ 3. félidőben 2 csajjal megvitatják hogy a magyar edzők a legjobbak a szakma így+úgy... stb
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
DAT GUY WELBZ!

Chelsea ellen is ugyanennyit kérünk a hétvégén :p

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Törökök megmutatják mi az a hangulat az EMIRATES-ben 😀ZERO_L
KÉTMILLIÓ!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
Törökök megmutatják mi az a hangulat az EMIRATES-ben 😀

szerk:




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 691 — Cowboys fan
"Mi sem voltunk boldogok, nem lehettünk teljesen elégedettek magunkkal, de mégis kimentünk egy világbajnokságra, ez azért klassz dolog"

„A harmadik meccsen nagyon odatették magukat a srácok. A padlóról tudunk felállni, láttuk, a világbajnokságon még a brazil válogatottnak is nehezen ment, sőt, nem is sikerült"


 sportgeza.hu/futball/2014/10/01/meszoly_meg_brazilia_sem_tudott_felallni_a_padlorol_mi_igen/

és nincs senki aki ezekért a mondatokért pofán verné egy péklapáttal????ZERO_L
nincs. a "szakmában" semmiképp sem, hiszen azt ugyanolyan emberek alkotják, akik ugyanabban a kifogáskeresgélő posványban szocializálódtak.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
"Mi sem voltunk boldogok, nem lehettünk teljesen elégedettek magunkkal, de mégis kimentünk egy világbajnokságra, ez azért klassz dolog"

„A harmadik meccsen nagyon odatették magukat a srácok. A padlóról tudunk felállni, láttuk, a világbajnokságon még a brazil válogatottnak is nehezen ment, sőt, nem is sikerült"


 sportgeza.hu/futball/2014/10/01/meszoly_meg_brazilia_sem_tudott_felallni_a_padlorol_mi_igen/

és nincs senki aki ezekért a mondatokért pofán verné egy péklapáttal????



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football


csadort minden ultrának!!! 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Korhut nemtudom miért van partvonalon kívűl, szvsz a legjobb szélsőhátvéd a hazai mezőnyben



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Király-Vanczák-Juhász-Korcsmár-Varga-Tőzsér-Gera-Dzsudzsák-Lovrencsics-Stieber-Szalai.Kenny
Komolytalan a három védős rendszer épkézláb szélső védők nélkül.

Varga pocsék formában van, nálam tuti nem kezdő. ha már Debrecen és válogatott, én maximum a két szélső védőben, Lázárban és Korhutban gondolkodnék.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szokásos szánalmas magyarázkodás:
 sportgeza.hu/futball/2014/10/01/meszoly_meg_brazilia_sem_tudott_felallni_a_padlorol_mi_igen/

"A felkészülés során szinte végigvertük Európát, amikor legjobban kellett, de a tétmérkőzések hiánya érződőt"

Csak én érzek itt ellentmondást?

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Végre rájöttek az mlsznél,hogy Gézuka nagyon nem való futballcsapat edzőjének.
Utóda Szalai László(aki mellesleg az új utánpótlás programot viszi).

Schleck,
Nyerni megyünk nem ?😀

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Király-Vanczák-Juhász-Korcsmár-Varga-Tőzsér-Gera-Dzsudzsák-Lovrencsics-Stieber-Szalai.Kenny
Nagyon massziv lenne a vedekezesunk igy. 😀

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 691 — Cowboys fan
Egy olyan szűkítés ahol új játékosok kerülnek be? Érdekes.
Az újpesti Simon pedig tényleg védő lesz.Bazzani
ha gonosz akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy a kispadon pont mindegy, hogy minek nevezik, nem?