NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
Emery lesz Wenger utódja. Jót derültem rajta, mikor láttam a hírt. Vele se lesznek előrébb. A 6-1-es bukta a BL visszavágón pl. jelentős mértékben a nyakába varrható.
Nálam ő egy középszerű edző, a krémtől mérföldekre van. Az Arsenal vezetősége meg neki se fogja szórni a pénzt. Szóval a jövőkép: kb mint a unitednél: elment a régóta ott ücsörgő edző, a következő években sanszos, hogy cserélődik majd párszor a mester. És a utd-nél se hiszem, hogy Mourinho sokáig lenne. Ezzel a játékkal ahhoz képest még eredményes is volt (a bajnoki 2. hely nevezhető annak is), de Gea nélkül viszont lehet a BL hely is messze lett volna.
shagi0206
én azért kicsit szarok ettől, szabad?
végülis ha azt vesszük, a BL-döntős együttes ejtette ki őket, meg aztán a ki tudja, nem tudták-e volna ők is megfogni a blancókat a Bernabeuban, mint ahogy a Juventusnak sikerült kis híján, de rosszabb helyzetből, és ugye nem volt ott a brazil zsonglőr sem a visszavágón...
a Sevillával azért erősen kimaxolta a reálisan elérhető lehetőségeket, többször is.
slowmotion
Azon a meccsen teljesen mind1, hogy ki volt az ellenfél, így kiadni egy 3-0-ás hazait a kezükből, kurva ciki. Tj-t nem érdemelt se a PSG, se a Barca (előbbi lefeküdt a másiknak, utóbbi a bírói ténykedés nélkül nem jutott volna tovább).
A Sevillanál már nem tudom hány EL-t nyert (2?), azt tudom, hogy 3-at nyertek, de mind3 alkalommal Ő ült a padon?
Ha esetleg így is volt, ez akkor sem jelenti azt, hogy túlbecsüljem. Nyerni igazán vele se fognak semmit. Addig biztos nem, míg zsugori a vezetőség. Amíg a manchesteri duó dobálja a 100 millákat, addig azoknak, akiknek ez derogál (vagy mert nincs is lóvé, vagy mert hajlam nincs rá), addig max a mikiegér kupák lehetnek reális cél.

A Pool is költött többet, mint szokott, ott is 1 BL döntő. Más kérdés, hogy amióta nézek Pool meccseket, tiszta, hogy a bajnokságban kis csapatok ellen elhullajtott pontok miatt maradtak le többször is a bajnoki aranyról (azt hiszem 2008-ban, de lehet 09-ben volt, hogy a utd lett a bajnok, a Pool oda-vissza verte őket, egész szezonban össz 2 vereségük volt, de 14 X miatt csak 2. lett a csapat). A felállt védelmekkel azóta is kínlódnak. Meg még azelőtt is volt rá többször példa. BL-ben pedig nem annyira gyakori a bekkelősdi, így több az esélye sikert elérni, mint a PL-ben.

Kicsit hosszabbra sikerült, mint terveztem: a lényeg: szerintem Emery kevés lesz ahhoz, hogy érdemi változás történjen a csapatnál. Hogy megcáfol-e, azt majd az idő eldönti. Ez csak egy vélemény, nem tény 😊
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Emery lesz Wenger utódja. Jót derültem rajta, mikor láttam a hírt. Vele se lesznek előrébb. A 6-1-es bukta a BL visszavágón pl. jelentős mértékben a nyakába varrható.
Nálam ő egy középszerű edző, a krémtől mérföldekre van. Az Arsenal vezetősége meg neki se fogja szórni a pénzt. Szóval a jövőkép: kb mint a unitednél: elment a régóta ott ücsörgő edző, a következő években sanszos, hogy cserélődik majd párszor a mester. És a utd-nél se hiszem, hogy Mourinho sokáig lenne. Ezzel a játékkal ahhoz képest még eredményes is volt (a bajnoki 2. hely nevezhető annak is), de Gea nélkül viszont lehet a BL hely is messze lett volna.
shagi0206
én azért kicsit szarok ettől, szabad?
végülis ha azt vesszük, a BL-döntős együttes ejtette ki őket, meg aztán a ki tudja, nem tudták-e volna ők is megfogni a blancókat a Bernabeuban, mint ahogy a Juventusnak sikerült kis híján, de rosszabb helyzetből, és ugye nem volt ott a brazil zsonglőr sem a visszavágón...
a Sevillával azért erősen kimaxolta a reálisan elérhető lehetőségeket, többször is.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
Emery lesz Wenger utódja. Jót derültem rajta, mikor láttam a hírt. Vele se lesznek előrébb. A 6-1-es bukta a BL visszavágón pl. jelentős mértékben a nyakába varrható.
Nálam ő egy középszerű edző, a krémtől mérföldekre van. Az Arsenal vezetősége meg neki se fogja szórni a pénzt. Szóval a jövőkép: kb mint a unitednél: elment a régóta ott ücsörgő edző, a következő években sanszos, hogy cserélődik majd párszor a mester. És a utd-nél se hiszem, hogy Mourinho sokáig lenne. Ezzel a játékkal ahhoz képest még eredményes is volt (a bajnoki 2. hely nevezhető annak is), de Gea nélkül viszont lehet a BL hely is messze lett volna.
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Nainggolan szvsz jobb előrejátékban mint Hendro mint Dier és jobban be lehet vonna a csapatjátékba mint Allit. 1v1-be nem jobb nála, de egy 11 vs 11 elleni játékba ha ebből a 4 kp-ból kell választanom kérdés nélkül Radja lenne az emberem.
Pogba eligazolása óta röhögök rajta, hogy mikor megvették a tehetség és a pr érték mellé az volt az egyik nagy érv, hogy nagy lövő a francia, és 25+ 30ról is bármikor veszélyes. Akkor se ő volt a SerieA legjobbja ebben.
Nainggolan a 3 angolhoz képest ebben is jobban használható, hogy ő tényleg életveszélyes távolról is.
Én elfogult is vagyok, mert imádom, és kifejezetten harangszom Martinezre, mert itthon hagyja. 433-ba, 4321-be 4231-be, mindenhol az első kp-ás lenne akit a keretbe tennék. De ez én vagyok. 😊
alatriste
Plusz könnyen variálható vele a csapata. Szinte középpályán bármilyen feladatot el képes látni. Bármikor eljátszik a center mögött középső támadó középpályásként is. Letámadásnál amikor védőket kell zavarnia, abban óriási fegyver a random támadó középpályásokhoz képest.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
 twitter.com/bbcsport_david/status/998635490084622341
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nainggolan szvsz jobb előrejátékban mint Hendro mint Dier és jobban be lehet vonna a csapatjátékba mint Allit. 1v1-be nem jobb nála, de egy 11 vs 11 elleni játékba ha ebből a 4 kp-ból kell választanom kérdés nélkül Radja lenne az emberem.
Pogba eligazolása óta röhögök rajta, hogy mikor megvették a tehetség és a pr érték mellé az volt az egyik nagy érv, hogy nagy lövő a francia, és 25+ 30ról is bármikor veszélyes. Akkor se ő volt a SerieA legjobbja ebben.
Nainggolan a 3 angolhoz képest ebben is jobban használható, hogy ő tényleg életveszélyes távolról is.
Én elfogult is vagyok, mert imádom, és kifejezetten harangszom Martinezre, mert itthon hagyja. 433-ba, 4321-be 4231-be, mindenhol az első kp-ás lenne akit a keretbe tennék. De ez én vagyok. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Majd rájön Martinez, hogy kit is hagyott otthon. Dembele nem ügyetlen, de egyedül kevés lesz az egész középpályát bejátszani. A művészek mellett egy Dembele, Nainggolan kettős nagyon jól tudott volna működni.
Mit nem adnék ha a Ninja angol lenne. 😕
alatriste
Minek? Nem azert, de az angol szurogepezet abszolut korrekt. Sot, jo. Az angolok sajnos nem ebbe buknak bele, hanem abba, hogy a kozeppalyan igazabol evek ota nincs egy Iniesta, Pirlo-fele iranyito, aki szetosztogatja a labdakat es aki megfelelo helyzeteket tud majd kidolgozni a tamadoknak.

Alli ehhez a jatekhoz hulye, nem lat a palyan, o egy az egyben veszelyes. Henderson baromira sokszor bizonyitotta, hogy nem tud kifejezetten csak iranyitani, Dier szinten.

Azzal raadasul szamolhatunk, hogy Sterlingnel szepen idozik majd a labda ket es fel orat, ha neki passzolnak.

Egyebkent ha mar fura kimaradok, akkor nalam egyelore Icardi van elso helyen, bar nem lep meg, mocskos interes. 8-D
Stez
Icardi nem túl népszerű az öltözőben mióta lelépett maxi lopez nejével a 3 pujával együtt.
peach
Azt mondod, az angol valogatottban lenne a helye, Terry mellett?
Stez
Terry mellett max a Villában tudna együtt játszani, de kétlem, hogy a napfényes Birmingham vagy a Champo ambicionálni tudná. (bár az is igaz, hogy még feljuthat a Villa, bár ehhez az utóbbi hónapok legjobb formában levő csapatát kellene lenyomniuk. jó, igaz, egy meccsen bárkit meg lehet verni.)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Akkor én el is kezdem a tippeldét (bár idén annyira nem vagyok ráhangolódva) szóval csak azért is ARGENTÍNA 😊
dande
majd ezt már máshol :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd rájön Martinez, hogy kit is hagyott otthon. Dembele nem ügyetlen, de egyedül kevés lesz az egész középpályát bejátszani. A művészek mellett egy Dembele, Nainggolan kettős nagyon jól tudott volna működni.
Mit nem adnék ha a Ninja angol lenne. 😕
alatriste
Minek? Nem azert, de az angol szurogepezet abszolut korrekt. Sot, jo. Az angolok sajnos nem ebbe buknak bele, hanem abba, hogy a kozeppalyan igazabol evek ota nincs egy Iniesta, Pirlo-fele iranyito, aki szetosztogatja a labdakat es aki megfelelo helyzeteket tud majd kidolgozni a tamadoknak.

Alli ehhez a jatekhoz hulye, nem lat a palyan, o egy az egyben veszelyes. Henderson baromira sokszor bizonyitotta, hogy nem tud kifejezetten csak iranyitani, Dier szinten.

Azzal raadasul szamolhatunk, hogy Sterlingnel szepen idozik majd a labda ket es fel orat, ha neki passzolnak.

Egyebkent ha mar fura kimaradok, akkor nalam egyelore Icardi van elso helyen, bar nem lep meg, mocskos interes. 8-D
Stez
Icardi nem túl népszerű az öltözőben mióta lelépett maxi lopez nejével a 3 pujával együtt.
peach
Azt mondod, az angol valogatottban lenne a helye, Terry mellett?

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 250 — a new hope (again)
Majd rájön Martinez, hogy kit is hagyott otthon. Dembele nem ügyetlen, de egyedül kevés lesz az egész középpályát bejátszani. A művészek mellett egy Dembele, Nainggolan kettős nagyon jól tudott volna működni.
Mit nem adnék ha a Ninja angol lenne. 😕
alatriste
Minek? Nem azert, de az angol szurogepezet abszolut korrekt. Sot, jo. Az angolok sajnos nem ebbe buknak bele, hanem abba, hogy a kozeppalyan igazabol evek ota nincs egy Iniesta, Pirlo-fele iranyito, aki szetosztogatja a labdakat es aki megfelelo helyzeteket tud majd kidolgozni a tamadoknak.

Alli ehhez a jatekhoz hulye, nem lat a palyan, o egy az egyben veszelyes. Henderson baromira sokszor bizonyitotta, hogy nem tud kifejezetten csak iranyitani, Dier szinten.

Azzal raadasul szamolhatunk, hogy Sterlingnel szepen idozik majd a labda ket es fel orat, ha neki passzolnak.

Egyebkent ha mar fura kimaradok, akkor nalam egyelore Icardi van elso helyen, bar nem lep meg, mocskos interes. 8-D
Stez
Icardi nem túl népszerű az öltözőben mióta lelépett maxi lopez nejével a 3 pujával együtt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 449 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor én el is kezdem a tippeldét (bár idén annyira nem vagyok ráhangolódva) szóval csak azért is ARGENTÍNA 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd rájön Martinez, hogy kit is hagyott otthon. Dembele nem ügyetlen, de egyedül kevés lesz az egész középpályát bejátszani. A művészek mellett egy Dembele, Nainggolan kettős nagyon jól tudott volna működni.
Mit nem adnék ha a Ninja angol lenne. 😕
alatriste
Minek? Nem azert, de az angol szurogepezet abszolut korrekt. Sot, jo. Az angolok sajnos nem ebbe buknak bele, hanem abba, hogy a kozeppalyan igazabol evek ota nincs egy Iniesta, Pirlo-fele iranyito, aki szetosztogatja a labdakat es aki megfelelo helyzeteket tud majd kidolgozni a tamadoknak.

Alli ehhez a jatekhoz hulye, nem lat a palyan, o egy az egyben veszelyes. Henderson baromira sokszor bizonyitotta, hogy nem tud kifejezetten csak iranyitani, Dier szinten.

Azzal raadasul szamolhatunk, hogy Sterlingnel szepen idozik majd a labda ket es fel orat, ha neki passzolnak.

Egyebkent ha mar fura kimaradok, akkor nalam egyelore Icardi van elso helyen, bar nem lep meg, mocskos interes. 8-D

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Majd rájön Martinez, hogy kit is hagyott otthon. Dembele nem ügyetlen, de egyedül kevés lesz az egész középpályát bejátszani. A művészek mellett egy Dembele, Nainggolan kettős nagyon jól tudott volna működni.
Mit nem adnék ha a Ninja angol lenne. 😕


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
NB1, 2020:

Ferencváros, Újpest, Debrecen, Videoton, Honvéd, Paks, Mezőkövesd, Balmazújváros, Kisvárda, Soroksár, Kazincbarcika, PAFC 😀
#JC6
lassan csak fidesz-csapat marad az első osztályban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A belga kapitány Nainggolant kihagyta a keretből, míg pl. Fellaini benne van a keretben.

Manapság minden edző megbolondul wtf?

Elvileg Alderweireld nem hosszabbít a Spurs-szel. Pool helyében én nagyon rárepülnék.
Duff
Minek?
Most vasaroltak 87 csilliardert vedot.
Stez
Jó, de két fasza hátvéd mégiscsak jobb, mint egy 😀 . Ráadásul lejár a szerződése, gyakorlatilag ingyé van.
Duff
Es ez miert meglepo?
Masfel eve cirkusz van kozte es az edzo kozott, nyilvanosan osztjak egymast mar jo ideje.

több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Radja és a belga kapitány között személyes ellentétek vannak már egy ideje. Martinez nem bírja a rebellis játékosokat.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
A belga kapitány Nainggolant kihagyta a keretből, míg pl. Fellaini benne van a keretben.

Manapság minden edző megbolondul wtf?
Duff
Ez hülye?? Ninja sem lesz ott? Nemár 😕 Még annyira sem fogom valszeg nézni.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
A belga kapitány Nainggolant kihagyta a keretből, míg pl. Fellaini benne van a keretben.

Manapság minden edző megbolondul wtf?

Elvileg Alderweireld nem hosszabbít a Spurs-szel. Pool helyében én nagyon rárepülnék.
Duff
Minek?
Most vasaroltak 87 csilliardert vedot.
Stez
Jó, de két fasza hátvéd mégiscsak jobb, mint egy 😀 . Ráadásul lejár a szerződése, gyakorlatilag ingyé van.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 449 — Így remélem megfelelek nektek.....
NB1, 2020:

Ferencváros, Újpest, Debrecen, Videoton, Honvéd, Paks, Mezőkövesd, Balmazújváros, Kisvárda, Soroksár, Kazincbarcika, PAFC 😀
#JC6
Éljen a keleti nyitás 😛
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
NB1, 2020:

Ferencváros, Újpest, Debrecen, Videoton, Honvéd, Paks, Mezőkövesd, Balmazújváros, Kisvárda, Soroksár, Kazincbarcika, PAFC 😀
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Igazán Komoly edző vlsz nem is engedte volna őket 2-1 után támadni folyamatosan eszetlenül.
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Azért a Lazio se semmi. Múlthéten leikszelnek a kieső Crotone otthonában, most ki-ki meccsen az Inter ellen elég lett volna 1 pont a BL-hez. 2-1-re vezetnek és uralják a meccset, de 5 perc alatt 2 gólt és egy kiállítást hoztak össze. Tetejében az a de Vrij hozza össze a momentumot az Internek, aki jövőre éppen az Inter színeiben fog játszani..
Azért kicsit most sajnálom a bugyi kékeket.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
meanwhile in France
Beséék meccse egész érdekes. 114. percben piros lap a hazaiaknak, Le Havre belövi a tizenegyest. azt követően kakaskodás, a bíró kiállít még három játékost, de aa vendég 21-es helyett a hazai 21-est küldi le, plusz egy-egy embert mindkét oldalról.
szóval a pályán 8 a 10 ellen vannak, mire ötpercnyi értekezgetés után kiderül, hogy rossz játékos ment le, rendeződik a helyzet.
a pályán 9 a 9 ellen, öt perc hosszabbítás, 123:30 körül már a gólvonalról ment a Le Havre, 124:30-nál röviden fejelnek ki egy labdát, és természetesen huszonötről óriási átlövésgólt szerez a hazai csapat, tizenegyesek.
majd ott nyer az Ajaccio, gondolom, ha már egyszer a sírból visszahozták a meccset.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
zte - mtk 87.perc. 5-4 😀
ZoliMP
abból 4 gólt üres kapura... :d

Amúgy kurvajó meccs volt, igaz nem sok NB1es meccset láttam idén, de ez az összeset überelte
eaglesmcnabb
és a kiesőjelölt zete egyébként pont a már bajnok ellen támad fel?
aha... a Ricsi életében nem lőtt még három gólt összesen, erre a legfontosabb pillanatban mesterhármast szerez. kicsit muhaha-faktor érzésem van.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
zte - mtk 87.perc. 5-4 😀
ZoliMP
abból 4 gólt üres kapura... :d

Amúgy kurvajó meccs volt, igaz nem sok NB1es meccset láttam idén, de ez az összeset überelte

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!