Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Remélem nem vetted komolyan amit írtam!!! Szerintem Dzsudzsit mindenki tudja már hogy hova rakja.
NB2
Pénzéhes ribanc mint a többi amelyik Dubaiba jár!?
Matthew99
és ráadásul neki a pénzért elég fociznia, nem kell seggbe dugatnia magát érte. habár ki tudja, mi történik az öltözőben...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Remélem nem vetted komolyan amit írtam!!! Szerintem Dzsudzsit mindenki tudja már hogy hova rakja.
NB2
Pénzéhes ribanc mint a többi amelyik Dubaiba jár!?
Matthew99
Balázs egy tök jó felfogású gyerek volt régen(PSV-s időszak,amikor EA cover. volt volt alkalmam beszelgetni vele.), de Vörösbaranyi telebeszélte a fejét( Balázs sem értett egyet a karrierje alakulásával.( csak van egy szerződésük).
Nyilván az orosz kaland után rájött, hogy totál esélytelen, hogy elit klubban folytassa és ráment a pénzre. Én ezért nem tudom hibáztatni, ha nekem választanom kene egy holland kettes 300k euros ajánlat és egy arab 1 milliós ajánlat között, nyilván én is az utobbit valasztanam. Amiket kiir azokat meg nem ő irja hanem a PR-osok.
Nem védem, mert szomoru, hogy ez lett belole. A valogatott keretben helye van, de kezdobe semmilyen korulmenyek kozott nem, minden perc amit Balázs játszik Sallai " kárára" az elvesztegetett idő véleményem szerint.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Remélem nem vetted komolyan amit írtam!!! Szerintem Dzsudzsit mindenki tudja már hogy hova rakja.
NB2
Pénzéhes ribanc mint a többi amelyik Dubaiba jár!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Remélem nem vetted komolyan amit írtam!!! Szerintem Dzsudzsit mindenki tudja már hogy hova rakja.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Én kérek elnézést!
...és szégyenlem magam!
De már nem érdekel!
És ha 100x válogatott lesz, mint Bozsik Cucu....
Nem tudok annak a csapatnak drukkolni, bocsánat!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Gólt lőtt, ti meg itt ekézitek?😊 Szégyelljétek magatokat!😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 410
nyilvan lennenek karogok akkor is, de ha ugy adna ezt elo, hogy "figyu, megadta a sors, hogy jo par evig egeszen magasan jegyzett bajnoksagokban jatszottam kiemelkedoen (mert a PSV-ben az elejen tenyleg az volt), megvan a lehetosegem hogy biztositsam meg az unokam unokajanak is a jovojet, es en szeretnek elni ezzel a lehetoseggel", akkor talan kevesbe csinalna segget a szajabol. zavarna picit biztos, mert mar eddig is euromilliokat keresett, de tisztelnem az oszintesegeert. de nem, neki ambicio kell, meg kihivas a karrierjeben. tenyleg picit lejtmenetben van a holland foci, valogatott es klubszinten is, de meg akkor is sokkal jobb valasztas lett volna pusztan futball szempontjabol. egy dolog van az araboknal (egyelore), penz.
De akkor nezzuk azt, hogy "majdnem minden top bajnoksagbol volt erdeklodo", vagy akar csak a Bundesliga 2.
Olyan bajnoksagokba mehetett volna, amik tenyleg a top bajnoksagok utan vannak (sztem az angol/nemet 2.osztaly pl tobbet er mint sok orszag 1.ligaja), de nem fenyevekkel (mint az a liga ahova ment). Es ezek utan neki MO az elso, meg h legyen csapata. Egesz nyaron akarta ez a csapat, de o a hos kivart, hatha van olyan bolond nyugati csapat, aki hajlando lenne fizetni neki nagy suskat. Nem lett, igy maradt az arab csapat. Akkor miert nem fogadta el korabban, hogy jatszhasson a valogatott meccseken? Mert sehol mashol nem jutottak targyalasig, szoval tenyleg a sult galambra vart....
Borbinho
Tényleg van még ember, aki azt gondolja, hogy zsuzsinak bármilyen önnálló döntési lehetősége is van ezekben a kérdésekben ennyi idő után??? Viccel vagy bolondozik aki ezt felveti...
(Utoljára a PSV alatt lett volna beleszólása, de annyi pénzért adták el mint egy komoly játékost. Egy nyírlugasi prosztó hirtelen bekerül a véráramba, az orosz tanár anyukája vlsz nem érti az egészet, de ő okosan megbízza a pénz kezelésével a tudjuk kit. És ez így tovább. )
Hagyjuk már szegény csórit, ő pont a maxot kihozta magából. Csak a valódi megmérettetés a 6. Legerősebb bajnokdágban ahol a Dinam Moszkva oda-vissza pofozta a PSV-t , na itt ő kevésnek bizonyult...vlsz Benne nem volt több, csak a sikertelenségen edződött magyar szurker látott bele többet. Nálunk ha évtizedenként van vlk. ( egy szerb, horvát, stb román genyó évente átesik ezen a problémán amin mi évente egyszer-kétszer.
A mi fiúnk, persze...nemcsak kicsi, nemcsak sárga, de még álszent is. 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 401
Remélem te se gondolod komolyan hogy a 10x fizu mellett, bármilyen szemponton elgondolkozott Dz$udz$i.
Toca
Szerinted tényleg van bármi szakmai ok amögött hogy az arabokat választotta? C'mon man...
Mikey
Én szeretnék hinni a Balázsnak 😀
Lehet, hogy a menedzsere vágta át, már sokadszorra 😀

Amúgy benne van, hogy ő úgy gondolja, hogy az EAE bajnokságban harcolni egy pénzzel megtámogatott csapatban nagyobb szakmai kihívás van mint a holland első osztály egy kis csapatában focizni, ami lehet a következő idényre egy osztállyal visszább esik.

Én elhiszem neki, hogy amit nyilatkozik azt ő őszintén úgy is gondolja...
Solymi
Ne vedd rossz néven, de nagyon naiv vagy.

| (Sok mindenben én is, tehát ez tényleg nem kritika.) 😀 |
Mikey
Na jó, pontosítok. Mivel nem tudom bizonyítani, hogy nem igaz amit mond, így elhiszem, hogy ez a valós tényállás, másrészt fenntartom a kételkedés lehetőségét, hogy mégse 😉

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nyilvan lennenek karogok akkor is, de ha ugy adna ezt elo, hogy "figyu, megadta a sors, hogy jo par evig egeszen magasan jegyzett bajnoksagokban jatszottam kiemelkedoen (mert a PSV-ben az elejen tenyleg az volt), megvan a lehetosegem hogy biztositsam meg az unokam unokajanak is a jovojet, es en szeretnek elni ezzel a lehetoseggel", akkor talan kevesbe csinalna segget a szajabol. zavarna picit biztos, mert mar eddig is euromilliokat keresett, de tisztelnem az oszintesegeert. de nem, neki ambicio kell, meg kihivas a karrierjeben. tenyleg picit lejtmenetben van a holland foci, valogatott es klubszinten is, de meg akkor is sokkal jobb valasztas lett volna pusztan futball szempontjabol. egy dolog van az araboknal (egyelore), penz.
De akkor nezzuk azt, hogy "majdnem minden top bajnoksagbol volt erdeklodo", vagy akar csak a Bundesliga 2.
Olyan bajnoksagokba mehetett volna, amik tenyleg a top bajnoksagok utan vannak (sztem az angol/nemet 2.osztaly pl tobbet er mint sok orszag 1.ligaja), de nem fenyevekkel (mint az a liga ahova ment). Es ezek utan neki MO az elso, meg h legyen csapata. Egesz nyaron akarta ez a csapat, de o a hos kivart, hatha van olyan bolond nyugati csapat, aki hajlando lenne fizetni neki nagy suskat. Nem lett, igy maradt az arab csapat. Akkor miert nem fogadta el korabban, hogy jatszhasson a valogatott meccseken? Mert sehol mashol nem jutottak targyalasig, szoval tenyleg a sult galambra vart....

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
szal van aki elhiszi hogy ennyire buta 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Remélem te se gondolod komolyan hogy a 10x fizu mellett, bármilyen szemponton elgondolkozott Dz$udz$i.
Toca
Szerinted tényleg van bármi szakmai ok amögött hogy az arabokat választotta? C'mon man...
Mikey
Én szeretnék hinni a Balázsnak 😀
Lehet, hogy a menedzsere vágta át, már sokadszorra 😀

Amúgy benne van, hogy ő úgy gondolja, hogy az EAE bajnokságban harcolni egy pénzzel megtámogatott csapatban nagyobb szakmai kihívás van mint a holland első osztály egy kis csapatában focizni, ami lehet a következő idényre egy osztállyal visszább esik.

Én elhiszem neki, hogy amit nyilatkozik azt ő őszintén úgy is gondolja...
Solymi
Ne vedd rossz néven, de nagyon naiv vagy.

| (Sok mindenben én is, tehát ez tényleg nem kritika.) 😀 |
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 401
Remélem te se gondolod komolyan hogy a 10x fizu mellett, bármilyen szemponton elgondolkozott Dz$udz$i.
Toca
Szerinted tényleg van bármi szakmai ok amögött hogy az arabokat választotta? C'mon man...
Mikey
Én szeretnék hinni a Balázsnak 😀
Lehet, hogy a menedzsere vágta át, már sokadszorra 😀

Amúgy benne van, hogy ő úgy gondolja, hogy az EAE bajnokságban harcolni egy pénzzel megtámogatott csapatban nagyobb szakmai kihívás van mint a holland első osztály egy kis csapatában focizni, ami lehet a következő idényre egy osztállyal visszább esik.

Én elhiszem neki, hogy amit nyilatkozik azt ő őszintén úgy is gondolja...

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
nehéz úgy csapatot keresni, hogy a managered azt nézi, hogy minél több legyen a %..
pletykák szerint Lazovics sportigazgató lesz a partizannál
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
 www.instagram.com/p/Bn7AJyTiVEU/?utm_source=ig_embed

Na vegre egy (kulfoldi) csapat megmondja a frankot. Dzsudzsak persze nyomja a vakert, hogy nem egyeztek az ambiciok.
Allitolag 2M euro felett fog keresni evente. A holland ligaban 300K az atlagos fizetes evente, az Ajaxban + a PSV-ben keres 1-2 jatekos 2M euro felett csak. Ezek alapjan kb 10x-eset kaphatja az araboknal mint amit a Sittard-tol kapott volna. "Ambicio"
Google forditas:
Balazs Dzsudzsák does not return to the Eredivisie. The Hungarian winger chooses Al Ittihad Kalba above Fortuna Sittard. Dzsudzsák put his signature with the club from the United Arab Emirates today. The reason that Dzsudzsák chooses Al Ittihad Kalba seems clear.
Borbinho
Nem tudom, hogy mit lát az arabokban szakmailag...a holland csapat van olyan erős mint a jelenlegi arab csapata, közös mindkettőben, hogy most jutottak fel.
Talán annyi lehet, hogy az arab csapatot még teletolhatják játékosokkal és mehetnek a tabella első helyeiért, mivel játékosértékben közel vannak az első 3 helyen végzett csapathoz, persze ez semmit nem jelent mert a 19M Eurós összértékű Al-Nasr a 4. helyen végzett, a 10M-es Al-Wasl meg a 3. helyen.
Az Al-Wahda most szerződtette Dzsudzsi helyére a 26 éves Leonardot vele tény, hogy jobban jártak.

Szóval csak arra tudok gondolni, hogy az arab csapat 1-3 éven belül a tabella első 3 helyére próbál törni, pénz gondolom van a szándékra míg a hollandoknál ez esélytelen.

Hogy "fejlődés"/szintentartás szempontjából jobb választás-e a holland liga ahol nem biztos, hogy mindig kezdő lenne vagy az arab liga ahol valószínűleg igen...
Solymi
Szerinted tényleg van bármi szakmai ok amögött hogy az arabokat választotta? C'mon man...

$$$$$$$$
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Óriási
Kaszinos Gyuri megint elmondta a Sport 1-en, hogy minek ide külföldi edző a Vidi tegnapi meccset elemezve.
Ezt az eredményt egy magyar edző is hozta volna.
Rossz volta filozófia, tul melyen játszottak stb.

Normális az ilyen?
Minek hívják meg be "szakerteni"?

...
Sajnos nézem tovább
Hányinger amit Várhidi es Bognár előad.
Kb. tort ülnek a Vidi veresége miatt, beletörolve a lábukat folyamatosan az idegenlegiosokba es Nikolic-ba...

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 410
A rossz nyelvek szerint komoly összeget sem sajnálna ha megkaphatja a 100 x-os válogatottságot.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Remélem te se gondolod komolyan hogy a 10x fizu mellett, bármilyen szemponton elgondolkozott Dz$udz$i.
Toca
itt mindenki csak a rövid távot tartja szem előtt, csak Zsuzsi gondolkodik hosszú távon.
ő már lényegében a helyszínen akklimatizálódik a 2022-es vébére, már csak ki kellene jutnia oda a válogatottnak...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
 www.instagram.com/p/Bn7AJyTiVEU/?utm_source=ig_embed

Na vegre egy (kulfoldi) csapat megmondja a frankot. Dzsudzsak persze nyomja a vakert, hogy nem egyeztek az ambiciok.
Allitolag 2M euro felett fog keresni evente. A holland ligaban 300K az atlagos fizetes evente, az Ajaxban + a PSV-ben keres 1-2 jatekos 2M euro felett csak. Ezek alapjan kb 10x-eset kaphatja az araboknal mint amit a Sittard-tol kapott volna. "Ambicio"
Google forditas:
Balazs Dzsudzsák does not return to the Eredivisie. The Hungarian winger chooses Al Ittihad Kalba above Fortuna Sittard. Dzsudzsák put his signature with the club from the United Arab Emirates today. The reason that Dzsudzsák chooses Al Ittihad Kalba seems clear.
Borbinho
Nem tudom, hogy mit lát az arabokban szakmailag...a holland csapat van olyan erős mint a jelenlegi arab csapata, közös mindkettőben, hogy most jutottak fel.
Talán annyi lehet, hogy az arab csapatot még teletolhatják játékosokkal és mehetnek a tabella első helyeiért, mivel játékosértékben közel vannak az első 3 helyen végzett csapathoz, persze ez semmit nem jelent mert a 19M Eurós összértékű Al-Nasr a 4. helyen végzett, a 10M-es Al-Wasl meg a 3. helyen.
Az Al-Wahda most szerződtette Dzsudzsi helyére a 26 éves Leonardot vele tény, hogy jobban jártak.

Szóval csak arra tudok gondolni, hogy az arab csapat 1-3 éven belül a tabella első 3 helyére próbál törni, pénz gondolom van a szándékra míg a hollandoknál ez esélytelen.

Hogy "fejlődés"/szintentartás szempontjából jobb választás-e a holland liga ahol nem biztos, hogy mindig kezdő lenne vagy az arab liga ahol valószínűleg igen...
Solymi
Remélem te se gondolod komolyan hogy a 10x fizu mellett, bármilyen szemponton elgondolkozott Dz$udz$i.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 401
 www.instagram.com/p/Bn7AJyTiVEU/?utm_source=ig_embed

Na vegre egy (kulfoldi) csapat megmondja a frankot. Dzsudzsak persze nyomja a vakert, hogy nem egyeztek az ambiciok.
Allitolag 2M euro felett fog keresni evente. A holland ligaban 300K az atlagos fizetes evente, az Ajaxban + a PSV-ben keres 1-2 jatekos 2M euro felett csak. Ezek alapjan kb 10x-eset kaphatja az araboknal mint amit a Sittard-tol kapott volna. "Ambicio"
Google forditas:
Balazs Dzsudzsák does not return to the Eredivisie. The Hungarian winger chooses Al Ittihad Kalba above Fortuna Sittard. Dzsudzsák put his signature with the club from the United Arab Emirates today. The reason that Dzsudzsák chooses Al Ittihad Kalba seems clear.
Borbinho
Nem tudom, hogy mit lát az arabokban szakmailag...a holland csapat van olyan erős mint a jelenlegi arab csapata, közös mindkettőben, hogy most jutottak fel.
Talán annyi lehet, hogy az arab csapatot még teletolhatják játékosokkal és mehetnek a tabella első helyeiért, mivel játékosértékben közel vannak az első 3 helyen végzett csapathoz, persze ez semmit nem jelent mert a 19M Eurós összértékű Al-Nasr a 4. helyen végzett, a 10M-es Al-Wasl meg a 3. helyen.
Az Al-Wahda most szerződtette Dzsudzsi helyére a 26 éves Leonardot vele tény, hogy jobban jártak.

Szóval csak arra tudok gondolni, hogy az arab csapat 1-3 éven belül a tabella első 3 helyére próbál törni, pénz gondolom van a szándékra míg a hollandoknál ez esélytelen.

Hogy "fejlődés"/szintentartás szempontjából jobb választás-e a holland liga ahol nem biztos, hogy mindig kezdő lenne vagy az arab liga ahol valószínűleg igen...

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Ilyen bénaság nincs, Vinicius tuti bundázik. Ilyen fizetések mellett ez nagyon alja
flzoli
válogatott kerettag jelzem.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
 www.instagram.com/p/Bn7AJyTiVEU/?utm_source=ig_embed

Na vegre egy (kulfoldi) csapat megmondja a frankot. Dzsudzsak persze nyomja a vakert, hogy nem egyeztek az ambiciok.
Allitolag 2M euro felett fog keresni evente. A holland ligaban 300K az atlagos fizetes evente, az Ajaxban + a PSV-ben keres 1-2 jatekos 2M euro felett csak. Ezek alapjan kb 10x-eset kaphatja az araboknal mint amit a Sittard-tol kapott volna. "Ambicio"
Google forditas:
Balazs Dzsudzsák does not return to the Eredivisie. The Hungarian winger chooses Al Ittihad Kalba above Fortuna Sittard. Dzsudzsák put his signature with the club from the United Arab Emirates today. The reason that Dzsudzsák chooses Al Ittihad Kalba seems clear.
Borbinho
Mit vársz egy olyan 31 éves játékostól aki az előző 4-5 klubváltásánál is csak a pénzt kereste?
Toca

azt h fogja be a pofajat
Borbinho
Persze én meg azt hogy holnaptól az NB1 legalább a Seria A szintjét megüti.
A magyar edzők bevallanák, hogy nem más hanem ők a hibásak ha nem nyer a csapat.
Csányi visszafizetné a kamu milliós büntiket.

De lehet inkább nem álmodozok, te se tedd.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.instagram.com/p/Bn7AJyTiVEU/?utm_source=ig_embed

Na vegre egy (kulfoldi) csapat megmondja a frankot. Dzsudzsak persze nyomja a vakert, hogy nem egyeztek az ambiciok.
Allitolag 2M euro felett fog keresni evente. A holland ligaban 300K az atlagos fizetes evente, az Ajaxban + a PSV-ben keres 1-2 jatekos 2M euro felett csak. Ezek alapjan kb 10x-eset kaphatja az araboknal mint amit a Sittard-tol kapott volna. "Ambicio"
Google forditas:
Balazs Dzsudzsák does not return to the Eredivisie. The Hungarian winger chooses Al Ittihad Kalba above Fortuna Sittard. Dzsudzsák put his signature with the club from the United Arab Emirates today. The reason that Dzsudzsák chooses Al Ittihad Kalba seems clear.
Borbinho
Mit vársz egy olyan 31 éves játékostól aki az előző 4-5 klubváltásánál is csak a pénzt kereste?
Toca

azt h fogja be a pofajat

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
 www.instagram.com/p/Bn7AJyTiVEU/?utm_source=ig_embed

Na vegre egy (kulfoldi) csapat megmondja a frankot. Dzsudzsak persze nyomja a vakert, hogy nem egyeztek az ambiciok.
Allitolag 2M euro felett fog keresni evente. A holland ligaban 300K az atlagos fizetes evente, az Ajaxban + a PSV-ben keres 1-2 jatekos 2M euro felett csak. Ezek alapjan kb 10x-eset kaphatja az araboknal mint amit a Sittard-tol kapott volna. "Ambicio"
Google forditas:
Balazs Dzsudzsák does not return to the Eredivisie. The Hungarian winger chooses Al Ittihad Kalba above Fortuna Sittard. Dzsudzsák put his signature with the club from the United Arab Emirates today. The reason that Dzsudzsák chooses Al Ittihad Kalba seems clear.
Borbinho
Mit vársz egy olyan 31 éves játékostól aki az előző 4-5 klubváltásánál is csak a pénzt kereste?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.instagram.com/p/Bn7AJyTiVEU/?utm_source=ig_embed

Na vegre egy (kulfoldi) csapat megmondja a frankot. Dzsudzsak persze nyomja a vakert, hogy nem egyeztek az ambiciok.
Allitolag 2M euro felett fog keresni evente. A holland ligaban 300K az atlagos fizetes evente, az Ajaxban + a PSV-ben keres 1-2 jatekos 2M euro felett csak. Ezek alapjan kb 10x-eset kaphatja az araboknal mint amit a Sittard-tol kapott volna. "Ambicio"
Google forditas:
Balazs Dzsudzsák does not return to the Eredivisie. The Hungarian winger chooses Al Ittihad Kalba above Fortuna Sittard. Dzsudzsák put his signature with the club from the United Arab Emirates today. The reason that Dzsudzsák chooses Al Ittihad Kalba seems clear.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
A dudalángosok megszorongatták a Milant, brutál mit fejlődött a luxi foci.

Hát a molbubiknál meg nagyon eltört vmi, ennek a csapatnak köze nem volt a selejtezőshöz, ezzel kb garantált a nulla pont, a bajnoksagban 15 minusz a fagyihoz képest és télen edzőváltás...
gabokocka
Egy X szerintem azért összejön (itthon a PAOK ellen pl), de ennyi. Nem a pontpénzből szedi meg magát a Vidi, az tuti.

Azért remélem egyszer kiderül, hogy mi történt a felcsúti öltöző-folyosón...