Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Téli teremtorna, úristen.

Kevés jó dolgot produkált a magyar futball az utóbbi évtizedekben, de ez fantasztikus volt.
És jellemző módon azóta azért nincs, mert a klubok nem szeretnék, mindenféle mondvacsinált indokkal.

Ezt még élőben láttam a tévében 😊

 www.youtube.com/watch?v=Mz-rDd3dNhM
Kampman
Korábban a focifarsang nevú teremtorna volt zseniális hangulatú. Ha jól emlékszem fixen Miskolcon volt.
 www.youtube.com/watch?v=AV1qlEsLgww
bcsarli
amikor a karácsony és újév között volt régen jó kis teremfoci
benne női focival, LászlóKorház-Femina, meg ilyesmik, azok voltak a jó idők
több mint 3 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
De a legjobb teremtornák Fifa98ban voltak 😛 Miért nem hoztâk vissza soha semmikor, azóta se, nem értem. Nagyon élveztem. 😊 Ahogy persze a valósakat is nézni.
dande
De imádtam én is a Fifa98-ban!!!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 321 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Téli teremtorna, úristen.

Kevés jó dolgot produkált a magyar futball az utóbbi évtizedekben, de ez fantasztikus volt.
És jellemző módon azóta azért nincs, mert a klubok nem szeretnék, mindenféle mondvacsinált indokkal.

Ezt még élőben láttam a tévében 😊

 www.youtube.com/watch?v=Mz-rDd3dNhM
Kampman
Korábban a focifarsang nevú teremtorna volt zseniális hangulatú. Ha jól emlékszem fixen Miskolcon volt.
 www.youtube.com/watch?v=AV1qlEsLgww

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
De a legjobb teremtornák Fifa98ban voltak 😛 Miért nem hoztâk vissza soha semmikor, azóta se, nem értem. Nagyon élveztem. 😊 Ahogy persze a valósakat is nézni.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Téli teremtorna, úristen.

Kevés jó dolgot produkált a magyar futball az utóbbi évtizedekben, de ez fantasztikus volt.
És jellemző módon azóta azért nincs, mert a klubok nem szeretnék, mindenféle mondvacsinált indokkal.

Ezt még élőben láttam a tévében 😊

 www.youtube.com/watch?v=Mz-rDd3dNhM
Kampman
Én is, szerintem aki látta mindenki emlékszik hogy hol volt, mi nagyanyáméknál néztük a nyáriban.
Azóta is mondom hogy Rob Kornél nevéhez fűződik a valaha volt legszebb gólpassz.

Szerettem a teremtornát, az MTK mindig elég jól pörgette.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Neymar mesterhármas, abból két büntető, plusz két peruit ki is állítottak... business as usual


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 937
mondanom sem kell a németek ezt sokkal jobban megcsinálták
minőségibb csapatokkal, minőségibb csarnokokkal, minőségibb hangulattal
NB2
Jogos, hogy imadtam azokat a tornakat.
Egyszer voltam a bs-ben egy ilyen tornan.fradi ujpest rangado is olt ha jol emlekszem😂
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 698 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Luxemburg feljutásra áll a C csoportban. Nagy eredmény nekik, a B-ben viszont sok lapot nem osztanak majd nekik, ha sikerül a feljutás. Nem jó ez a feljutás/kiesés amúgy az NL-ben, szerintem minden "tornán" rangsorolják a csapatokat, mint ahogy az idei előtt is újra lett osztva az első után.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
mondanom sem kell a németek ezt sokkal jobban megcsinálták
minőségibb csapatokkal, minőségibb csarnokokkal, minőségibb hangulattal
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 403
Téli teremtorna, úristen.

Kevés jó dolgot produkált a magyar futball az utóbbi évtizedekben, de ez fantasztikus volt.
És jellemző módon azóta azért nincs, mert a klubok nem szeretnék, mindenféle mondvacsinált indokkal.

Ezt még élőben láttam a tévében 😊

 www.youtube.com/watch?v=Mz-rDd3dNhM
több mint 3 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Azzal, hogy C. Ronaldo elkapta a koronavírust, Messi már csak jövőre kaphatja meg...

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
CR is koronás.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 937
"Sidibe magyar állampolgár lehet, 40 évesen játszhat az NB II-ben"

johetne a valogatottba.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kéne valami téli bohóckupa ami volt régen a teremfoci bajnokságokkal.

Ott lehetnének ezek a legendák az edzők, osztják az észt a tv riportokban aztán a torna végén elmennek valami értelmes munkát keresni maguknak
FLZOLI
én abból egy szegedi eseményen voltam és meglepően szórakoztató volt
mondjuk a sportcsarnokban általában jó a hangulat
Negritis
Vigyázzatok mert a mai 25 év körüliek jó eséllyel azt sem tudják hogy miről beszéltek 😊
Amúgy az sztem is jó volt, poénos volt látni hogy kispályán miket műveltek. Aki nem látta érdemes rákeresni.
davemayer
téli teremkupa - az egyetlen MB3 feletti bajnokság, amit a Kaposvár valaha is megnyert 😊
slowmotion
Van ebben valami ironokus: TIPPMIX-KUPA-GYŐZTES REAC

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/szep-volt-jo-volt-nem-lesz-tobbet-a-teremtornak-nyomaban-2309745

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Kéne valami téli bohóckupa ami volt régen a teremfoci bajnokságokkal.

Ott lehetnének ezek a legendák az edzők, osztják az észt a tv riportokban aztán a torna végén elmennek valami értelmes munkát keresni maguknak
FLZOLI
én abból egy szegedi eseményen voltam és meglepően szórakoztató volt
mondjuk a sportcsarnokban általában jó a hangulat
Negritis
Vigyázzatok mert a mai 25 év körüliek jó eséllyel azt sem tudják hogy miről beszéltek 😊
Amúgy az sztem is jó volt, poénos volt látni hogy kispályán miket műveltek. Aki nem látta érdemes rákeresni.
davemayer
téli teremkupa - az egyetlen MB3 feletti bajnokság, amit a Kaposvár valaha is megnyert 😊
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Kéne valami téli bohóckupa ami volt régen a teremfoci bajnokságokkal.

Ott lehetnének ezek a legendák az edzők, osztják az észt a tv riportokban aztán a torna végén elmennek valami értelmes munkát keresni maguknak
FLZOLI
én abból egy szegedi eseményen voltam és meglepően szórakoztató volt
mondjuk a sportcsarnokban általában jó a hangulat
Negritis
Vigyázzatok mert a mai 25 év körüliek jó eséllyel azt sem tudják hogy miről beszéltek 😊
Amúgy az sztem is jó volt, poénos volt látni hogy kispályán miket műveltek. Aki nem látta érdemes rákeresni.
davemayer
Azt én is nagyon szerettem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
Kéne valami téli bohóckupa ami volt régen a teremfoci bajnokságokkal.

Ott lehetnének ezek a legendák az edzők, osztják az észt a tv riportokban aztán a torna végén elmennek valami értelmes munkát keresni maguknak
FLZOLI
én abból egy szegedi eseményen voltam és meglepően szórakoztató volt
mondjuk a sportcsarnokban általában jó a hangulat
Negritis
Vigyázzatok mert a mai 25 év körüliek jó eséllyel azt sem tudják hogy miről beszéltek 😊
Amúgy az sztem is jó volt, poénos volt látni hogy kispályán miket műveltek. Aki nem látta érdemes rákeresni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Na CéRoni is covidos. Félnek a Fraditól...
Heisman
de hát azért játszott a válogatottban, mert pont kiengedték negatívként a Juventus karanténból. két nap alatt összeszedett valamit?
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 698 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na CéRoni is covidos. Félnek a Fraditól...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
Kéne valami téli bohóckupa ami volt régen a teremfoci bajnokságokkal.

Ott lehetnének ezek a legendák az edzők, osztják az észt a tv riportokban aztán a torna végén elmennek valami értelmes munkát keresni maguknak
FLZOLI
én abból egy szegedi eseményen voltam és meglepően szórakoztató volt
mondjuk a sportcsarnokban általában jó a hangulat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kéne valami téli bohóckupa ami volt régen a teremfoci bajnokságokkal.

Ott lehetnének ezek a legendák az edzők, osztják az észt a tv riportokban aztán a torna végén elmennek valami értelmes munkát keresni maguknak

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
mikor kinevezték ez a majmot és helyette rakták össze a csapatot akkor még sajnáltam és bíztam benne h talán lesz később vmi
az utóbbi 10 évben elég sokat változott a véleményem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Papp László  www.facebook.com/398390086894274/posts/3493320697401182/
petey
Petyában az a legdurvább, hogy ő amiket mond azt szent meggyőződéssel hiszi is szerintem
peach
megkérdezte Petur András, hogy na és hány oldal volt ez? 6-8 😀
petey
Hihetetlen h ennek az embernek nincsen helye az mb1ben. Ha meg valósítanák amit leír esküszöm már világbajnokok lennénk meg lenne bl, el győztesunk is. De sajnos nem hallgatnak rá vagy csak ennyivel később
csebi
Pedig micsoda duót alkotnanak Pakson a Kaszinóssal... Nagyobbat szólna a paksi atom mint Chernobil.
FLZOLI
nem. sztem az az igazi, amikor ez a két gigász az elképzelését, a vízióját, a taktikáját a pályán ütközteti. ennek mi lehetnénk a nyertesei, meg a teljes nemzetközi szakma természetesen abban az esetben, ha esetleg elérnénk az ő szintjüket, hogy észrevegyük a finomhangolásaikat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Papp László  www.facebook.com/398390086894274/posts/3493320697401182/
petey
Petyában az a legdurvább, hogy ő amiket mond azt szent meggyőződéssel hiszi is szerintem
peach
megkérdezte Petur András, hogy na és hány oldal volt ez? 6-8 😀
petey
Hihetetlen h ennek az embernek nincsen helye az mb1ben. Ha meg valósítanák amit leír esküszöm már világbajnokok lennénk meg lenne bl, el győztesunk is. De sajnos nem hallgatnak rá vagy csak ennyivel később
csebi
Pedig micsoda duót alkotnanak Pakson a Kaszinóssal... Nagyobbat szólna a paksi atom mint Chernobil.

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Papp László  www.facebook.com/398390086894274/posts/3493320697401182/
petey
Petyában az a legdurvább, hogy ő amiket mond azt szent meggyőződéssel hiszi is szerintem
peach
megkérdezte Petur András, hogy na és hány oldal volt ez? 6-8 😀
petey
Hihetetlen h ennek az embernek nincsen helye az mb1ben. Ha meg valósítanák amit leír esküszöm már világbajnokok lennénk meg lenne bl, el győztesunk is. De sajnos nem hallgatnak rá vagy csak ennyivel később

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.