Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sztem egy csapat ha sokat nyer evekig, nepszeru lesz, tobb bevetelt general. Sok TV jogdijat szerezhet. Foleg ha nemzetkozi kupaban is indul, es legfoleg ha ott sikeres. Fontos, a megvett jatekosait adja el joval tobbert, mint szerezte! (Ha barmely klub lemasolna a titkos tervemet, akkor sikeres lehet anyagilag!)

Apam mondta mindig: A foci egyszeru sport taktikailag. Az elso 5 lelektani golt kell berugni, ez a kulcs!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Papp László  www.facebook.com/398390086894274/posts/3493320697401182/
petey
LEBEGJ, MINT A PILLANGÓ, (aka mindig érjen ki az orrod a pöcegödörből)
SZÚRJ, MINT A DARÁZS MÉH! (de azért érezzék a szaktekintélyt, néha piszkálódj)
FLZOLI



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Papp László  www.facebook.com/398390086894274/posts/3493320697401182/
petey
Petyában az a legdurvább, hogy ő amiket mond azt szent meggyőződéssel hiszi is szerintem



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Papp László  www.facebook.com/398390086894274/posts/3493320697401182/
petey
LEBEGJ, MINT A PILLANGÓ, (aka mindig érjen ki az orrod a pöcegödörből)
SZÚRJ, MINT A DARÁZS! (de azért érezzék a szaktekintélyt, néha piszkálódj)

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
Papp László
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/120924005_465847787664823_2031315049359780672_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=jNHMAJiSmGwQ7kNvgGiDKrx&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfANTpBlekXj1TcAyPZRzd_HaMZeDDXX-nQpurfR04uOGA&oe=66374001
"Én már 99-ben megmondtam" | Várhidi "Nostradamus" Péter 😱😱😱 (forrás: Sport TV) | By TrollFociFacebook
Várhidi "Nostradamus" Péter 😱😱😱 (forrás: Sport TV)

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 twitter.com/sportbible/status/1315713849702649857?s=19

Egész jól tudnak célozni 😊

több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Látványosan beleszartak a szerbek a meccsbe. Vajon a szerb mafia megint fogadott ?😀
Mindenesetre szép győzelem, kell az az NL playoff.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egye fene nem bánom, hogy nyertünk 😛
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 698 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Elmaradt egy szerb büntető is...
De a győzelmet nem kell magyarázni, utóbbi meccseken lehet ez a jelszavunk 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Mekkora mákunk volt annál a kapufánál...
A védelmünk az pocsék... a labdáink pontatlanok...

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 698 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Niko szépen beadta, csak az idióta Holender a kaput se tudja eltalálni...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
végre nem mi leszünk a szilvszteri Watts-összeállításban
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 403
Nem annyira ügyes mint Szoboszlai valóban, viszont csúszik mászik, ilyen játékosok kellenek a válogatottba,
Kenny
ilyen játékosok is
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Nem annyira ügyes mint Szoboszlai valóban, viszont csúszik mászik, ilyen játékosok kellenek a válogatottba,

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 403
Azért már ez sem a kilencvenes évek jugó csapata 😀
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 698 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez milyen gól volt Könyvestől 😀😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Könyves félelmetesen lassú a nemzetközi szinthez.

Ne erre még gólt rúg.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 698 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Igaz sok tétje nincs most az NL-nek, de a pótselejtezős helyek nekünk mindig esélyek lesznek, és nem lenne jó ha kiesnénk a top 32 csapatból. Valahogy bent kéne ragadni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 403
Hát ez egy elég érdekes kezdő, kiváncsi leszek Könyvesre. Ilyen budget Böde lehet a válogatottnak.
Kenny
Sajnos nemzetközi szinten Böde már alapból budget szint volt.
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Hát ez egy elég érdekes kezdő, kiváncsi leszek Könyvesre. Ilyen budget Böde lehet a válogatottnak.

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 420
a kor nem érdem csak állapot, de az évek és a rutin? 😊
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
régen a szar is jobb volt vlsz
ozibozi
nem volt jobb. nem ezt mondtam, de idovel rajon az ember h vhol ertelmetlen remegve nezni egy-egy meccset, mint tettem anno. meg magyar -azerbajdzsanon is voltam az ulloin....de az elsport nezese ne legyen mar olyan hatassal az emberre, hogy "felbassza" magat ha nem nyer a "csapatom"
YoungZeeZee
Szórakozásnak kell felfogni. Nekem már az is megy, hogy egy Aston Villa elleni 2-7-et is teljesen semlegesen vegyek tudomásul. Fiatalabb koromban valószínűleg néhány törékeny használati eszköz bánta volna.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 937
régen a szar is jobb volt vlsz
ozibozi
nem volt jobb. nem ezt mondtam, de idovel rajon az ember h vhol ertelmetlen remegve nezni egy-egy meccset, mint tettem anno. meg magyar -azerbajdzsanon is voltam az ulloin....de az elsport nezese ne legyen mar olyan hatassal az emberre, hogy "felbassza" magat ha nem nyer a "csapatom"
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Tegye fel a kezét akit fogadàsi szemponton kívül ez a mai Szerbek meg az Oroszok elleni meccs izgat? 😊 őszintén szólva, persze jó ha nyerünk de engem most ez nem hoz lázba.
dande
A szerbekkel utoljára a 12-1-es pótselejtezőn játszottunk, jó lenne látni, hogy azóta mennyit fejlődtünk mi (mínusz Illés Béla) és mennyit ők (mínusz Montenegró és Koszovó)
Kampman
Mondjuk nalam a bulgar meccs sem volt katarzis.persze vartam, de mar nem rajongtam , drukkoltam annyira.
YoungZeeZee
A korral jár gondolom.
A Matthaus-korszakban játszottunk a bolgárokkal egy kiszenvedett döntetlent a Szuszában egy vb-selejtezősorozatban, ahol esélyünk se volt a pótselejtezőre sem. Arra a meccsre teljesen fel tudtam pörögni, a csütörtökire annyira már én sem.
De az NFL terén is így vagyok.
Kampman
korral, most lettem 16 😀
na jo nem.
persze, sztem is a korral jar, rajon az ember, hogy csak egy bullshit az egesz es nem er annyit. 😀
YoungZeeZee
Azért a török és az orosz nl meccsek után várható volt, hogy ezt a gyenge bulgár csapatot megütjük. Majd izland ellen felpörög mindenki... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 420
régen a szar is jobb volt vlsz