Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hart meg 2 éves szerződèst írt alá a Spursel(?)
Remélem sikerül az öregnek megnyomnia még ezt. Imádom azt a faszit, sok sikert neki!
Miatta elkezdek nézni Tottenham meccseket is(feltéve ha játszik)

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Ronald Koeman lesz a Barca új edzője 😮 Hivatalos bejelentés a héten (gondolom addig megegyeznek a holland válogatottal).

Hasonló sikereket neki mint a bátyjának volt a válogattunk élén 😊
Borbinho
Egyik szemem sír, a másik üveg...
Koeman régen nagy kedvencem volt.
Barca kötődés: pipa
Tekintély: talán

Barto & Co szokás szerint előremenekül.
Maguk elé tolnak néhány áldozati bárányt.

Amit én elvárnék erre az átmeneti évre:
- el kéne adni jópár túlfizetett veteránt
- fiatalok, La Masia, újoncok - ahogy jobban tetszik
- ne vegyenek 80-100M-ért bust playa’-kat, továbbmegyek ne vegyenek senkit
- nem kell kupa, bajnoki cím stb. megelégszem egy BL indulásra jogosító pozival (ha jól emlékszem ezt meg Csertői Aurél is szállítaná)
Sinisa
Messi asszem el is akar menni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 480
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-az-ftc-kervenyezte-az-mlsz-nel-a-szombati-meccs-elhalasztasat-2778513

Kezdodik.allitolag minden posztra van 2-3 egyforma jatekos.
ZoliMP
Nagyon besűrűsödött az idény, iszonyatos a terhelés, néha kell egy kicsit hosszabb ivószünet is, nem csupán pár perc a meccsen.
nagylaza
Nevetséges, de gondolom a bmlsz meg tapsikolva partner lesz a dologban, nehogy megeroltessek magukat az aranylábúak. Főleg úgy, hogy két hazai meccsről beszélünk, nem kell szerda éjjel vagy csütörtökön két átszállással haza repülni Kazahsztánból, majd órákat buszozni valahova szombat reggel.

Remelem, ha kijutunk véletlen az EB-re, ott is mi leszünk a történelem első csapata, akik majd halasztást kérnek a 2.csoportmeccsre...
somoskovig
A honvednak engedtek anno a halasztast? A jol emlekszem nem.
ZoliMP
Azt nem, viszont abban az évben kezdődött el az, hogy nem rendezték meg a szuperkupa meccset, mert a kluboknak (akkor Honvéd és Fradi) túl megterhelő lett volna. Így hát az MLSZ azóta se erőlteti.

A magyar futballnak (MLSZ, csapatok, játékosok) alapvetően nyűg a meccs. Anélkül tényleg minden jobb lenne. Lehetne tök jó cikkeket írogatni, nyilatkozni, számolgatni, nosztalgiázni. Csak az a rohadt meccs ne lenne.
több mint 3 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Ronald Koeman lesz a Barca új edzője 😮 Hivatalos bejelentés a héten (gondolom addig megegyeznek a holland válogatottal).

Hasonló sikereket neki mint a bátyjának volt a válogattunk élén 😊
Borbinho
Egyik szemem sír, a másik üveg...
Koeman régen nagy kedvencem volt.
Barca kötődés: pipa
Tekintély: talán

Barto & Co szokás szerint előremenekül.
Maguk elé tolnak néhány áldozati bárányt.

Amit én elvárnék erre az átmeneti évre:
- el kéne adni jópár túlfizetett veteránt
- fiatalok, La Masia, újoncok - ahogy jobban tetszik
- ne vegyenek 80-100M-ért bust playa’-kat, továbbmegyek ne vegyenek senkit
- nem kell kupa, bajnoki cím stb. megelégszem egy BL indulásra jogosító pozival (ha jól emlékszem ezt meg Csertői Aurél is szállítaná)

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ronald Koeman lesz a Barca új edzője 😮 Hivatalos bejelentés a héten (gondolom addig megegyeznek a holland válogatottal).

Hasonló sikereket neki mint a bátyjának volt a válogattunk élén 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 971
Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)
Heisman Trophy
En nem vagom ezt. De erted, ha o maga sem tdja, akkor en mit monnyak?

Ez olyan, mint a walesi haverom, Steve Briggs (vegtelen jo arc). Azt mondta, mikor szoltam, hogy en beszelni english, de fingom nincs mit mondott az utolso 3 mondatban. Szoval, szte o sem erti a sajat nagyanjat.
Szal o modta, hogy a dance az nem "densz" hanem "daanc", stb. Gondoltam, akkor hagyjuk.
ulpianus
Igen, az angol nyelvjárások 80%-ában nem is értik egymást az emberek, meg van ott is 100 akcentus.
Heisman Trophy
Így van. Gondolj bele, amikor egy busznyi Rangers drukkerrel mentem meccsre Stirlingből 😆
Amikor hozzám beszéltek, próbáltak kicsit lassítani, akkor úgy a felét értettem is, de amikor egymás közt nyomták, a negyedét se értettem, pedig nem vagyok szar angolból 😜

Mondjuk azon jót röhögtem, mikor valami pubban a pultos (mint kiderült magyar) a 12 éve kint élő haverom beszédéből vágta le, hogy magyarok vagyunk, nem az enyémből 😂
warr_b
Erről ennyit 😀
 www.youtube.com/watch?v=orD-e_W6Pic
empty taxi
😆

 youtu.be/HpVhSx0fZwM
warr_b
Minket "kivulallokat" total meglep, hogy neha nem ertik egymast az angolok, mint pl a liverpool-i a notthingham-it stb.
nekem anno azt mondtak, hogy liverpool a "hatar"

ha mar szorti tajm:
mutattam egy londoni ismerosomnek egy usa rap notat. hallgatja es kurvara bologat ra. mondom mi az ennyire bejon. mondja jaa es meg erti is 😀 teny az elado tenyleg nagyon szepen tolja.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-az-ftc-kervenyezte-az-mlsz-nel-a-szombati-meccs-elhalasztasat-2778513

Kezdodik.allitolag minden posztra van 2-3 egyforma jatekos.
ZoliMP
Nagyon besűrűsödött az idény, iszonyatos a terhelés, néha kell egy kicsit hosszabb ivószünet is, nem csupán pár perc a meccsen.
nagylaza
Nevetséges, de gondolom a bmlsz meg tapsikolva partner lesz a dologban, nehogy megeroltessek magukat az aranylábúak. Főleg úgy, hogy két hazai meccsről beszélünk, nem kell szerda éjjel vagy csütörtökön két átszállással haza repülni Kazahsztánból, majd órákat buszozni valahova szombat reggel.

Remelem, ha kijutunk véletlen az EB-re, ott is mi leszünk a történelem első csapata, akik majd halasztást kérnek a 2.csoportmeccsre...
somoskovig
A honvednak engedtek anno a halasztast? A jol emlekszem nem.
ZoliMP
honvéd felcsútot már elhalasztották 😊
de igaziból:
2017 egy napos halasztási kérelem honvédnak: elutasítva. versenysemlegességre hivatkozva.

amúgy röhej, hogy mi már most kértük ezt, és rohadtul nem fair. meg akkor minek hozunk megint 4 külföldit padra úgy, hogy magyar játékos lassan csak Albert lesz szoborként.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 971
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-az-ftc-kervenyezte-az-mlsz-nel-a-szombati-meccs-elhalasztasat-2778513

Kezdodik.allitolag minden posztra van 2-3 egyforma jatekos.
ZoliMP
Nagyon besűrűsödött az idény, iszonyatos a terhelés, néha kell egy kicsit hosszabb ivószünet is, nem csupán pár perc a meccsen.
nagylaza
Nevetséges, de gondolom a bmlsz meg tapsikolva partner lesz a dologban, nehogy megeroltessek magukat az aranylábúak. Főleg úgy, hogy két hazai meccsről beszélünk, nem kell szerda éjjel vagy csütörtökön két átszállással haza repülni Kazahsztánból, majd órákat buszozni valahova szombat reggel.

Remelem, ha kijutunk véletlen az EB-re, ott is mi leszünk a történelem első csapata, akik majd halasztást kérnek a 2.csoportmeccsre...
somoskovig
A honvednak engedtek anno a halasztast? A jol emlekszem nem.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-az-ftc-kervenyezte-az-mlsz-nel-a-szombati-meccs-elhalasztasat-2778513

Kezdodik.allitolag minden posztra van 2-3 egyforma jatekos.
ZoliMP
Nagyon besűrűsödött az idény, iszonyatos a terhelés, néha kell egy kicsit hosszabb ivószünet is, nem csupán pár perc a meccsen.
nagylaza
Nevetséges, de gondolom a bmlsz meg tapsikolva partner lesz a dologban, nehogy megeroltessek magukat az aranylábúak. Főleg úgy, hogy két hazai meccsről beszélünk, nem kell szerda éjjel vagy csütörtökön két átszállással haza repülni Kazahsztánból, majd órákat buszozni valahova szombat reggel.

Remelem, ha kijutunk véletlen az EB-re, ott is mi leszünk a történelem első csapata, akik majd halasztást kérnek a 2.csoportmeccsre...

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)
Heisman Trophy
En nem vagom ezt. De erted, ha o maga sem tdja, akkor en mit monnyak?

Ez olyan, mint a walesi haverom, Steve Briggs (vegtelen jo arc). Azt mondta, mikor szoltam, hogy en beszelni english, de fingom nincs mit mondott az utolso 3 mondatban. Szoval, szte o sem erti a sajat nagyanjat.
Szal o modta, hogy a dance az nem "densz" hanem "daanc", stb. Gondoltam, akkor hagyjuk.
ulpianus
Igen, az angol nyelvjárások 80%-ában nem is értik egymást az emberek, meg van ott is 100 akcentus.
Heisman Trophy
Így van. Gondolj bele, amikor egy busznyi Rangers drukkerrel mentem meccsre Stirlingből 😆
Amikor hozzám beszéltek, próbáltak kicsit lassítani, akkor úgy a felét értettem is, de amikor egymás közt nyomták, a negyedét se értettem, pedig nem vagyok szar angolból 😜

Mondjuk azon jót röhögtem, mikor valami pubban a pultos (mint kiderült magyar) a 12 éve kint élő haverom beszédéből vágta le, hogy magyarok vagyunk, nem az enyémből 😂
warr_b
Erről ennyit 😀
 www.youtube.com/watch?v=orD-e_W6Pic
empty taxi
😆

 youtu.be/HpVhSx0fZwM


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-az-ftc-kervenyezte-az-mlsz-nel-a-szombati-meccs-elhalasztasat-2778513

Kezdodik.allitolag minden posztra van 2-3 egyforma jatekos.
ZoliMP
Nagyon besűrűsödött az idény, iszonyatos a terhelés, néha kell egy kicsit hosszabb ivószünet is, nem csupán pár perc a meccsen.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 971
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-az-ftc-kervenyezte-az-mlsz-nel-a-szombati-meccs-elhalasztasat-2778513

Kezdodik.allitolag minden posztra van 2-3 egyforma jatekos.
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A tegnapi "miért vannak vasárnap az NB2-es meccsek" beszélgetésre visszatérve:
Kazincbarcika-PMFC: amely előtt természetesen ünnepi műsorral és felvezetéssel szórakoztatták a megjelent 922 nézőt. Egymilliárd forintért készült el a komplexum most átadott része, további fejlesztések is várhatók még – a szervezők most arra is figyeltek, hogy egy kicsit későbbre tegyék a Pécs elleni bajnokit, megvárva a Diósgyőr–Mezőkövesd rangadó hétórai befejezését, hogy onnan átérjenek ide az érdeklődők.

922 nézőért, egy milliárdos fejlesztés és érjenek át a nézők Miskolcról... magyar foci 2020
NB2
...és vajon átértek? (lehet, mégsem! 😊)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valami bűzlik Felcsúton. Meglepő. Ja nem.
 csak.taccs.hu/2020/08/17/husz-forintos-kerdes-ha-a-felcsut-nem-jatszhatott-korona-miatt-akkor-a-felcsut-ii-miert/
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
A tegnapi "miért vannak vasárnap az NB2-es meccsek" beszélgetésre visszatérve:
Kazincbarcika-PMFC: amely előtt természetesen ünnepi műsorral és felvezetéssel szórakoztatták a megjelent 922 nézőt. Egymilliárd forintért készült el a komplexum most átadott része, további fejlesztések is várhatók még – a szervezők most arra is figyeltek, hogy egy kicsit későbbre tegyék a Pécs elleni bajnokit, megvárva a Diósgyőr–Mezőkövesd rangadó hétórai befejezését, hogy onnan átérjenek ide az érdeklődők.

922 nézőért, egy milliárdos fejlesztés és érjenek át a nézők Miskolcról... magyar foci 2020
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)
Heisman Trophy
En nem vagom ezt. De erted, ha o maga sem tdja, akkor en mit monnyak?

Ez olyan, mint a walesi haverom, Steve Briggs (vegtelen jo arc). Azt mondta, mikor szoltam, hogy en beszelni english, de fingom nincs mit mondott az utolso 3 mondatban. Szoval, szte o sem erti a sajat nagyanjat.
Szal o modta, hogy a dance az nem "densz" hanem "daanc", stb. Gondoltam, akkor hagyjuk.
ulpianus
Igen, az angol nyelvjárások 80%-ában nem is értik egymást az emberek, meg van ott is 100 akcentus.
Heisman Trophy
Így van. Gondolj bele, amikor egy busznyi Rangers drukkerrel mentem meccsre Stirlingből 😆
Amikor hozzám beszéltek, próbáltak kicsit lassítani, akkor úgy a felét értettem is, de amikor egymás közt nyomták, a negyedét se értettem, pedig nem vagyok szar angolból 😜

Mondjuk azon jót röhögtem, mikor valami pubban a pultos (mint kiderült magyar) a 12 éve kint élő haverom beszédéből vágta le, hogy magyarok vagyunk, nem az enyémből 😂
warr_b
Erről ennyit 😀
 www.youtube.com/watch?v=orD-e_W6Pic


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Messike meg lépni akar a Barcából 😁
warr_b
egyik katalan ujsag se hozta le. kamu.
Kenny
Nso írta, hogy lenne már kamu? 😡🤣
Ennél már csak akkor lenne tutibb, ha az nb1.hu hozta volna.
warr_b
"Az Esporte Interativo brazil televíziós csatorna exkluzív információként közölte".
nagylaza
Ne tegyünk már úgy mintha nem évente csukloztatna ezzel a vezetoseget 😊
FLZOLI
De ez komoly! "A brazil televíziós csatorna klubhoz közel álló informátora szerint Messi soha sem akarta ennyire a klubváltást, mint most."
nagylaza
Eddig 1% esély volt rá, most lett 2%. Ami ugye 100%-os növekedés,és közelebb van az 50hez mint az 1 mégis lófaszt nem jelent.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)
Heisman Trophy
En nem vagom ezt. De erted, ha o maga sem tdja, akkor en mit monnyak?

Ez olyan, mint a walesi haverom, Steve Briggs (vegtelen jo arc). Azt mondta, mikor szoltam, hogy en beszelni english, de fingom nincs mit mondott az utolso 3 mondatban. Szoval, szte o sem erti a sajat nagyanjat.
Szal o modta, hogy a dance az nem "densz" hanem "daanc", stb. Gondoltam, akkor hagyjuk.
ulpianus
Igen, az angol nyelvjárások 80%-ában nem is értik egymást az emberek, meg van ott is 100 akcentus.
Heisman Trophy
Így van. Gondolj bele, amikor egy busznyi Rangers drukkerrel mentem meccsre Stirlingből 😆
Amikor hozzám beszéltek, próbáltak kicsit lassítani, akkor úgy a felét értettem is, de amikor egymás közt nyomták, a negyedét se értettem, pedig nem vagyok szar angolból 😜

Mondjuk azon jót röhögtem, mikor valami pubban a pultos (mint kiderült magyar) a 12 éve kint élő haverom beszédéből vágta le, hogy magyarok vagyunk, nem az enyémből 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 814 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)
Heisman Trophy
En nem vagom ezt. De erted, ha o maga sem tdja, akkor en mit monnyak?

Ez olyan, mint a walesi haverom, Steve Briggs (vegtelen jo arc). Azt mondta, mikor szoltam, hogy en beszelni english, de fingom nincs mit mondott az utolso 3 mondatban. Szoval, szte o sem erti a sajat nagyanjat.
Szal o modta, hogy a dance az nem "densz" hanem "daanc", stb. Gondoltam, akkor hagyjuk.
ulpianus
Igen, az angol nyelvjárások 80%-ában nem is értik egymást az emberek, meg van ott is 100 akcentus.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)
Heisman Trophy
En nem vagom ezt. De erted, ha o maga sem tdja, akkor en mit monnyak?

Ez olyan, mint a walesi haverom, Steve Briggs (vegtelen jo arc). Azt mondta, mikor szoltam, hogy en beszelni english, de fingom nincs mit mondott az utolso 3 mondatban. Szoval, szte o sem erti a sajat nagyanjat.
Szal o modta, hogy a dance az nem "densz" hanem "daanc", stb. Gondoltam, akkor hagyjuk.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 814 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintem Hironának kell mondani, de ki tudja, csak középfokú a spanyolom 😀
Persze az itteni 10000 nyelvjárás meg ezek miatt csak 99% hogy így kell
Heisman Trophy
Van egy munkatarsam, egy napon kezdtunk tobb mint 5 eve. Xavi. Megkerdeztem tole anno, hogy most akkor "Csavi", vagy "Havi"? Azt valaszolta mindketto jo, mert egyik a baszk, masik a spanyol kiejtes szerint jo. Ma sem tudom melyik a jo.
ulpianus
Attol fugg h spanyolorszag melyik szegleteben vagy.a caja mint kasszat is mashogy ejtik itt-ott.
ZoliMP
Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Messike meg lépni akar a Barcából 😁
warr_b
egyik katalan ujsag se hozta le. kamu.
Kenny
Nso írta, hogy lenne már kamu? 😡🤣
Ennél már csak akkor lenne tutibb, ha az nb1.hu hozta volna.
warr_b
"Az Esporte Interativo brazil televíziós csatorna exkluzív információként közölte".
nagylaza
Ne tegyünk már úgy mintha nem évente csukloztatna ezzel a vezetoseget 😊
FLZOLI
De ez komoly! "A brazil televíziós csatorna klubhoz közel álló informátora szerint Messi soha sem akarta ennyire a klubváltást, mint most."
nagylaza
ami azt illeti arra a forrásra hivatkoznak, aki a PSG Neymar dolgot is lehozta elsőként.

csak mondom.
Amadeus
Tudjuk, benne van a pakliban. Majd látjuk.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 971
Szerintem Hironának kell mondani, de ki tudja, csak középfokú a spanyolom 😀
Persze az itteni 10000 nyelvjárás meg ezek miatt csak 99% hogy így kell
Heisman Trophy
Van egy munkatarsam, egy napon kezdtunk tobb mint 5 eve. Xavi. Megkerdeztem tole anno, hogy most akkor "Csavi", vagy "Havi"? Azt valaszolta mindketto jo, mert egyik a baszk, masik a spanyol kiejtes szerint jo. Ma sem tudom melyik a jo.
ulpianus
Attol fugg h spanyolorszag melyik szegleteben vagy.a caja mint kasszat is mashogy ejtik itt-ott.
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
 twitter.com/Troll__Footbal/status/1294672769045499905?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1294672769045499905%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fdisqus.com%2Fembed%2Fcomments%2F%3Fbase%3Ddefaultf%3Dfertigt_u%3Dhttps3A2F2Fichhabefertig.reblog.hu2Fhabemus-mia-san-miat_d%3Dich20habe20fertigt_t%3Dich20habe20fertigs_o%3Ddescversion%3D44742cd8863826760a96af6b1ed3cde1

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Szerintem Hironának kell mondani, de ki tudja, csak középfokú a spanyolom 😀
Persze az itteni 10000 nyelvjárás meg ezek miatt csak 99% hogy így kell
Heisman Trophy
Van egy munkatarsam, egy napon kezdtunk tobb mint 5 eve. Xavi. Megkerdeztem tole anno, hogy most akkor "Csavi", vagy "Havi"? Azt valaszolta mindketto jo, mert egyik a baszk, masik a spanyol kiejtes szerint jo. Ma sem tudom melyik a jo.


Állat vagyok, ami enni kér...