Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Van még hely tetkónak?
#JC6
Nem akarod te látni azt a helyet.
Sobri Jóska
Tokeletesen latszik a kepen is.

Hint:

Borbinho
Ő így szolgálja a BLM-et😊
Fast Willie
???

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Van még hely tetkónak?
#JC6
azt olvastam, hogy mostanában az íny- és szájpadlástetkók a divatosak
slowmotion
En abszolut nem ertem a tetkokat.draga csinaltatni, faj is, ovni kell,van ami honapokig tart es szinte gyilkolod a sajat borod.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Van még hely tetkónak?
#JC6
azt olvastam, hogy mostanában az íny- és szájpadlástetkók a divatosak
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725


Van még hely tetkónak?
#JC6
Nem akarod te látni azt a helyet.
Sobri Jóska
Tokeletesen latszik a kepen is.

Hint:

Borbinho
Ő így szolgálja a BLM-et😊
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Van még hely tetkónak?
#JC6
Nem akarod te látni azt a helyet.
Sobri Jóska
Tokeletesen latszik a kepen is.

Hint:

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress


Van még hely tetkónak?
#JC6
Nem akarod te látni azt a helyet.

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329


Van még hely tetkónak?
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
 foci.444.hu/2020/07/31/700-milliosra-becsult-roman-valogatott-csatart-vett-a-felcsut
empty taxi
Újabb akadémista aki felkerült a felnőtt csapathoz, nagyszerű siker ez a magyar akadémiai rendszernek!

Ja nem. 😥
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
 foci.444.hu/2020/07/31/700-milliosra-becsult-roman-valogatott-csatart-vett-a-felcsut
empty taxi
Bazzz, aszittem euro. A tanyasi Nejmár
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztria-magyar-tulajdonba-kerulhet-a-mattersburg-sajtohir-2775481

hehe 😀
Kenny
Meglepő, hogy kommentelhető a cikk.
Kampman
Már nem..
#JC6
Ezen a ponton tekinthetjük biztosnak, hogy Gyuri olvassa a fórumunkat.
Kampman
Állítólag nagy GB-fan. A sajtot ugyan nem szereti, de neki a GB a “pogácsások”.
#JC6
Green Bay Cheesy Scones (Sajtos Pogisok)
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztria-magyar-tulajdonba-kerulhet-a-mattersburg-sajtohir-2775481

hehe 😀
Kenny
Meglepő, hogy kommentelhető a cikk.
Kampman
Már nem..
#JC6
Ezen a ponton tekinthetjük biztosnak, hogy Gyuri olvassa a fórumunkat.
Kampman
Képzelem mekkora dilemma lesz, hogy a Mattersburg, az Eszék vagy a Gyakadémia indulon-e a BL-ben!
Fast Willie
mindegyik. is. ha a Lipcsével és a Sóvárossal meg tudták csinálni egyszerre, akkor máshol is meg lehet.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztria-magyar-tulajdonba-kerulhet-a-mattersburg-sajtohir-2775481

hehe 😀
Kenny
Meglepő, hogy kommentelhető a cikk.
Kampman
Már nem..
#JC6
Ezen a ponton tekinthetjük biztosnak, hogy Gyuri olvassa a fórumunkat.
Kampman
Képzelem mekkora dilemma lesz, hogy a Mattersburg, az Eszék vagy a Gyakadémia indulon-e a BL-ben!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
igen ezt nem vitatom, mindkettő igaz. akkor azt az állítást nem fogadtam el, hogy Klopp saját maga nevelte ki a játékosokat, és a győzelmeket, és erre hoztam, hogy nem így van.
Spurs addig nem lép szintet amíg José ott van.
csebi
dehogy is ő nevelte ki, ez nettó baromság. annyi van, hogy az a pár ember, aki felkerült az UP-ból (TAA, Neco Williams, Curtis Jones) ők 2015 óta ebben a rendszerben tolják, de nem ő választotta őket ki.

Klopp szerepe a motivációban és csapatépítésben van. elhatározta, mi lesz a taktika, az ehhez inkompatibilis kerettagokat kirostálta, a többieknek megtalálta a helyét, és - egyelőre - megfelelő embereket hozott, meglepően kevés buktával. igazából a legnagyobb bukó Shaqiri lehetne, mert ő 13,5 millióért jött, de ő meg elég fontos gólokat szerzett és asszisztokat adott.
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Kádárnak 4(!) darab percet sikerült a pályán töltenie bemutatkozó meccsén Kínában.

több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
 foci.444.hu/2020/07/31/700-milliosra-becsult-roman-valogatott-csatart-vett-a-felcsut
empty taxi
Na ez mondjuk meleg, elég jó pedigréje van.
Holnap elvileg a ZTE robbantani fog két nagyot a piacon.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Höwedes is visszavonult.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 foci.444.hu/2020/07/31/700-milliosra-becsult-roman-valogatott-csatart-vett-a-felcsut


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Szerencsére a City kiheverte az UEFA "bünti" okozta sokkot és egyből elvert 60 milliót 😊 Ha még jön a sevillai védő lesz az 120 is
FLZOLI
ezt nem értem, Dénes Ferenc azt mondta a magyar csapatok fogják lerabolni a játékospiacot..
gordon
eladták Sanét, abból jött nekik is pénz azért.
csebi
Remélem megélem, hogy egyszer ilyet a Liverpoollal kapcsolatban is ír valaki ebben a topikban. 😀
Mikey
vagy félreértetted, amit korábban írtam vagy már nem emlékszel jól. én anno annyit írtam, hogy amíg Klopp sem költött kimagasló összeget 2-3 pillér játékosra addig nem nyert semmit. ugye Allison, van Dijk és Keita is elég sokért jött, bár utóbbi nem lett alapember. Amióta megvan az a 15-17 játékos a keretben, akik kellenek Kloppnak azóta nincs nagy költés.
azt, hogy a Barca mennyire hülye volt Coutinhonál az őket minősíti. őt leszámítva, azért nektek nem volt olyan hatalmas bevételt jelentő eladásotok.
csebi
két kis megjegyzés:
1, Keita most szezon végére kezdett nagyon formába lendülni, ha egész évben így tolja, akkor senki sem csodálkozna az árcédulán
2, azok a csapatok lesznek sikeresek, akik nem félnek mélyebben a zsebükbe nyúlni. Kloppnak kellett megbízható upgrade a kapuba és a védelembe, mindkét helyre világ top 5-ös játékost hozott, meg is lett az eredménye (csak a két BL-menetelésből kb visszahoztuk az árukat). meg lehet nézni, hogy a Tottenham a Liverpool előtt volt, de tosztak még egy világsztárra kiadni zsét, nem is sikerült a szintlépés (és szvsz minimum pár évig nem is fog).
slowmotion
igen ezt nem vitatom, mindkettő igaz. akkor azt az állítást nem fogadtam el, hogy Klopp saját maga nevelte ki a játékosokat, és a győzelmeket, és erre hoztam, hogy nem így van.
Spurs addig nem lép szintet amíg José ott van.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
Böde interjú NSO-n reggel még kommentelhető volt, elkezdték kikezdeni hogy a terhes felesége mellett szeretője volt, utána meg otthagyta a családját és a cikk már nem is kommentelhető...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Na vinicius uruguayba ment.engem meglepett.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Szerencsére a City kiheverte az UEFA "bünti" okozta sokkot és egyből elvert 60 milliót 😊 Ha még jön a sevillai védő lesz az 120 is
FLZOLI
ezt nem értem, Dénes Ferenc azt mondta a magyar csapatok fogják lerabolni a játékospiacot..
gordon
eladták Sanét, abból jött nekik is pénz azért.
csebi
Remélem megélem, hogy egyszer ilyet a Liverpoollal kapcsolatban is ír valaki ebben a topikban. 😀
Mikey
vagy félreértetted, amit korábban írtam vagy már nem emlékszel jól. én anno annyit írtam, hogy amíg Klopp sem költött kimagasló összeget 2-3 pillér játékosra addig nem nyert semmit. ugye Allison, van Dijk és Keita is elég sokért jött, bár utóbbi nem lett alapember. Amióta megvan az a 15-17 játékos a keretben, akik kellenek Kloppnak azóta nincs nagy költés.
azt, hogy a Barca mennyire hülye volt Coutinhonál az őket minősíti. őt leszámítva, azért nektek nem volt olyan hatalmas bevételt jelentő eladásotok.
csebi
két kis megjegyzés:
1, Keita most szezon végére kezdett nagyon formába lendülni, ha egész évben így tolja, akkor senki sem csodálkozna az árcédulán
2, azok a csapatok lesznek sikeresek, akik nem félnek mélyebben a zsebükbe nyúlni. Kloppnak kellett megbízható upgrade a kapuba és a védelembe, mindkét helyre világ top 5-ös játékost hozott, meg is lett az eredménye (csak a két BL-menetelésből kb visszahoztuk az árukat). meg lehet nézni, hogy a Tottenham a Liverpool előtt volt, de tosztak még egy világsztárra kiadni zsét, nem is sikerült a szintlépés (és szvsz minimum pár évig nem is fog).
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Szerencsére a City kiheverte az UEFA "bünti" okozta sokkot és egyből elvert 60 milliót 😊 Ha még jön a sevillai védő lesz az 120 is
FLZOLI
ezt nem értem, Dénes Ferenc azt mondta a magyar csapatok fogják lerabolni a játékospiacot..
gordon
eladták Sanét, abból jött nekik is pénz azért.
csebi
Remélem megélem, hogy egyszer ilyet a Liverpoollal kapcsolatban is ír valaki ebben a topikban. 😀
Mikey
vagy félreértetted, amit korábban írtam vagy már nem emlékszel jól. én anno annyit írtam, hogy amíg Klopp sem költött kimagasló összeget 2-3 pillér játékosra addig nem nyert semmit. ugye Allison, van Dijk és Keita is elég sokért jött, bár utóbbi nem lett alapember. Amióta megvan az a 15-17 játékos a keretben, akik kellenek Kloppnak azóta nincs nagy költés.
azt, hogy a Barca mennyire hülye volt Coutinhonál az őket minősíti. őt leszámítva, azért nektek nem volt olyan hatalmas bevételt jelentő eladásotok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Brentford-Fulham a Wembley-ben 😊
warr_b
Go Bees!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Brentford-Fulham a Wembley-ben 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
Mindeközben, NSO:

Juninho Felcsúton – brazil csatár érkezett a PAFC-hoz.
A támadó 24 meccsen 4 gólt (!) szerzett az ÖRMÉNY bajnokságban.

Magaslabda...