Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lehet nem tudott beszelni de jol latja a dolgokat.

 rangado.24.hu/magyar_foci/2020/08/02/lipcsei-peter-soroksar-sc-fradi-ferencvaros-ftc/
ZoliMP
Asszem mindenképpen.

Nem követem a SeriaA-t de valaki mondja már meg hogy az Atalanta az utóbbi pár évben milyen receptet talált a sikerhez?
Coolearie
3 összetevő:
1. Az egyik legjobb nevelőklub az Atalanta, olasz válogatottakat nevelt ki mint Pazzini, Bonaventura, Conti, Zappacosta, Gagliardini, Caldara, Baselli, Zaza, Gabbiadini, Motta, Pelizzoli. Vagy hogy már visszavonult egykori válogatott labdarúgókat is említsek: Scirea, Montolivo, Perani, Donadoni, Zauri, Locatelli, Morfeo, a Zenoni-ikrek, Tacchinardi, Casari, Marchesi, Marchetti, Carnasciali, Cadé.
2. Irgalmatlan jó a scouting rendszerük felnőtt és utánpótlásszinten is, utóbbit jól jelzi h a svéd válogatott Kulusevski (35 millió EUR-ért vette meg a Juve télen, ezt a félszezont még a Parmánál töltötte), az elefáncsontparti válogatott Kessié (érte 2 részletben összesen 32 millió EUR-t fizetett a Milan) is Atalanta-nevelés, akárcsak a szintén elefántcsontparti válogatott Moussa Koné, vagy az ausztrál válogatott Christopher Oikonomidis vagy a dominikiai válogatott Espinal-ikrek vagy a guineai válogatott Karamoko Cissé. Erős még náluk a gambiai vonal is, A '98-as születésű Musa Barrow szintén Atalanta-nevelés, kölcsönben játszott téltől a Bolognában, félszezon alatt rúgott ott 9 gólt meg adott 3 gólpasszt. Jelezte is a Bologna h ki fogják fizetni jövő nyáron a 13 milliós vásárlási opciót rá. A másik gambiai Atalanta-nevelés Ebrima Colley még csak 20 éves (nyilván már gambiai felnőtt válogatott), szélsőt és belső középpályást is tud játszani, a Primaverában (ez a legmagasabban jegyzett olasz utánpótlásbajnokság), 15 meccsen 12 gól és 4 gólpassz áll a neve mellett, a felnőttek közt is lelkezdte bontogatni szárnyait, 5 bajnokin eddig 77 perc lehetőséget adott neki Gasperini, a Brescia ellen kiosztott egy gólpasszt Pasalicnak.
3. Van egy igen jó edzőjük Gasperini személyében, akinek a jól működő rendszerébe ugye érkeznek a fiatalok az utánpótlásból másrészt pont a jó scouting miatt rendre system fit embereket sikerül igazolni.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nem követem a SeriaA-t de valaki mondja már meg hogy az Atalanta az utóbbi pár évben milyen receptet talált a sikerhez?

több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Lehet nem tudott beszelni de jol latja a dolgokat.

 rangado.24.hu/magyar_foci/2020/08/02/lipcsei-peter-soroksar-sc-fradi-ferencvaros-ftc/
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
na, lesz utolsó perces Lazio-gól?

szerk: lett gól, de nem Lazio
slowmotion
nem mostanában lesz ilyen közel a Lazio a bajnoki címhez
jól elkúrták 😕
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
na, lesz utolsó perces Lazio-gól?

szerk: lett gól, de nem Lazio

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Szomorú vagyok, hogy a jelek szerint senki nem követi az igazi nagy rangadót. Vezet a Nyíregyháza a Kaposvár ellen!
"Milyen okos gól" - mondta ifjabb Knézy Jenő. Képzelhetitek...
nagylaza
En probaltam, de az M4 HD-n nem volt hang (a siman volt lol), igy skippeltem es Vasember 3at nezek 😀
Borbinho
Én a neten néztem bele néhányszor a második félidőbe, akkor volt hang. Kár, hogy a már említett szpíkerből jött.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szomorú vagyok, hogy a jelek szerint senki nem követi az igazi nagy rangadót. Vezet a Nyíregyháza a Kaposvár ellen!
"Milyen okos gól" - mondta ifjabb Knézy Jenő. Képzelhetitek...
nagylaza
En probaltam, de az M4 HD-n nem volt hang (a siman volt lol), igy skippeltem es Vasember 3at nezek 😀
Borbinho
Csudát Cool tv a kúl A szív bajnokai 😛
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szomorú vagyok, hogy a jelek szerint senki nem követi az igazi nagy rangadót. Vezet a Nyíregyháza a Kaposvár ellen!
"Milyen okos gól" - mondta ifjabb Knézy Jenő. Képzelhetitek...
nagylaza
En probaltam, de az M4 HD-n nem volt hang (a siman volt lol), igy skippeltem es Vasember 3at nezek 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Szomorú vagyok, hogy a jelek szerint senki nem követi az igazi nagy rangadót. Vezet a Nyíregyháza a Kaposvár ellen!
"Milyen okos gól" - mondta ifjabb Knézy Jenő. Képzelhetitek...
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AbsoluteChelsea/status/1289632582771052544?s=19

Kosz a mait Taylor!
Borbinho
Nem volt lesen Abraham? Mert Martinez utána letette a labdát és lábbal hozta játékba, mintha szabadot végezne el. De nem mutattak ismétlést.

Más: a FA Kupára született az Arsenal! Artetának örülök!
Fast Willie
Megkovetem magam.
Nem volt les, de kint se volt. Valszeg photoshoppolt a kep, elobb lattam egy kikockazott videot es tenyleg pont a vonalon kapta el.

Viszont Bellerin fixen telibe rugta Christensent az Arsenal vezeto golja elott. Plusz Kova 2.sargaja szerintem nem volt jogos.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
 twitter.com/AbsoluteChelsea/status/1289632582771052544?s=19

Kosz a mait Taylor!
Borbinho
Nem volt lesen Abraham? Mert Martinez utána letette a labdát és lábbal hozta játékba, mintha szabadot végezne el. De nem mutattak ismétlést.

Más: a FA Kupára született az Arsenal! Artetának örülök!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AbsoluteChelsea/status/1289632582771052544?s=19

Kosz a mait Taylor!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Böde interjú NSO-n reggel még kommentelhető volt, elkezdték kikezdeni hogy a terhes felesége mellett szeretője volt, utána meg otthagyta a családját és a cikk már nem is kommentelhető...
#JC6
1. Nem kurva mindegy ?
2. Azért ami a kommentszekcioban megy nem csodálom ha leveszik
3. Ki a fene kommentel a 20 IQ-s embereken kívül ?
4. Nem kurva mindegy ?
Toca
Ki a faszom az a BödeDani? Futballistának szar, pályàn kívül meg 2 értelmes mondata nincs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Újabb Wenger-kupát nyert az Arsenal.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Auba megnyerte a legfontosabb meccset az agyusoknak. Arteta kupagyoztes edzokent (is), irany Europa.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
És megvan az FA Kupa 😊))

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Pépé mekkorát ragasztott, kár hogy les volt.
Most meg büntető.🙏🏻
Auba gól, 1-1

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Böde interjú NSO-n reggel még kommentelhető volt, elkezdték kikezdeni hogy a terhes felesége mellett szeretője volt, utána meg otthagyta a családját és a cikk már nem is kommentelhető...
#JC6
1. Nem kurva mindegy ?
2. Azért ami a kommentszekcioban megy nem csodálom ha leveszik
3. Ki a fene kommentel a 20 IQ-s embereken kívül ?
4. Nem kurva mindegy ?
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na bazmeg ilyen egy erős kezdés...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
ez a Rafael sem szimpatikus játékos túlzottan, de Di Mariától elkap az akut hányinger
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724


Van még hely tetkónak?
#JC6
Nem akarod te látni azt a helyet.
Sobri Jóska
Tokeletesen latszik a kepen is.

Hint:

Borbinho
Ő így szolgálja a BLM-et😊
Fast Willie
???
Borbinho
Kádár feketére tetováltatja magát
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van még hely tetkónak?
#JC6
azt olvastam, hogy mostanában az íny- és szájpadlástetkók a divatosak
slowmotion
En abszolut nem ertem a tetkokat.draga csinaltatni, faj is, ovni kell,van ami honapokig tart es szinte gyilkolod a sajat borod.
ZoliMP
Nem feltétlen fáj az, nekem pl. kifejezetten tetszett mikor tetováltak. 😀 Amúgy miért kéne óvni?
Mikey
Amugy ma mar a szem tetko a meno, bar az h megvakulhat az ember picit nagy kockazat.

Egy igenyes tetko amugy tenyleg kva jol tud kinezni. Plusz ma mar szinte teljesen le is lehet szedni.

Nagy hizasnal v fogyasnal amugy gondolom azert eleg gazul is kinezhet.

Idovel nem kell amugy javitani? Foleg a szineseket, nem kopik a szinuk 5-10 ev utan?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Van még hely tetkónak?
#JC6
azt olvastam, hogy mostanában az íny- és szájpadlástetkók a divatosak
slowmotion
En abszolut nem ertem a tetkokat.draga csinaltatni, faj is, ovni kell,van ami honapokig tart es szinte gyilkolod a sajat borod.
ZoliMP
Nem feltétlen fáj az, nekem pl. kifejezetten tetszett mikor tetováltak. 😀 Amúgy miért kéne óvni?
Mikey
Marmint az elejen mikor keszul/keszult.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Van még hely tetkónak?
#JC6
azt olvastam, hogy mostanában az íny- és szájpadlástetkók a divatosak
slowmotion
En abszolut nem ertem a tetkokat.draga csinaltatni, faj is, ovni kell,van ami honapokig tart es szinte gyilkolod a sajat borod.
ZoliMP
Nem feltétlen fáj az, nekem pl. kifejezetten tetszett mikor tetováltak. 😀 Amúgy miért kéne óvni?
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Van még hely tetkónak?
#JC6
Nem akarod te látni azt a helyet.
Sobri Jóska
Tokeletesen latszik a kepen is.

Hint:

Borbinho
Ő így szolgálja a BLM-et😊
Fast Willie
???

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."