Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Érdeklődni szeretnék: Nagy György, a Vasas új (többségi) tulajdonosa szóba került már itten?
nagylaza
sztem csak kis gyuri
Negritis
Akkor mutatom az amcsiban lévő viskóját (alul képgaléria):
 www.latimes.com/business/real-estate/story/2019-09-11/married-olympians-drop-6-1-million-on-bel-air-mansion?_amp=true
nagylaza
Emberek, nézzétek már meg! Ez ugyanannak a Nagy Györgynek az amerikai luxusbirodalma, aki a tavaly decemberben tett bejelentés szerint 79 százalékban a Vasas tulajdonosa lett.
Nekem (hajdani) Vasas-drukkerként ég a pofám. Senki le se szarja?
nagylaza
Hát igen, bezzeg amikor még a Vasas Szakszervezet klubja volt, a puritánság zászlóshajója 😊
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Érdeklődni szeretnék: Nagy György, a Vasas új (többségi) tulajdonosa szóba került már itten?
nagylaza
sztem csak kis gyuri
Negritis
Akkor mutatom az amcsiban lévő viskóját (alul képgaléria):
 www.latimes.com/business/real-estate/story/2019-09-11/married-olympians-drop-6-1-million-on-bel-air-mansion?_amp=true
nagylaza
Emberek, nézzétek már meg! Ez ugyanannak a Nagy Györgynek az amerikai luxusbirodalma, aki a tavaly decemberben tett bejelentés szerint 79 százalékban a Vasas tulajdonosa lett.
Nekem (hajdani) Vasas-drukkerként ég a pofám. Senki le se szarja?
nagylaza
Én leszarom.
Procc, stílustalan, személytelen, műmájer ház. Nem bírnék ilyenben lakni.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Érdeklődni szeretnék: Nagy György, a Vasas új (többségi) tulajdonosa szóba került már itten?
nagylaza
sztem csak kis gyuri
Negritis
Akkor mutatom az amcsiban lévő viskóját (alul képgaléria):
 www.latimes.com/business/real-estate/story/2019-09-11/married-olympians-drop-6-1-million-on-bel-air-mansion?_amp=true
nagylaza
Emberek, nézzétek már meg! Ez ugyanannak a Nagy Györgynek az amerikai luxusbirodalma, aki a tavaly decemberben tett bejelentés szerint 79 százalékban a Vasas tulajdonosa lett.
Nekem (hajdani) Vasas-drukkerként ég a pofám. Senki le se szarja?
nagylaza
látod 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Érdeklődni szeretnék: Nagy György, a Vasas új (többségi) tulajdonosa szóba került már itten?
nagylaza
sztem csak kis gyuri
Negritis
Akkor mutatom az amcsiban lévő viskóját (alul képgaléria):
 www.latimes.com/business/real-estate/story/2019-09-11/married-olympians-drop-6-1-million-on-bel-air-mansion?_amp=true
nagylaza
Emberek, nézzétek már meg! Ez ugyanannak a Nagy Györgynek az amerikai luxusbirodalma, aki a tavaly decemberben tett bejelentés szerint 79 százalékban a Vasas tulajdonosa lett.
Nekem (hajdani) Vasas-drukkerként ég a pofám. Senki le se szarja?
több mint 3 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Nem mondanám hogy hülyeség mert kell az erősítés a MU-ba, de egy klasszis vedonek meg egy klasszis szuronek Matic helyett jobban örültem volna elsőnek. Sancho azert sok örömet okozhat + így a Pereira/Lingard projectnek annyi szerencsére + James is csak epizodista marad (bár én most eligazolnék a helyében ha valogatott akar maradni).
davemayer
Sancho érkezése király dolog lenne, mert ezer éve nincsen rendes szélsőnk...védekező középpályás nagyon kellene szerintem is,mert Matic nem bírja végig egyedül Mctominay meg nem az a szint. Középső védőre szerintem idén nem futja sajnos, pedig valami megoldás kell majd Maguire mellé hosszú távon. Bruno tehermentesítésére is kellene valaki, Grealishnek nagyon örülnék, de 80 millát nem ér mint amennyit most a Villa gondol érte....

Szerkesztette: manuszka86

több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Az megvan, hogy Busai meg Völgyi elment volna bundázni a svéd háromba, de kiszúrták a svédek? 😀
Kenny
Mi az h kiszúrták?
davemayer
 444.hu/2020/07/31/a-magyar-jatekosokkal-a-bundakiralyhoz-kotheto-debreceni-ceg-is-erkezett-a-sved-harmadosztalyu-klubhoz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Sancho laza 108m fontért cserébe megy az MU-ba elviekben....
FLZOLI
Még ha részletekben is fizetik elvileg, akkor is baromi sok pénz......viszont végre lesz értelmes szélsője a csapatnak , azért Rashford-Martial-Sancho hárma nem hangzik rosszul😀
Alexis Sanches megy Interbe, állítólag mindenben megegyeztek a felek, MU ingyen odaadja csak a fizetését vállalják át fullosba, és az Inter meg belement a bizniszbe na ez is durva......
manuszka86
Internél most mindenre van pénz ezek szerint.

Sancho in Sanchez out, feliz Navidad MU drukkerek 😂

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Az megvan, hogy Busai meg Völgyi elment volna bundázni a svéd háromba, de kiszúrták a svédek? 😀
Kenny
Mi az h kiszúrták?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Sancho laza 108m fontért cserébe megy az MU-ba elviekben....
Hülye angolok, angol hülyék 😊
FLZOLI
Nem mondanám hogy hülyeség mert kell az erősítés a MU-ba, de egy klasszis vedonek meg egy klasszis szuronek Matic helyett jobban örültem volna elsőnek. Sancho azert sok örömet okozhat + így a Pereira/Lingard projectnek annyi szerencsére + James is csak epizodista marad (bár én most eligazolnék a helyében ha valogatott akar maradni).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Sancho laza 108m fontért cserébe megy az MU-ba elviekben....
FLZOLI
Még ha részletekben is fizetik elvileg, akkor is baromi sok pénz......viszont végre lesz értelmes szélsője a csapatnak , azért Rashford-Martial-Sancho hárma nem hangzik rosszul😀
Alexis Sanches megy Interbe, állítólag mindenben megegyeztek a felek, MU ingyen odaadja csak a fizetését vállalják át fullosba, és az Inter meg belement a bizniszbe na ez is durva......

több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Az megvan, hogy Busai meg Völgyi elment volna bundázni a svéd háromba, de kiszúrták a svédek? 😀

több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Szatmári sajnos 10 éve kilóg lefele akár hol is játszik, most hogy kezd lassulni már csak szarabb lesz.
eaglesmcnabb
Elérte a level.Galaschek-et.
Sobri Jóska
Vigyázz, a fórumtársak közt biztos sok a fiatal, nem biztos hogy értik ezt 😊
davemayer
A Vasas-drukkerek vén faszok. 😉
Sobri Jóska
Te nem Dózsa Újpest drukker vagy? 😀
warr_b
Semmilyen nem vagyok már, mert nem nézek gurulóst, csak teljesen ritkán és random, de fiatalon Vasas-drukker voltam.
Írtam is, hogy akkoriban (Jean-Claude Mbemba, Coco-Aires, Sirinbekov éra, 90-es évek eleje, közepe) jártam a hazai meccsekre rendszeresen. Vasas-Fradin is voltam a Népstadionban, amikor Szilveszter egyedül fél pályán át “tört kapura”, de eredménytelenül. Meg a Simon-Telek-Keller-es Fradi meccseire is jártam fradis haverokkal. Dzurják Csöpi volt a kedvenc, sporteseményre teljesen testidegen mozgáskulturájával. Nagyokat nevettünk.
Mondjuk a vasasosokat annyira nem vették komolyan, hogy ha az Üllői úton piros-kékben voltam is, kb. le se szarták a fradisták.
Mokás volt, amikor újságírósulisként Szabó Albert egyik hungarista eseményén voltunk, néhány MNA-s skinhead rámköszönt, mert meccsről ismert, akikkel meg voltam, fiatal belvárosi értelmiségiek meg nem tudták hova tenni ezt.
Sobri Jóska
Mik derülnek ki 😊
warr_b
Sobri Vasas szurkolásáról már írt szerintem pedig korábban. Mbemba volt kb az első csoki gyerek, nem volt rossz spíler. Nem úgy mint akiket aztán később hoztak. Mészöly is megmondta 😊
NB2
Mbemba.
Jessey-re emlekeztek meg aki terpeszallasbol dobta be a bedobasokat?a legenda szerint fejelgetett egy biliardgolyoval is😂
Vhol meg van alairasom tole.anno a lehel teren kaptuk el a peksegnel
 hu.m.wikipedia.org/wiki/Justice_Sandjon

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sancho laza 108m fontért cserébe megy az MU-ba elviekben....
Hülye angolok, angol hülyék 😊

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Érdeklődni szeretnék: Nagy György, a Vasas új (többségi) tulajdonosa szóba került már itten?
nagylaza
sztem csak kis gyuri
Negritis
Akkor mutatom az amcsiban lévő viskóját (alul képgaléria):
 www.latimes.com/business/real-estate/story/2019-09-11/married-olympians-drop-6-1-million-on-bel-air-mansion?_amp=true
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Érdeklődni szeretnék: Nagy György, a Vasas új (többségi) tulajdonosa szóba került már itten?
nagylaza
sztem csak kis gyuri

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Érdeklődni szeretnék: Nagy György, a Vasas új (többségi) tulajdonosa szóba került már itten?
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Szatmári sajnos 10 éve kilóg lefele akár hol is játszik, most hogy kezd lassulni már csak szarabb lesz.
eaglesmcnabb
Elérte a level.Galaschek-et.
Sobri Jóska
Vigyázz, a fórumtársak közt biztos sok a fiatal, nem biztos hogy értik ezt 😊
davemayer
A Vasas-drukkerek vén faszok. 😉
Sobri Jóska
Te nem Dózsa Újpest drukker vagy? 😀
warr_b
Semmilyen nem vagyok már, mert nem nézek gurulóst, csak teljesen ritkán és random, de fiatalon Vasas-drukker voltam.
Írtam is, hogy akkoriban (Jean-Claude Mbemba, Coco-Aires, Sirinbekov éra, 90-es évek eleje, közepe) jártam a hazai meccsekre rendszeresen. Vasas-Fradin is voltam a Népstadionban, amikor Szilveszter egyedül fél pályán át “tört kapura”, de eredménytelenül. Meg a Simon-Telek-Keller-es Fradi meccseire is jártam fradis haverokkal. Dzurják Csöpi volt a kedvenc, sporteseményre teljesen testidegen mozgáskulturájával. Nagyokat nevettünk.
Mondjuk a vasasosokat annyira nem vették komolyan, hogy ha az Üllői úton piros-kékben voltam is, kb. le se szarták a fradisták.
Mokás volt, amikor újságírósulisként Szabó Albert egyik hungarista eseményén voltunk, néhány MNA-s skinhead rámköszönt, mert meccsről ismert, akikkel meg voltam, fiatal belvárosi értelmiségiek meg nem tudták hova tenni ezt.
Sobri Jóska
Mik derülnek ki 😊
warr_b
Sobri Vasas szurkolásáról már írt szerintem pedig korábban. Mbemba volt kb az első csoki gyerek, nem volt rossz spíler. Nem úgy mint akiket aztán később hoztak. Mészöly is megmondta 😊
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
 honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03

A Fradi meg újabb tehetséges magyar fiatalt délszlávot igazolt... 😊
warr_b
Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.

Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
davemayer
Igen, tényleg sokkal jobb, amit pl. kéziben a Veszprém meg a Győr művel.
Így nem is fog sehová jutni a válogatott, ha még csak lehetőséget sem kapnak a magyar játékosok, mert a padra se férnek oda, helyette hoznak mindenféle tucat szerbet, ukránt vagy négert.
warr_b
Tartanánk ott fociban mint a veszprém meg a győr kéziben...

Továbbra sem értem mièrt gondolod hogy inkább fogják játszatni a beszari, elkényelmesedett magyar tehetségteleneket a légiósok helyett. Igen, van olyan légiós aki nem válik be de az elmúlt évek fradi igazolásai közül azért jópár igen és egyáltalán nem tucat kategóriák - természetesen a magyar viszonyokhoz mérten.

Még egy kérdés: szerinted miért nem igazol szinte senki nívósabb bajnokságba mostanában már a magyarból?
Régen azért volt egyfajta tendencia hogy az igazi tehetsegeket sikerult eladni bundesliga v angol csapatokba, belgiumba v hollandiaba meg simán. Ma meg a belga piac is szinte elérhetetlen, nemhogy a bundesliga.

Jó lenne azért ha a kritikádat (amivel egyébként egyet is ertenék adott esetben) a meglévő szituacióhoz mérten fogalmaznád meg, vagy legalább sorolj fel parat kik teljesitenének igy a magyarok közül.
davemayer
Tyúk vagy a tojás esete.
Egyrészt manapság jóval kevesebb gyerek focizik itthon, akik meg fociznak, ott legtöbbször az játszik az akadémiákon, akinek apu csenget az egyesületnek/edzőnek, nem az amelyik tehetséges.
Amelyik meg tényleg jobb lenne az átlagnál, azt már 10 évesen kiviszik külföldre, vagy abbahagyja az egészet, mert az látja, hogy már egy lófasz Kisvárdában is brazilok játszanak meg szerbek, akkor minek strapálja magát.
Ezért jó ez az eltorzított nerrel átszőtt hazai posvány foci, mert a Fradi meg a Vadásztölténygyár a kiapadhatatlan állami lóvéból egyrészt bevásárol kész külföldi játékosokat, hiszen azonnal kell az eredmény, nem érnek rá tehetségeket felkutatni, kinevelni, próbálgatni, másrészt meg az elérhető épkézlábabb magyar játékosokat is összevásárolják (padra vagy még oda se, mert játszani nem nagyon fognak), hogy ne az ellenfeleket erősítsék.
Így az ellenfeleknek is maradnak a tucatlégiósok, mert nincsenek számukra elérhető magyar játékosok.
Így aztán a válogatott is egy rakás szar, ahogy mondod, mert honnan lennének benne jó játékosok, ha nem játszhatnak, fejlődhetnek itthon?
warr_b
Ezért teljesen más a Fradi mint bármelyik másik magyar csapat, itt nem kísérletezhetsz, nincs időd rá,még a magyar top2 is megteheti, hogy kipróbál pár fiatalt. Hidd el én is szivesebben nézném Csontost mint Heistert, de amíg a külföldi játékos klasszisokkal jobb mint a magyar nincs miről beszélni.
Radó esete teljesen mutatja, hogy mennyire nem bírják a magyarok a nyomást a Fradiban, a gyerek kurva jol tolta a Haladásban, válogatott formában van, idejött és lefagyott, nem bírta a nyomást.Most meg elment bohóckodni az NB2-be valszeg rúg majd 25 gólt és Istenként megkérezik az NB1-be.bohóc. Viszont Sigér esete mutatja, hogy valaki képes teljesíteni. Ha Dávid mondjuk 23 lenne, akkor simán kinézne neki egy külföldi karrier és fix pont a válogatottban, mert nem sok ilyen játékos van akit arra a posztra odatudsz tenni és végigfutja akár a térdén járva is a 90 percet.

Szerkesztette: Kenny

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Én ezt egy kicsit máshogy látom.
Abban egyetértünk hogy a jelenlegi utánpótlás egy kalap szar, de ez nem (csak) a fradi hibája + eleve ugye az ország morális helyzete is benne van (fizet apuka). Viszont a fradinak ahogy te is irod eredményekre van szüksége és esetleg folyamatos előrelépésre, így nem teheti meg hogy ezek közül a megélhetési focisták közül válogasson. Viszont azzal hogy ha megfelelő átigazolási politikát folytat megemeli a színvonalat amihez a magyar tehetségeknek fel kell nőni, hiszen most már azért nem csak tucat szerbet tudnak igazolni aki tényleg csak a keretben foglalja a helyet hanem egy fokkal minőségibb játékosokat is, olyanokat akik válogatottak a saját hazájukban és adott esetben később piacuk is lehet nyugatabbra.
Ha ehhez a szinthez nem tud jelenleg felnőni 1 magyar tehetség sem akkor nem az a megoldás hogy elküldjük a jobbat és visszasüllyedünk a magyar szintjére hanem szépen elköszönünk tőle. Aggódva írom le ezt egy magyar klub kapcsán de talán kezd normális piaci alapja lenni a fradinak, ahova már nem fér be vki csak azért mert magyar pl. Szerintem ez így van jól, férjen be olyan magyar aki megüti a szintet, vagy ne legyen.

Ha az nem elég ébresztő az utánpótlás igazi megreformálásához hogy már nemzetközi mércével közepes labdarúgók sem jelennek meg a piacon akkor semmi. Sajnos úgy néz ki hogy maga a szakma a pénz ellenére (miatta...) nem képes a belső megújulásra. Nagyon reménykedtem benne hogy Csányi ebben talán hozhat vmi változást de naiv voltam, belátom.

A jelenlegi egész magyar labdarúgás kritikája a jelenlegi legjobb magyar csapat, a Ferencváros legerősebb kezdőcsapata, mégsem mondanám azt hogy én máshogy csinálnám a fradi helyében.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03

A Fradi meg újabb tehetséges magyar fiatalt délszlávot igazolt... 😊
warr_b
Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.

Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
davemayer
Igen, tényleg sokkal jobb, amit pl. kéziben a Veszprém meg a Győr művel.
Így nem is fog sehová jutni a válogatott, ha még csak lehetőséget sem kapnak a magyar játékosok, mert a padra se férnek oda, helyette hoznak mindenféle tucat szerbet, ukránt vagy négert.
warr_b
Tartanánk ott fociban mint a veszprém meg a győr kéziben...

Továbbra sem értem mièrt gondolod hogy inkább fogják játszatni a beszari, elkényelmesedett magyar tehetségteleneket a légiósok helyett. Igen, van olyan légiós aki nem válik be de az elmúlt évek fradi igazolásai közül azért jópár igen és egyáltalán nem tucat kategóriák - természetesen a magyar viszonyokhoz mérten.

Még egy kérdés: szerinted miért nem igazol szinte senki nívósabb bajnokságba mostanában már a magyarból?
Régen azért volt egyfajta tendencia hogy az igazi tehetsegeket sikerult eladni bundesliga v angol csapatokba, belgiumba v hollandiaba meg simán. Ma meg a belga piac is szinte elérhetetlen, nemhogy a bundesliga.

Jó lenne azért ha a kritikádat (amivel egyébként egyet is ertenék adott esetben) a meglévő szituacióhoz mérten fogalmaznád meg, vagy legalább sorolj fel parat kik teljesitenének igy a magyarok közül.
davemayer
Tyúk vagy a tojás esete.
Egyrészt manapság jóval kevesebb gyerek focizik itthon, akik meg fociznak, ott legtöbbször az játszik az akadémiákon, akinek apu csenget az egyesületnek/edzőnek, nem az amelyik tehetséges.
Amelyik meg tényleg jobb lenne az átlagnál, azt már 10 évesen kiviszik külföldre, vagy abbahagyja az egészet, mert az látja, hogy már egy lófasz Kisvárdában is brazilok játszanak meg szerbek, akkor minek strapálja magát.
Ezért jó ez az eltorzított nerrel átszőtt hazai posvány foci, mert a Fradi meg a Vadásztölténygyár a kiapadhatatlan állami lóvéból egyrészt bevásárol kész külföldi játékosokat, hiszen azonnal kell az eredmény, nem érnek rá tehetségeket felkutatni, kinevelni, próbálgatni, másrészt meg az elérhető épkézlábabb magyar játékosokat is összevásárolják (padra vagy még oda se, mert játszani nem nagyon fognak), hogy ne az ellenfeleket erősítsék.
Így az ellenfeleknek is maradnak a tucatlégiósok, mert nincsenek számukra elérhető magyar játékosok.
Így aztán a válogatott is egy rakás szar, ahogy mondod, mert honnan lennének benne jó játékosok, ha nem játszhatnak, fejlődhetnek itthon?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
 honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03

A Fradi meg újabb tehetséges magyar fiatalt délszlávot igazolt... 😊
warr_b
Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.

Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
davemayer
Igen, tényleg sokkal jobb, amit pl. kéziben a Veszprém meg a Győr művel.
Így nem is fog sehová jutni a válogatott, ha még csak lehetőséget sem kapnak a magyar játékosok, mert a padra se férnek oda, helyette hoznak mindenféle tucat szerbet, ukránt vagy négert.
warr_b
Tartanánk ott fociban mint a veszprém meg a győr kéziben...

Továbbra sem értem mièrt gondolod hogy inkább fogják játszatni a beszari, elkényelmesedett magyar tehetségteleneket a légiósok helyett. Igen, van olyan légiós aki nem válik be de az elmúlt évek fradi igazolásai közül azért jópár igen és egyáltalán nem tucat kategóriák - természetesen a magyar viszonyokhoz mérten.

Még egy kérdés: szerinted miért nem igazol szinte senki nívósabb bajnokságba mostanában már a magyarból?
Régen azért volt egyfajta tendencia hogy az igazi tehetsegeket sikerult eladni bundesliga v angol csapatokba, belgiumba v hollandiaba meg simán. Ma meg a belga piac is szinte elérhetetlen, nemhogy a bundesliga.

Jó lenne azért ha a kritikádat (amivel egyébként egyet is ertenék adott esetben) a meglévő szituacióhoz mérten fogalmaznád meg, vagy legalább sorolj fel parat kik teljesitenének igy a magyarok közül.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03

A Fradi meg újabb tehetséges magyar fiatalt délszlávot igazolt... 😊
warr_b
Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.

Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
davemayer
Igen, tényleg sokkal jobb, amit pl. kéziben a Veszprém meg a Győr művel.
Így nem is fog sehová jutni a válogatott, ha még csak lehetőséget sem kapnak a magyar játékosok, mert a padra se férnek oda, helyette hoznak mindenféle tucat szerbet, ukránt vagy négert.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
 honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03

A Fradi meg újabb tehetséges magyar fiatalt délszlávot igazolt... 😊
warr_b
Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.

Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 youtu.be/VOh7IsLpbo8

<3

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szatmári sajnos 10 éve kilóg lefele akár hol is játszik, most hogy kezd lassulni már csak szarabb lesz.
eaglesmcnabb
Elérte a level.Galaschek-et.
Sobri Jóska
Vigyázz, a fórumtársak közt biztos sok a fiatal, nem biztos hogy értik ezt 😊
davemayer
A Vasas-drukkerek vén faszok. 😉
Sobri Jóska
Te nem Dózsa Újpest drukker vagy? 😀
warr_b
Semmilyen nem vagyok már, mert nem nézek gurulóst, csak teljesen ritkán és random, de fiatalon Vasas-drukker voltam.
Írtam is, hogy akkoriban (Jean-Claude Mbemba, Coco-Aires, Sirinbekov éra, 90-es évek eleje, közepe) jártam a hazai meccsekre rendszeresen. Vasas-Fradin is voltam a Népstadionban, amikor Szilveszter egyedül fél pályán át “tört kapura”, de eredménytelenül. Meg a Simon-Telek-Keller-es Fradi meccseire is jártam fradis haverokkal. Dzurják Csöpi volt a kedvenc, sporteseményre teljesen testidegen mozgáskulturájával. Nagyokat nevettünk.
Mondjuk a vasasosokat annyira nem vették komolyan, hogy ha az Üllői úton piros-kékben voltam is, kb. le se szarták a fradisták.
Mokás volt, amikor újságírósulisként Szabó Albert egyik hungarista eseményén voltunk, néhány MNA-s skinhead rámköszönt, mert meccsről ismert, akikkel meg voltam, fiatal belvárosi értelmiségiek meg nem tudták hova tenni ezt.
Sobri Jóska
Mik derülnek ki 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta