Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Ma 20.45 Brentford-Fulham
NB2
Az arena4 adja itthon
Sajnos nézők nélkül
r.baggio
Valóban kb senki nem tudja nézni ezt a csatornát.
Bazzani
Touché 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma 20.45 Brentford-Fulham
NB2
Az arena4 adja itthon
Sajnos nézők nélkül
r.baggio
Valóban kb senki nem tudja nézni ezt a csatornát.

több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hajrá Brentford 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ma 20.45 Brentford-Fulham
NB2
Leccgó Bees


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ma 20.45 Brentford-Fulham
NB2
Egyszerűen annyira levagyunk maradva a Sky Sport közvetítésektől, felkonferálásokról meg mindenhogy hogy az hihetetlen. Imádom azt a csatornát nézni.
Jó meccs lesz az tuti.

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Ma 20.45 Brentford-Fulham
NB2
Az arena4 adja itthon
Sajnos nézők nélkül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/08/01/szaud-arabia-newcastle-united-ac-milan/?fbclid=IwAR3b_Rpp5Ej1PgtBntJp-BTdUHpBaX4WhqvVqsbwrUcu36vlZnv4aarRHZA


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Ma 20.45 Brentford-Fulham
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
 honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03

A Fradi meg újabb tehetséges magyar fiatalt délszlávot igazolt... 😊
warr_b
Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.

Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
davemayer
Igen, tényleg sokkal jobb, amit pl. kéziben a Veszprém meg a Győr művel.
Így nem is fog sehová jutni a válogatott, ha még csak lehetőséget sem kapnak a magyar játékosok, mert a padra se férnek oda, helyette hoznak mindenféle tucat szerbet, ukránt vagy négert.
warr_b
Tartanánk ott fociban mint a veszprém meg a győr kéziben...

Továbbra sem értem mièrt gondolod hogy inkább fogják játszatni a beszari, elkényelmesedett magyar tehetségteleneket a légiósok helyett. Igen, van olyan légiós aki nem válik be de az elmúlt évek fradi igazolásai közül azért jópár igen és egyáltalán nem tucat kategóriák - természetesen a magyar viszonyokhoz mérten.

Még egy kérdés: szerinted miért nem igazol szinte senki nívósabb bajnokságba mostanában már a magyarból?
Régen azért volt egyfajta tendencia hogy az igazi tehetsegeket sikerult eladni bundesliga v angol csapatokba, belgiumba v hollandiaba meg simán. Ma meg a belga piac is szinte elérhetetlen, nemhogy a bundesliga.

Jó lenne azért ha a kritikádat (amivel egyébként egyet is ertenék adott esetben) a meglévő szituacióhoz mérten fogalmaznád meg, vagy legalább sorolj fel parat kik teljesitenének igy a magyarok közül.
davemayer
Nem tőlem kérdezted, és nem pontosan ide kapcsolódik, de nekem pl. azzal van tele a tököm hogyha a meccsrejárós ismerős közegemben mozgok, folyamatosan jön a mellveregetés, hogy a Fradi mekkora magyar csapat, és igazából minden csapat az, de van egy kivétel, aki sohasem volt magyar csapat, a köcsög midó MTK, és jön a gágágágágázás...
Aztán ha megnézzük a keretet kb. alig találni a nagymagyar fradiban magyar állampolgárságút. És igen most jött 4 külföldi az MTK-hoz is, de ha megnézed a csapat magja mindig magyarokból állt, és ha jól tudom az MTK az utolsó magyar bajnok aki úgy lett bajnok, hogy gyakorlatilag 11 magyarral állt fel. Szóval ilyen tekintetben nem tudom mire ez a nagy magyar önérzet a Fradinál, ha Bilbaos mintára nyomnák akkor talán megérteném, de így "humor az egész" .
eaglesmcnabb
nem tudom kikkel jársz meccsre de nem agysebészekkel az biztos
davemayer
Értelmes ember még jár meccsre ? 😀
Toca
Fradira igen.

Érdekes amúgy régen simán kimentünk más csapat meccseire is, mtk-győrre, még bvsc meccsre is, ma ez eszembe sem jutna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hát úgy nézz ki Conte máris megy az Intertől...
Hülye ez az ember, vicc, hogy sehol sem tud megmaradni hosszabb ideig. Az ilyen menjen börtönválogatottat edzeni inkább.
FLZOLI
Szerintem az elmult ~10 ev egyik legjobb edzoje.
Ha nem erzi a tamogatast a tulajoktol, akkor minek erolkodjon? Nem volt rossz a keretjuk, de sztem igy is tulteljesitettek iden.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát úgy nézz ki Conte máris megy az Intertől...
Hülye ez az ember, vicc, hogy sehol sem tud megmaradni hosszabb ideig. Az ilyen menjen börtönválogatottat edzeni inkább.

több mint 3 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Hendersonnal mi lesz?
Én nagyon örülnénk ha elhoznánk Kepa mellé, v a helyére. De Genyát a szerződése miatt nem tudjátok elpasszolni így se úgy se, plusz most felreppentek a Schmeichel pletykák is.

Ha tavaly akartátok volna megvenni Sanchot, akkor full megértem, de most picit wtf. Ki fog padozni?
Borbinho
Henderson szerintem megy vissza kölcsönbe, több éves szerződése van még ha jól tudom, nagyon hülyék lennénk ha eladnánk, brutál szezont tolt le...Schmeichel pletyka totál kamu, nem kell komolyan venni.
Greenwood le fog ülni szépen a padra, amúgy is szerintem ő igazából egy igazi 9-es, nem az ő posztja hogy odakint szélen kell játszani. A vérbeli 9-eshez még picit erősödnie kell, de iszonyatos nagy kedvencem lett idén 😊

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
 honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03

A Fradi meg újabb tehetséges magyar fiatalt délszlávot igazolt... 😊
warr_b
Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.

Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
davemayer
Igen, tényleg sokkal jobb, amit pl. kéziben a Veszprém meg a Győr művel.
Így nem is fog sehová jutni a válogatott, ha még csak lehetőséget sem kapnak a magyar játékosok, mert a padra se férnek oda, helyette hoznak mindenféle tucat szerbet, ukránt vagy négert.
warr_b
Tartanánk ott fociban mint a veszprém meg a győr kéziben...

Továbbra sem értem mièrt gondolod hogy inkább fogják játszatni a beszari, elkényelmesedett magyar tehetségteleneket a légiósok helyett. Igen, van olyan légiós aki nem válik be de az elmúlt évek fradi igazolásai közül azért jópár igen és egyáltalán nem tucat kategóriák - természetesen a magyar viszonyokhoz mérten.

Még egy kérdés: szerinted miért nem igazol szinte senki nívósabb bajnokságba mostanában már a magyarból?
Régen azért volt egyfajta tendencia hogy az igazi tehetsegeket sikerult eladni bundesliga v angol csapatokba, belgiumba v hollandiaba meg simán. Ma meg a belga piac is szinte elérhetetlen, nemhogy a bundesliga.

Jó lenne azért ha a kritikádat (amivel egyébként egyet is ertenék adott esetben) a meglévő szituacióhoz mérten fogalmaznád meg, vagy legalább sorolj fel parat kik teljesitenének igy a magyarok közül.
davemayer
Nem tőlem kérdezted, és nem pontosan ide kapcsolódik, de nekem pl. azzal van tele a tököm hogyha a meccsrejárós ismerős közegemben mozgok, folyamatosan jön a mellveregetés, hogy a Fradi mekkora magyar csapat, és igazából minden csapat az, de van egy kivétel, aki sohasem volt magyar csapat, a köcsög midó MTK, és jön a gágágágágázás...
Aztán ha megnézzük a keretet kb. alig találni a nagymagyar fradiban magyar állampolgárságút. És igen most jött 4 külföldi az MTK-hoz is, de ha megnézed a csapat magja mindig magyarokból állt, és ha jól tudom az MTK az utolsó magyar bajnok aki úgy lett bajnok, hogy gyakorlatilag 11 magyarral állt fel. Szóval ilyen tekintetben nem tudom mire ez a nagy magyar önérzet a Fradinál, ha Bilbaos mintára nyomnák akkor talán megérteném, de így "humor az egész" .
eaglesmcnabb
nem tudom kikkel jársz meccsre de nem agysebészekkel az biztos
davemayer
Értelmes ember még jár meccsre ? 😀
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
 honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03

A Fradi meg újabb tehetséges magyar fiatalt délszlávot igazolt... 😊
warr_b
Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.

Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
davemayer
Igen, tényleg sokkal jobb, amit pl. kéziben a Veszprém meg a Győr művel.
Így nem is fog sehová jutni a válogatott, ha még csak lehetőséget sem kapnak a magyar játékosok, mert a padra se férnek oda, helyette hoznak mindenféle tucat szerbet, ukránt vagy négert.
warr_b
Tartanánk ott fociban mint a veszprém meg a győr kéziben...

Továbbra sem értem mièrt gondolod hogy inkább fogják játszatni a beszari, elkényelmesedett magyar tehetségteleneket a légiósok helyett. Igen, van olyan légiós aki nem válik be de az elmúlt évek fradi igazolásai közül azért jópár igen és egyáltalán nem tucat kategóriák - természetesen a magyar viszonyokhoz mérten.

Még egy kérdés: szerinted miért nem igazol szinte senki nívósabb bajnokságba mostanában már a magyarból?
Régen azért volt egyfajta tendencia hogy az igazi tehetsegeket sikerult eladni bundesliga v angol csapatokba, belgiumba v hollandiaba meg simán. Ma meg a belga piac is szinte elérhetetlen, nemhogy a bundesliga.

Jó lenne azért ha a kritikádat (amivel egyébként egyet is ertenék adott esetben) a meglévő szituacióhoz mérten fogalmaznád meg, vagy legalább sorolj fel parat kik teljesitenének igy a magyarok közül.
davemayer
Nem tőlem kérdezted, és nem pontosan ide kapcsolódik, de nekem pl. azzal van tele a tököm hogyha a meccsrejárós ismerős közegemben mozgok, folyamatosan jön a mellveregetés, hogy a Fradi mekkora magyar csapat, és igazából minden csapat az, de van egy kivétel, aki sohasem volt magyar csapat, a köcsög midó MTK, és jön a gágágágágázás...
Aztán ha megnézzük a keretet kb. alig találni a nagymagyar fradiban magyar állampolgárságút. És igen most jött 4 külföldi az MTK-hoz is, de ha megnézed a csapat magja mindig magyarokból állt, és ha jól tudom az MTK az utolsó magyar bajnok aki úgy lett bajnok, hogy gyakorlatilag 11 magyarral állt fel. Szóval ilyen tekintetben nem tudom mire ez a nagy magyar önérzet a Fradinál, ha Bilbaos mintára nyomnák akkor talán megérteném, de így "humor az egész" .
eaglesmcnabb
nem tudom kikkel jársz meccsre de nem agysebészekkel az biztos

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Külföldi művész is csinált róla képet:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Sancho laza 108m fontért cserébe megy az MU-ba elviekben....
Hülye angolok, angol hülyék 😊
FLZOLI
Nem mondanám hogy hülyeség mert kell az erősítés a MU-ba, de egy klasszis vedonek meg egy klasszis szuronek Matic helyett jobban örültem volna elsőnek. Sancho azert sok örömet okozhat + így a Pereira/Lingard projectnek annyi szerencsére + James is csak epizodista marad (bár én most eligazolnék a helyében ha valogatott akar maradni).
davemayer
Szerintem a Pogba eset is megmutatta, hogy a fejben gyenge játékosokkal nem igazán tudnak bánni. Erre leigazolnak egy hasonlót, persze véletlenül se diszkont áron. Persze a potenciál hatalmas benne, hirtelen nem is tudnék sokkalta jobb joboldali szélsőt mondani nála,akinek nagyobb a plafonja, de tuti nem ennyiért, pláne válság után.
FLZOLI
Unitednek nem számít a válság sem, ha a bl nélküliséget is simán túlélte a csapat nem a virus fogja térdre kényszeríteni financiálisan.
Akkora pénzgyár hogy gyakorlatilag ennyi kidobott pénz után is kijelenthető hogy nem pénzkérdés egy igazolás.
davemayer
Ezért is veszünk mindenkit túlárazva.
dugo93
Hendersonnal mi lesz?
Én nagyon örülnénk ha elhoznánk Kepa mellé, v a helyére. De Genyát a szerződése miatt nem tudjátok elpasszolni így se úgy se, plusz most felreppentek a Schmeichel pletykák is.

Ha tavaly akartátok volna megvenni Sanchot, akkor full megértem, de most picit wtf. Ki fog padozni?

Mert attól, hogy "nem pénzkérdés egy igazolás", a pénzügyi fair playt be kell tartani, és tavaly is -130M volt a játékosmozgások utáni szaldótok.
Kit adtok el, amiből fedezni tudjátok? Gondolom ezért is megy az okoskodás, hogy több részletben fizetnétek.


Zahat árát viszont levitte 30M-ra a Palace, valaki jól fog járni vele. Meg az Arsenal is azzal, h ingyé' elviszik Will I Am-et.
Borbinho
Majd megkérdezik Manchester babakék felét kinek mennyit kell adni hogy megkapjuk mi is a cheat kódot a pénzügyi fair playben

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Elmarad az Újpest-Várda meccs.
Ha tippelnem kéne akkor az idei BL/EL szezon is el fog. Nem látom magam előtt, hogy üres lelátók előtt játszanak.
Kenny
Jo komment:
"Csak idő kèrdèse volt, hogy az agyonfertőzött orszàgokbòl szàrmazò kisvàrdai lerakatbòl mikor hozza be valaki a vìrust. Gratulàciò mindenkinek.Gondolom minden ukrànjuk, romànjuk 2 hèt karantènnal kezdi...biztos ìgy van...viccbrigàd"
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
#JC6
Sallóit biztos megterhelte lelkileg a Kele elleni GYP harc 😊

 www.facebook.com/digisport.hu/videos/2162517533965503/
FLZOLI
Sallóinál undorítóbb “szakmázgatót” nem nagyon ismerek.
#JC6
 youtu.be/3WRxyv5XeXQ
Negritis
ha rossz kedvem van, ezt a videót megnézem és újra jó kedvem lesz. "akkor én most felállok és kimegyek a studióból". örök kedvenc 😊
csebi
jah nekem is van egy olyan youtube playlistem amiben ilyen mosoly csalógató videók vannak
mint pl hue jackson kirúgási beszéde, eh marine vagy az "ezek az állatok nagyon kemény állatok" 😀
Negritis
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Nemeth Krisztian off.
Hova fog menni?
Sztem nb1h felepitse ujra magat.
ZoliMP
32 éves, mit épít már újra magán?
peach
A térdét kellene
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Elmarad az Újpest-Várda meccs.
Ha tippelnem kéne akkor az idei BL/EL szezon is el fog. Nem látom magam előtt, hogy üres lelátók előtt játszanak.

több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Nemeth Krisztian off.
Hova fog menni?
Sztem nb1h felepitse ujra magat.
ZoliMP
32 éves, mit épít már újra magán?
peach
Magyar focistarol beszelunk.erezd az ironiat😀
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Pont annyit mint 22 évesen. Annyi van még biztos van benne, hogy lesérüljön pár meccs után.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Nemeth Krisztian off.
Hova fog menni?
Sztem nb1h felepitse ujra magat.
ZoliMP
32 éves, mit épít már újra magán?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Nemeth Krisztian off.
Hova fog menni?
Sztem nb1h felepitse ujra magat.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
#JC6
Sallóit biztos megterhelte lelkileg a Kele elleni GYP harc 😊

 www.facebook.com/digisport.hu/videos/2162517533965503/
FLZOLI
Sallóinál undorítóbb “szakmázgatót” nem nagyon ismerek.
#JC6
 youtu.be/3WRxyv5XeXQ
Negritis
ha rossz kedvem van, ezt a videót megnézem és újra jó kedvem lesz. "akkor én most felállok és kimegyek a studióból". örök kedvenc 😊
csebi
jah nekem is van egy olyan youtube playlistem amiben ilyen mosoly csalógató videók vannak
mint pl hue jackson kirúgási beszéde, eh marine vagy az "ezek az állatok nagyon kemény állatok" 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!