Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Nemeth Krisztian off.
Hova fog menni?
Sztem nb1h felepitse ujra magat.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
#JC6
Sallóit biztos megterhelte lelkileg a Kele elleni GYP harc 😊

 www.facebook.com/digisport.hu/videos/2162517533965503/
FLZOLI
Sallóinál undorítóbb “szakmázgatót” nem nagyon ismerek.
#JC6
 youtu.be/3WRxyv5XeXQ
Negritis
ha rossz kedvem van, ezt a videót megnézem és újra jó kedvem lesz. "akkor én most felállok és kimegyek a studióból". örök kedvenc 😊
csebi
jah nekem is van egy olyan youtube playlistem amiben ilyen mosoly csalógató videók vannak
mint pl hue jackson kirúgási beszéde, eh marine vagy az "ezek az állatok nagyon kemény állatok" 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
#JC6
Sallóit biztos megterhelte lelkileg a Kele elleni GYP harc 😊

 www.facebook.com/digisport.hu/videos/2162517533965503/
FLZOLI
Sallóinál undorítóbb “szakmázgatót” nem nagyon ismerek.
#JC6
 youtu.be/3WRxyv5XeXQ
Negritis
ha rossz kedvem van, ezt a videót megnézem és újra jó kedvem lesz. "akkor én most felállok és kimegyek a studióból". örök kedvenc 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
#JC6
Most meg az mtk-nál edz, igazi világjáró

Nézem az átigazolási körképet, és ami mindennek az alja: pafc utánpótlásból felkerültek - 0 (NULLA!)

Az idegenlégiósok szerződtetése egy dolog, meg lehet magyarázni azzal, hogy hát nélkülük nem menne az mb1-ben meg az el-ben, na de hogy a teljes akadémiáról egy srácot nem tudnak beemelni a felnőtt keretbe az mi?! Micsoda hihetetlen szakmai munka folyhat ott tejóisten
r.baggio
Teljesen fölösleges bármit is várnod a PAFC-tól, esetleg Eszéktől, Sepsi-től, Topolyától. Ezek a klubok mossák tisztára Vityáék pénzét, nem fog soha senki felkerülni az UP-ból. Egy ügyvéd barátom beadta a gyereket 16 éves korában, tehetséges volt, le se szarták, kivitte Hollandiába, most ott van a Twente UP-ban.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
#JC6
Sallóit biztos megterhelte lelkileg a Kele elleni GYP harc 😊

 www.facebook.com/digisport.hu/videos/2162517533965503/
FLZOLI
Sallóinál undorítóbb “szakmázgatót” nem nagyon ismerek.
#JC6
 youtu.be/3WRxyv5XeXQ
Negritis
ugyanmár, Zombori csak szimplán hülye
slowmotion
Remélem kapott egy zsíros semmittevő állást az egyik pénzmosodában. Meg kell becsülni a legendákat 😊

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
#JC6
Sallóit biztos megterhelte lelkileg a Kele elleni GYP harc 😊

 www.facebook.com/digisport.hu/videos/2162517533965503/
FLZOLI
Sallóinál undorítóbb “szakmázgatót” nem nagyon ismerek.
#JC6
 youtu.be/3WRxyv5XeXQ
Negritis
ugyanmár, Zombori csak szimplán hülye
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
#JC6
Sallóit biztos megterhelte lelkileg a Kele elleni GYP harc 😊

 www.facebook.com/digisport.hu/videos/2162517533965503/
FLZOLI
Sallóinál undorítóbb “szakmázgatót” nem nagyon ismerek.
#JC6

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
#JC6
Sallóit biztos megterhelte lelkileg a Kele elleni GYP harc 😊

 www.facebook.com/digisport.hu/videos/2162517533965503/
FLZOLI
Sallóinál undorítóbb “szakmázgatót” nem nagyon ismerek.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
#JC6
Most meg az mtk-nál edz, igazi világjáró

Nézem az átigazolási körképet, és ami mindennek az alja: pafc utánpótlásból felkerültek - 0 (NULLA!)

Az idegenlégiósok szerződtetése egy dolog, meg lehet magyarázni azzal, hogy hát nélkülük nem menne az mb1-ben meg az el-ben, na de hogy a teljes akadémiáról egy srácot nem tudnak beemelni a felnőtt keretbe az mi?! Micsoda hihetetlen szakmai munka folyhat ott tejóisten


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
#JC6
Sallóit biztos megterhelte lelkileg a Kele elleni GYP harc 😊

 www.facebook.com/digisport.hu/videos/2162517533965503/

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
 honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03

A Fradi meg újabb tehetséges magyar fiatalt délszlávot igazolt... 😊
warr_b
Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.

Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
davemayer
Igen, tényleg sokkal jobb, amit pl. kéziben a Veszprém meg a Győr művel.
Így nem is fog sehová jutni a válogatott, ha még csak lehetőséget sem kapnak a magyar játékosok, mert a padra se férnek oda, helyette hoznak mindenféle tucat szerbet, ukránt vagy négert.
warr_b
Tartanánk ott fociban mint a veszprém meg a győr kéziben...

Továbbra sem értem mièrt gondolod hogy inkább fogják játszatni a beszari, elkényelmesedett magyar tehetségteleneket a légiósok helyett. Igen, van olyan légiós aki nem válik be de az elmúlt évek fradi igazolásai közül azért jópár igen és egyáltalán nem tucat kategóriák - természetesen a magyar viszonyokhoz mérten.

Még egy kérdés: szerinted miért nem igazol szinte senki nívósabb bajnokságba mostanában már a magyarból?
Régen azért volt egyfajta tendencia hogy az igazi tehetsegeket sikerult eladni bundesliga v angol csapatokba, belgiumba v hollandiaba meg simán. Ma meg a belga piac is szinte elérhetetlen, nemhogy a bundesliga.

Jó lenne azért ha a kritikádat (amivel egyébként egyet is ertenék adott esetben) a meglévő szituacióhoz mérten fogalmaznád meg, vagy legalább sorolj fel parat kik teljesitenének igy a magyarok közül.
davemayer
Nem tőlem kérdezted, és nem pontosan ide kapcsolódik, de nekem pl. azzal van tele a tököm hogyha a meccsrejárós ismerős közegemben mozgok, folyamatosan jön a mellveregetés, hogy a Fradi mekkora magyar csapat, és igazából minden csapat az, de van egy kivétel, aki sohasem volt magyar csapat, a köcsög midó MTK, és jön a gágágágágázás...
Aztán ha megnézzük a keretet kb. alig találni a nagymagyar fradiban magyar állampolgárságút. És igen most jött 4 külföldi az MTK-hoz is, de ha megnézed a csapat magja mindig magyarokból állt, és ha jól tudom az MTK az utolsó magyar bajnok aki úgy lett bajnok, hogy gyakorlatilag 11 magyarral állt fel. Szóval ilyen tekintetben nem tudom mire ez a nagy magyar önérzet a Fradinál, ha Bilbaos mintára nyomnák akkor talán megérteném, de így "humor az egész" .
eaglesmcnabb
anno vmeik debreceni bajnoki címnél is kb 8-9 stabil magyar volt, de a többi részével egyet értek.
nem igazán tetszik, hogy még a padra is ennyi délszláv játékost hozunk, elment Nikolic így az ügynököknek mi maradtunk ...
Dibusz és Lovrencsics fog maradni egyedül, ráadásul utóbbi magasan kilóg lefelé a kezdőből.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03

A Fradi meg újabb tehetséges magyar fiatalt délszlávot igazolt... 😊
warr_b
Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.

Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
davemayer
Igen, tényleg sokkal jobb, amit pl. kéziben a Veszprém meg a Győr művel.
Így nem is fog sehová jutni a válogatott, ha még csak lehetőséget sem kapnak a magyar játékosok, mert a padra se férnek oda, helyette hoznak mindenféle tucat szerbet, ukránt vagy négert.
warr_b
Tartanánk ott fociban mint a veszprém meg a győr kéziben...

Továbbra sem értem mièrt gondolod hogy inkább fogják játszatni a beszari, elkényelmesedett magyar tehetségteleneket a légiósok helyett. Igen, van olyan légiós aki nem válik be de az elmúlt évek fradi igazolásai közül azért jópár igen és egyáltalán nem tucat kategóriák - természetesen a magyar viszonyokhoz mérten.

Még egy kérdés: szerinted miért nem igazol szinte senki nívósabb bajnokságba mostanában már a magyarból?
Régen azért volt egyfajta tendencia hogy az igazi tehetsegeket sikerult eladni bundesliga v angol csapatokba, belgiumba v hollandiaba meg simán. Ma meg a belga piac is szinte elérhetetlen, nemhogy a bundesliga.

Jó lenne azért ha a kritikádat (amivel egyébként egyet is ertenék adott esetben) a meglévő szituacióhoz mérten fogalmaznád meg, vagy legalább sorolj fel parat kik teljesitenének igy a magyarok közül.
davemayer
Nem tőlem kérdezted, és nem pontosan ide kapcsolódik, de nekem pl. azzal van tele a tököm hogyha a meccsrejárós ismerős közegemben mozgok, folyamatosan jön a mellveregetés, hogy a Fradi mekkora magyar csapat, és igazából minden csapat az, de van egy kivétel, aki sohasem volt magyar csapat, a köcsög midó MTK, és jön a gágágágágázás...
Aztán ha megnézzük a keretet kb. alig találni a nagymagyar fradiban magyar állampolgárságút. És igen most jött 4 külföldi az MTK-hoz is, de ha megnézed a csapat magja mindig magyarokból állt, és ha jól tudom az MTK az utolsó magyar bajnok aki úgy lett bajnok, hogy gyakorlatilag 11 magyarral állt fel. Szóval ilyen tekintetben nem tudom mire ez a nagy magyar önérzet a Fradinál, ha Bilbaos mintára nyomnák akkor talán megérteném, de így "humor az egész" .

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sancho laza 108m fontért cserébe megy az MU-ba elviekben....
Hülye angolok, angol hülyék 😊
FLZOLI
Nem mondanám hogy hülyeség mert kell az erősítés a MU-ba, de egy klasszis vedonek meg egy klasszis szuronek Matic helyett jobban örültem volna elsőnek. Sancho azert sok örömet okozhat + így a Pereira/Lingard projectnek annyi szerencsére + James is csak epizodista marad (bár én most eligazolnék a helyében ha valogatott akar maradni).
davemayer
Szerintem a Pogba eset is megmutatta, hogy a fejben gyenge játékosokkal nem igazán tudnak bánni. Erre leigazolnak egy hasonlót, persze véletlenül se diszkont áron. Persze a potenciál hatalmas benne, hirtelen nem is tudnék sokkalta jobb joboldali szélsőt mondani nála,akinek nagyobb a plafonja, de tuti nem ennyiért, pláne válság után.
FLZOLI
Unitednek nem számít a válság sem, ha a bl nélküliséget is simán túlélte a csapat nem a virus fogja térdre kényszeríteni financiálisan.
Akkora pénzgyár hogy gyakorlatilag ennyi kidobott pénz után is kijelenthető hogy nem pénzkérdés egy igazolás.
davemayer
Ezért is veszünk mindenkit túlárazva.
dugo93
Hendersonnal mi lesz?
Én nagyon örülnénk ha elhoznánk Kepa mellé, v a helyére. De Genyát a szerződése miatt nem tudjátok elpasszolni így se úgy se, plusz most felreppentek a Schmeichel pletykák is.

Ha tavaly akartátok volna megvenni Sanchot, akkor full megértem, de most picit wtf. Ki fog padozni?

Mert attól, hogy "nem pénzkérdés egy igazolás", a pénzügyi fair playt be kell tartani, és tavaly is -130M volt a játékosmozgások utáni szaldótok.
Kit adtok el, amiből fedezni tudjátok? Gondolom ezért is megy az okoskodás, hogy több részletben fizetnétek.


Zahat árát viszont levitte 30M-ra a Palace, valaki jól fog járni vele. Meg az Arsenal is azzal, h ingyé' elviszik Will I Am-et.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Sancho laza 108m fontért cserébe megy az MU-ba elviekben....
Hülye angolok, angol hülyék 😊
FLZOLI
Nem mondanám hogy hülyeség mert kell az erősítés a MU-ba, de egy klasszis vedonek meg egy klasszis szuronek Matic helyett jobban örültem volna elsőnek. Sancho azert sok örömet okozhat + így a Pereira/Lingard projectnek annyi szerencsére + James is csak epizodista marad (bár én most eligazolnék a helyében ha valogatott akar maradni).
davemayer
Szerintem a Pogba eset is megmutatta, hogy a fejben gyenge játékosokkal nem igazán tudnak bánni. Erre leigazolnak egy hasonlót, persze véletlenül se diszkont áron. Persze a potenciál hatalmas benne, hirtelen nem is tudnék sokkalta jobb joboldali szélsőt mondani nála,akinek nagyobb a plafonja, de tuti nem ennyiért, pláne válság után.
FLZOLI
Unitednek nem számít a válság sem, ha a bl nélküliséget is simán túlélte a csapat nem a virus fogja térdre kényszeríteni financiálisan.
Akkora pénzgyár hogy gyakorlatilag ennyi kidobott pénz után is kijelenthető hogy nem pénzkérdés egy igazolás.
davemayer
Ezért is veszünk mindenkit túlárazva.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
#JC6

Pár éve állandóan nyugati klubokkal akarták összehozni Dzsudzsák nevét, mára meg magyar csapatok jönnek csak szóba. Sokat fejlődhetett a magyar bajnokság, ha már a nyugati klubok szóba se jöhetnek. 😀
Tejesember
Zalaegerszeg a legnyugatibb elsőosztályú csapat 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Tejesember 256
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
#JC6

Pár éve állandóan nyugati klubokkal akarták összehozni Dzsudzsák nevét, mára meg magyar csapatok jönnek csak szóba. Sokat fejlődhetett a magyar bajnokság, ha már a nyugati klubok szóba se jöhetnek. 😀
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Sancho laza 108m fontért cserébe megy az MU-ba elviekben....
Hülye angolok, angol hülyék 😊
FLZOLI
Nem mondanám hogy hülyeség mert kell az erősítés a MU-ba, de egy klasszis vedonek meg egy klasszis szuronek Matic helyett jobban örültem volna elsőnek. Sancho azert sok örömet okozhat + így a Pereira/Lingard projectnek annyi szerencsére + James is csak epizodista marad (bár én most eligazolnék a helyében ha valogatott akar maradni).
davemayer
Szerintem a Pogba eset is megmutatta, hogy a fejben gyenge játékosokkal nem igazán tudnak bánni. Erre leigazolnak egy hasonlót, persze véletlenül se diszkont áron. Persze a potenciál hatalmas benne, hirtelen nem is tudnék sokkalta jobb joboldali szélsőt mondani nála,akinek nagyobb a plafonja, de tuti nem ennyiért, pláne válság után.
FLZOLI
Unitednek nem számít a válság sem, ha a bl nélküliséget is simán túlélte a csapat nem a virus fogja térdre kényszeríteni financiálisan.
Akkora pénzgyár hogy gyakorlatilag ennyi kidobott pénz után is kijelenthető hogy nem pénzkérdés egy igazolás.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Aggódva írom le ezt egy magyar klub kapcsán de talán kezd normális piaci alapja lenni a fradinak

davemayer

empty taxi
Mondtam én hogy aggódva 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-dzsudzsak-a-zte-nel-salloi-istvan-reagalt-2776165

Hát Beszarok 😀
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sancho laza 108m fontért cserébe megy az MU-ba elviekben....
Hülye angolok, angol hülyék 😊
FLZOLI
Nem mondanám hogy hülyeség mert kell az erősítés a MU-ba, de egy klasszis vedonek meg egy klasszis szuronek Matic helyett jobban örültem volna elsőnek. Sancho azert sok örömet okozhat + így a Pereira/Lingard projectnek annyi szerencsére + James is csak epizodista marad (bár én most eligazolnék a helyében ha valogatott akar maradni).
davemayer
Szerintem a Pogba eset is megmutatta, hogy a fejben gyenge játékosokkal nem igazán tudnak bánni. Erre leigazolnak egy hasonlót, persze véletlenül se diszkont áron. Persze a potenciál hatalmas benne, hirtelen nem is tudnék sokkalta jobb joboldali szélsőt mondani nála,akinek nagyobb a plafonja, de tuti nem ennyiért, pláne válság után.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Aggódva írom le ezt egy magyar klub kapcsán de talán kezd normális piaci alapja lenni a fradinak

davemayer

empty taxi
Ez a Kubatov egyszerűen nem öregszik!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Aggódva írom le ezt egy magyar klub kapcsán de talán kezd normális piaci alapja lenni a fradinak

davemayer


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Érdeklődni szeretnék: Nagy György, a Vasas új (többségi) tulajdonosa szóba került már itten?
nagylaza
sztem csak kis gyuri
Negritis
Akkor mutatom az amcsiban lévő viskóját (alul képgaléria):
 www.latimes.com/business/real-estate/story/2019-09-11/married-olympians-drop-6-1-million-on-bel-air-mansion?_amp=true
nagylaza
Emberek, nézzétek már meg! Ez ugyanannak a Nagy Györgynek az amerikai luxusbirodalma, aki a tavaly decemberben tett bejelentés szerint 79 százalékban a Vasas tulajdonosa lett.
Nekem (hajdani) Vasas-drukkerként ég a pofám. Senki le se szarja?
nagylaza
Én leszarom.
Procc, stílustalan, személytelen, műmájer ház. Nem bírnék ilyenben lakni.
Sobri Jóska
Sobri, nem ismerek rád!
Bezzeg ha én írnék ilyet, akkor egy irigy szektás agyhalott komment jönne!!444!!
😀
#JC6
stílustól függ, ha csak a házat minősíted akkor nem, ha belemész abba is hogy miből telt rá és eleve megérdemli-e akkor már lehet

amúgy fingom sincs ki a Nagy György, és így kontextus nélkül elég nehéz megvetni
NER lovag?
Negritis
Szerinted?
 g7.hu/elet/20190912/magyar-uzletember-vett-milliardos-luxusvillat-los-angelesben/?fbclid=IwAR0w_YPJ53j8keX5HyOpE-JvPLfwcYjQ_pFWb6FyaV6NomghnbDedL5EBs8
nagylaza
mittomén 😀 lehet olyan üzletember mint a livejasmine-s csávó
Negritis
A vére piros és kék:
"A Vasas család tagjaként nagy lelkesedéssel vágok bele ebbe az új feladatba."
 www.vasassc.hu/hirek/12741/uj-tulajdonosok-a-vasas-fc-elen?fbclid=IwAR3aG_cwOtkpXRwLLpkf3gKGLOvJI71BQ7lyLWkGaNkX8yMhwR9N2KyCAgs
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Érdeklődni szeretnék: Nagy György, a Vasas új (többségi) tulajdonosa szóba került már itten?
nagylaza
sztem csak kis gyuri
Negritis
Akkor mutatom az amcsiban lévő viskóját (alul képgaléria):
 www.latimes.com/business/real-estate/story/2019-09-11/married-olympians-drop-6-1-million-on-bel-air-mansion?_amp=true
nagylaza
Emberek, nézzétek már meg! Ez ugyanannak a Nagy Györgynek az amerikai luxusbirodalma, aki a tavaly decemberben tett bejelentés szerint 79 százalékban a Vasas tulajdonosa lett.
Nekem (hajdani) Vasas-drukkerként ég a pofám. Senki le se szarja?
nagylaza
Én leszarom.
Procc, stílustalan, személytelen, műmájer ház. Nem bírnék ilyenben lakni.
Sobri Jóska
Sobri, nem ismerek rád!
Bezzeg ha én írnék ilyet, akkor egy irigy szektás agyhalott komment jönne!!444!!
😀
#JC6
stílustól függ, ha csak a házat minősíted akkor nem, ha belemész abba is hogy miből telt rá és eleve megérdemli-e akkor már lehet

amúgy fingom sincs ki a Nagy György, és így kontextus nélkül elég nehéz megvetni
NER lovag?
Negritis
Szerinted?
 g7.hu/elet/20190912/magyar-uzletember-vett-milliardos-luxusvillat-los-angelesben/?fbclid=IwAR0w_YPJ53j8keX5HyOpE-JvPLfwcYjQ_pFWb6FyaV6NomghnbDedL5EBs8
nagylaza
mittomén 😀 lehet olyan üzletember mint a livejasmine-s csávó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Érdeklődni szeretnék: Nagy György, a Vasas új (többségi) tulajdonosa szóba került már itten?
nagylaza
sztem csak kis gyuri
Negritis
Akkor mutatom az amcsiban lévő viskóját (alul képgaléria):
 www.latimes.com/business/real-estate/story/2019-09-11/married-olympians-drop-6-1-million-on-bel-air-mansion?_amp=true
nagylaza
Emberek, nézzétek már meg! Ez ugyanannak a Nagy Györgynek az amerikai luxusbirodalma, aki a tavaly decemberben tett bejelentés szerint 79 százalékban a Vasas tulajdonosa lett.
Nekem (hajdani) Vasas-drukkerként ég a pofám. Senki le se szarja?
nagylaza
Én leszarom.
Procc, stílustalan, személytelen, műmájer ház. Nem bírnék ilyenben lakni.
Sobri Jóska
Sobri, nem ismerek rád!
Bezzeg ha én írnék ilyet, akkor egy irigy szektás agyhalott komment jönne!!444!!
😀
#JC6
stílustól függ, ha csak a házat minősíted akkor nem, ha belemész abba is hogy miből telt rá és eleve megérdemli-e akkor már lehet

amúgy fingom sincs ki a Nagy György, és így kontextus nélkül elég nehéz megvetni
NER lovag?
Negritis
Szerinted?
 g7.hu/elet/20190912/magyar-uzletember-vett-milliardos-luxusvillat-los-angelesben/?fbclid=IwAR0w_YPJ53j8keX5HyOpE-JvPLfwcYjQ_pFWb6FyaV6NomghnbDedL5EBs8