Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Mokas olvasni, ahogy Slot most epp birozik, mikozben a, szarul cserelt, b, a vedelem tovabbra is egy kaosz, es fingja nincs, hogyan tegye rendbe, c, egy dolog, hogy Szalahot keptelen elfelejteni, de hogy a masik oldalon Gakpot sem, az mar teljesen erthetetlen.

Tehat igazabol edzokent megint mindent megtett megtett, hogy megszopassa a sajat csapatat. Es akkor a d-t mar nem is emlitem, hogy a Liverpoolnal most mindenki mutogat arra, hogy a padon nincs ertelmes szelso, nem lehet kit behozni, mikozben meg a Villaban ott szopik Elliott, akivel meg Slot nem kommunikal es mikor rola kerdezik, olyan megalazoan beszel rola, mintha a gyerek megdugta volna a lanyat. 😊
Stez
Elliott esete nagyon elbaszott és ott mondjuk Slot-t nem biztos hogy felhoznám, bár nyilván jó lenne
de b+ Dominik elvan szélen vagy akkor dobd be középre és menjen Florian szélre sokkal jobb úgy a csapat
jobb bunkóba meg tedd be b+ Ramseyt az isten szerelmére

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Én nagyon kész vagyok.
Értem amit mondotok.
De bazzeg gól volt, hiába szabálytalankodott előtte Szobinho, a játék ment tovább.
Ha nem lett volna gól, érteném a VAR-t meg a pirosat.
De gól volt. Ezert nem értem..
JC6 (Mr. Miele)
Nálam ez egyértelmű. Mondok egy példát: akkor is ezt mondanád, ha pl. hátulról kétlábbal szarrárúgok valakit, úgy hogy alapból instant 5 meccses eltiltás lenne a move, mellé a gyerek lába eltörik, de előnyszabályban pont odakerül az ellenfél elé a labda, ő meg bebassza és gól. A te logikád esetében ilyenkor sem járna semmi. Azért fura lenne nem?

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Én nagyon kész vagyok.
Értem amit mondotok.
De bazzeg gól volt, hiába szabálytalankodott előtte Szobinho, a játék ment tovább.
Ha nem lett volna gól, érteném a VAR-t meg a pirosat.
De gól volt. Ezert nem értem..
JC6 (Mr. Miele)
De azért lett gól mert az óriás nem engedte Szobónak hogy kirúgja. Ezért visszafújták volna a gólt mindenképpen. DE a visszajátszáskor a Szobó szabálytalanság ezt megelőzte.
Ha nem húzza vissza a Szobót és úgy is gól akkor megadják a gólt és nincs kiállítás, de mivel a gól szabálytalan volt, így az első szabálytalanságtól van a Szabad és a lap.

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Muhahahahaha 😀 Lazio gol!!! 😀 Jó ez a Juve 😀

Pedro, Pedro, Pedro.... 😀

Szerkesztette: Toto21
4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Én nagyon kész vagyok.
Értem amit mondotok.
De bazzeg gól volt, hiába szabálytalankodott előtte Szobinho, a játék ment tovább.
Ha nem lett volna gól, érteném a VAR-t meg a pirosat.
De gól volt. Ezert nem értem..
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 095 — Whoops, looks like something went wrong.
Mokas olvasni, ahogy Slot most epp birozik, mikozben a, szarul cserelt, b, a vedelem tovabbra is egy kaosz, es fingja nincs, hogyan tegye rendbe, c, egy dolog, hogy Szalahot keptelen elfelejteni, de hogy a masik oldalon Gakpot sem, az mar teljesen erthetetlen.

Tehat igazabol edzokent megint mindent megtett megtett, hogy megszopassa a sajat csapatat. Es akkor a d-t mar nem is emlitem, hogy a Liverpoolnal most mindenki mutogat arra, hogy a padon nincs ertelmes szelso, nem lehet kit behozni, mikozben meg a Villaban ott szopik Elliott, akivel meg Slot nem kommunikal es mikor rola kerdezik, olyan megalazoan beszel rola, mintha a gyerek megdugta volna a lanyat. 😊

4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Thuram IQ szintje is a béka segge alatt. Ahelyett, hogy mozogna vissza sietve, hogy ne legyen lesen. Nem ő inkább gyalogol, majd persze gól és ő van lesen. Instant le kéne hozni kb 😀

Minden héten van egy Juve játékos aki bebizonyítja mennyire rossza keret 😀
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 660 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
4 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Akkor sem értem.
VAR-nak akkor lett volna értelme, ha Szobo kirúgja a gólvonal előtt a labdát.
De a játék ment tovább, gól, hiába volt előtte két szabálytalanság, egyiket sem fújta le.
Utólag ennek mi értelme?
JC6 (Mr. Miele)
Támadó szabálytalansàg is volt, amivel Haaland akadályozta a mentés.
De Szobo szabálytalanság volt előbb, ami egyértelmű gólhelyzetet akadályozott meg. Ezért nincs gól, de van piros.

A tizi meg sajnos egyértelmű, ott nem számít, h a labdát közben kirúgta, jó nagy balfasz volt Alisson, h letarolta.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 660 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Akkor sem értem.
VAR-nak akkor lett volna értelme, ha Szobo kirúgja a gólvonal előtt a labdát.
De a játék ment tovább, gól, hiába volt előtte két szabálytalanság, egyiket sem fújta le.
Utólag ennek mi értelme?
JC6 (Mr. Miele)
A gólt azért vette volna el, mert Haaland szabálytalan, tök8, mi van előtte.
Csak hát ugye volt még előtte egy Szobi szabálytalanság is, ami DOGSO, ami azonnal piros.
4 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Akkor sem értem.
VAR-nak akkor lett volna értelme, ha Szobo kirúgja a gólvonal előtt a labdát.
De a játék ment tovább, gól, hiába volt előtte két szabálytalanság, egyiket sem fújta le.
Utólag ennek mi értelme?
JC6 (Mr. Miele)
Ennyi erővel ha hátulról alárúgsz valakinek, de előnyszabály, és a helyzetből gól lesz, akkor szerinted nem jár lap? Dehogynem, utólag.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Akkor sem értem.
VAR-nak akkor lett volna értelme, ha Szobo kirúgja a gólvonal előtt a labdát.
De a játék ment tovább, gól, hiába volt előtte két szabálytalanság, egyiket sem fújta le.
Utólag ennek mi értelme?
JC6 (Mr. Miele)
gondolom mert a gólért meg Haaland szabálytalanság volt és ezek nem oltják ki egymást

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Márk mond, mennyire igaz..hányszor szopja még be Slot hogy visszaáll a vezetés után. Szezon után jöjjön a spanyol..
4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Akkor sem értem.
VAR-nak akkor lett volna értelme, ha Szobo kirúgja a gólvonal előtt a labdát.
De a játék ment tovább, gól, hiába volt előtte két szabálytalanság, egyiket sem fújta le.
Utólag ennek mi értelme?
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Allison meg mi a fasznak maradt fent amikor már nem kellett volna
ozibozi
pláne, hogy így Szobónak kellett utolsó embernek lennie, és kettejük közül inkább Szobóban van benne a gól, sztem...
bogjosi
Pontrúgásra.ment fel, csak nem ment vissza utána
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sok értelme van visszanézni. A végén kiállítják Szoboszlait. 😂
Mikey
...

Alisson és Szoboszlai jó versenyt csinált a meccs legnagyobb idiótája címért.
Mikey
Mondjuk Szobot annyira nem hibáztatom vitte a hèv, ha simán csak hagyja akkor meg az a baj. Nem neki kellett volna ott lennie....
dande2
De neki kellett, direkt maradt utolso embernek, ez megbeszelt.
Stez
Nyilván, csak maga az "ötletnek" nem így kellett vonlna lennie szvsz de hát
4 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Két meccs lesz? FA kupa beleszámít mint a ligakupa?
4 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Allison meg mi a fasznak maradt fent amikor már nem kellett volna
ozibozi
pláne, hogy így Szobónak kellett utolsó embernek lennie, és kettejük közül inkább Szobóban van benne a gól, sztem...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
4 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 085 — Saturday Night Lights
Miért nem a tizenhatoson belülről volt a szabad?
Dzsokijuing
kívül volt a falt
Löfli
Ja, közben rájöttem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
4 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 024 — "Montoya por favor!"
Nem értem a szabályt. Hisz nem esett el és a labda begurult. Nem volt jatekmegszakítas
JC6 (Mr. Miele)
befújta volna Haaland szabálytalanságát, de így befújta Dominikét

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 095 — Whoops, looks like something went wrong.
Sok értelme van visszanézni. A végén kiállítják Szoboszlait. 😂
Mikey
...

Alisson és Szoboszlai jó versenyt csinált a meccs legnagyobb idiótája címért.
Mikey
Mondjuk Szobot annyira nem hibáztatom vitte a hèv, ha simán csak hagyja akkor meg az a baj. Nem neki kellett volna ott lennie....
dande2
De neki kellett, direkt maradt utolso embernek, ez megbeszelt.

4 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Nagy butaság volt. És így még cherki gókját is elvették.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Miért nem a tizenhatoson belülről volt a szabad?
Dzsokijuing
kívül volt a falt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sok értelme van visszanézni. A végén kiállítják Szoboszlait. 😂
Mikey
...

Alisson és Szoboszlai jó versenyt csinált a meccs legnagyobb idiótája címért.
Mikey
Mondjuk Szobot annyira nem hibáztatom vitte a hèv, ha simán csak hagyja akkor meg az a baj. Nem neki kellett volna ott lennie....
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Szobó a gólja után nem sok okos dolgot csinált


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!