Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
A Barcának oda is lehet adni a kupát. Gondoltuk ősszel, hogy idén majd jó kiegyenlített lesz a top4-8 csapat. Hát nem.
Chargers LT
Szerintem a Pool ellen sima 50-50.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Barcának oda is lehet adni a kupát. Gondoltuk ősszel, hogy idén majd jó kiegyenlített lesz a top4-8 csapat. Hát nem.
Chargers LT
Azert ez jo vicc, ha ott lesz a City, alapbol mar nem is a Barcae a legerosebb keret. A dontoben nem lenne kis meccs az, ha valakinek, akkor Pepnek tudnia kellene, hogy mi az ellenszere a sajat rendszerenek. Elotte meg azert a Liverpool sem lesz piskota a Barcanak, ha Kloppek nem szurjak el a mai meccset.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
A Barcának oda is lehet adni a kupát. Gondoltuk ősszel, hogy idén majd jó kiegyenlített lesz a top4-8 csapat. Hát nem.
Chargers LT
Csak ne hogy elKloppálják őket a következő körben.

Amúgy ez valami divat itt, ha továbbjut a Barca be kell írni, hogy senkinek semm esélye idén csak nekik ?
Csak mert a legkönyebb ágról befutnak az elődöntőbe attól még nem biztos, hogy ők nyernek.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Barcának oda is lehet adni a kupát. Gondoltuk ősszel, hogy idén majd jó kiegyenlített lesz a top4-8 csapat. Hát nem.
Chargers LT
Azért nagyon nem szvsz. A Poolban és főleg Kloppban van annyi, hogy keresztbe tehetnek. Egy meccsre pedig akár a City, akár az Ajax jó lehet. A Spursben nem látom egyedül ezt.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
A Barcának oda is lehet adni a kupát. Gondoltuk ősszel, hogy idén majd jó kiegyenlített lesz a top4-8 csapat. Hát nem.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Juve kiesik, Penguins kiesik,

Kurva jó....
kishaszi
A Bulls be sem jutott....és teljesen egyetértek. 😕

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858


😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
S Rakitic tényleg jól csinálta. 😊

 index.hu/sport/futball/2019/bl/2019/04/17/videobiro_var_felix_brych_barcelona_rakitic_manunited_barca_bl_bajnokok_ligaja/

Rakitic bal lába takarta Rakitic jobb lábát, amit valóban előbb elért a MU játékos s ezért tévesen ítélt.....
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szép szín nagyon ez a piroskék’
ozibozi
Uccára nyílik a kocsmaajtó... 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Tegnap a futball ünnepe volt, továbbment az ajax, juhászt kiállították, zseniális 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
amúgy megnézném egy Angol középcsapatnál mire lenne képes Dárdai
bár ugye ott az ő stíluslásval nem biztos hogy ki tudna tűnni
Negritis
De, szerintem ott pont ki tudna, mert sok angol kis- es kozepcsapat jatszik erofocit, a technikai tudas meg a hatterbe szorul, illetve nagyobb lenne a meritesi lehetosege, tobbet is kolthet.

Csak az angoloknal nincsen turelem, ott nem engedik, hogy a fiatalokra epits, a klubnak kell a nagy bevetel. Ott nem lehet azt csinalni, amit Dardai a Herthanal megtehetett. Zsoldosokbol kell ugymond osszeraknia normalis csapatot.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
amúgy megnézném egy Angol középcsapatnál mire lenne képes Dárdai
bár ugye ott az ő stíluslásval nem biztos hogy ki tudna tűnni

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dárdai negatív mérleggel fogja elhagyni a Herta-t /több meccset bukott, mint nyert kb/
Fogalma nincs a komunikációról, ami világos lett mikor ‘okosan’ leoltotta anno az öreg német újságírókat. A náciknál ez általában nem szokott működni, nála, mint csak egy mezei klub ikonnál is pont 1-2 héttel működött tovább, mint egy komolyabb /edző/idegennél. Szóval...
ozibozi
Bundesliga 2 szintű edző. Nem bántani akarom, vagy fikázni, de aki nézett Hertha meccseket, az pontosan látta, hogy mit tud taktikailag, és hát, lehet akármilyen a Hertha, ezért a futballal még Berlinben sem töltik meg a 70ezres stadiont.
Amadeus
Bundesliga 2 szint azért túlzás. Nem volt kiesés közelében soha, és igazából nem mondhatjuk hogy alulteljesített a kerethez képest. Nála gyengébb edzők is voltak azért minden évben, jópáran.
Az tény, hogy amikor szöv.kap volt, a válogatott is kb ugyanazt játszotta mint a Hertha, de mondjuk az a keret sem lett volna alkalmas egy támadófocira, szóval ott is az volt a realitás.

Majd beárazza a munkáját, hogy milyen lesz a Hertha másik edzővel.
Jan
Azzal a kerettel siman felulteljesitett. Az a Hertha a 12-15. helyen lehet szerintem a keret erosseget nezve evek ota, o meg az elso tizbe, vagy annak a kornyekere rendre behozta, az El-szereples elerese meg egyenesen bravur volt. Azt pedig soha senki sem mondta, hogy Dardai mekkora taktikus, mert sosem volt az. O motivator, ebben a legjobb. Taktikai szinten viszont tudja es tudta, hogy vannak hianyossagai, ezert kokemeny munkaval es odafigyelessel azert szintre hozta magat, mar ha az atlagedzok tudasat nezem.

De tovabbra is mondom, a Herthanal harom eve minden idenyben legalabb ket olyan seruleshullam volt, hogy vert kellett pisalniuk hetekig, olykor honapokig. Azert boven jo munkat vegzett Dardai, raadasul oriasi munkat is, mert o ott a Herthanal kis tulzassal mindenes volt, figyelte allandoan az utanpotlast is, scoutolt is, az orvosi stabbal meg az eronleti edzokkel allandoan megbeszeleseket tartott, felkeszuleseket vegzett, etc. Azert o ott nem csak egy vezetoedzo szerepet latta el, tenyleg tulhajszolta magat. Mindig, mindenre neki kellett figyelnie.

Preetz kb. annyi melot vett le a vallarol, hogy o hozott uj jatekosokat, de azert az is hogy? Volt, aki bejott, de rengetegen eltuntek a semmiben vagy allandoan serultek. Dardai elfaradt, de szo szerint, ez meg mar erezheto volt rajta, ami kihatott a csapatra is. A Dardai-fele erofocit a jatekosok fele nem birta. Sokan taktikailag is hulyek ehhez a sporthoz, de sokan szimplan csak nem birtak szusszal a meccseket.

több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Dárdai negatív mérleggel fogja elhagyni a Herta-t /több meccset bukott, mint nyert kb/
Fogalma nincs a komunikációról, ami világos lett mikor ‘okosan’ leoltotta anno az öreg német újságírókat. A náciknál ez általában nem szokott működni, nála, mint csak egy mezei klub ikonnál is pont 1-2 héttel működött tovább, mint egy komolyabb /edző/idegennél. Szóval...
ozibozi
Bundesliga 2 szintű edző. Nem bántani akarom, vagy fikázni, de aki nézett Hertha meccseket, az pontosan látta, hogy mit tud taktikailag, és hát, lehet akármilyen a Hertha, ezért a futballal még Berlinben sem töltik meg a 70ezres stadiont.
Amadeus
Bundesliga 2 szint azért túlzás. Nem volt kiesés közelében soha, és igazából nem mondhatjuk hogy alulteljesített a kerethez képest. Nála gyengébb edzők is voltak azért minden évben, jópáran.
Az tény, hogy amikor szöv.kap volt, a válogatott is kb ugyanazt játszotta mint a Hertha, de mondjuk az a keret sem lett volna alkalmas egy támadófocira, szóval ott is az volt a realitás.

Majd beárazza a munkáját, hogy milyen lesz a Hertha másik edzővel.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Erős ez a Barca, hogy r....n meg 😀

A United meg gyenge ez egyértelmű. Egyébként lehet itt a játékosok minőségével is dobálózni, ami nyilván igaz is, de teljesen romokban van a csapat felépítése. Nincs meg igazán, hogy mit akarunk játszani. Kellene pár ember, de a meglévőeket is össze kell kapni, legalább olyan szinten, hogy ne úgy nézzenek ki, mint aki azt sem tudja hova kell szaladni a pályán. Persze azt még mindig hiszem, hogy erre Ole megfelelő ember, de kelleni fog neki az idő, mert valami hatalmas ganét kapott a keze alá, ami csapatnak volt nevezve. Azt remélem, hogy nem fogja túl hamar kikezdeni a média és hagyják dolgozni. Amolyan Pool & Klopp módra. Na meg persze nagyon kelleni fog kompetens sportigazgató is mellé.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Juve kiesik, Penguins kiesik, Steelers széthullott 2 hónap alatt. Gary dögrováson.

Idénre nekem nem marad mit nézni.


Kurva jó....
kishaszi
Válassz rendes soccer csapatot, ne digót és több örömöd lehet legalább ebben a sportban 😉
Klaci79
😀

Micsinájjak ha eccer azóta Zsüve szurker vagyok, hogy szerintem itt sokan még meg se születtek. 😀
kishaszi
Ne legyél divat. Szurkolj továbbra is a Realnak. Bakker ezt tényleg zsákutca neked 😀😀😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Juve kiesik, Penguins kiesik, Steelers széthullott 2 hónap alatt. Gary dögrováson.

Idénre nekem nem marad mit nézni.


Kurva jó....
kishaszi
Válassz rendes soccer csapatot, ne digót és több örömöd lehet legalább ebben a sportban 😉
Klaci79
😀

Micsinájjak ha eccer azóta Zsüve szurker vagyok, hogy szerintem itt sokan még meg se születtek. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
10-2es ajax továbbjutás reálisabb lett volna 😀
Nem tudom ki marad ebből a kezdő 11ből ott jövőre, sztem csak Blind meg Schöne.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Juve kiesik, Penguins kiesik, Steelers széthullott 2 hónap alatt. Gary dögrováson.

Idénre nekem nem marad mit nézni.


Kurva jó....
kishaszi
Válassz rendes soccer csapatot, ne digót és több örömöd lehet legalább ebben a sportban 😉
Klaci79
Ráadásul Steelerként annyira evidens:

Sobri Jóska
Istenem ez mennyire unalmas már, Jóska tőled többet várnék 😉
Ja nem...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Dárdai negatív mérleggel fogja elhagyni a Herta-t /több meccset bukott, mint nyert kb/
Fogalma nincs a komunikációról, ami világos lett mikor ‘okosan’ leoltotta anno az öreg német újságírókat. A náciknál ez általában nem szokott működni, nála, mint csak egy mezei klub ikonnál is pont 1-2 héttel működött tovább, mint egy komolyabb /edző/idegennél. Szóval...
ozibozi
Bundesliga 2 szintű edző. Nem bántani akarom, vagy fikázni, de aki nézett Hertha meccseket, az pontosan látta, hogy mit tud taktikailag, és hát, lehet akármilyen a Hertha, ezért a futballal még Berlinben sem töltik meg a 70ezres stadiont.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Szép szín nagyon ez a piroskék’
ozibozi
Coco-Aires Washington!
Az uru Dzurják.

És még él és dolgozik:


több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Szép szín nagyon ez a piroskék’
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Juve kiesik, Penguins kiesik, Steelers széthullott 2 hónap alatt. Gary dögrováson.

Idénre nekem nem marad mit nézni.


Kurva jó....
kishaszi
Válassz rendes soccer csapatot, ne digót és több örömöd lehet legalább ebben a sportban 😉
Klaci79
Ráadásul Steelerként annyira evidens:


több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Juve kiesik, Penguins kiesik, Steelers széthullott 2 hónap alatt. Gary dögrováson.

Idénre nekem nem marad mit nézni.


Kurva jó....
kishaszi
Válassz rendes soccer csapatot, ne digót és több örömöd lehet legalább ebben a sportban 😉
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
Sziasztok. Új vagyok, egy haverom ajánlotta a fórumot. Szeretem a focit kiskoromtól fogva, nagy Ajax és Fradi szurkoló vagyok.

A Dárdai-téma.

Elismerem a kvalitásait, de azt is tudni kell, hogy egy nagyon keményfejű ember. Nagyon nehezen viseli a kritikát, felháborodik, ha valaki egy neki nem tetsző kérdést tesz fel. Nehéz vele együtt dolgozni, foggal - körömmel ragaszkodik az elveihez és azokat a zsinórban 4. vereség után sem adja fel.

Az éremnek mindig két oldala van. Kihozta a maximumot ebből a keretből, megvárja míg a másik két gyerek is profi szerződést kap, aztán viszlát Berlin.

Más: szép volt Ajax! 😊