Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 871 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-az-arsenal-elfogadhatatlannak-tartja-az-uefa-donteset-2700717
ez a 6e vicc
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hudson-Odoi utan RLC-nek is elszakadt az achillesze...kurva jo, ket legigeretesebb jatekosunk ~1evre off.
Nagyon kellett ez a bostoni meccs igy az EL donto elott...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 599 — Cowboys fan
igazából érzésre nem történt meglepetés a playoffban eddig, az a két csapat jutott tovább, amelyik jobb formát mutatott a szezon végén. (WBA és AV nagyjából ugyanazt teljesítette, de a Villa fél kerete szezon végére tért vissza a betegszabiból.)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/sport/futball/2019/05/15/robert_navarro_koteny_csel_u17_eb_magyar_valogatott_spanyolorszag_b_kurva_anyad/

Soproni reklam jutott eszembe :
"S rajtam kivul meg tobb millioan ertik, amikor azt mondom: A buzi kurva anyadat! Gyaa"

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 326
Ez a Leeds sajna kb olyan messze lenne egy bent maradó helytől jövőre a “csodaedzővel” együtt párszáz milkó nélkül, mint a fagyi a szeptemberi sorsolástól.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/garryhayes/status/1128761810683715584

en tuti orulok barmelyik csapat is jut fel 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van igazsag! Lamps megcsinalta, 4. nekifutasra sikerult legyozni Bielsat. Es ez az 1 W eleg a tovabbjutasra is.
Fuh de jo kis meccs volt!
Borbinho
Azért most nem teljesen 😊 Erősen belejátszott ebbe a helyzetbe, Bielsa egy végtelenül sportszerű parancsa a játékosainak, hogy engedjenek be egy gólt az ellenfélnek az egyik meccsen. Azzal lett a meccs x, s ez befolyásolta a táblázatot.

Illetve nem egészen Lamps csinálta, meg hanem a Leeds szerencsétlenkedő játékosai 😊

Azzal együtt, hogy a VAR hiány 2 esetben is a Leedst segítette.
dande
Azert nem a semmiert adtak egy golt a Villanak. Egy utkozes utan lent maradt a Villa csatara (akit utana le is kellett cserelni). A teljes Villa megallt, jeleztek a sporinak, hogy serules van. Persze a spori faszsaga, hogy nem allitotta meg a jatekot, de azert sztem az sem volt sportszeru, hogy abbol a helyzetbol golt lottek (meg csak nem is helyzet volt, Leeds terfelen folyt a jatek es ott maradt lent a Villa jatekos). Raadasul a Villabol ki is allitottak egy jatekost utana a kakaskodasok miatt.
Persze nem volt kotelezo engedniuk egy golt, de meg igy is volt utana 15 percuk emberelonyben begyotorni egyet, illetve ma sem kellett volna 4et kapni 😊

Meccs elotti napokban "scoutot" kuldeni az ellenfelek edzesere sem annyira sportszeru.

A cserejatekos 1.labdaerintesebol lott golt, mi ez, ha nem csodacsere? 😀

Es ezekre jon meg, hogy a Leeds 3.golja egyertelmu les volt.

Lamps tol meg par szezont a Derbyvel aztan johetne is haza 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 601 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van igazsag! Lamps megcsinalta, 4. nekifutasra sikerult legyozni Bielsat. Es ez az 1 W eleg a tovabbjutasra is.
Fuh de jo kis meccs volt!
Borbinho
Azért most nem teljesen 😊 Erősen belejátszott ebbe a helyzetbe, Bielsa egy végtelenül sportszerű parancsa a játékosainak, hogy engedjenek be egy gólt az ellenfélnek az egyik meccsen. Azzal lett a meccs x, s ez befolyásolta a táblázatot.

Illetve nem egészen Lamps csinálta, meg hanem a Leeds szerencsétlenkedő játékosai 😊

Azzal együtt, hogy a VAR hiány 2 esetben is a Leedst segítette.
dande
Olyan igazság nem létezik, hogy a Derbynek jó legyen...
Remélem a Villa jut fel!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 871 — nabege2@yahoo.com
Leeds és a Hamburg is elchokerkedte a végét, pedig sima feljutó helyen állt mindkettő nem is olyan régen!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 380 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van igazsag! Lamps megcsinalta, 4. nekifutasra sikerult legyozni Bielsat. Es ez az 1 W eleg a tovabbjutasra is.
Fuh de jo kis meccs volt!
Borbinho
Azért most nem teljesen 😊 Erősen belejátszott ebbe a helyzetbe, Bielsa egy végtelenül sportszerű parancsa a játékosainak, hogy engedjenek be egy gólt az ellenfélnek az egyik meccsen. Azzal lett a meccs x, s ez befolyásolta a táblázatot.

Illetve nem egészen Lamps csinálta, meg hanem a Leeds szerencsétlenkedő játékosai 😊

Azzal együtt, hogy a VAR hiány 2 esetben is a Leedst segítette.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van igazsag! Lamps megcsinalta, 4. nekifutasra sikerult legyozni Bielsat. Es ez az 1 W eleg a tovabbjutasra is.
Fuh de jo kis meccs volt!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 380 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú de jó meccs, ez szép volt, igaz kicsit lesgyanús 😛 De egyelőre OTra mentettek.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 380 — Így remélem megfelelek nektek.....
szépen kinyírja magát a Leeds
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 601 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elbalfaszkodjuk, ahogy az egész szezon végét... 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 624
Nem bírom abbahagyni a rohogest. XD

 www.facebook.com/troll0foci/videos/362857291030144/?__xts__[0]=68.ARDywfNjRAmhYceev3RMnh-jVxPIbhAmyO2KGLYkBBlrMWFBDmZcOii1VINvDYCCGwIC3hQJCs7ak1QhtighmQkAx-62aO0Gke8YDlmDqHUBckkmc111k3DjJuLUEEEnNpMxuo6lz4OqgMhjGOz-6u8qBPFslvfsMfYcdvXZe3pUZp1bT1-cqSZ4J98MOAMRj-HZ8TkeYBG_X31Ouw16MJCtdaGo9sYylVNwBvr0sTbZNR4dP9syNuhxBEzTaqViKl8jc23Xl9syd44Fjk3yE5fRmja9lIyh88Dgr2DdrHE66ayTj-buMGFO6KN24ZM322DPmuZOQHIimRBG22eGfFvxnLVMTa3dtokD6g&__tn__=-R
Stez
ha elég gyorsan szerzek egy porschét, akkor talán még én is meg tudom húzni ezt a csajt mielőtt betölti a 40-t.
Amadeus
Minek ehhez Porsche?!
Elég 1000€ készpénz.
Sobri Jóska
annyi még nekem is van.
Amadeus
Meg is kaphatod a magyar „celebek”, modellek, influencerek es hasonlo izek 90 szazalekat azert, de rengeteget meg kevesebbert is 1-2 oracskara, ugyanis legtobb hosnonk nem titkoltan jarogat dubajozni, meg tevekenykedik luxusprostikent (persze szamukra ez biztos csunya megfogalmazas, ugyhogy legyen „sugardaddy” mondjuk), bar azert szerintem ezzel tisztaban voltal eddig is. 8D Es igen, konkretan kozvetiton keresztul be tudod oket cserkeszni. <3

Ugyhogy usgyi, ha erdekel valamelyik. xD
Stez
Erről ez jut eszembe: JustGotPaid



Z- Linda az egyszemélyes magyar BlackHole - több értelemben (középen ő, bal oldalon Guzmó, jobbon Dzsu)

 www.google.hu/search?client=opera&hs=4fg&biw=1491&bih=826&tbm=isch&sa=1&ei=WFTcXKOGKtHgUfL6heAB&q=black+hole+raiders&oq=black+hole+raiders&gs_l=img.1.0.0i19l2j0i5i30i19j0i8i30i19l4.24963.26418..27904...0.0..0.103.670.7j1......0....1..gws-wiz-img.......0j0i67j0i30.Ec5-YKdj870#imgrc=hIUeWFnLqmVocM:

Ezt meg Mozartnak - annyira nem áll messze az érdeklődési körötök

 www.borsonline.hu/celeb/szuperszexi-ruhat-valasztott-zimany-linda-a-jogaszbalra-fotok/170013
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A szívem csücskévé vált ez az egész "bagázs". Apukástól, menedzserestől, Dominikestől. Hogy miért? A cikkben leírtak válaszolják meg.

 m.nemzetisport.hu/legiosok/at-kellett-esni-a-nehezsegeken-exkluziv-interju-szoboszlai-dominikkel-2700481
Rózsa Sándor (betyár)
Én nem tudtam tovább olvasni mikor ehhez a kérdéshez jutottam.
"És amíg a kortársai osztálykirándulásra mentek, esetleg moziba vagy biliárdozni?"

Annyira primitívek a kérdések, hogy fáj. Persze NSOtól mit várok, nem is néztem volna meg ha nem linkelik 😀
Toca
NSO színvonala olyan amilyen !
Nekem a Dominik hozzáállása az ami nagyon szipatikus.+apuka + a Gróf úr menedzser "földön járása"
Persze amennyire a nyilatkozataiból ezt meglehet/tudom itélni.
Ezek alapján az értékitéletem nagyon pozítív velük kapcsolatban.
De az idő úgy is eldönti majd a dolgokat .


+1😃 " hozzáállása " azt a leborúlt szivar végét de piszkosul nehéz egy szó !!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 601 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Palermo jól megszívta a zseni tulaja miatt, Serie B playoff és esetleges feljutás helyett jövőre Serie C
*taps*


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 630 — Vikings fan
A szívem csücskévé vált ez az egész "bagázs". Apukástól, menedzserestől, Dominikestől. Hogy miért? A cikkben leírtak válaszolják meg.

 m.nemzetisport.hu/legiosok/at-kellett-esni-a-nehezsegeken-exkluziv-interju-szoboszlai-dominikkel-2700481
Rózsa Sándor (betyár)
Én nem tudtam tovább olvasni mikor ehhez a kérdéshez jutottam.
"És amíg a kortársai osztálykirándulásra mentek, esetleg moziba vagy biliárdozni?"

Annyira primitívek a kérdések, hogy fáj. Persze NSOtól mit várok, nem is néztem volna meg ha nem linkelik 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
ZoliMP
Miért, mondjuk a török bajnokságot ki a tököm nézi? A csapatok nevét se lehet kimondani nagy többségében...
warr_b
Dehogynem,

Ha a Basaksehir megbassza a Galatát akkor bajnok! Múlt meccsen Robinho megint győztes gólt rúgott!!!

Grízember már a Sociedadban kedvenc volt, csak utána elbaszta a karrierjét, de nincsen még minden veszve úgy látszik 😀
eaglesmcnabb
Mondjuk nekem meg nem sikerult megfejtenem, hogy Robinho hogy a fenebe lehet meg szabadlabon.
Stez
úgy hogy nincs jogerős ítélet, úgy erőszakolt nőt mint CR.
eaglesmcnabb
Azert Robinhonal tudtommal az ugy komolyabb volt, es nem pusztan valami ribanc azt kozolte, hogy na, akkor a focista gyerek megkurt, en pedig nem akartam, mint CR-nel. Es nem veletlen, hogy az egyiket eliteltek, meg ha perpill ez nem is jogeros, mig a masik ugyben kb. a biro is rohogve fogja a fejet, annyira kellemetlen mar.

Mas a hatter.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 393 — TODDHERREMANS79
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
ZoliMP
Miért, mondjuk a török bajnokságot ki a tököm nézi? A csapatok nevét se lehet kimondani nagy többségében...
warr_b
Dehogynem,

Ha a Basaksehir megbassza a Galatát akkor bajnok! Múlt meccsen Robinho megint győztes gólt rúgott!!!

Grízember már a Sociedadban kedvenc volt, csak utána elbaszta a karrierjét, de nincsen még minden veszve úgy látszik 😀
eaglesmcnabb
Mondjuk nekem meg nem sikerult megfejtenem, hogy Robinho hogy a fenebe lehet meg szabadlabon.
Stez
úgy hogy nincs jogerős ítélet, úgy erőszakolt nőt mint CR.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
A szívem csücskévé vált ez az egész "bagázs". Apukástól, menedzserestől, Dominikestől. Hogy miért? A cikkben leírtak válaszolják meg.

 m.nemzetisport.hu/legiosok/at-kellett-esni-a-nehezsegeken-exkluziv-interju-szoboszlai-dominikkel-2700481
Rózsa Sándor (betyár)
De most mit mondjanak ha faszságot kérdeznek tőlük?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A szívem csücskévé vált ez az egész "bagázs". Apukástól, menedzserestől, Dominikestől. Hogy miért? A cikkben leírtak válaszolják meg.

 m.nemzetisport.hu/legiosok/at-kellett-esni-a-nehezsegeken-exkluziv-interju-szoboszlai-dominikkel-2700481
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 733 — Слава Україні! Героям слава!
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
ZoliMP
Miért, mondjuk a török bajnokságot ki a tököm nézi? A csapatok nevét se lehet kimondani nagy többségében...
warr_b
Dehogynem,

Ha a Basaksehir megbassza a Galatát akkor bajnok! Múlt meccsen Robinho megint győztes gólt rúgott!!!

Grízember már a Sociedadban kedvenc volt, csak utána elbaszta a karrierjét, de nincsen még minden veszve úgy látszik 😀
eaglesmcnabb
Mondjuk nekem meg nem sikerult megfejtenem, hogy Robinho hogy a fenebe lehet meg szabadlabon.
Stez
Mit csinált?
Amadeus
Nőt erőszakolt.

 444.hu/2017/11/23/nemi-eroszak-miatt-9-ev-bortonre-iteltek-robinhot

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
 www.youtube.com/watch?v=1OQGQ-ANhsA

Manchester kék (profi játékosok?!?!) fele kérem szépen. Taps. Igazi rohadt aljas férgek, akik ebben részt vettek. 😊 Miért nem tudnak korrektül ünnepelni...


kristóf17
Mit énekelnek ? Vagy ezt miért mondod ? (Minimállisan beszélek csak angolul)
Rózsa Sándor (betyár)
Hát, ezt lefordítani jól nem annyira megy, de nagyjából:
Végig Kijveig az úton,
Hogy ott végül kikapjanak,
sírjanak a lelátókon,
És elverjék őket az utcákon. | (Ez itt vonatkozhat azokra, akiket Kijevben szétvertek, illetve a srácra, akit Rómában késeltek meg az elődöntőkör, gyönyörű metafora 😊 ) |
Kompany lesérítette Salah-t
ők meg áldozatai lettek
Sterling duplázott
míg a scouserek lófaszt sem nyertek
Allez....

Elég fos így leírni/olvasni, és igyekeztem a rímeket tartani (bár itt ők párost használnak én meg keresztet, de na 😀 )

Szerkesztette: kristóf17
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 926
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
ZoliMP
Miért, mondjuk a török bajnokságot ki a tököm nézi? A csapatok nevét se lehet kimondani nagy többségében...
warr_b
Dehogynem,

Ha a Basaksehir megbassza a Galatát akkor bajnok! Múlt meccsen Robinho megint győztes gólt rúgott!!!

Grízember már a Sociedadban kedvenc volt, csak utána elbaszta a karrierjét, de nincsen még minden veszve úgy látszik 😀
eaglesmcnabb
Mondjuk nekem meg nem sikerult megfejtenem, hogy Robinho hogy a fenebe lehet meg szabadlabon.
Stez
Mit csinált?

criminal lawyer or criminal lawyer?